Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 1 indoor 250w HPS
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Obecné 1 indoor 250w HPS Příspěvek č. 1






foto zbytek napisu az budu mit cas

Old Post 14-02-2010 v 15:25 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

19 . den rustu

Old Post 14-02-2010 v 15:37 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3

Cau potreboval bych nejaky informace muj prvni indoor pod 250w bohuzel mam jen sodik rustovou zarovku sem odvaril ale na podruhy uz ji mit budu pritah 50m3 odtah zatim jen 50m3 ale mam ho hned u lampi takze teplota je furt okolo 27stupnu celsia zatim nemam ufo uz je v planu skrin je z pulky otevrena takze tam mam takovej odtah jinak vevnitr ovivaci vetrak dela kytyckam docela dost silnej vitr v noci cca 17 stupnu hodne v pokoji vetram hlina od plagronu ec 1 ale zloutne mi list tak nevim proc nejak mi nejdou ulozit obrazky skrine tak priste az budu mit pristup na pc jinak to delam tak se omlouvam za kvalitu jo a jeste jedna otazecka zajima se nekdo od LED Lampy mate zkusenosti s timto druhem lamp asi si na ni usetrim ale nejdriv potrebuji nejake info predem dik

Old Post 14-02-2010 v 17:34 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WERD
Stálý Člen

Karma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 475  

Příspěvek č. 4

hnojíš?pH zálivky měříš?

jak člověk přestane ostatní chválit a vybočí z řady ovcí hned to smrdí K-

WERDiskův 400W Budhha/Moutain Jam

WERDiskova selekce SHIT/PPP

P-konopná mast s propolisem

Old Post 14-02-2010 v 17:42 PM
WERD je offline   Profil uživatele WERD   Find more posts by WERD   Foto galerie člena WERD   Click here to Send WERD a Private Message   Add WERD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5

Ph okolo 6 merim roztokek ten ma nejakou odchilku vcera sem hnojil 4ml na litr zalivky plagron alga grow jinak zalivam destilkou redenou moji vodou z kohouku 24hodin necham odstat ph vody 6.2 kdyh hnojim zalivam vodou z kohoutku protoze je pak ph zalivky okolo 5 z destilovanou je 4 proto zalivamdestilkou a hnojim z kohoutku doufam ze sem to aspon trochu priblizim a neco o kytce jestli vypada na 19 den rustu prece jen je to po prve tak mam obavy dik 18/6 svetelna perioda

Old Post 14-02-2010 v 17:55 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6

Ph okolo 6 merim roztokek ten ma nejakou odchilku vcera sem hnojil 4ml na litr zalivky plagron alga grow jinak zalivam destilkou redenou moji vodou z kohouku 24hodin necham odstat ph vody 6.2 kdyh hnojim zalivam vodou z kohoutku protoze je pak ph zalivky okolo 5 z destilovanou je 4 proto zalivamdestilkou a hnojim z kohoutku doufam ze sem to aspon trochu priblizim a neco o kytce jestli vypada na 19 den rustu prece jen je to po prve tak mam obavy dik 18/6 svetelna perioda

Old Post 14-02-2010 v 18:02 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7

Piste nazory pls radte rad se dozvim nejake finty

Old Post 14-02-2010 v 19:33 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dareba
Stálý Člen

Karma uživatele dareba - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 8

obeznámíš nás se tvym setupem? rozmery skrine, genetika apod...

Old Post 16-02-2010 v 19:45 PM
dareba je offline   Profil uživatele dareba   Find more posts by dareba   Foto galerie člena dareba   Click here to Send dareba a Private Message   Add dareba to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9

Box mam udelanej z osb desek rozmery 60.80.180cm 250whps genetika dutch passion brainstorm 1. a tri kytky ze skera co se mi dostalo do ruky mel jsem mit vse brainstorm ale nevilezli mi zhliny az to posledni 5 to jsem nechal naklicit a vyrostlo na druhy pokuz pojedu mazara od dutch passion Uz se tesim muj milacek

Old Post 17-02-2010 v 10:26 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 10

Uz mam kompletne obsazenou skrin 1brainstorm 1no name 3 tyden 2 no name cca 30 den dnes u techto dvou budu prepinat na kvet tak doufam ze to budou kundicky vse ze seminek 2 beladona/jackherer rizky timto dekuji tomu od koho to mam ze to nakonec dopadlo dobre i kdyz pozde ale to nevadi.fota dodam nejpozdeji v sobotu konecne

Old Post 25-02-2010 v 10:58 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 11

s tim prepnutim u tehle genetiky bych jeste pockal.hod fotky.

Old Post 25-02-2010 v 12:28 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 12

hele foto nejdriv zitra nemam kabeÄş ani blutu brainstorma necham dyl mam ho v planu prepnout az z rizkama takze bude v rustu 1.5mesice

Old Post 25-02-2010 v 14:10 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 13

nez bude foto tak nejaky keci:-D Kytka c1noname ale skunk to byl dobrej moc -ve druhem tydnu rustu jsem zastipl fim technikou jen vrsek oproti kytce c.2. ve tretim tydnu jsem znovu zastipl vrsek a ostrihal zezloutle listy u spodu tato kytka mi zloutne nevim proc ale je jedina co to dela.ve 4tydnu me cekal sok kdyz sem ji po 3dnech vydel byla uplne seschla spodek zlutej tak jsem ji proril hlina byla sucha vcera 31den rustu prepinam na kvet tak uwidim jestli se zpamatuje kytka c2-v druhem tydnurustu jsem zastipl vrsek fim technikou vyjeli pekny bocni vetve myslim 4 ty jsem taky zastipl ve 3 tydnu jsem zastipl vrsek a zbavil kytku podle me od listu zustal jen vrsek 4 bocni vetve mozna risk ale podle me zisk ve 4 tydnu se kytka pekne zakosatila je hezci nez kytka c1 obe dve jsou stejne stare 31den ale tuto kytku necham dyl na rustu o tyden foto bude nebojte

Old Post 26-02-2010 v 07:47 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 14

Kytka c3- kytku nechavam rust bez zastipavani cca 21 rustu kytka c4brainstorm lehce zastipnuto kytka je uplne jina nez ostatni mozna ne na fotce cca21den necham na rustu dyl kytka c5,6 jackherer/beladona toto je z rizku ale to asi poznate podle fotek doma je mam pod lampou 6 den

Old Post 26-02-2010 v 07:57 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 15

Kytka cislo jedna se zpamatovala bylo to z nedostatku vody zluty listy jsem odstranil

Old Post 26-02-2010 v 08:42 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
iafour
Stálý Člen

Karma uživatele iafour - 58% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 16

Zdravim tě, až ted jsem narazil na tvůj článek, tak ti možná odpovim na něco, co už dávno víš..K tomu 19. dnu a velikosti kytky..Jestli jsi jel ze semínka, tak bych řekl, že vše tak jak má na 19.den růstu být, no a jestli to byl řízek, tak to vypadalo trošku menší, ale podle toho, co píšeš ted, tak už je asi vše v cajku..:-)

Teď jedna otázka na tebe.. Jedu taky 1.grow, ale mám plno zkušeností s balkoonkem, takže takový ty základní věci, bych řekl, že mám zmáknutý..Jediná věc, co mě teď trápí je, že rozdíl mezi mýma řezama a pobytem ve skříni je 14 dní..Ty první jsem samozřejmě zaštipl, hodil je na kloubky, takže jsou z nich krásný bonsaje se 4 vrcholama, ale ty mladší je ne a ne dohnat, tak jsem se tě chtěl optat, jestli by jsi mi nemohl něco poradit??! Předem dík

Grow up..!

Old Post 26-02-2010 v 13:35 PM
iafour je offline   Profil uživatele iafour   Find more posts by iafour   Foto galerie člena iafour   Click here to Send iafour a Private Message   Add iafour to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:52 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
28-03-2021 - 1st indoor 250w homemade box - 10 odpovědí
06-05-2021 - 2.kolo 2x70W HPS - 4 odpovědí
20-08-2018 - 1.st indoor,400W HPS,6x NL - 114 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0692190 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív