Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 1st indoor 250w homemade box
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Pernikar
Nový Člen

Karma uživatele Pernikar - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2021
Příspěvků: 7  

1st indoor 250w homemade box Příspěvek č. 1


Zdravim, udelal jsem si vlastni skrin rozmery 180x70x70, ram kontra late, steny osb desky, slunko 250 w son t pia. Pritah 120cm vetrak ze svarecky, odtah ventilator z hajzlu. Folie z izolaci na zateplovani paropotrubi. Jaky model by jste mi doporucili na skrin techto rozmeru a 250w slunko? Chci zkusit first 2 kusy. Diky

Hab

Old Post 27-03-2021 v 12:29 PM
Pernikar je offline   Profil uživatele Pernikar   Find more posts by Pernikar   Foto galerie člena Pernikar   Click here to Send Pernikar a Private Message   Add Pernikar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pernikar
Nový Člen

Karma uživatele Pernikar - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2021
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 2

Chtel jsem prilozit vice fotek ale budto jsem slepy nebo to tu nemam. Neprisel jsem na to kde mam uploadovat do galerie a do prispevku mi taktez nejde.

Hab

Old Post 27-03-2021 v 12:46 PM
Pernikar je offline   Profil uživatele Pernikar   Find more posts by Pernikar   Foto galerie člena Pernikar   Click here to Send Pernikar a Private Message   Add Pernikar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 3

mel jsi to ve spatny sekci

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 27-03-2021 v 14:08 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pernikar
Nový Člen

Karma uživatele Pernikar - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2021
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 4

No dobre a muzete mi tedy nekdo poradit jaky semena koupit? Dik.

Hab

Old Post 27-03-2021 v 17:23 PM
Pernikar je offline   Profil uživatele Pernikar   Find more posts by Pernikar   Foto galerie člena Pernikar   Click here to Send Pernikar a Private Message   Add Pernikar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Touma
Stálý Člen

Karma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 237  

Příspěvek č. 5

Indica je vzdycky lepsi do mensich hoxu, nebo alwspon jeji dominantni zastoupeni. Nemusis se s tim pak tolik trapit, takze tak a pak je to na tobe

Old Post 27-03-2021 v 19:00 PM
Touma je offline   Profil uživatele Touma   Find more posts by Touma   Foto galerie člena Touma   Click here to Send Touma a Private Message   Add Touma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pernikar
Nový Člen

Karma uživatele Pernikar - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2021
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 6

Tak jsem objednal Special Queen, Quick one , Critical. Jeste dotaz. Nez to rozjedu predpokladam ze bych mel box vydezinfikovat. Rozhodl jsem se pro peroxid. Savo mi prijde moc agres. Nevi nekdo v jakym pomeru se redi perox a kolika procentni mam koupit? Diky

Hab

Old Post 27-03-2021 v 21:41 PM
Pernikar je offline   Profil uživatele Pernikar   Find more posts by Pernikar   Foto galerie člena Pernikar   Click here to Send Pernikar a Private Message   Add Pernikar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Touma
Stálý Člen

Karma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 237  

Příspěvek č. 7

Nevim, zbytecny. Special queen a quick one jsem mel, je to to nejlevnejsi, ale neco z toho je. Nicmene quick kvete podstatne rychlejc, tak jsem zvedavej jak to v jednom boxiku zvladnes

Old Post 28-03-2021 v 07:29 AM
Touma je offline   Profil uživatele Touma   Find more posts by Touma   Foto galerie člena Touma   Click here to Send Touma a Private Message   Add Touma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pernikar
Nový Člen

Karma uživatele Pernikar - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2021
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 8

Aha no tak tam hodim pouze quick. Mas pravdu to jsem si vubec neuvedomil. Proto jsem se ptal jaky model by jste mi doporucili, abych se vyvaroval tady tem problemum..

Hab

Old Post 28-03-2021 v 08:45 AM
Pernikar je offline   Profil uživatele Pernikar   Find more posts by Pernikar   Foto galerie člena Pernikar   Click here to Send Pernikar a Private Message   Add Pernikar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pernikar
Nový Člen

Karma uživatele Pernikar - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2021
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 9

Dal bych se chtel zeptat ohledne zeminy. Jak ji mam nejidealneji namichat? Koupit hlinu na pokojove rostliny a smichat 1/1 s perlitem? Nebo ma nekdo lepsi navod aby kytky byli spokojene?

Hab

Old Post 28-03-2021 v 09:50 AM
Pernikar je offline   Profil uživatele Pernikar   Find more posts by Pernikar   Foto galerie člena Pernikar   Click here to Send Pernikar a Private Message   Add Pernikar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Touma
Stálý Člen

Karma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 237  

Příspěvek č. 10

Kup hotovou, plagron growmix treba

Old Post 28-03-2021 v 11:17 AM
Touma je offline   Profil uživatele Touma   Find more posts by Touma   Foto galerie člena Touma   Click here to Send Touma a Private Message   Add Touma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pernikar
Nový Člen

Karma uživatele Pernikar - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2021
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 11

Okey

Hab

Old Post 28-03-2021 v 11:38 AM
Pernikar je offline   Profil uživatele Pernikar   Find more posts by Pernikar   Foto galerie člena Pernikar   Click here to Send Pernikar a Private Message   Add Pernikar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:37 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
08-04-2017 - 1st indoor 400W - 53 odpovědí
31-05-2016 - 1.st indoor 450W Led - 71 odpovědí
19-04-2011 - 2.Indoor 250W HOMEbox XS (JH,JD,WW) - 104 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7585160 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív