Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Cannafest 2016
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
MocnyOkurek
Stálý Člen

Karma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 1044  

Příspěvek č. 17

No ja bych tam jel zacadit z ostatnima, ale kdyz tu carlos rika ze tam necadit tak takovou akci jebat. Fizlum 2k a susinu davat nemusim

Kvalita predevsim!

Old Post 04-11-2016 v 10:43 AM
MocnyOkurek je offline   Profil uživatele MocnyOkurek   Find more posts by MocnyOkurek   Foto galerie člena MocnyOkurek   Click here to Send MocnyOkurek a Private Message   Add MocnyOkurek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pixxel
Stálý Člen

Karma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 18

Konopice v butylce to jistí hoši

Old Post 04-11-2016 v 12:37 PM
Pixxel je offline   Profil uživatele Pixxel   Find more posts by Pixxel   Foto galerie člena Pixxel   Click here to Send Pixxel a Private Message   Add Pixxel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MocnyOkurek
Stálý Člen

Karma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 1044  

Příspěvek č. 19

Ja to moc nemusim jako zdradlo nebo piti. Ty stavy sou pak tezko hlidatelny a nerad bychg tam lital jak vyplaseny jelen ))

Kvalita predevsim!

Old Post 04-11-2016 v 13:00 PM
MocnyOkurek je offline   Profil uživatele MocnyOkurek   Find more posts by MocnyOkurek   Foto galerie člena MocnyOkurek   Click here to Send MocnyOkurek a Private Message   Add MocnyOkurek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PaBlo
Stálý Člen

Karma uživatele PaBlo - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 165  

Příspěvek č. 20

MocnyOkurek: Neboj se nic, nikdo ti tam nenabýdne jídlo ani pití s obsahem THC vyšším než je povoleno zákonem
Nikdy jsem neměl problem s tím dat si ze svého kapesního vaporizéru pár šluků před tím než se pujdu kochat veškerou tou krásou uvnitř

Old Post 04-11-2016 v 19:54 PM
PaBlo je offline   Profil uživatele PaBlo   Find more posts by PaBlo   Foto galerie člena PaBlo   Click here to Send PaBlo a Private Message   Add PaBlo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mitch Buchannon
Stálý Člen

Karma uživatele Mitch Buchannon - 28% PěstitelskáKarma uživatele Mitch Buchannon - 28% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 214  

Příspěvek č. 21

Tenhle rok se s kámošema asi vyprdnem na jointy a uděláme sušenky. Proti nim by žádnej fízl neměl nic namítat a podle mě ho ani nenapadne nás kontrolovat.


250W White Fire OG 12x

Legalizace.cz: "Kdo pěstuje, skutečně legalizuje!"

„VĚTŠÍ DROGOU NEŽ TRÁVA JE PĚSTOVÁNÍ TRÁVY“

Old Post 04-11-2016 v 21:42 PM
Mitch Buchannon je offline   Profil uživatele Mitch Buchannon   Find more posts by Mitch Buchannon   Foto galerie člena Mitch Buchannon   Click here to Send Mitch Buchannon a Private Message   Add Mitch Buchannon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Whiskey_777
Stálý Člen

Karma uživatele Whiskey_777 - 32% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 212 

Příspěvek č. 22

Jak se tak dívám někdo to bere vážně.... a někdo jako školní výlet

Old Post 05-11-2016 v 17:32 PM
Whiskey_777 je offline   Profil uživatele Whiskey_777   Find more posts by Whiskey_777   Foto galerie člena Whiskey_777   Click here to Send Whiskey_777 a Private Message   Add Whiskey_777 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 23

Takže já tam budu v sobotu. Zuzka mi k mé lítosti napsala, že u Sumoseeds tentokrát nebude tak pěkná bodypainting dívčina, ale kolega co to organizuje mě ubezpečil, že není čeho litovat, nějakou babu tam pomalují určitě Advanced Hydroponics a jinak se bude nač těšit. Barneys tam bude mít hromadu hostesek a semínek na rozdávání a DP má v plánu určitě podchytit více lidí než v minulých letech. A já osobně věřím, že Ganjaseeds se také nenechá zahanbit (že jo kolego? :-) ).
Jo a ještě jsem zapomněl na Hesi, prej budou mít hromadu hnojek na promo. Víc toho nevím, ale snad se někdo další připojí s informacemi. Já se těším na přednášku pana Hanuše a pana Melameda a večer pana Bayera.

Old Post 08-11-2016 v 16:49 PM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 24

citace:
Původní příspěvek od Mitch Buchannon
Tenhle rok se s kámošema asi vyprdnem na jointy a uděláme sušenky. Proti nim by žádnej fízl neměl nic namítat a podle mě ho ani nenapadne nás kontrolovat.


Je to se žrádlem dost o hubu, nedávno jsem měl nějaký hlad a pak jsem se musel držet židle, jak se mnou lítala. Nebylo to až tak příjemný a pepř rád nemám :-(
Bohužel se s jídlem člověk může předávkovat A každopádně minule lidi hulili venku ve stanu :-) Soudím že šlo o to, aby člověk u sebe nic neměl. Takže když má člověk jednoho jointa a policajt ho vyzve, tak hold jointa odhodím a rozšlápnu na zemi a co si na mě vezme? Chybu ovšem udělají ti, co maj v báglu pár desítek gramů sušiny :-(

Old Post 08-11-2016 v 16:54 PM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PaBlo
Stálý Člen

Karma uživatele PaBlo - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 165  

Příspěvek č. 25

Tak neni uplně nejlepší udělat z Cannafestu Cannabis cup V patek razíme do dopolední Prahy hodit oko pak oběd a hou na veletrh a užijem si to s plnou parádou.

Old Post 08-11-2016 v 17:07 PM
PaBlo je offline   Profil uživatele PaBlo   Find more posts by PaBlo   Foto galerie člena PaBlo   Click here to Send PaBlo a Private Message   Add PaBlo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinWarrior
Stálý Člen

Karma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 577  

Pohodička Příspěvek č. 26


Tak jsem připravenej,můžeme vyrazit!

Chtěl jsem si objednat hadici do vaporizeru ale mohla by se dát pořešit tam což?

Uděláme si se ženou takovej celodenní vejlet.Cannafest spojíme s procházkou po Praze atd.,když už tam budeme ...
Nějakýho toho brkuse si s sebou taky samo předbalím.

Old Post 10-11-2016 v 05:23 AM
AladinWarrior je offline   Profil uživatele AladinWarrior   Find more posts by AladinWarrior   Foto galerie člena AladinWarrior   Click here to Send AladinWarrior a Private Message   Add AladinWarrior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PaBlo
Stálý Člen

Karma uživatele PaBlo - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 165  

Příspěvek č. 27

Hadicku k vaporuzeru tam mit urcite budou a k tomu další spoustu super věciček:-D i Já tam chci zase pořídit nějaké to příslušenství k vapiku :-)
Máme podobný plán jako vy Aladin Warrior akorát beru kapesní vapo. Beru tam moji polovičku po 4 letech poprvé:-D
Inspiraci zdar :-D

Old Post 10-11-2016 v 06:36 AM
PaBlo je offline   Profil uživatele PaBlo   Find more posts by PaBlo   Foto galerie člena PaBlo   Click here to Send PaBlo a Private Message   Add PaBlo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anuvin
Stálý Člen

Karma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 358  

Příspěvek č. 28

No tak ja budu asi ten co to bere jako školní vejtet přiznávám se

Jinak zajímalo by mě jak to tam je když hodně lidí píše že tam jede nakupovat, když sem tam byl pár let nazpět tak sem chtěl koupit filtr a byl celkem problém protože mě všude říkali jak jenom vystavují. Když nepočítám semínka.

Outdoor 2011 TNR/Ice cool

10x PowerPlant 400w MH/HPS

Old Post 10-11-2016 v 17:08 PM
Anuvin je offline   Profil uživatele Anuvin   Find more posts by Anuvin   Foto galerie člena Anuvin   Click here to Send Anuvin a Private Message   Add Anuvin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Johnny Appleseed
Nový Člen

Karma uživatele Johnny Appleseed - 86% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Appleseed - 86% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 25 

Příspěvek č. 29

Uz se to chysta https://overgrow.com/t/cannafest-prague-2016/1265

Fry: Why would a robot need to drink?
Bender: I don't need to drink, I can quit any time I want.

SON-T 180W CFL vertikální setup

Old Post 10-11-2016 v 20:42 PM
Johnny Appleseed je offline   Profil uživatele Johnny Appleseed   Find more posts by Johnny Appleseed   Foto galerie člena Johnny Appleseed   Click here to Send Johnny Appleseed a Private Message   Add Johnny Appleseed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Johnny Appleseed
Nový Člen

Karma uživatele Johnny Appleseed - 86% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Appleseed - 86% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 25 

Příspěvek č. 30

citace:
Původní příspěvek od Anuvin
pár let nazpět tak sem chtěl koupit filtr a byl celkem problém protože mě všude říkali jak jenom vystavují. Když nepočítám semínka.

Souhlas, takovy ty mensi veci (seminka) si koupis snadno, ale vystavene kusy (ventilatory, lampy) budou kluci prodavat az bych rekl v nedeli tesne pred koncem akce..

Fry: Why would a robot need to drink?
Bender: I don't need to drink, I can quit any time I want.

SON-T 180W CFL vertikální setup

Old Post 10-11-2016 v 20:44 PM
Johnny Appleseed je offline   Profil uživatele Johnny Appleseed   Find more posts by Johnny Appleseed   Foto galerie člena Johnny Appleseed   Click here to Send Johnny Appleseed a Private Message   Add Johnny Appleseed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 31

Zdravím
No tak snad tam mají stánky i grow shopy ne......Ne jenom vystavovatelé se specifickým druhem zboží.
Ty shopy budou prodávat normálně jak na kameným obchodě....
Zdárek

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 11-11-2016 v 04:33 AM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 32

citace:
Původní příspěvek od bruno.kudrna

Ty shopy budou prodávat normálně jak na kameným obchodě....
Myslis ze si tam jako prestehujou celej sklad na vikend? ))

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 11-11-2016 v 08:25 AM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:18 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
04-11-2021 - Cannafest - 0 odpovědí
01-11-2019 - Cannafest 2019 - 8 odpovědí
15-09-2019 - Cannafest 2018 - 36 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9909070 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív