Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 600w, byt 2+1 první kolo
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
TommyGun
Stálý Člen

Karma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 322  

Příspěvek č. 17

Kamo sry ale neni zas tak velky problem kyti vyndat a prekopat to ne? Jak pise moltres mas to cele blbe poskladane.. ty mas pachac s odtahem na prave strane a pod nim mas velky ventilator ktery proudi vzduch na opacnou stranu coz je spatne a aj ten klipsnak je spatne .. ty potrebujes aby ti ty ventilatory proudily smerem k odtahu a ne obracene.. chapem se?

Old Post 09-03-2015 v 09:05 AM
TommyGun je offline   Profil uživatele TommyGun   Find more posts by TommyGun   Foto galerie člena TommyGun   Click here to Send TommyGun a Private Message   Add TommyGun to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 18

Jo, překopej to, vytáhni kytky a zkuj to, dáš to i sám.

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Old Post 09-03-2015 v 14:58 PM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tazy'cz
Stálý Člen

Karma uživatele Tazy'cz - 72% Pěstitelská

Registrován: Feb 2015
Příspěvků: 61  

Příspěvek č. 19

To !ZAU!:
-Když má dvě kytky, v malým květináči, kterej je dobrej jen pro jednu kytku, tak mu z toho velký kytky nevyrostou, porostou celkově pomaleji, v pozdější fázi, protože nebudou mít "tolik" místa pro kořeny. Kytky, který budou byť jen o 20cm větší, budou menším kytkám stínit, a i těch 20cm o kterých budou kytky dál od světla, bude znát.

Víte proč je penicilin malej, bílej a hladkej?
Protože kdyby byl velkej, šedivej a hrubej, TAK BY TO BYL SLON!

první "hokuspokus" indoor 400W 3x Special Kush, 3x Bubbe Kush auto, 4x Shiva Skunk.
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=74999

Old Post 09-03-2015 v 18:25 PM
Tazy'cz je offline   Profil uživatele Tazy'cz   Find more posts by Tazy'cz   Foto galerie člena Tazy'cz   Click here to Send Tazy'cz a Private Message   Add Tazy'cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fanatik
Stálý Člen

Karma uživatele Fanatik - 95% PěstitelskáKarma uživatele Fanatik - 95% PěstitelskáKarma uživatele Fanatik - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 126  

15. den 18/6 Příspěvek č. 20


Omlouvám se za kvalitu, foťák bude koncem týdne snad.
Výška kytek je od 19-26cm, světlo je cca 45cm nad nimi. Pěkně sílí, jenom pár kousků s menšími listy. Včera zálivka, naposledy root +2ml/l BioG a trochu alga-a-mic. Nemám bio heaven a fish mix, takže nějaké látky nedostávají no, mohlo být líp. Dneska zastřihnu a počkám si na plný prostor.

Zatím ve 2+1 žádný problém. Hluk ventilátorů se nedostane z pokoje, jenom odtah na druhý stupeň už trochu slyšet jde. Z venku nejde nic slyšet ani při otevřeném oknu, takže úplně pohoda. Sousedi nemají ani tušení co jim roste v baráku max je trochu otravné, když spíte v jedné místnosti. Pro lidi co špatně usínají trochu problém, tady ani kouř před spaním nepomůže. Je tu ale plno návodů na odhlučnění odtahu. Nejlevnější jsou špunty do uší ! za 7kč z lékárny a hned se mi spalo jako miminku
Ps: vzduchotechniku předělávám zítra.

Naposledy upravil Fanatik 15-03-2015 v 16:42 PM

Old Post 15-03-2015 v 16:25 PM
Fanatik je offline   Profil uživatele Fanatik   Find more posts by Fanatik   Foto galerie člena Fanatik   Click here to Send Fanatik a Private Message   Add Fanatik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fanatik
Stálý Člen

Karma uživatele Fanatik - 95% PěstitelskáKarma uživatele Fanatik - 95% PěstitelskáKarma uživatele Fanatik - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 126  

Příspěvek č. 21

Dnes poslední úpravy, otrhám slabé stonky a snad udělám foto.
Pár dnů jsem s nimi nebyl, na některých listech jsou oranžové flíčky, ve faq jsem našel nedostatek vápníku takže doufám že mi v hlíně něco nelozí -.-
Zajdu pro nějaký postřik na hnusáky a něco na vápník. Kyti už měli zálivku s Bio-bloom a top-max, trochu se táhnou, zítra už přepínám na režim 12/12.

Old Post 22-03-2015 v 11:36 AM
Fanatik je offline   Profil uživatele Fanatik   Find more posts by Fanatik   Foto galerie člena Fanatik   Click here to Send Fanatik a Private Message   Add Fanatik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fiste
Stálý Člen

Karma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 668  

Příspěvek č. 22

Čau,
prvních 14 dní od přepnutí se ještě hnojí na růst, ale ani s tim by se to v hlíně nemělo přehánět. Nedostatek vápníku většinou způsobuje špatný Ph, takže než je pohnojíš, změřil bych Ph odtoku z květináčů. Stačí na to kapky z akvaristiky asi za stovku. Přebytek jakýhokoli prvku je pro kytky stejně špatně jako jeho nedostatek.

Ať to roste

Podkrovní 400W GROW z homemade fem. semen
3x400W potřetí - coco-drip + Bubble hash
3x400W podruhé - coco-drip
3x400W poprvé - bubbler

Out 13 Outomat 13

Drogy jako součást společnosti

Pokud má problém řešení, pak ho vyřeš, pokud řešení nemá, trápením si nepomůžeš.. (přísloví)
Neříkejte hloupým lidem, že jsou hloupí, mohli by se urazit.. (by me)
Žít neznamená přežít, ale užít.. (M. A. Anděl)
Pochopit znamená zjednodušit.. (Oldow)

Old Post 22-03-2015 v 12:19 PM
fiste je offline   Profil uživatele fiste   Find more posts by fiste   Foto galerie člena fiste   Click here to Send fiste a Private Message   Add fiste to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fanatik
Stálý Člen

Karma uživatele Fanatik - 95% PěstitelskáKarma uživatele Fanatik - 95% PěstitelskáKarma uživatele Fanatik - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 126  

Příspěvek č. 23

Čus fiste, díky, zbytečně to tam liju Myslíš že obyčejná květinovka je bude mít, nebo spíš ve zveráči? Ph metr bude v příštím kole. Jinak odtok zatím skoro žádný, zvedl jsem zálivku na 350ml na kytku. Bohužel v okolí nemá nikdo měrky

citace:
Původní příspěvek od fiste
Čau,
prvních 14 dní od přepnutí se ještě hnojí na růst, ale ani s tim by se to v hlíně nemělo přehánět. Nedostatek vápníku většinou způsobuje špatný Ph, takže než je pohnojíš, změřil bych Ph odtoku z květináčů. Stačí na to kapky z akvaristiky asi za stovku. Přebytek jakýhokoli prvku je pro kytky stejně špatně jako jeho nedostatek.

Ať to roste

Old Post 22-03-2015 v 15:17 PM
Fanatik je offline   Profil uživatele Fanatik   Find more posts by Fanatik   Foto galerie člena Fanatik   Click here to Send Fanatik a Private Message   Add Fanatik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tazy'cz
Stálý Člen

Karma uživatele Tazy'cz - 72% Pěstitelská

Registrován: Feb 2015
Příspěvků: 61  

Příspěvek č. 24

Zdar, v klasickým zahradnictví seženeš půdní pH metr asi za 150,-.. Mám dojem že jsem ho viděl i v OBI.

Víte proč je penicilin malej, bílej a hladkej?
Protože kdyby byl velkej, šedivej a hrubej, TAK BY TO BYL SLON!

první "hokuspokus" indoor 400W 3x Special Kush, 3x Bubbe Kush auto, 4x Shiva Skunk.
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=74999

Old Post 22-03-2015 v 18:18 PM
Tazy'cz je offline   Profil uživatele Tazy'cz   Find more posts by Tazy'cz   Foto galerie člena Tazy'cz   Click here to Send Tazy'cz a Private Message   Add Tazy'cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fanatik
Stálý Člen

Karma uživatele Fanatik - 95% PěstitelskáKarma uživatele Fanatik - 95% PěstitelskáKarma uživatele Fanatik - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 126  

Příspěvek č. 25

Tak fleky už jsou na každé rostlině, žádný hmyzák po kytkách nechodí, spodky listů mám čisté, mrknu se ještě na stav hlíny po zálivce(možná se něco ukáže) Takže jde o problém spojený s ph. Flíčky jsou oranžové, max. milimetr velké a pokrývají celé listy. Udělám jím průplach a počkám, mezitím si pořídím nějaký základní měrky Ph..

Old Post 24-03-2015 v 06:51 AM
Fanatik je offline   Profil uživatele Fanatik   Find more posts by Fanatik   Foto galerie člena Fanatik   Click here to Send Fanatik a Private Message   Add Fanatik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fanatik
Stálý Člen

Karma uživatele Fanatik - 95% PěstitelskáKarma uživatele Fanatik - 95% PěstitelskáKarma uživatele Fanatik - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 126  

Dotaz Dotaz .:optimalizace vzduchu Příspěvek č. 26

První dva dny 12/12 je předřadník na 400w, snad třetí den není brzo na 600w.. S teplotou to bude zajímavé, teď jak mám ten odtah předělaný vyfukuju vzduch na stejné straně jako ho nasávám + díry na odvod ve stanu jsou uprostřed, přesně 90cm nad přítahem. Teplota boxu se zvedla o 2stupně a proud z odtahu mi začal třískat s žaluzkama, nulové krytí před zraky. Měl jsem větší klid když byl odtah na pravé straně a vyfukoval jsem komínem do pokoje teplo a na levé straně jsem nasával čerstvý vzduch od okna(dmychadla jsem měl špatně, teď jsou ve vstupu.) Zdálo se mi že je jedno jakým směrem je odtah veden pokud nasává vzduch na opačné straně od přítahu, což bylo.

Old Post 24-03-2015 v 11:26 AM
Fanatik je offline   Profil uživatele Fanatik   Find more posts by Fanatik   Foto galerie člena Fanatik   Click here to Send Fanatik a Private Message   Add Fanatik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fanatik
Stálý Člen

Karma uživatele Fanatik - 95% PěstitelskáKarma uživatele Fanatik - 95% PěstitelskáKarma uživatele Fanatik - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 126  

Příspěvek č. 27

-

Old Post 24-03-2015 v 11:28 AM
Fanatik je offline   Profil uživatele Fanatik   Find more posts by Fanatik   Foto galerie člena Fanatik   Click here to Send Fanatik a Private Message   Add Fanatik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 28

Čau, myslím, že bys neměl tahat vzduch jenom přes jednu stěnu, to je k hovnu. Měla by tam být úhlopříčka. Co máš za stan? kolik tam máš dole otvorů a na kolika stěnách? Např. Secret Jardin to má jinak, než homebox atd.

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Old Post 24-03-2015 v 11:30 AM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fanatik
Stálý Člen

Karma uživatele Fanatik - 95% PěstitelskáKarma uživatele Fanatik - 95% PěstitelskáKarma uživatele Fanatik - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 126  

Příspěvek č. 29

No právě, mám jenom jeden otvor na přítah vlevo dole hned vedle síťky.. na odtah mám zase otvory tři, naproti sobě dva, přesně uprostřed. Třetí je ve stropě, před tím fungoval jako ideal komín na odvod tepla do pokoje, místo těch 90cm od přítahu. Teď je zavřený protože pacháč je přímo pod ním.

Old Post 24-03-2015 v 11:38 AM
Fanatik je offline   Profil uživatele Fanatik   Find more posts by Fanatik   Foto galerie člena Fanatik   Click here to Send Fanatik a Private Message   Add Fanatik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 30

OK, vyveď to do zpátky do toho stropu a pacháč umísti na protější stěnu od té síťky. Prostě aby to bylo do kříže. Ty další dva, co jsou nahoře ve stěnách, tak ty stáhni tou šňůrkou. Takhle zajistíš, aby Ti to cirkulovalo jen ze spoda nahoru.
Já mám taky oddělanou tu záplatu na síťce, aby se mi to víc dýchalo. Záleží, jestli si můžeš dovolit to světlo, co z toho leze Hoj.

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Old Post 24-03-2015 v 13:32 PM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fanatik
Stálý Člen

Karma uživatele Fanatik - 95% PěstitelskáKarma uživatele Fanatik - 95% PěstitelskáKarma uživatele Fanatik - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 126  

Příspěvek č. 31

Jedině to vrátit tak jak to bylo. Kdybych hodil odtah na zadní stranu, pacháč by vysel nad síťkou, to snad nechceme že. Ten komín a poloha pacháče tak nebyl z hecu lidi, odtah velký jak kráva byl nejdál od síťky vpravo.

Old Post 24-03-2015 v 14:16 PM
Fanatik je offline   Profil uživatele Fanatik   Find more posts by Fanatik   Foto galerie člena Fanatik   Click here to Send Fanatik a Private Message   Add Fanatik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 32

Jo, dej to do původního stavu. Ta cirkulace vzduchu by měla být tak.
Potom to světlo zavěs místo na ty krajní tyče na tu další tyč, co jsi k tomu dostal a můžeš dát do řiti ten ofuk a zavěsit ho na tu tyč, co na ní bude lampa. Když ho dobře povesíš, tak se bude i krásně otáčet. Ale dal bych ho tam až tak od 15. dne květu, uvidíš podle vlhkosti.

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Old Post 24-03-2015 v 15:46 PM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:32 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5389020 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív