Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Pro NovÁČky NovÁČkovskej PĚst
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Tazy'cz
Stálý Člen

Karma uživatele Tazy'cz - 72% Pěstitelská

Registrován: Feb 2015
Příspěvků: 61  

Nápad Pro NovÁČky NovÁČkovskej PĚst Příspěvek č. 1

Na Úvod:

Tohle je total brutal návod pro nováčky, či experiment pro zkušené groweri, zda se dá vypěstovat něco dobrého, z klasiky za pár korun.
Před třemi měsíci jsem o pěstování konopí nevěděl vůbec nic, jen že se to pěstuje buď venku, nebo pod žárovkama, tuším že podlampy tak sem sehnal semínka od kámoše, nechal vyklíčit, zasadil, mamce rozmontoval lampičku (v tý době jsem bydlel ještě u mamky, cca 3-4roky zpět) a svítil a kytka rostla 14dní a šla ven na sluníčko, hluboko do lesa, na malinké políčko co jsme s kamarádem hledali týdny, vysadili a druhej den jsem se přišel podívat na kytku a místo ní byl zasazenej bodlák a kamarád telefon nebral a od tý doby se spolu nebavíme
Před zhruba třemi měsíci jsem začal po googlu hledat návody a rady a tipy jak pěstovat. Tak jsem si řekl, hej chci pěstovat, sklidit a něco vyd***t.. Koupil jsem 3 semínka z royal quens seeds, nechal vyklíčit podle nějakého návodu (miska, vlhkej toaleťák, překrýt a nazdar) a do 48ti hodin byli všechny v hlíně, v boxu ze skříně polepený alobalem s jednou trubicí (zářivkou) co jsem vyšrouboval z kuchyňský linky, cool tube 800lm a po týdnu jsem koupil spořivku za stovku v kauflandu 1400lm warm whitte.
A přesně v tuhle chvíli to začlo...
Začal jsem číst grower.cz, koukal jsem na ostatní thready, a nabíral různý nápady a hlavně stále roustoucí chuť pěstovat.. Tak to začalo, našetřil jsem si peníze a koupil toto:

-Komplet lampa 400W sodík výbojka superplant, nějakej 400W předřadník a nějaký stínidlo s objímkou, plus cca 12 m2 odrazový PE folie a to všechno za 2.000,-Kč

- 3Ks semínek Special Kush 200,-Kč i s dopravou

-Zatím 2ks (plánuji zakoupit 3tí) 13l květináče 140Kč, 30l substrátu z OBI pro pokojový rostliny 100Kč, 3l Perlitu 30Kč, el. spínač 100,-Kč (Mají teď akci v Kauflandu- šlape dobře), hnojivo KRISTALON START 80,-Kč, celkem 450,-Kč

-1x PC větráček 80,-Kč, 1x větráček pro ofuk (ten jsem doma našel) a dnes mi přišlo 4x odtah. ventilátor SUNON 150m3/h co jsem koupil na jednom grow bazaru od týpka za 600,-Kč. Celkem 680,-Kč

Kytky pod zářivkama hrozně špatně rostly a moje chuť pěstovat hasla (proto se k tomu moc vracet nechci), ale pak mi grower.cz dal chuť pěstovat, přišlo na řadu čtení a čtení a po 14ti dnech růstu jsem se rozhodl sestavit co nejlevnější komplet a postupně šetřit na lepší vybaveníčko. Do budoucna bych to viděl tak na 3boxy po 120x120x240cm

Sehnal jsem si jeden silnější trám a 4 prkna. Na soustruhu jsem z trámu udělal 4 menší po 170cm a z prken latě po 110cm. Z prken a trámů jsem udělal konstrukci, 160výška a metr čtvereční dokola (100x100x160cm), na vrch jsem dal prkno aby drželo lampu, celý jsem to nabouchal hřebíkama, zpevnil a polepil folii bílou stranou dovnitř, udělal jsem si dveře tak, že jednu stranu boxu jsem nelepil, ale nechal jsem ji volně, aby držela jen nahoře a dospod k folii jsem přilepil dlouhou lať která svou zátěží šponuje dveře, z malých odřezků dřeva jsem si na míru vyráběl rámečky, do kterých jsem dal odtah a přítah ventilátory. Zašrouboval lampu a od 16.2 svítím.

Ze začátku jsem hodně experimentoval a jednu kytku jsem zaštípnul hned nad těma matečníma listama sotva pod prvním patrem, prostě rostlinku co měla sotva deser cm a jedno patro (pokus). To bylo cca 6dní po zasazení semínka. Semínko zasazeno 6.2., rostlinka pokus cca 13.2. Rostlinka přestala růst a až včera jsem si všimnul, že se na ni dělají opět listy (foto nedám kvůli údajnému mučení rostlin ). Pod sodíkem rostlinky krásně rostou, snažím se je experimentálně zastřihávat, tu jednu jedu na techniku poblázněnej FIM, kde po prvním zaštipnutí před 3 dny (24.2.) vyjeli jen dva vršky Dnes jsem po delším studování zaštipnul další vršek s rozestupem jednoho patra.
Druhou kytku zkouším zaštipávat ve spod v listech, a drátkama natahuju listy aby byl stonek a vršek krásně osvícenej Dál už asi nebudu kecat, ale přidávat fotky od začátku, po součastnost.

Prosím o ne-ekritiku, je to můj první pěst a takřka v půlce z půlky pěstu jsem to začal brát vážně. Takže jsem rozhodl o thread pro úplný nováčky, kteří ví o tom málo (tak je nabádám na víc čtení zde na fóru) a nemají xKč na rozhazování. Budu se tedy snažit i za pomocí malého nářadí, vypěstovat tři bohaté bonsaie

Tak držte palce, experimentujeme!

Old Post 27-02-2015 v 10:20 AM
Tazy'cz je offline   Profil uživatele Tazy'cz   Find more posts by Tazy'cz   Foto galerie člena Tazy'cz   Click here to Send Tazy'cz a Private Message   Add Tazy'cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tazy'cz
Stálý Člen

Karma uživatele Tazy'cz - 72% Pěstitelská

Registrován: Feb 2015
Příspěvků: 61  

Příspěvek č. 2


Cca 6.den růstu

Ta 3tí je zaštipnutá, proto na fotce není kvůli tomu podezření na týrání dětí

Old Post 27-02-2015 v 10:27 AM
Tazy'cz je offline   Profil uživatele Tazy'cz   Find more posts by Tazy'cz   Foto galerie člena Tazy'cz   Click here to Send Tazy'cz a Private Message   Add Tazy'cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tazy'cz
Stálý Člen

Karma uživatele Tazy'cz - 72% Pěstitelská

Registrován: Feb 2015
Příspěvků: 61  

Příspěvek č. 3



10.den růstu pak šly pod sodík

1 slabá, 1stále se udržící na nohou.

Old Post 27-02-2015 v 10:33 AM
Tazy'cz je offline   Profil uživatele Tazy'cz   Find more posts by Tazy'cz   Foto galerie člena Tazy'cz   Click here to Send Tazy'cz a Private Message   Add Tazy'cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tazy'cz
Stálý Člen

Karma uživatele Tazy'cz - 72% Pěstitelská

Registrován: Feb 2015
Příspěvků: 61  

Příspěvek č. 4



Tuším že 16.den na růstu, tento den sem poblázněně štipal a štipal

Old Post 27-02-2015 v 10:38 AM
Tazy'cz je offline   Profil uživatele Tazy'cz   Find more posts by Tazy'cz   Foto galerie člena Tazy'cz   Click here to Send Tazy'cz a Private Message   Add Tazy'cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tazy'cz
Stálý Člen

Karma uživatele Tazy'cz - 72% Pěstitelská

Registrován: Feb 2015
Příspěvků: 61  

Příspěvek č. 5


Po zaštipnutí, 20. den růstu

Old Post 27-02-2015 v 10:43 AM
Tazy'cz je offline   Profil uživatele Tazy'cz   Find more posts by Tazy'cz   Foto galerie člena Tazy'cz   Click here to Send Tazy'cz a Private Message   Add Tazy'cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tazy'cz
Stálý Člen

Karma uživatele Tazy'cz - 72% Pěstitelská

Registrován: Feb 2015
Příspěvků: 61  

Příspěvek č. 6





Foto1(aktuálněj focený před 15ti min.)
Po prvním zastřižení FIM a neúspěšnému nalezení pouze dvou vršků dnes zastřižen hned jeden vršek, druhý zastřihnu až nad prvním patrem (mám s rostlinkou plány), resp. až uvidím co to udělá.

Foto2(--||--)
Kytka s pevným stonkem, líbí se mi jak mohutní ale celkově je nějaká pozadu

Foto3(--||--)
Týraná kytka, že by se po tak dlouhý době vzpamatovala?

Foto4(--||--)
Celek..

Fota (1-4) focena 27.2.2015 v 11:45hod.
Cca 21. den růstu

Old Post 27-02-2015 v 10:56 AM
Tazy'cz je offline   Profil uživatele Tazy'cz   Find more posts by Tazy'cz   Foto galerie člena Tazy'cz   Click here to Send Tazy'cz a Private Message   Add Tazy'cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pajas
Stálý Člen

Karma uživatele Pajas - 81% PěstitelskáKarma uživatele Pajas - 81% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 7

Proč máš na tak velkým prostoru jen 2-3 kytky?
zaštipovat tak malé?
proč jsi to dělal na soustruhu, když stačí koupit za pár korun laťky?

Old Post 27-02-2015 v 10:59 AM
Pajas je offline   Profil uživatele Pajas   Find more posts by Pajas   Foto galerie člena Pajas   Click here to Send Pajas a Private Message   Add Pajas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tazy'cz
Stálý Člen

Karma uživatele Tazy'cz - 72% Pěstitelská

Registrován: Feb 2015
Příspěvků: 61  

Příspěvek č. 8

Protože je chci ranec zaštipávat a udělat z nich takovy keře, že by se tam 4 nevešli.

Ano, psal jsem že jde o pokus

Protože si věci dělám rád sám

Old Post 27-02-2015 v 11:10 AM
Tazy'cz je offline   Profil uživatele Tazy'cz   Find more posts by Tazy'cz   Foto galerie člena Tazy'cz   Click here to Send Tazy'cz a Private Message   Add Tazy'cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
smoke85
CandyCrystalMaker

Karma uživatele smoke85 - 82% PěstitelskáKarma uživatele smoke85 - 82% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 88 

Příspěvek č. 9

pěkné sic newim jestli návod? ale každý začátek je nějaký a lépe takhle, alespoň poznáš rostliny a jejich chování a potřeby. než do toho vletět rovnýma nohama za Xk Kč pod X kW s pravděpodobností neúspěchu blížící se ke 100%.

ze začátku se snaž okoukat jak to dělají ostatní a moc neexperimentuj, není to ta pravá cesta k úspěchu, pokud chceš mít i něco jiného než jen Xp. na to budeš mít hodně času potom, teď se snaž pochopit co a jak. (ten FIM třeba je rozhodně dobrý nápad, spíš jde o to když si nejsi jistý, hledej, dokud si nebudeš jistý a ne jen tak nějak, pak můžeš být tak nějak zklamaný)

doporučuji ti si pročíst i něco o fungování metabolismu rostlin a fotosyntéze - učivo zákl. školy , mi to dost pomohlo a osvěžilo info. + taková Weedology, nebo Jak pěstovat indoor už obsahuje ranec infa pohromadě. luxus je i Ultimate Growing sérka 3 DVD od Jorge Cervantese na uloz.to ke stazeni.

řekl bych, že to 0,4kW je na ty prcky plýtvání, ale to nemusí být nutně problém (125-250W pohoda na mimina)

v příspěvku č. 6 ta 3. fotka - newim, newim, jestli to zvládne asi bych jí v rámci selekce vyvalil, někdy je to nejlepší. ono zaštipovat semenáček je píčovina, musí mít min. 3-4 patra, neboli internodia. když jí vezmeš třeba 30% listů strašně ji zpomalíš a stresuješ.

k tomu kristalonu si dokup třeba české guano, kolem 100,- za kilo a nebo raději nějakou lepšejší hnojku na Ganju - např. HeSi - dobrá cena, výkon
IMHO v tom K. Startu neni moc P - Fosforu

a jinak slibné, základní equip., to půjde neboj dej tomu čas a nebuď příliš horlivý to se taky nemusí vyplatit. chce se to naladit na rytmus těch kytek. přeji hodně štěstí a úspěchů a mega výnos.

edit: smajlíci

FREE PARTY, FREE PEOPLE, FREE FUTURE SpiralTribe 23 You might stop the party, but you can't stop the future.
Free, prosťe free, moe voe nebo co vlastně jsi zač.
Volný jako pele ptáka, který letí vzduchem.

CANNA – Soubor přednášek, s velkým poděkováním panu Klaassenovi
Sol lucet omnibus. Carpe diem.
Soukromí je Vaše právo. Klikněte zde k přechodu na SSL šifrování
Pat: "Domluvíme se jak dál s hulením a pěstem."
Mat: ???
Pat: "Nepřestanem!"

Zechcané polytriky, aby jebala mrdká... STOP POLYTRICKS BITCHES

Naposledy upravil smoke85 28-02-2015 v 03:20 AM

Old Post 28-02-2015 v 02:57 AM
smoke85 je offline   Profil uživatele smoke85   Find more posts by smoke85   Foto galerie člena smoke85   Click here to Send smoke85 a Private Message   Add smoke85 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele smoke85! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
trip88
Stálý Člen

Karma uživatele trip88 - 54% Pěstitelská

Registrován: Feb 2015
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 10

Čau kdy si dělal ten FIM kolik to melo pater..???

Old Post 28-02-2015 v 13:36 PM
trip88 je offline   Profil uživatele trip88   Find more posts by trip88   Foto galerie člena trip88   Click here to Send trip88 a Private Message   Add trip88 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tazy'cz
Stálý Člen

Karma uživatele Tazy'cz - 72% Pěstitelská

Registrován: Feb 2015
Příspěvků: 61  

Příspěvek č. 11

To smoke:

Diky za koment, vazim si toho a urcite si z toho neco vezmu. Minimalne to tri dilny dvd Hodně pozuruji ostatní thready a pozoruji a kocham se nad ostatnima, jak jim to krasne roste a snazim se pozorovat chyby ktery u toho delali, nemoci jaky kytka mela, plisne atd. Vše se dozvídám tady na webu. Hodně mě to zajímá, proto si dnes stáhnu to dvd. Jsem rad za kazdej nazor a radu, takze dekuji! Tu treti kytku dam asi pod cfl, protoze ta je uz nedoroste a vyhazovat mi ji je lito, treba ji pouziju na rizky a sup s nima na outdoor ..

To trip:

Čau, u tý první kytky cca 6 dní zpět a kytka měla sotva tři patra, bohužel mi vyjeli jen dva vršky, plánuji pak oba znova střihnout
U tý nr.2 jsem to střihal včera a tu kytku vidíš u příspěvku č.6 druhá fotka.

Víte proč je penicilin malej, bílej a hladkej?
Protože kdyby byl velkej, šedivej a hrubej, TAK BY TO BYL SLON!

první "hokuspokus" indoor 400W 3x Special Kush, 3x Bubbe Kush auto, 4x Shiva Skunk.
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=74999

Old Post 28-02-2015 v 18:40 PM
Tazy'cz je offline   Profil uživatele Tazy'cz   Find more posts by Tazy'cz   Foto galerie člena Tazy'cz   Click here to Send Tazy'cz a Private Message   Add Tazy'cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tazy'cz
Stálý Člen

Karma uživatele Tazy'cz - 72% Pěstitelská

Registrován: Feb 2015
Příspěvků: 61  

Příspěvek č. 12






Zdarec, zdarec, zdarec..dnes je 1.3.2015 a svátek má Bedřich, takže všechno nejlepší posíláme hubana Béďovi do Ulice. Nechť se daří

23.Den růstu

Foto 1 (George), kytka kterou jsem předevčírem šmiknul FIMkem, nicméně jsem to buď opět nevychytal, nebo mi na víc jak dva vršky kytky serou.. Takže opravdu pomalinku se ukazují dva vršky, tak uvidíme zítra, třeba něco přibude. Kytku jsem všemožně drátky zohýbal aby vršky měly dost světla, viz foto 2..

Foto 3 (Julius), kytka, která už od začátku roste jak čert, dneska jsem čuměl jak Pepa od námořnictva.. Po minulém FIMku, kytka hodila dva vršky, který fakt po 0,5cm tvoří patra, ve spod se dělají pořád nový listy, jede to jak na speedu.. Hnojeno včera Kristalonem START, asi jim chutná. Nicméně rozhodl jsem se takto:
Oba vršky jsem opět vzal na FIM, takže při nejhorším bych měl mít 4vršky, což mi jako začátečníkovi stačí. Kdyby nebyl grower.cz tak ty kytky nechám růst a zaštípnu maximálně sobě nehty.. Uvidíme, kytku jsem též zdrátoval, kvůli světlu, protože se mi zdá že nejede do výšky, jako by se sekla a jela jen do šířky, viz foto 4. Já tedy předpokládám že roste jen dobře, protože co jsem koukal na ostatní thready, ve 20. dni růstu už měly kytky obry, ale mnohem chudší (semenáče)..

Foto nr.5, kytka po dlouhém uvažování dostala jméno po mém zdegenerovaným bratrovi, kterej je stejný dežo jako kytka (Martin). Nevím co s ní, je mi jí líto vyhazovat, roste ale jak degeš abych z toho neměl hybrida, to už by byl fakt celej bratr.. Mám jí dát šanci, nebo je v haj**u? Kytka je z fem. bratrovo semene, v mládí byla brutal týraná, jak ji vidíte, tak byla zastřižená

Mám pár otázek...
1. Nechám je povyrůst a pokud i u Juliuse se FIM nepovede, tak plánuji FIM zarazit, buď jim to neprospívá, nebo to dělám blbě. Pak bych asi zkusil LST, chci zaplnit prostor s těma dvouma kytkama, dát tomu chci tak 2 týdny, pak bych rád přepnul. Otázka zní, mám šanci sklidit +200gé? Rady jakou metodu zkusit, aby byl výnos maximální?

2. Hnojiva na květ? Nějaký cenově přijatelný, s dobrým výsledkem?

Díky, díky a díky.. Pěstu zdar

Víte proč je penicilin malej, bílej a hladkej?
Protože kdyby byl velkej, šedivej a hrubej, TAK BY TO BYL SLON!

první "hokuspokus" indoor 400W 3x Special Kush, 3x Bubbe Kush auto, 4x Shiva Skunk.
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=74999

Old Post 01-03-2015 v 08:39 AM
Tazy'cz je offline   Profil uživatele Tazy'cz   Find more posts by Tazy'cz   Foto galerie člena Tazy'cz   Click here to Send Tazy'cz a Private Message   Add Tazy'cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tazy'cz
Stálý Člen

Karma uživatele Tazy'cz - 72% Pěstitelská

Registrován: Feb 2015
Příspěvků: 61  

Příspěvek č. 13


Edit:
foto 1-2 George
foto 5 Julius před FIM s dvěma vršky
Foto 4 Julius po FIM
Foto 3=foto 1

+Přidávám official foto č.5 (Martin)

Víte proč je penicilin malej, bílej a hladkej?
Protože kdyby byl velkej, šedivej a hrubej, TAK BY TO BYL SLON!

první "hokuspokus" indoor 400W 3x Special Kush, 3x Bubbe Kush auto, 4x Shiva Skunk.
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=74999

Old Post 01-03-2015 v 08:50 AM
Tazy'cz je offline   Profil uživatele Tazy'cz   Find more posts by Tazy'cz   Foto galerie člena Tazy'cz   Click here to Send Tazy'cz a Private Message   Add Tazy'cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oak
Stálý Člen

Karma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 14

ahoj
nejsem zadnej borec,ale mam takove tuseni ze za 12 tydny kdyz prepnes,tak +200 neudelas...

Old Post 01-03-2015 v 09:11 AM
oak je offline   Profil uživatele oak   Find more posts by oak   Foto galerie člena oak   Click here to Send oak a Private Message   Add oak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tazy'cz
Stálý Člen

Karma uživatele Tazy'cz - 72% Pěstitelská

Registrován: Feb 2015
Příspěvků: 61  

Příspěvek č. 15

Ahoj, tak za týden to ještě nevidím, ale ty dva už bych chtěl. Nicméné nebudu přepínat, když bych sklidil málo, takže mám pokračovat ve FIM a udělat co nejvíc vršků? Třeba 15 na kytku, hodit to pod síť (SCROG) a přepnout? Třeba začátkem Dubna? Jde mi fakt o max výnos.

Díky za rady

Víte proč je penicilin malej, bílej a hladkej?
Protože kdyby byl velkej, šedivej a hrubej, TAK BY TO BYL SLON!

první "hokuspokus" indoor 400W 3x Special Kush, 3x Bubbe Kush auto, 4x Shiva Skunk.
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=74999

Old Post 01-03-2015 v 09:48 AM
Tazy'cz je offline   Profil uživatele Tazy'cz   Find more posts by Tazy'cz   Foto galerie člena Tazy'cz   Click here to Send Tazy'cz a Private Message   Add Tazy'cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Sordo
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 761 

Příspěvek č. 16

citace:
Původní příspěvek od Tazy'cz
Jde mi fakt o max výnos.

Nejde o kvantitu,ale o kvalitu!

Old Post 01-03-2015 v 10:34 AM
Mr.Sordo je offline   Profil uživatele Mr.Sordo   Find more posts by Mr.Sordo   Foto galerie člena Mr.Sordo   Click here to Send Mr.Sordo a Private Message   Add Mr.Sordo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:27 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6491370 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív