Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 600w, byt 2+1 první kolo
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5
Autor
Téma 
Keen
Stálý Člen

Karma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 33

citace:
Původní příspěvek od Tazy'cz
To !ZAU!:
-Když má dvě kytky, v malým květináči, kterej je dobrej jen pro jednu kytku, tak mu z toho velký kytky nevyrostou, porostou celkově pomaleji, v pozdější fázi, protože nebudou mít "tolik" místa pro kořeny. Kytky, který budou byť jen o 20cm větší, budou menším kytkám stínit, a i těch 20cm o kterých budou kytky dál od světla, bude znát.


zdar,

jen pro info, tohle je blbost. několikrát sem zkoušel (zbyly řezy) poslat do 6,5l květináče dvě kytky a oproti ostatním byly sice nižší o cca 5 cm než ostatní, ale co se týče poměru gram na květináč tak byly nadprůměrný takže se to ve výsledku i vyplatí, ale nezkoušel sem to na celej box. Model Critical Mass.

Old Post 25-03-2015 v 01:42 AM
Keen je offline   Profil uživatele Keen   Find more posts by Keen   Foto galerie člena Keen   Click here to Send Keen a Private Message   Add Keen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anuvin
Stálý Člen

Karma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 358  

Příspěvek č. 34

Ahoj jen podpořím Keena.. Z osobní zkušenosti se mi taky vyplatilo dát do jednoho 2. Používám na to ale 11l květináč.
Je pravda že když tam byla květinka sama tak byla větší, ale větší výnos z květináče nebyl. Za mě to ale neni problém ani kombinovat - ta větší se dá přece jednoduše ohnout, nebo ještělépe scrog..

Outdoor 2011 TNR/Ice cool

10x PowerPlant 400w MH/HPS

Old Post 25-03-2015 v 10:24 AM
Anuvin je offline   Profil uživatele Anuvin   Find more posts by Anuvin   Foto galerie člena Anuvin   Click here to Send Anuvin a Private Message   Add Anuvin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fanatik
Stálý Člen

Karma uživatele Fanatik - 95% PěstitelskáKarma uživatele Fanatik - 95% PěstitelskáKarma uživatele Fanatik - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 126  

Příspěvek č. 35

Lidi, jak to udělat abych mohl svítit od 18:00-6:00. Teplota v boxu při 600w je až 32 den! Když to ručně pokropím srazím to i o 7 stupňů, ale je to o ničem v pozdější fázi.. Teď mi to zapíná v 5:00, díky

14:00- po hodině od kropení mám 28stupnu, to se mi celkem líbí, ale stejně.. Otevřel jsem ještě jeden spodní přítah a nechal pootevřenou spodní část stanu. No nvm chtěl jsem to nakonec táhnout jenom přes sono kvůli bezpečnosti(únik světla každou noc..)

Old Post 25-03-2015 v 12:57 PM
Fanatik je offline   Profil uživatele Fanatik   Find more posts by Fanatik   Foto galerie člena Fanatik   Click here to Send Fanatik a Private Message   Add Fanatik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fiste
Stálý Člen

Karma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 668  

Příspěvek č. 36

Dej jim delší noc, určitě ne den. Vypni topení, pootevři okno a větrák na ofuk dej níž na menší stupeň, neměl by foukat na výbojku

Edit:
Výnos v idooru se měří na m2 osvícený plochy, ne na květináč. Takže fakt, že v jednom květináči bylo víc g, když v něm bylo víc kytek je sám o sobě nicneříkající. Důležitý je, kolik ty kytky zabíraly osvícený plochy oproti ostatnim.. Já mám zkušenost, že kytce se daří nejlíp, když je v květináči sama..

Podkrovní 400W GROW z homemade fem. semen
3x400W potřetí - coco-drip + Bubble hash
3x400W podruhé - coco-drip
3x400W poprvé - bubbler

Out 13 Outomat 13

Drogy jako součást společnosti

Pokud má problém řešení, pak ho vyřeš, pokud řešení nemá, trápením si nepomůžeš.. (přísloví)
Neříkejte hloupým lidem, že jsou hloupí, mohli by se urazit.. (by me)
Žít neznamená přežít, ale užít.. (M. A. Anděl)
Pochopit znamená zjednodušit.. (Oldow)

Naposledy upravil fiste 25-03-2015 v 20:01 PM

Old Post 25-03-2015 v 19:51 PM
fiste je offline   Profil uživatele fiste   Find more posts by fiste   Foto galerie člena fiste   Click here to Send fiste a Private Message   Add fiste to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fanatik
Stálý Člen

Karma uživatele Fanatik - 95% PěstitelskáKarma uživatele Fanatik - 95% PěstitelskáKarma uživatele Fanatik - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 126  

Příspěvek č. 37

jo, dávám 24 noc, teplotu snad uhlídám, maximálně ty tři hoďky budou trochu rizikové.. Při horkých nocích nvm, 400w jedině a čekat na podzim a chledné dny.

citace:
Původní příspěvek od fiste
Dej jim delší noc, určitě ne den. Vypni topení, pootevři okno a větrák na ofuk dej níž na menší stupeň, neměl by foukat na výbojku

Edit:
Výnos v idooru se měří na m2 osvícený plochy, ne na květináč. Takže fakt, že v jednom květináči bylo víc g, když v něm bylo víc kytek je sám o sobě nicneříkající. Důležitý je, kolik ty kytky zabíraly osvícený plochy oproti ostatnim.. Já mám zkušenost, že kytce se daří nejlíp, když je v květináči sama..

Old Post 25-03-2015 v 21:22 PM
Fanatik je offline   Profil uživatele Fanatik   Find more posts by Fanatik   Foto galerie člena Fanatik   Click here to Send Fanatik a Private Message   Add Fanatik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fanatik
Stálý Člen

Karma uživatele Fanatik - 95% PěstitelskáKarma uživatele Fanatik - 95% PěstitelskáKarma uživatele Fanatik - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 126  

Dotaz 8. den 12/12 Příspěvek č. 38

Zdravím vás po delší době.
Nové práce znamená víc času s boxem. Kámoše jsem od toho vykopl a řekl jsem mu ať nastuduje indoor. Sice jsem bez hmyzáků, ale fleky po špatném ph se jenom víc rozjely. Koupil jsem kapky na Ph a podle oka jsou hodnoty takové:
-voda z kohoutku má cca 7-7,4ph
-JidB píše ph 5,9, přidáno 2ml/10l ph-
-odtok z květináče má cca 5-5,5ph

Jaký bych teď měl mít odtok? Připravím si hodně odstáté vody kterou upravím. Pls najíždím na květ a každá rychlá rada moc pomůže. Foto snad do 72hod...

Old Post 30-03-2015 v 18:23 PM
Fanatik je offline   Profil uživatele Fanatik   Find more posts by Fanatik   Foto galerie člena Fanatik   Click here to Send Fanatik a Private Message   Add Fanatik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MocnyOkurek
Stálý Člen

Karma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 1044  

Příspěvek č. 39

Me se povedlo taky minule kolo rozhodit PH listy zacaly tak jakoby nejako rezavet a cely to vypadalo hrozne, tak sem vzal kazdou tu kytku a prolil hroznym kotlem vody. Skarede listy sem prostrihal a byl klid. Takze za me ti doporucuju to prolit kopou vody. Jelikoz mas nizky PH tak tu z kohoutku nemusis ani stahovat staci nechat aspon den odstat at se z toho uplne neposerou. Na konci to prolij upravenou vodou s enzymama a priste normalne zalij melo by se ti to urcite zlepsit.

PS kopa vody aspon 5x obsah kvetinace ja lil ccca 30litru na 6.5l

Kvalita predevsim!

Old Post 30-03-2015 v 18:43 PM
MocnyOkurek je offline   Profil uživatele MocnyOkurek   Find more posts by MocnyOkurek   Foto galerie člena MocnyOkurek   Click here to Send MocnyOkurek a Private Message   Add MocnyOkurek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fanatik
Stálý Člen

Karma uživatele Fanatik - 95% PěstitelskáKarma uživatele Fanatik - 95% PěstitelskáKarma uživatele Fanatik - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 126  

Příspěvek č. 40

A kolik by měl mít idealně odtok ph, stejně jako má být ph hlíny?

citace:
Původní příspěvek od MocnyOkurek
Me se povedlo taky minule kolo rozhodit PH listy zacaly tak jakoby nejako rezavet a cely to vypadalo hrozne, tak sem vzal kazdou tu kytku a prolil hroznym kotlem vody. Skarede listy sem prostrihal a byl klid. Takze za me ti doporucuju to prolit kopou vody. Jelikoz mas nizky PH tak tu z kohoutku nemusis ani stahovat staci nechat aspon den odstat at se z toho uplne neposerou. Na konci to prolij upravenou vodou s enzymama a priste normalne zalij melo by se ti to urcite zlepsit.

PS kopa vody aspon 5x obsah kvetinace ja lil ccca 30litru na 6.5l

Old Post 30-03-2015 v 18:56 PM
Fanatik je offline   Profil uživatele Fanatik   Find more posts by Fanatik   Foto galerie člena Fanatik   Click here to Send Fanatik a Private Message   Add Fanatik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jáá
Stálý Člen

Karma uživatele Jáá - 76% PěstitelskáKarma uživatele Jáá - 76% PěstitelskáKarma uživatele Jáá - 76% PěstitelskáKarma uživatele Jáá - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 748  

Příspěvek č. 41

idealni odtok by mel byt 6,5 stejne jako to co tam lijes

Ty vole ta palice je velká jak ladova hlava
V ruce se motá další spiknutí,..........,............,..........

JSEM BOTANIK ROSTLINY ZBOZNUJU


WWE

Old Post 31-03-2015 v 15:42 PM
Jáá je offline   Profil uživatele Jáá   Find more posts by Jáá   Foto galerie člena Jáá   Click here to Send Jáá a Private Message   Add Jáá to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fanatik
Stálý Člen

Karma uživatele Fanatik - 95% PěstitelskáKarma uživatele Fanatik - 95% PěstitelskáKarma uživatele Fanatik - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 126  

24. den 12/12 Příspěvek č. 42



Tak po dlouhé době zase něco nahodím.
Problém s Ph se u většiny snad vyřešil, dva kousky jsem ale hrubě poznamenal viz. foto. Listy jsou křupavější než bohemia chips, bez škůdce a plísně. Problém s půdou jsem si zavinil asi na startu! Zálivka byla strašně malá, na 6,5l jsem lil asi 200ml, takže hlína schla dalších cca 18dnů, spodek byl uplně vyprahlý. Takže jsem si přesolil a rozhodil hodnoty, na květu to jde lehce poznat, pomalu najel, po +10 dnech se až ukázal rys květu.

Teď leju 1l na květních obden. Ph cca 6.5 ec bůh ví. Hnojky jedu podle tabulky JidB velikost holek je cca půl metru

Ph jsem se snažil vychytat přelitím květináču. Nemám doma tak velké nádoby na odstátí, dal jsem poslední sprchu a nechal odstát napuštěnou vanu. Vytékalo mi ph 4 takže jsem neupravoval vodu z kohoutku a nechal ji na cca 7.2. Prolil jsem min. 20l na 6.5l květník bez enzymů. I tak u poloviny zůstával odtok okolo 5.5 . Příště si budu hlídat vše pomocí dig. metrů.

Old Post 15-04-2015 v 12:36 PM
Fanatik je offline   Profil uživatele Fanatik   Find more posts by Fanatik   Foto galerie člena Fanatik   Click here to Send Fanatik a Private Message   Add Fanatik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 43

citace:
Původní příspěvek od fiste
Dej jim delší noc, určitě ne den. Vypni topení, pootevři okno a větrák na ofuk dej níž na menší stupeň, neměl by foukat na výbojku


Má to nějakej specifickej důvod, třeba že to snižuje životnost výbojky? Nechci rejprat... ale sám dávám dohromady box a zjišťuju co jak nejlíp udělat ohledně cirkulace vzduchu. Tak mě zajímá proč by neměl větrák foukat na výbojku... plánuju jeden na ofuk světla, druhej na ofuk kytek + odtah.

Fanatik: Kam máš vedenej odtah... jen někam poblíž okna? A nezvedá to v místnosti teplotu a vlhkost?

Jinak ať to roste, vypadá že největší krize s PH je za tebou a teď to jen dojet.
K tomu zalejvání.... já to dělám tak že čim menší květináčky, tim víc zalejvám... oni ty malý totiž proschnou rychlejc než velký a ta kytka vydrží v mokrý hlíně i tejden aniž by se projevilo přelití (pokud to nebude vyloženě bahno). V 6,5 litrovejch je jen tak nepřeleješ... bys jim to musel lejt neustále.

Naposledy upravil crazyben 16-04-2015 v 07:43 AM

Old Post 16-04-2015 v 06:29 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fanatik
Stálý Člen

Karma uživatele Fanatik - 95% PěstitelskáKarma uživatele Fanatik - 95% PěstitelskáKarma uživatele Fanatik - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 126  

52. den 12/12 Příspěvek č. 44




Po dlouhé době zase nějaké fotky
Po celou dobu 12/12 hnojím Jidb, podle tabulek. Ph metr pořád nemám(+Ec vůbec netuším) a nechávám ho na 7 . Všechny holky ustály problém s ph a přesolením, jenom tři kousky jsou jasně slabší.
Taky jsem špatně využil prostor, příští kolo nebudu tuhle indiku vůbec zaštipovat jenom se zbavím bočních větví(nechám max. 3). Nárůst rostlin v době 12/h byl max 75% a finální velikost je tudíž max 50cm -.- 70cm na výšku je nevyužitých, je to prostě sog pod 600w.
Začal jsem s flushem, poslední dvě zálivky byly čisté, u některých kousků aplikuju Finálku od ah kvůli porovnání a nostalgii poslední zálivku plánuji na zítra a o víkendu kosím (v 56. dnu)

Vlastnosti Norther lights jsou ale úžasné Lepivost na max, při manipulaci mám chloupky na rukou přilepeny k ruce
Vůně je těžká, silný skunkový odér, bez pacháče bych byl nahraný už ve 25dnu Naopak na prstech zůstává silná vůně citrusových plodů, zeminy a cukrové třtiny.. dokonalé

Naposledy upravil Fanatik 14-05-2015 v 10:27 AM

Old Post 14-05-2015 v 10:10 AM
Fanatik je offline   Profil uživatele Fanatik   Find more posts by Fanatik   Foto galerie člena Fanatik   Click here to Send Fanatik a Private Message   Add Fanatik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fanatik
Stálý Člen

Karma uživatele Fanatik - 95% PěstitelskáKarma uživatele Fanatik - 95% PěstitelskáKarma uživatele Fanatik - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 126  

58. den - konečná Příspěvek č. 45


Hola growers!
Zde jedna fotka z právě probíhající sklizně. Sedm kětníků by bylo, patnáct jich na mě ještě čeká. Tímhle tempem mám do večera o zábavu postaráno

Old Post 19-05-2015 v 09:59 AM
Fanatik je offline   Profil uživatele Fanatik   Find more posts by Fanatik   Foto galerie člena Fanatik   Click here to Send Fanatik a Private Message   Add Fanatik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
senssistar
Stálý Člen

Karma uživatele senssistar - 97% PěstitelskáKarma uživatele senssistar - 97% PěstitelskáKarma uživatele senssistar - 97% PěstitelskáKarma uživatele senssistar - 97% PěstitelskáKarma uživatele senssistar - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2015
Příspěvků: 333  

Příspěvek č. 46

Cau pekny dej pak vedet kolik toho bylo Jedu neco podobnyho taky indiku a 600w a metoda LST. 3 Den 12/12 a mam takovy krovisko nizsky a doufam ze se to jeste poradne povytahne. V jaky vysce si prepinal??

Old Post 19-05-2015 v 10:24 AM
senssistar je offline   Profil uživatele senssistar   Find more posts by senssistar   Foto galerie člena senssistar   Click here to Send senssistar a Private Message   Add senssistar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fanatik
Stálý Člen

Karma uživatele Fanatik - 95% PěstitelskáKarma uživatele Fanatik - 95% PěstitelskáKarma uživatele Fanatik - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 126  

Příspěvek č. 47

Čus Nechal jsem u některých kytek příliš stonků, tím jsem i vyplnil prostor, proto po přepnutí měli 30cm.
Další chyba byla je nějak zaštipovat, příště jedu to samé a nechám to volně růst, jenom otrhám stonky(nechám tak 4stonky max.) Matkář má u svých kytek nárůst po přepnutí o 100%.
Já jsem se kvůli špatnému ph a zaštipování dostal na 45 cm. Některé spodní větve jsou o ničem, některé ale kvetou jak vrcholky. Přesto nechám příště, jednu hlavní a max. 3 vedlejší a uvidím

Old Post 19-05-2015 v 18:08 PM
Fanatik je offline   Profil uživatele Fanatik   Find more posts by Fanatik   Foto galerie člena Fanatik   Click here to Send Fanatik a Private Message   Add Fanatik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ten_hodnej
Stálý Člen

Karma uživatele ten_hodnej - 80% PěstitelskáKarma uživatele ten_hodnej - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 452  

Příspěvek č. 48

nojo jsou trochu mensi, ale co se da delat, nekdy se to dost tezko odhaduje kdy prepnout, taky to znam kdyz obcas po prepnuti vylitnou jeste dvakrat tolik a obcas jenom o par desitek cm... taky jsem zvedavej na vynos ale aspon 450g by tam byt mohlo

Old Post 19-05-2015 v 20:05 PM
ten_hodnej je offline   Profil uživatele ten_hodnej   Find more posts by ten_hodnej   Foto galerie člena ten_hodnej   Click here to Send ten_hodnej a Private Message   Add ten_hodnej to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:20 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1033440 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív