Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 600w, byt 2+1 první kolo
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Fanatik
Stálý Člen

Karma uživatele Fanatik - 95% PěstitelskáKarma uživatele Fanatik - 95% PěstitelskáKarma uživatele Fanatik - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 126  

Obecné 600w, byt 2+1 první kolo Příspěvek č. 1




Zdravím Growers.

Začínám s indoorem, konec obav o kytky pod slunkem. Všechny rady mě zjímají, jenom prosím slušně
Po dlouhých letech prohlížení g. jsem dal peníze do kupy, sedl k netu a zamířil k prvnímu internetovému obchodu. Pěkně velká chyba, tohle je galerie plná chyb a rozhodně není o úspoře, to časem. Dost tam toho chybí.. Ale nakonec je sestava taková:

-Dark Street II 120x120x185cm
-Stínidlo Adjust wing large (neorigo)
-Předřadník Lumatek 600w s čtyř polohovou regulaci
-Výbojka 400 W GIB Lighting Growth Spectre MH - růst
-Osram 600w osram-nav-t-super 600w - kvet
-Ventilátor TT 467-552m³/m 160mm (jedu první stupeň)
-filtr can-lite 425m³ 160mm
-1m Sono flex (30cm mezi pacháčem a vent. zbytek vývod do komínu)
-2x 18cm a 40cm 3stupňový ventilátor
-21x 6,5l květník s podmiskou
-150l Light mix od Bio bizzu
-hnojiva: Alga-a-mic, Root Juice, 2x Top max, Bio Grow a bloom vše 250ml.

Kytky: řízky 22x Northern Lights od rqs

Klony mám od 28.2. Nechal jsem je dojet jeden den v kelímku pro aklimatizování.
1.2. jsem je přesunul do finálních nádob a zalil. Hnojky jsem dal různě, některé dostali jenom root, další jsem zase pohnojil mnohem vic. Kropím ručně cca 250ml čistou, odstátou vodou. Ph ani Ec nemám čím měřit, chybí vzlhčovačka a odvlhčovač. Nejdřív ale koupím věci od Jungle in da Box, abych nemusel kupovat dalších 6-7 lahví. Dva klipsňáky jedou na plno, jeden fouká na světlo ze spodu. 40cm vent. zatím jel na první stupeň. Po třech dnech další zalívka, čekal jsem až pořádně proschne hlína Teplota 26max den a 22noc. Tady fotky. holky, box a vršek boxu. Holky jedou, vytáhli se cca o 3cm. Až budu mít zase možnost vyfotím a pošlu. Dotazy klidně sem nebo pm. Zatím

Naposledy upravil Fanatik 04-07-2015 v 08:52 AM

Old Post 04-03-2015 v 17:48 PM
Fanatik je offline   Profil uživatele Fanatik   Find more posts by Fanatik   Foto galerie člena Fanatik   Click here to Send Fanatik a Private Message   Add Fanatik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr_paradox69
Stálý Člen

Karma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 387  

Příspěvek č. 2

4 kytky v pici kvuli ventilatoru?ulom ty nohy a napaskuj to k tycce stanu...

Old Post 04-03-2015 v 18:56 PM
Dr_paradox69 je offline   Profil uživatele Dr_paradox69   Find more posts by Dr_paradox69   Foto galerie člena Dr_paradox69   Click here to Send Dr_paradox69 a Private Message   Add Dr_paradox69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fanatik
Stálý Člen

Karma uživatele Fanatik - 95% PěstitelskáKarma uživatele Fanatik - 95% PěstitelskáKarma uživatele Fanatik - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 126  

Příspěvek č. 3

Jj, to už jsem nevychytal. Příště bude lépe

citace:
Původní příspěvek od Dr_paradox69
4 kytky v pici kvuli ventilatoru?ulom ty nohy a napaskuj to k tycce stanu...

Old Post 04-03-2015 v 19:38 PM
Fanatik je offline   Profil uživatele Fanatik   Find more posts by Fanatik   Foto galerie člena Fanatik   Click here to Send Fanatik a Private Message   Add Fanatik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mellon1
Nový Člen

Karma uživatele mellon1 - 41% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 4

Dobře ty Fanatiku :-).....ale zkus si alespon vypůjčit EC metr a PH metr,abys vedel zakladni hodnoty vody,kterou zalíváš a rosíš.Mám zkušenosti,že v některych oblastech to muže být problém a v jiných brnkacka.
V každé fázi růst,kvet je potřeba tak nějak dodržovat koncentraci hnojek,kterou jim dáváš.
Ale je to taková malá alchymie :-)) .....asi se mnou budou potrefení souhlasit.
Příklad..
Po pěstování v hydroponii mi zbyly hnojky Adv.Hydroponic a dostala jsem někdy kolem 18 srpna malý,ubohoučký řízeček pěstovaný v paneláku za oknem v průsvitném kyblíku od hořtice.
Mělo to asi 15 cm a 4 lístky......zkusila jsem to.....
přesadila jsem ho do směsi lignocelu a keramzitu /keramzit drobný a propláchnutý/.
Balkon jižní strana,PH vody upravováno kyselinou citronovou,EC podle EC metru a návodu ....... pravidelné roseni a jiné ňuňání,však to znáte...kolem 20 října jsem měla asi 35 cm květinku s jednou mooc pěknou vrcholovou paličkou a jednou boční.Je to k nevíře,ale zhulovala luxusně a bylo z ní asi 15gé v suchém stavu.
Nemám bohužel fotky,fotila jsem jí na telefon a ten zařval o Nový rok při pijatyce.
Přeju zdar tvému úsilí.M.

Old Post 05-03-2015 v 14:08 PM
mellon1 je offline   Profil uživatele mellon1   Find more posts by mellon1   Foto galerie člena mellon1   Click here to Send mellon1 a Private Message   Add mellon1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fanatik
Stálý Člen

Karma uživatele Fanatik - 95% PěstitelskáKarma uživatele Fanatik - 95% PěstitelskáKarma uživatele Fanatik - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 126  

Příspěvek č. 5

Díky moc mellon, samozřejmě bych si rád měřil hodnoty, ale nějak jsem to podcenil. To se stává, už jenom to ruční kropení mě ničí

Old Post 05-03-2015 v 14:24 PM
Fanatik je offline   Profil uživatele Fanatik   Find more posts by Fanatik   Foto galerie člena Fanatik   Click here to Send Fanatik a Private Message   Add Fanatik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tazy'cz
Stálý Člen

Karma uživatele Tazy'cz - 72% Pěstitelská

Registrován: Feb 2015
Příspěvků: 61  

Příspěvek č. 6

Pěkné, držím palce ať máš bezstarostný první kolo určitě budu sledovat.. Toho ventilátoru je škoda, zabírá hrozně místa..

btw: kytka č.22 je prosím tě kde?

Víte proč je penicilin malej, bílej a hladkej?
Protože kdyby byl velkej, šedivej a hrubej, TAK BY TO BYL SLON!

první "hokuspokus" indoor 400W 3x Special Kush, 3x Bubbe Kush auto, 4x Shiva Skunk.
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=74999

Old Post 07-03-2015 v 11:11 AM
Tazy'cz je offline   Profil uživatele Tazy'cz   Find more posts by Tazy'cz   Foto galerie člena Tazy'cz   Click here to Send Tazy'cz a Private Message   Add Tazy'cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fanatik
Stálý Člen

Karma uživatele Fanatik - 95% PěstitelskáKarma uživatele Fanatik - 95% PěstitelskáKarma uživatele Fanatik - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 126  

Příspěvek č. 7

Díky, mám dvě v jednom květníku . Ten ventoš je takhle jenom pro tohle kolo, takže už to nehroťte . Vím že zaplnit prostor je důležité Pokutím a zavěsím ho vzhůru nohama. Zítra snad fotky

Old Post 07-03-2015 v 18:36 PM
Fanatik je offline   Profil uživatele Fanatik   Find more posts by Fanatik   Foto galerie člena Fanatik   Click here to Send Fanatik a Private Message   Add Fanatik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tazy'cz
Stálý Člen

Karma uživatele Tazy'cz - 72% Pěstitelská

Registrován: Feb 2015
Příspěvků: 61  

Příspěvek č. 8

Aha, to jsi měl asi raději dokoupit ještě 1 květináč a dát kytky po jedný, budou větší. Takhle v jednom květináči budeš mít dvě micro a nejspíš i řídké pálky, protože ti je zbytek přeroste, tudiž je nemáš šanci pořádně prosvítit.
Na tvém místě bych je přesadil, pokud si věříš že nepoškodíš kořeny.. Ale pokud děláš mastičky, tak to asi neřeš. Pic

Víte proč je penicilin malej, bílej a hladkej?
Protože kdyby byl velkej, šedivej a hrubej, TAK BY TO BYL SLON!

první "hokuspokus" indoor 400W 3x Special Kush, 3x Bubbe Kush auto, 4x Shiva Skunk.
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=74999

Old Post 07-03-2015 v 18:54 PM
Tazy'cz je offline   Profil uživatele Tazy'cz   Find more posts by Tazy'cz   Foto galerie člena Tazy'cz   Click here to Send Tazy'cz a Private Message   Add Tazy'cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
!ZAU!
Stálý Člen

Karma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 434  

Příspěvek č. 9

tazy? A nato si prisel jak? Ridky palky.Jo neni to ideal.Ale z vlastni zkusenosti vim ze se to da.A nikdy jsem nepozoroval ridke palky.Videl jsem i pest kde bylo hodne kytek v jednom obrim kvetinaci a pohoda.Horsi by bylo,kdyby jel regulary a mel v jednom kvetinaci samce.Ktereho by musel uriznout,to uz by byl problem ty koreny ze samce.Neni to ideal.ale tolim bych to nehrotil.

Kytarovej blazen

bubble hash od !ZAU!

400w Kushurella,S.A.G.E.-sklizeno PCR

trni od pana !ZAU!

Old Post 07-03-2015 v 19:04 PM
!ZAU! je offline   Profil uživatele !ZAU!   Find more posts by !ZAU!   Foto galerie člena !ZAU!   Click here to Send !ZAU! a Private Message   Add !ZAU! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fanatik
Stálý Člen

Karma uživatele Fanatik - 95% PěstitelskáKarma uživatele Fanatik - 95% PěstitelskáKarma uživatele Fanatik - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 126  

Příspěvek č. 10

Pro pořádek musím zmínit, že tohle kolo je testovací, nejde mi o g/W!
Rozjel jsem tohle kolo, i když mi chybí pár věcí. Jsem prostě zvědavý na průběh a výsledek v takto nekompletním boxu.
Dvojčata nechám jak jsou, když tak materiál z jednoho květníku nebudu oplakávat dlouho
40cm vent. jsem koupil pro lepší vítr, aspoň trochu ovlažuje holky pod sodíkem. Nainstaluju ho na strop, zachovám aspoň prostorové dmýchání (kytky mimo proud se nehnou ).
Až tak bude, hodím do prostoru zbylé květníky, doplním hardware a začnu počítat kolo g/W.
První budu chtít pořídit metry. Ph hned + věci na úpravu vody, protože je to základ(teď na 24hod. odstavím vodu).
Ec metr pořídím na druhé kolo, zatím jedu podle tabulky. Naposledy (7.3) zalito jenom root juice 4ml/l.
Vzduch snad příště bude dotáhnutý do konce…Vlhkost Zvlhčuji ručně, pěkná otrava + není nad stabilní přísun vlhla v růstovce.
V květu se budu modlit s přebytečnou vlhkostí trochu spoléhám na odtah, jinak nvm. Když tak někdo napište co za odvlhčovač používáte i s cenou, dík.

Old Post 07-03-2015 v 23:59 PM
Fanatik je offline   Profil uživatele Fanatik   Find more posts by Fanatik   Foto galerie člena Fanatik   Click here to Send Fanatik a Private Message   Add Fanatik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fanatik
Stálý Člen

Karma uživatele Fanatik - 95% PěstitelskáKarma uživatele Fanatik - 95% PěstitelskáKarma uživatele Fanatik - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 126  

Příspěvek č. 11

citace:
Původní příspěvek od Dr_paradox69
4 kytky v pici kvuli ventilatoru?ulom ty nohy a napaskuj to k tycce stanu...


Kdybych náhodou dojel tohle kolo tak jak to stojí teď, jaké zápory, krom těch zřejmých, by to neslo. Jasně, nemám zaplněný prostor, míň, g a to že pálím sodíkem na vent. úplně zbytečně+ úspora. Když to vyloučíme, co zbyde? Má to jiné rizika a nevýhody?

Old Post 08-03-2015 v 03:13 AM
Fanatik je offline   Profil uživatele Fanatik   Find more posts by Fanatik   Foto galerie člena Fanatik   Click here to Send Fanatik a Private Message   Add Fanatik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TommyGun
Stálý Člen

Karma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 322  

Příspěvek č. 12

Jedna rada.. v rustu kdyz chces mit vetsi vlhkost tak neni uplne idealni tam mit takhle velky ventas pze docela dost snizuje vlhkost... mam stejny stan jako ty a v rustu mi tam jede jenom jeden klipsnak a odtah na minimum... a jeste se zeptam proc nechces udelat hned v prvnim kole slusnou gramaz? Dyt i testovaci kolo muze bejt dobre ne? jako kazdymu ti jde predevsim o kvalitu a aj o kvantitu ne? ikdyz je to prvni kolo.. Nech si poradit a ten ventilator dej jednoduse do pryc.. rozmisti kytky po celem prostoru a mas naslapnuto na slusny vysledek.. a jeste jak mas vysoko lampu? Mi to pripada jak metr skoro? Jo a jeste jestli mas v planu jet jenom hlinu tak se klidne na ph i ec vykakni.

Old Post 08-03-2015 v 04:18 AM
TommyGun je offline   Profil uživatele TommyGun   Find more posts by TommyGun   Foto galerie člena TommyGun   Click here to Send TommyGun a Private Message   Add TommyGun to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fanatik
Stálý Člen

Karma uživatele Fanatik - 95% PěstitelskáKarma uživatele Fanatik - 95% PěstitelskáKarma uživatele Fanatik - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 126  

Příspěvek č. 13

Pokud ventoš připojím bez možnosti otáčení, bude mi jeho výkon stačit na výtr pro všechny kytky? Koupil jsem zbytečně velké stínidlo, které mi asi nedovolí zrealizovat zavěšení od stropu pro zachování otáčení. Plíseň v květu je strašák, sám jsem plíseň jednou podcenil. Takhle jsem měl provizorní koutek, který pokryl celý box. Květináče jsem chtěl držet u sebe, méně práce s ohýbáním a vyplnění prostoru. Ale dám na vás a zaplním to

Old Post 08-03-2015 v 11:39 AM
Fanatik je offline   Profil uživatele Fanatik   Find more posts by Fanatik   Foto galerie člena Fanatik   Click here to Send Fanatik a Private Message   Add Fanatik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fanatik
Stálý Člen

Karma uživatele Fanatik - 95% PěstitelskáKarma uživatele Fanatik - 95% PěstitelskáKarma uživatele Fanatik - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 126  

Příspěvek č. 14

Menší info: Hnojil jsem 1.3. 2ml\l Root, nechal proschnout, 3.2. 4ml/l root, 1ml/l alg-a-mic a bioG. 6.3. stejně jenom 2ml/l bioG. 8.3. čistá voda. Foto zatím nemám ventoš v rohu + jsem zaplnil jak se dalo.

Old Post 08-03-2015 v 18:59 PM
Fanatik je offline   Profil uživatele Fanatik   Find more posts by Fanatik   Foto galerie člena Fanatik   Click here to Send Fanatik a Private Message   Add Fanatik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 15

Čau, nedoslat jsi k tomu ještě jednu tyč na strop? Celkově si myslím, že to máš nějak divně poskládáne. Ten filtr s TT bych otočil o 90° a dal bych ho na zadní stěnu, tzn. naproti vchodu.
Potom vem tu druhou tyč a dej ji kolmo na ten pacháč doprostřed a pověs na ní světlo za nějaké háčky na ten řetěz. Pak Ti tam zbyde i místo na zavěšení toho venťasu. Přivážeš si ho v květu ke vchodu nebo k zadní stěně. Když ho zavěsíš, tak to funguje podobně, jako když stojí, tzn. že se taky dokáže otáčet. Však to nějak zplichtíš, ne?

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Old Post 08-03-2015 v 22:32 PM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fanatik
Stálý Člen

Karma uživatele Fanatik - 95% PěstitelskáKarma uživatele Fanatik - 95% PěstitelskáKarma uživatele Fanatik - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 126  

Příspěvek č. 16

Můžu to u druhého kola prubnout, druhá tyč tam je, už jsem ji vytáhl z pod pacháče. Právě když jsem sundával na chvíli pacháč, překvapila mě tíha odtahu pěkně jsem se zlomil nad kytkama, málem jsem na ně hodil placáka Takže teď už tam moc lozit nebudu, jedině s dalším párem rukou.

Old Post 09-03-2015 v 08:34 AM
Fanatik je offline   Profil uživatele Fanatik   Find more posts by Fanatik   Foto galerie člena Fanatik   Click here to Send Fanatik a Private Message   Add Fanatik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:16 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6440890 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív