Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Receptář » Automatická závlaha konečně profesionálně a srozumitelně
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Zaléváte ručně, nebo to necháváte na čerpadlu ?
ručně
mám automatickou závlahu
mám automatickou tlakovou závlahu
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
r-man
Stálý Člen

Karma uživatele r-man - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 1443 

Příspěvek č. 17

Skoda ze jsem si tohodle threadu nevsiml driv - tohle resi hromada Groweru, jak udelat zavlahu poradne a spolehlive!

**GROWDUINO - Kompletni vzdalene rizeni a monitorovani klimatu**
**R-Man's Chilli - driven by Growduino**--**GROWDUINO - Project thread**
!!!**R-Manuv druhy OUT - California Indica + Mendocino Madness 2013 - UKRADENO**!!!--**R-Manuv prvni OUT - California Indica + Power Skunk 2012** - **R-Manova bedna® IV - Matka z Mendocino Madness****R-Manova bedna®** - **R-Manova bedna® II/1000W** - **R-Manova bedna® III/1000W MH->1000W HPS**
Nekonopné fotky Navod na upgrade zvlhcovace Video rust ze seminka by R-Man® + sound Luxusni odhlucnena pestirna

Old Post 09-01-2016 v 15:37 PM
r-man je offline   Profil uživatele r-man   Find more posts by r-man   Foto galerie člena r-man   Click here to Send r-man a Private Message   Add r-man to your buddy list     Navštiv homepage uživatele r-man! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
olduser
Nový Člen

Karma uživatele olduser - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 18

K4you za tenhle trýd

Old Post 14-02-2016 v 16:53 PM
olduser je offline   Profil uživatele olduser   Find more posts by olduser   Foto galerie člena olduser   Click here to Send olduser a Private Message   Add olduser to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jelinekjelinek
Nový Člen

Karma uživatele jelinekjelinek - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2015
Příspěvků: 1 

Příspěvek č. 19

Dík za info, hlavně o těch typech čerpadel. Má někdo nějaký tip na ponorný vibrační nebo odstředivý čerpadlo, ale normálně na 230V?

Old Post 18-02-2016 v 12:29 PM
jelinekjelinek je offline   Profil uživatele jelinekjelinek   Find more posts by jelinekjelinek   Foto galerie člena jelinekjelinek   Click here to Send jelinekjelinek a Private Message   Add jelinekjelinek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 509  

Příspěvek č. 20

citace:
Původní příspěvek od jelinekjelinek
Dík za info, hlavně o těch typech čerpadel. Má někdo nějaký tip na ponorný vibrační nebo odstředivý čerpadlo, ale normálně na 230V?


To, co uvádí Jaguar, Comet Geo plus funguje parádně. Imho zbytečná otázka, nejdřív ho pochválíš za info o čerpadlech a pak se zeptáš na tipy, které tu už jsou

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Old Post 20-02-2016 v 13:00 PM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jeraldino
Stálý Člen

Karma uživatele Jeraldino - 75% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 21


Mohu se zeptat zde na radu? Pořídil jsem omezovač průtoku 8l/hod a takto jsem je na zkoušku připojil na kohoutek. No, hadička skoro vilitla ale omezovač jen pokapkaval. Pochybuji že to protože skrz kapiláry někam. Je špatný nebo to je normální? Teď se mi ho nechce moc používat...

Naposledy upravil Jeraldino 25-02-2016 v 12:15 PM

Old Post 20-02-2016 v 14:21 PM
Jeraldino je offline   Profil uživatele Jeraldino   Find more posts by Jeraldino   Foto galerie člena Jeraldino   Click here to Send Jeraldino a Private Message   Add Jeraldino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 22

To je přece správně... systém se "natlakuje" a z každý kapiláry s timhle omezovačem to bude kapat uplně stejně... bez něj to pude cestou nejmenšího odporu a někudy prostě vyteče víc.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 20-02-2016 v 14:36 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jeraldino
Stálý Člen

Karma uživatele Jeraldino - 75% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 23

Myslel jsem že to má téct :-) Opravdu se mi zdá nějaký zasekli, a hlavně ve vodovodním řadu je snad tlak větší než dá čerpadlo hailea 2500L/Hod?

Old Post 20-02-2016 v 16:09 PM
Jeraldino je offline   Profil uživatele Jeraldino   Find more posts by Jeraldino   Foto galerie člena Jeraldino   Click here to Send Jeraldino a Private Message   Add Jeraldino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 24

Samozřejmě to funguje v nějakém rozmezí tlaku (to sis asi měl zjistit než si to koupil)... moc nízjej to neprotlačí moc vysokej to zas zničí (nebo ty s tlakovou pojistkou prostě zablokuje)... ale v tom funkčnim rozmezí jim dáš pokaždý stejně vody ikdyž bude tlak u horní nebo spodní hranice (toho bys nikdy nedocílil kdyby to teklo).

P.S. je vidět že si to vlákno moc poctivě nečetl

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 20-02-2016 v 16:15 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jeraldino
Stálý Člen

Karma uživatele Jeraldino - 75% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 25

Měl jsem zato že to propustí 8l/hod při jakémkoliv vstupním tlaku. Vlákno jsem přečetl ne jednou, určitě víc vláken :-)
Ale jako vždy realizace je jiná než to číst. Složim to komplet a dám vědět jak to funguje :-)

Old Post 20-02-2016 v 17:26 PM
Jeraldino je offline   Profil uživatele Jeraldino   Find more posts by Jeraldino   Foto galerie člena Jeraldino   Click here to Send Jeraldino a Private Message   Add Jeraldino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 26

citace:
Původní příspěvek od Jeraldino
Mohu se zeptat zde na radu? Pořídil jsem omezovač průtoku 8ml/hod a takto jsem je na zkoušku připojil na kohoutek. No, hadička skoro vilitla ale omezovač jen pokapkaval.


Ty asi nechápeš co znamená 8ml/ hodinu. To znamená že za celou hodinu to z toho vyteče jen 8 mililitrů vody. To musí jen kapat. Jinak by to nebyl omezovač na tuto hodnotu.

Old Post 21-02-2016 v 11:49 AM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jeraldino
Stálý Člen

Karma uživatele Jeraldino - 75% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 27

Tak podezření správné, zapojil jsem to a neprotece ani kapka. Tak nevím...
Asi špatné omezovače... Průtok chápu, chtěl jsem napsat 8l/hod..
Kupoval jsem na Keramzitgrow.cz...

Old Post 25-02-2016 v 12:14 PM
Jeraldino je offline   Profil uživatele Jeraldino   Find more posts by Jeraldino   Foto galerie člena Jeraldino   Click here to Send Jeraldino a Private Message   Add Jeraldino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 28

Zjisti jakej maj funkční tlak ty omezovače a jakej čerpadlo... vsadim se že tam je ten zakopanej pes, omezovač bude dobrej.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 25-02-2016 v 15:48 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RENE.2
Stálý Člen

Karma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 253  

Příspěvek č. 29

Čau omezovače budou ok máš špatné čerpadlo má malý tlak ty omezovače potřebuji tlak min 0,7 bar jinak to ani nekápne.

Old Post 25-02-2016 v 15:59 PM
RENE.2 je offline   Profil uživatele RENE.2   Find more posts by RENE.2   Foto galerie člena RENE.2   Click here to Send RENE.2 a Private Message   Add RENE.2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RENE.2
Stálý Člen

Karma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 253  

Příspěvek č. 30

Jo crazyben byl rychlejší pracovní tlak omezovače jo 0,7 - 4 bar.

Old Post 25-02-2016 v 16:04 PM
RENE.2 je offline   Profil uživatele RENE.2   Find more posts by RENE.2   Foto galerie člena RENE.2   Click here to Send RENE.2 a Private Message   Add RENE.2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jeraldino
Stálý Člen

Karma uživatele Jeraldino - 75% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 31

Mám hailea hx8830, tlak jsem nenašel. Tak v tom případě na to mohu zapomenout, to čerpadlo bude tedy spíš na ebb.flow
Děkuji za rady. Kolik má tlak vodovodní řád? Že to přes něj taky neteče?

Old Post 25-02-2016 v 16:21 PM
Jeraldino je offline   Profil uživatele Jeraldino   Find more posts by Jeraldino   Foto galerie člena Jeraldino   Click here to Send Jeraldino a Private Message   Add Jeraldino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jaguar
Stálý Člen

Karma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 231  

Příspěvek č. 32

Ahoj kamarádi, dlouho jsem sem nepřispíval. Děkuji za pochvaly Některé první příspěvky brzy vyedituju a připíšu další užitečné informace a poznatky, takže to nezapomeňte skouknout



Jeraldino: Možná jsi to četl, ale asi se málo soustředil... Už v 3. řádku v příspěvku o čerpadlech vysvětluju, k čemu je ti akvaristický čerpadlo o kterým tu píšeš. Taky je tam znázorněno jak je to s tlakem čerpadla, takže by sis odvodil, že pokud má tvoje čerpadlo výtlak 2,3m, tak dosahuje tlaku max 0,23 Baru ! Jak už tady správně hoši psali, pod 0,7 Bar si žádný omezovač ani neuprdne. Tlak ve vodovodu je hodně závislej na přesným míste kde bydlíš, ale pod 1,5 Bar snad nikde není, klasika je řekl bych tak 2,5-4 někde ale i 6... jinak z omezovače 8L/H připojenýho na jehlu v praxi teče tenkej pramínek, není to žádný pomalý kapání, 8L už nějakej objem je a hodina není zas taková doba.

Automatická závlaha konečně profesionálně a srozumitelně

Nedej zaniknout přísloví "zlatý český ručičky", vstaň z tý židle a přenes ten nápad z hlavy do fyzický podoby! Máš na to!

" Žijeme ve zvláštních časech, kdy mladí i staří jsou vzděláváni ve lži a ten, který se odváží říkat pravdu, je nazýván šílencem či bláznem " Platon 427 B.C.

" Pravdu můžete zpomalit, nikoliv zničit "

Old Post 18-03-2016 v 00:32 AM
Jaguar je offline   Profil uživatele Jaguar   Find more posts by Jaguar   Foto galerie člena Jaguar   Click here to Send Jaguar a Private Message   Add Jaguar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:15 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8483030 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív