Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Gavita 600w 12xMazar cocos
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Chikoo
Stálý Člen

Karma uživatele Chikoo - 89% PěstitelskáKarma uživatele Chikoo - 89% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 156  

Obecné Gavita 600w 12xMazar cocos Příspěvek č. 1






Ahoj, tak po dlouhém vahání sem taky něco hodim ...
budu rád za kážde rady nebo připomínky
možná že kdo teprve začítá může i něco přiučit

vrátil jsem se po delší době ke kokosu ( prostě mě ta zemina chybí )

Teď něco k vybavení :

BOX - Mylar TENT 100x100x205 cm - chtěl jsem ušetřit a chyba - kvalita strašná !
přemýšlím že koupím orcu folii a vnitřek tím
vylepím

Digitální předřadník GAVITA přepínatelný 300W400W600W660W -můžu jedině
doporučit, měl jsem možnost vyzkoušet i
jiné digitální předřadníky ale ty se nemůžou
s gavitou rovnat .


Světlo:
Růst - Metla (MH) - Philips Master HPI-T Plus 400w - svítit v růstové fázi
MH výbojkou je lepší, efektivnější než
květovkou a vubec nepořizovat dual
vybojky na rust i květ to je pro mě
nesmysl

Květ - DigiMAX dIGITAL 600W HPS - zkouším poprvé prý nejprodavanější v USA

Ventilace:
odtah TT150 s tepelnou regulací 550m3/h
ofuk klasika klipsák - na začátek 1 pak přibude ještě jeden
pachový filtr
přítah zatím pasiv

Honojiva:
od GENERAL HYDROPONICS ( GHE )
jedu Flora Series - 3 složka + doplňky kořeňák,Bloom,nektar, mineral magik..
v kokosu je jedu poprvé v hydru jsem byl velice spokojenej

PH metr Salinger&Mack MPH7 - vyzkoušel jsem na začátku i jiné přistroje ale všechny šly do kytek tenhle jedinej vydržel a můžu jedině doporučit

EC metr Essential - spokojenost

osazenstvo :

12x Mazar klony od místního člena - kvalita řezů zaručena
holky jsou pul napul v kokosu s perlitem a v 5,8L květáků

jsem v 10 dni růstu a už se pomalu chystám přepínat na 12/12

na začátku jsem se hned potýkal s problémem žloutnutí listí a dělaly
fleky na listech dal jsem do boxu žlute lepy jestli tam nemám nakou havjeť ale nic nezjištěno, postříkal jsem Bioolem a vypadá že holky z toho dostaly
trošku jsem jim i přihnojil tak snad vše ok

PH na začátek 6,2 -6,4 postupně snižuju na 5,7 - 5,8 v květu

teplota - světlo max 26C , tma min. 19C
vlhkost se nažím držet co nejvíc to de

Naposledy upravil Chikoo 05-11-2014 v 14:15 PM

Old Post 04-11-2014 v 22:07 PM
Chikoo je offline   Profil uživatele Chikoo   Find more posts by Chikoo   Foto galerie člena Chikoo   Click here to Send Chikoo a Private Message   Add Chikoo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chikoo
Stálý Člen

Karma uživatele Chikoo - 89% PěstitelskáKarma uživatele Chikoo - 89% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 2


----

Old Post 04-11-2014 v 22:12 PM
Chikoo je offline   Profil uživatele Chikoo   Find more posts by Chikoo   Foto galerie člena Chikoo   Click here to Send Chikoo a Private Message   Add Chikoo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chikoo
Stálý Člen

Karma uživatele Chikoo - 89% PěstitelskáKarma uživatele Chikoo - 89% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 3


-

Old Post 04-11-2014 v 22:17 PM
Chikoo je offline   Profil uživatele Chikoo   Find more posts by Chikoo   Foto galerie člena Chikoo   Click here to Send Chikoo a Private Message   Add Chikoo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tyson500
Stálý Člen

Karma uživatele tyson500 - 58% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 59  

Příspěvek č. 4

neni co dodat , tak at se dari

Old Post 04-11-2014 v 22:18 PM
tyson500 je offline   Profil uživatele tyson500   Find more posts by tyson500   Foto galerie člena tyson500   Click here to Send tyson500 a Private Message   Add tyson500 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chikoo
Stálý Člen

Karma uživatele Chikoo - 89% PěstitelskáKarma uživatele Chikoo - 89% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 5


-

Old Post 04-11-2014 v 22:24 PM
Chikoo je offline   Profil uživatele Chikoo   Find more posts by Chikoo   Foto galerie člena Chikoo   Click here to Send Chikoo a Private Message   Add Chikoo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chikoo
Stálý Člen

Karma uživatele Chikoo - 89% PěstitelskáKarma uživatele Chikoo - 89% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 6


foto

Old Post 04-11-2014 v 22:28 PM
Chikoo je offline   Profil uživatele Chikoo   Find more posts by Chikoo   Foto galerie člena Chikoo   Click here to Send Chikoo a Private Message   Add Chikoo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 7

Čau, zatím pěkné budu sledovat.
Jinak ten Mylar TENT pěkný shit. Jednou jsem ho skládal u kámoš.
Měl si s tím stejné haluze že ti ani pořádně nešel složit? Je na těsno s tou kostrou. Jsme to aji mírně natrhli prostě to nešlo.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 05-11-2014 v 00:12 AM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chikoo
Stálý Člen

Karma uživatele Chikoo - 89% PěstitelskáKarma uživatele Chikoo - 89% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 8

skladal jsem ho sám a poslední strana taky nešla a tak jsem to risknul a narval to tam už jsem slyšel praskání švu ale vydržel, jinak celkově hrozný stan prosvítá přez zipy atd. prosim tě šlo by to přemístit do galerie ?



Edit: máš to přesunutý, čepra

Old Post 05-11-2014 v 06:52 AM
Chikoo je offline   Profil uživatele Chikoo   Find more posts by Chikoo   Foto galerie člena Chikoo   Click here to Send Chikoo a Private Message   Add Chikoo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
2echy
Stálý Člen

Karma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 9

Zdar!Prosim tě?jen by mě zajímalo,jak je to stou GAVITOU?V čem je lepší?
Jináč to máš pěkný a budu sledovat!ať se daří!

Old Post 06-11-2014 v 12:24 PM
2echy je offline   Profil uživatele 2echy   Find more posts by 2echy   Foto galerie člena 2echy   Click here to Send 2echy a Private Message   Add 2echy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chikoo
Stálý Člen

Karma uživatele Chikoo - 89% PěstitelskáKarma uživatele Chikoo - 89% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 10

čau, měl jsem možnost vyzkoušet např. Nanolux hrozně hučí má ventilátor.
Ke Gavite už jenom zpracování je hodně vysoko dále možnost regulovat 300,400,600,660.Životnost, má zabudovaný měkký stmývač (60 sekund na krok),
žádný vibrace zvuky nic , teplota taky v pohodě.
Kámoš má Lumatek a taky si chválí ale gavita mě příde víc profi prostě
Nanolux,Lumii a další levný digi předřadníky jsou prostě levný a kvalita jde dolů,
takový je můj názor někde se dá ušetřit ale někde zase je lepší připlatit ...

Old Post 06-11-2014 v 18:23 PM
Chikoo je offline   Profil uživatele Chikoo   Find more posts by Chikoo   Foto galerie člena Chikoo   Click here to Send Chikoo a Private Message   Add Chikoo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chikoo
Stálý Člen

Karma uživatele Chikoo - 89% PěstitelskáKarma uživatele Chikoo - 89% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 11





dnes přepnuto na 12/12
14 dní na růstu
poslední zaštip
výška 20-25cm
hnojky GHE poměř 10-10-10 ml na 10L + stále bioroot stimulator
EC 1,6
PH 6,2

pořád na metle nechávám 10 dní po přepnutí pak dám HPS květku
přepnuto na 400w ( nemám MH 600w jinak bych ji už jel )

teplota 26C bez problému větrák jede na min.
vlhkost co nejvíc

Naposledy upravil Chikoo 06-11-2014 v 18:46 PM

Old Post 06-11-2014 v 18:35 PM
Chikoo je offline   Profil uživatele Chikoo   Find more posts by Chikoo   Foto galerie člena Chikoo   Click here to Send Chikoo a Private Message   Add Chikoo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fedousek
Stálý Člen

Karma uživatele fedousek - 90% PěstitelskáKarma uživatele fedousek - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 280 

Příspěvek č. 12

citace:
Původní příspěvek od Chikoo
čau, měl jsem možnost vyzkoušet např. Nanolux hrozně hučí má ventilátor.
Ke Gavite už jenom zpracování je hodně vysoko dále možnost regulovat 300,400,600,660.Životnost, má zabudovaný měkký stmývač (60 sekund na krok),
žádný vibrace zvuky nic , teplota taky v pohodě.
Kámoš má Lumatek a taky si chválí ale gavita mě příde víc profi prostě
Nanolux,Lumii a další levný digi předřadníky jsou prostě levný a kvalita jde dolů,
takový je můj názor někde se dá ušetřit ale někde zase je lepší připlatit ...


Ja mam lumii 400,440,600,660 a z me zkusenosti mohu jen doporucit. Jedu na nem uz 7 kolo a ani jeden problem. Teplota ok, zadne zvuky, mohu prepinat jak se mi zachce. proste pecka. Samozrejme doufam, ze pobezi jeste mraky kol... Kazdopadne si nemyslim, ze u lumii jde kvalita dolu. Ale kazdy ma svou zkusenost... Ty mas zkusenost s lumii? Kazdopadne neni lumii, jak lumii

ŘEČ PENĚZ JE VŠUDE STEJNÁ !!!

Old Post 07-11-2014 v 02:56 AM
fedousek je offline   Profil uživatele fedousek   Find more posts by fedousek   Foto galerie člena fedousek   Click here to Send fedousek a Private Message   Add fedousek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr_paradox69
Stálý Člen

Karma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 387  

Příspěvek č. 13

no tak to me honem osvetlete jak je to s tim lumii?fedousku ty ho mas a ses spoko?
chicko:tys ho taky nekdy mel?
chcu kupovat prave a premyslim jestli priplatit za ten lumatek par litru navic,nebo vzit tu lumii digita...dival sem se na to na netu a celkem se mi to zalibilo,ale osobni zkusenost je lepsi jak sto proctenych clanku...

Old Post 07-11-2014 v 06:32 AM
Dr_paradox69 je offline   Profil uživatele Dr_paradox69   Find more posts by Dr_paradox69   Foto galerie člena Dr_paradox69   Click here to Send Dr_paradox69 a Private Message   Add Dr_paradox69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fedousek
Stálý Člen

Karma uživatele fedousek - 90% PěstitelskáKarma uživatele fedousek - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 280 

Příspěvek č. 14

Jj, ja sem spoko nevidim zadnou prednost u lumateku oproti lumii... Pouze rozdilna cena k neprospechu lumatek. Za me mohu doporucit. Az mi odejde nynejsi lumii, tak nevaham a koupim opet ten samy...

ŘEČ PENĚZ JE VŠUDE STEJNÁ !!!

Old Post 07-11-2014 v 07:04 AM
fedousek je offline   Profil uživatele fedousek   Find more posts by fedousek   Foto galerie člena fedousek   Click here to Send fedousek a Private Message   Add fedousek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
benjichaouat
Stálý Člen

Karma uživatele benjichaouat - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 542  

Příspěvek č. 15

Co treba poruchovost?

Zatmívačka a jiná překvapení
Sweet seeds in the open air
Jak jsem zase jednou vařil....
benjiho chilli radovánky

Old Post 07-11-2014 v 07:21 AM
benjichaouat je offline   Profil uživatele benjichaouat   Find more posts by benjichaouat   Foto galerie člena benjichaouat   Click here to Send benjichaouat a Private Message   Add benjichaouat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chikoo
Stálý Člen

Karma uživatele Chikoo - 89% PěstitelskáKarma uživatele Chikoo - 89% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 16

Lumii jsem neměl ale jsou pry dost reklamace
je možný že není lumii jako lumii ...
takový je můj názor na levný digi předřadníky.

když jsem kupoval nanolux tak jsem byl taky nadšenej jelikož kdo měl
tu možnost jet s magnetickým a pak se přešlo na digitalní tak to byla pecka
a nadšení veliké ale postupem času jsem zjistil že i v tomto je velikej rozdíl
a nanolux je dneska pro mě katastrofa i když funguje dodnes

nevim nemám zas takové možnosti změřit třeba svítivost atd.
ale když kouknu jak svítí gavita a podívám se vedle kde je nanolux
stejná wattaž i žarovka ale gavita svítí víc

Old Post 07-11-2014 v 07:37 AM
Chikoo je offline   Profil uživatele Chikoo   Find more posts by Chikoo   Foto galerie člena Chikoo   Click here to Send Chikoo a Private Message   Add Chikoo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:05 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
02-03-2015 - Gavita 600w vol.2 6xED 6xSD 1xM cocos - 23 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8673870 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív