Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Gavita 600w 12xMazar cocos
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
Dr_paradox69
Stálý Člen

Karma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 387  

Příspěvek č. 17

a mate nekdo zkusenost ss touhle znackou?
http://www.grownature.cz/cs/regulov...pro-select.html

Old Post 07-11-2014 v 08:15 AM
Dr_paradox69 je offline   Profil uživatele Dr_paradox69   Find more posts by Dr_paradox69   Foto galerie člena Dr_paradox69   Click here to Send Dr_paradox69 a Private Message   Add Dr_paradox69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chikoo
Stálý Člen

Karma uživatele Chikoo - 89% PěstitelskáKarma uživatele Chikoo - 89% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 18

nevypadá špatně
ale já bych šel do toho http://www.growshop.as/cs/predradni...i-6001150w.html

Naposledy upravil Chikoo 07-11-2014 v 11:47 AM

Old Post 07-11-2014 v 08:36 AM
Chikoo je offline   Profil uživatele Chikoo   Find more posts by Chikoo   Foto galerie člena Chikoo   Click here to Send Chikoo a Private Message   Add Chikoo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fedousek
Stálý Člen

Karma uživatele fedousek - 90% PěstitelskáKarma uživatele fedousek - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 280 

Příspěvek č. 19

jako chlapi, neberte to zle, ale co vás vede k tomu, že si kupujete předřadníky aspoň 2x tak drahé, než si můžete koupit? zatím sem nepřečetl, nějaký dost rozumný důvod, proč tak učinit, kromě té poruchovosti a to je hodně spekulativní věc...

ŘEČ PENĚZ JE VŠUDE STEJNÁ !!!

Old Post 07-11-2014 v 15:08 PM
fedousek je offline   Profil uživatele fedousek   Find more posts by fedousek   Foto galerie člena fedousek   Click here to Send fedousek a Private Message   Add fedousek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr_paradox69
Stálý Člen

Karma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 387  

Příspěvek č. 20

znas jinej predradnik za 4 litry kerej umi 400-1000w?nasel sem lumii digita za 6 litru,lumatek za 7,5,a ten maxibright 8,jak vidis vyjde stejne jak gavita...

Old Post 07-11-2014 v 17:06 PM
Dr_paradox69 je offline   Profil uživatele Dr_paradox69   Find more posts by Dr_paradox69   Foto galerie člena Dr_paradox69   Click here to Send Dr_paradox69 a Private Message   Add Dr_paradox69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chikoo
Stálý Člen

Karma uživatele Chikoo - 89% PěstitelskáKarma uživatele Chikoo - 89% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 21

hoď naky odkazy na 2x tak levnější

Old Post 07-11-2014 v 19:53 PM
Chikoo je offline   Profil uživatele Chikoo   Find more posts by Chikoo   Foto galerie člena Chikoo   Click here to Send Chikoo a Private Message   Add Chikoo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fedousek
Stálý Člen

Karma uživatele fedousek - 90% PěstitelskáKarma uživatele fedousek - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 280 

Příspěvek č. 22

ok, řeknu to jinak, až si koupíte předřadník 1000w, nebo jestli už ho máte, tak ruku na srdce... kdo jste udělal aspoň 900g na 1000w, čemuž se dá začít říkat efektivně pěstovat, bez toho, aniž bych byste pálili waty do háje a kupovali předřadníky za kupu peněz???
prachsprostě řečeno, koupím předřadník o několik tisíc méně a udělám na tom stejně, jako na předřadníku, který stojí o 2 nebo 3 tisíce víc...
otestujte si to a pak uvidíte... já osobně dělám cca 0,90g/wat a jedu na lumii... myslíte, že na lumateku, který stojí o cca 20% víc udělám o 20% víc na výnosu...to ani omylem...
každopádně to není myšleno ve zlém, ale jestli chcete házet kačky do kanálu, tak prosím...

ŘEČ PENĚZ JE VŠUDE STEJNÁ !!!

Old Post 08-11-2014 v 01:15 AM
fedousek je offline   Profil uživatele fedousek   Find more posts by fedousek   Foto galerie člena fedousek   Click here to Send fedousek a Private Message   Add fedousek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chikoo
Stálý Člen

Karma uživatele Chikoo - 89% PěstitelskáKarma uživatele Chikoo - 89% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 23

nikdo ale nepsal že po pořízení drašího předřadníku bude větší sklizeň
o to vubec nejde jsou v tom jiné věci ale každýho věc
já ti přece neříkam at vyhodíš lumii a kup Lumatek nebo gavitu

kupu peněz ? Lumii koupíš cca za 2800,- a gavitu jsem pořídil za 3500,-

Old Post 08-11-2014 v 08:53 AM
Chikoo je offline   Profil uživatele Chikoo   Find more posts by Chikoo   Foto galerie člena Chikoo   Click here to Send Chikoo a Private Message   Add Chikoo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr_paradox69
Stálý Člen

Karma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 387  

Příspěvek č. 24

kemo pro me je dulezita ta regulace od 400-1100 w pac to chcu met pouzitelny na vsecko co me muze potkat,tak je jasny ze to bude stat vic kdyz je to variabilni,nez kdyz si koupis cisty sestikilo...je jasny ze na vynosu se to moc nepodepise,a ja to nechcu na vymenu do svyho boxu,ale koumam novej,vetsi...kdyz koupim high end tak vim ze me to vydrzi pekne dlouho a i kdyz ten box co chcu resit rozeberu za cas,tak budu met moznost svitit jakkoliv s jednim predradnikem...

Old Post 08-11-2014 v 09:06 AM
Dr_paradox69 je offline   Profil uživatele Dr_paradox69   Find more posts by Dr_paradox69   Foto galerie člena Dr_paradox69   Click here to Send Dr_paradox69 a Private Message   Add Dr_paradox69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chikoo
Stálý Člen

Karma uživatele Chikoo - 89% PěstitelskáKarma uživatele Chikoo - 89% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 25

souhlas

Old Post 08-11-2014 v 14:34 PM
Chikoo je offline   Profil uživatele Chikoo   Find more posts by Chikoo   Foto galerie člena Chikoo   Click here to Send Chikoo a Private Message   Add Chikoo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chikoo
Stálý Člen

Karma uživatele Chikoo - 89% PěstitelskáKarma uživatele Chikoo - 89% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 26




4 dny na 12/12 a jedou jak splašený
postřik Vitarace
PH 6,1
EC 1.9

Old Post 10-11-2014 v 17:24 PM
Chikoo je offline   Profil uživatele Chikoo   Find more posts by Chikoo   Foto galerie člena Chikoo   Click here to Send Chikoo a Private Message   Add Chikoo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TommyGun
Stálý Člen

Karma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 322  

Příspěvek č. 27

Zdar, kyti pěkný, ale Ec 1,9 se mi zdá na takhle malé kytky hodně.. To bys pak ve finále končil tak na 2,6 - 2,7 Ec.

Old Post 11-11-2014 v 05:06 AM
TommyGun je offline   Profil uživatele TommyGun   Find more posts by TommyGun   Foto galerie člena TommyGun   Click here to Send TommyGun a Private Message   Add TommyGun to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chikoo
Stálý Člen

Karma uživatele Chikoo - 89% PěstitelskáKarma uživatele Chikoo - 89% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 28

mám vysoké EC vody 0,8 tak proto to tak vylezlo

Old Post 11-11-2014 v 08:31 AM
Chikoo je offline   Profil uživatele Chikoo   Find more posts by Chikoo   Foto galerie člena Chikoo   Click here to Send Chikoo a Private Message   Add Chikoo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr_paradox69
Stálý Člen

Karma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 387  

Příspěvek č. 29

cus,jsem zvedav jak moc se ti vytahnou,me se mazar nikdy moc nevytahuje,mozna bych nechal dyl na rustu...

Old Post 11-11-2014 v 08:55 AM
Dr_paradox69 je offline   Profil uživatele Dr_paradox69   Find more posts by Dr_paradox69   Foto galerie člena Dr_paradox69   Click here to Send Dr_paradox69 a Private Message   Add Dr_paradox69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chikoo
Stálý Člen

Karma uživatele Chikoo - 89% PěstitelskáKarma uživatele Chikoo - 89% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 30

uvidíme, když se moc nevytáhne ani mě to moc vadit nebude
možná už tam prdnu HPS a přepnu na 600w tím se trošku
vytáhne a udělá větší rozestupy pater ale přemýšlím jestli to vubec chci

Old Post 11-11-2014 v 10:02 AM
Chikoo je offline   Profil uživatele Chikoo   Find more posts by Chikoo   Foto galerie člena Chikoo   Click here to Send Chikoo a Private Message   Add Chikoo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Džejmsn
Stálý Člen

Karma uživatele Džejmsn - 35% PěstitelskáKarma uživatele Džejmsn - 35% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 114  

Příspěvek č. 31

citace:
Původní příspěvek od Chikoo
mám vysoké EC vody 0,8 tak proto to tak vylezlo

Tak to bych zauvažoval nad osmozou , ja mam 0,5 EC a osmozovka prostě Luxor na nule.. bůh ví co do holek takhle pereš, následně samozdřejmě do sebe.. Sorry za OT, ale tak mě to napadlo..

Old Post 11-11-2014 v 10:15 AM
Džejmsn je offline   Profil uživatele Džejmsn   Find more posts by Džejmsn   Foto galerie člena Džejmsn   Click here to Send Džejmsn a Private Message   Add Džejmsn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chikoo
Stálý Člen

Karma uživatele Chikoo - 89% PěstitelskáKarma uživatele Chikoo - 89% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 32

já už jsem jednou uvažoval o RO když jsem tehdá zjistil že voda ze studně je 1.3 EC !

ted jsem zkoušel klasickou filtrační konvici ( brita ) a z 0.8 mě to stahla na 0.4 EC takže budu filtrovat přes konvici

Old Post 11-11-2014 v 11:59 AM
Chikoo je offline   Profil uživatele Chikoo   Find more posts by Chikoo   Foto galerie člena Chikoo   Click here to Send Chikoo a Private Message   Add Chikoo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:30 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
02-03-2015 - Gavita 600w vol.2 6xED 6xSD 1xM cocos - 23 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2314880 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív