Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Gavita 600w 12xMazar cocos
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
Chikoo
Stálý Člen

Karma uživatele Chikoo - 89% PěstitelskáKarma uživatele Chikoo - 89% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 33



10 dní na květu
teplota den 26 noc 20
vlhkost 60% zap. 80% vyp.
PH 6.0 EC 1.8
hnojeno podle tabulek GHE
výměna výbojky na HPS - květovku 600w ( pořád jedu na 400w )

dětska vypadaj spokojeně vypadá to že zatím maj vše co potřebujou
prostor se mi zdá zaplněný akorát
přepnul jsem z mého pohledu ve správnou dobu ...

Old Post 16-11-2014 v 08:20 AM
Chikoo je offline   Profil uživatele Chikoo   Find more posts by Chikoo   Foto galerie člena Chikoo   Click here to Send Chikoo a Private Message   Add Chikoo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Astronautr
Stálý Člen

Karma uživatele Astronautr - 89% PěstitelskáKarma uživatele Astronautr - 89% PěstitelskáKarma uživatele Astronautr - 89% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 303 

Příspěvek č. 34

Osmotickou jednotku maj ted ve vyprideji snad za 1200 nebo 2200 nejsem si uplne jistej ale spis dvanacet udela 100-200l vody za 24 h naj ji na growstar.cz

Old Post 16-11-2014 v 16:40 PM
Astronautr je offline   Profil uživatele Astronautr   Find more posts by Astronautr   Foto galerie člena Astronautr   Click here to Send Astronautr a Private Message   Add Astronautr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chikoo
Stálý Člen

Karma uživatele Chikoo - 89% PěstitelskáKarma uživatele Chikoo - 89% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 35

super dík za tip ! cena je opravdu velice zajimavá

Old Post 21-11-2014 v 10:03 AM
Chikoo je offline   Profil uživatele Chikoo   Find more posts by Chikoo   Foto galerie člena Chikoo   Click here to Send Chikoo a Private Message   Add Chikoo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jaguar
Stálý Člen

Karma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 231  

Příspěvek č. 36

Ahoj ! skvělá reprezentace, to moc rád vidím sleduju
Jinak se musím přidat do fronty a tlačit na tebe s tou osmozou když pomineš to vysoký EC, tak tu jsou pořád další věci jako to že do kytek dáváš a pak do sebe bordel z pitný vody... Do pitný vody se přidává jedovatej ozon, chlor po kterým nerostou kořeny a taky síran hlinitý, který má vodě dávat *jiskru*, víme co dělá hliník s mozkem že....
Ta Brita zvládne přefiltrovat tak 50-100 L ?! a ještě snižuje ec o 50%, RO ti za svou životnost vyrobí klidně 10 000L vody se snížením EC o cca 95%

Vlhkost tam nijak nedoháníš vid ? Tech 80% v noci by začlo brzo dělat problémy...
Taky bych tam pral už 660.

Jinak k tomu jak se tu řešily předřadníky... Jsem na tvojí straně, že Gavita je TOP, Lumatek je u mě taky TOP, dnes už dělaj stmívatelný předřadníky jako Gavita...taky jsem se do všech díval a je vidět rozdíl ve zpracování třeba oproti nejčastějšímu NTS, kterej má sice stejnou kastli jako Lumatek, jenom jinou barvu, ale uvnitř nemáte ani tu "pojistku" nebo co to je ani přiletovanou drátama, jen to tam je nasrčený
Ale řeší se tu svítivost a tu mají ty lepší el. předřadníky oproti těm horším el. předřadníkům vyšší až 10% ! Koukal jsem na nějaký testy, kde měřili 10 předřadíků, Lumatek skončil 2., Gavita ani NTS tam pro porovnání bohužel nebyly...
Někdo tu psal že má 1000w předřadník aby na něm mohl zapojit co ho potká, to je podle mě taky nesmyslný, osobně bych nekupoval předřadník u kterýho bych neměl funkci BOOST (+10%)...ty výkony maj asi různě nastavitelný, ale k čemu je mi že můžu jet maximálně 400w místo 440w, pak koupim 600w výbojku a můžu jet jen na 600W a ne na 660W což je rozdíl, až s litrem můžu dát +10% na 1100w, hodně nepraktický, ale záleží kdo má jaký měřítka v hlavě....

At to jedé takhle dál

Automatická závlaha konečně profesionálně a srozumitelně

Nedej zaniknout přísloví "zlatý český ručičky", vstaň z tý židle a přenes ten nápad z hlavy do fyzický podoby! Máš na to!

" Žijeme ve zvláštních časech, kdy mladí i staří jsou vzděláváni ve lži a ten, který se odváží říkat pravdu, je nazýván šílencem či bláznem " Platon 427 B.C.

" Pravdu můžete zpomalit, nikoliv zničit "

Old Post 21-11-2014 v 10:45 AM
Jaguar je offline   Profil uživatele Jaguar   Find more posts by Jaguar   Foto galerie člena Jaguar   Click here to Send Jaguar a Private Message   Add Jaguar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chikoo
Stálý Člen

Karma uživatele Chikoo - 89% PěstitelskáKarma uživatele Chikoo - 89% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 37

dík za pochvalu ale hlavní podíl natom je kvalita řezů

stou vodou je to tak jak říkáš RO je jasná výhoda
akorát todle kolo jí už řešit nebudu ale do dobudoucna pořídím určitě...

dám na tebe a už jím začnu pálit 660w měl jsem myšlenku že je nechám
na 400w a ve 3-4 týdnu je nakrmím 660w ale jak vím tak akorát bych byl nasranej že jsem jim nedal plnou dřív

nene vhlkost nedoháním při vyp je 80% ale mám odtah na min.otáček
zkusím odtah nechat i přes noc na stejný vykon jak při zap. a uvidíme,

díky za upevnění mého nazoru na kvalitní předřadníky

Old Post 21-11-2014 v 14:17 PM
Chikoo je offline   Profil uživatele Chikoo   Find more posts by Chikoo   Foto galerie člena Chikoo   Click here to Send Chikoo a Private Message   Add Chikoo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
benjichaouat
Stálý Člen

Karma uživatele benjichaouat - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 542  

Příspěvek č. 38

citace:
Původní příspěvek od Astronautr
Osmotickou jednotku maj ted ve vyprideji snad za 1200 nebo 2200 nejsem si uplne jistej ale spis dvanacet udela 100-200l vody za 24 h naj ji na growstar.cz


Sorry, ze to pisu sem, ale myslim, ze to muze zajimat i dalsi lidi. Kolik udelala ta osmoza odpadni vody na tech 100-200 litru? docela dulezitej udaj myslim.

Zatmívačka a jiná překvapení
Sweet seeds in the open air
Jak jsem zase jednou vařil....
benjiho chilli radovánky

Old Post 21-11-2014 v 16:57 PM
benjichaouat je offline   Profil uživatele benjichaouat   Find more posts by benjichaouat   Foto galerie člena benjichaouat   Click here to Send benjichaouat a Private Message   Add benjichaouat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jaguar
Stálý Člen

Karma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 231  

Příspěvek č. 39

Poměr demineralizovaný vody ku odpadní je zhruba 1:3, nejvíc záleží na tlaku vodovodního řádu...na výrobu 100L jde tudíš circa 300L do háje... odpadní voda má zhruba o 1/4 vyšší EC než vstupní a dá se využít na cokoliv, zahrada, mytí, bazén...
Někomu se může zdát že je docela dost odpadu, ale stačí si srovnat cenu vody a elektriky a je jasný že ta voda je oproti elektrice třeba sedminovej výdaj a výnos to zvedá určitě takže podle mě podobná investice jako když lidi měněj elektromag. předřadníky za elektronický...

Automatická závlaha konečně profesionálně a srozumitelně

Nedej zaniknout přísloví "zlatý český ručičky", vstaň z tý židle a přenes ten nápad z hlavy do fyzický podoby! Máš na to!

" Žijeme ve zvláštních časech, kdy mladí i staří jsou vzděláváni ve lži a ten, který se odváží říkat pravdu, je nazýván šílencem či bláznem " Platon 427 B.C.

" Pravdu můžete zpomalit, nikoliv zničit "

Old Post 22-11-2014 v 13:26 PM
Jaguar je offline   Profil uživatele Jaguar   Find more posts by Jaguar   Foto galerie člena Jaguar   Click here to Send Jaguar a Private Message   Add Jaguar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chikoo
Stálý Člen

Karma uživatele Chikoo - 89% PěstitelskáKarma uživatele Chikoo - 89% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 40




foto při vypnutém světle
16.den na květu
výška rostlin 50-55 cm
PH 5.9 EC 1.8

nedaří se mi snížit vlhkost při zap. je to v pohodě 45% ale po vyp. 80%
na odtahu jsem zvýšil výkon ale na mé zklamání bez výsledku
zjistil jsem že mám vlhkost místnosti 70% a snížit nebude tak jednoduchý
sice mám odvlhčovačku Master DH 752 ale ta žere 1000w a nechce se mi
jí už v této fazi používat
no asi budu muset jelikož mazanek je nachylný na plísně a riskovat plíseň fakt nechci

náhodou naka vyzkoušená vychytávka na snížení vlhkosti ?

Old Post 22-11-2014 v 20:00 PM
Chikoo je offline   Profil uživatele Chikoo   Find more posts by Chikoo   Foto galerie člena Chikoo   Click here to Send Chikoo a Private Message   Add Chikoo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Astronautr
Stálý Člen

Karma uživatele Astronautr - 89% PěstitelskáKarma uživatele Astronautr - 89% PěstitelskáKarma uživatele Astronautr - 89% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 303 

Příspěvek č. 41

Nejvic pomuze odvlhcovac a prostrich vsechny vetve co uz nechces mit ve finale odstranit plus nejak tak trosicku proridnout i to listi hlavne v dolni casti ale NESMI se to PREHNAT jen decentne listi je potreba muzes pripadne treba jen zastrihat cepele do pulky nebo tak... min zalevat a nezalivat na noc zvysit odtah pripadne pritopit to je zaklad co muze udelat vetsinou kazdej pak mas odvlhcovace tusim za 500 i s 2 tabletama za moc to nestoji ale tak ctvrt litr za den to stahne pripadne si muzes koupit jen tabletu a udelat si prisstroj sam treba spetky origo je ceresit. pak sou odvlhcovce do el site ty uz neco stojej ale daj se i vypujcit... a pak este delaji takovy kameny co sajou vlhkost do sebe dava se to k plodum aby pozraly zbytky vlhkosti kdyz se to uskaldni vlhky. ale tim bys tam musel udelat alespon 5 cm vrstvu na podlaze si myslim. nic vic me nenapada proste to chce hnat tam suchej vzduch a nenachavat ho tam stat...

Old Post 25-11-2014 v 16:16 PM
Astronautr je offline   Profil uživatele Astronautr   Find more posts by Astronautr   Foto galerie člena Astronautr   Click here to Send Astronautr a Private Message   Add Astronautr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fedousek
Stálý Člen

Karma uživatele fedousek - 90% PěstitelskáKarma uživatele fedousek - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 280 

Příspěvek č. 42

Skoro vse, co astronautr napsal ti nejspis nepomuze. Jestli mas v mistnosti 70% vlhkost, tak se rozluc predem s nejakyma tabletama, kamenama a nebo jinyma blbostma. Odvlhcovac ti je taky k nicemu, jelikoz bys potreboval nejakej turbostavebni a to pochybuju, ze mas... Ostatni odlhcovacejsou v podstate k nicemu. Je to akorat velkej zrout proudu, coz nikdo nechce...
S tim strihanim listu bych to taky neprehanel, jestli si nechces kytku stresnout, zabrzdit a nebo v extremnim pripadem si uskodit na vynosu. Listy by se mely nechavat do posledni chvile a teprve potom kytce pomoc ustrizenim. Jedine co bych ti doporucil je zvysit teplotu, jelikoz jak kazdy vi, tak zvysenim teploty se snizuje vlhkost. Zvyseni teploty se dokonce i doporucuje v poslednich fazich kvetu, jelikoz kytka se reflexivne zacne branit proti vyssi teplote a automaticky zacne vice vytvaret ochranou vrstvu pryskyrice. Samozrejme ne nijak drasticky. Kazdopadne zvyseni vlhkosti se neubrani skoro nikdo, jelikoz kytka sama o sobe vyprodukuje mraky vlhkosti v dospelosti. Dale jeste muzes zlepsit odtah, tim ze nainstalujes vykonejsi a nebo pridas nejaky dalsi a k tomu pridas jeste adekvatni ofuky, aby se ti ten vzduch poradne hybal a menil tak, aby se ti plisen na kytkach nemela sanci vytvorit...

ŘEČ PENĚZ JE VŠUDE STEJNÁ !!!

Old Post 25-11-2014 v 17:58 PM
fedousek je offline   Profil uživatele fedousek   Find more posts by fedousek   Foto galerie člena fedousek   Click here to Send fedousek a Private Message   Add fedousek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chikoo
Stálý Člen

Karma uživatele Chikoo - 89% PěstitelskáKarma uživatele Chikoo - 89% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 43

díky za vaše postřehy
odvlhčovač typu tablety apod. jsem si už prošel a je to kničemu v minulosti jsem
jel ve sklepě takže jediná možná varianta byla pořízení odvlhčovače
takže profi stavební odvlhčovač mám ale nechce se mi ho už odted používat díky
vysoké spotřebě.

udělám lehký prostřih spodku a přidám jeden ofuk aby plíseň neměla šanci
ještě jsem dostal podle mě dobrej tip a to abych zakryl květináče jelikož od mokreho media určitě vhkost pude když to srazí o 10% budu rád

Old Post 25-11-2014 v 20:44 PM
Chikoo je offline   Profil uživatele Chikoo   Find more posts by Chikoo   Foto galerie člena Chikoo   Click here to Send Chikoo a Private Message   Add Chikoo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr_paradox69
Stálý Člen

Karma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 387  

Příspěvek č. 44

cus chiko,pekne ti to jede,ja mivam pres noc taky vlhkost kolem tech 70,hlavne prvni noc po zalivce...ale mazarek mi zatim nikdy neplesnivel,samo zalezi kde mas stan umistenej...

Old Post 26-11-2014 v 07:35 AM
Dr_paradox69 je offline   Profil uživatele Dr_paradox69   Find more posts by Dr_paradox69   Foto galerie člena Dr_paradox69   Click here to Send Dr_paradox69 a Private Message   Add Dr_paradox69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Džejmsn
Stálý Člen

Karma uživatele Džejmsn - 35% PěstitelskáKarma uživatele Džejmsn - 35% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 114  

Příspěvek č. 45

Květináče nezakrejvej, hůř to bude prosychat .. naddimenzuj ofuky a ty nech nonstop, odtah si zreguluj ať jede i v noci na třeba třetinovoý výkon , mam to takhle a vlhkost nejde přes 50% ani v noci. A plíseň Indoor neznám . U té osmózy mě odpad opravdu překvapil, málo toho není, ale výhoda je to velká, např. Já úplně vyloučil pH- a to jsem ho lil docela mrak.. Tak Ať to de..

Naposledy upravil Džejmsn 26-11-2014 v 11:59 AM

Old Post 26-11-2014 v 08:16 AM
Džejmsn je offline   Profil uživatele Džejmsn   Find more posts by Džejmsn   Foto galerie člena Džejmsn   Click here to Send Džejmsn a Private Message   Add Džejmsn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jaguar
Stálý Člen

Karma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 231  

Příspěvek č. 46

Zdravím, tak jsem pročet co tu přibylo, zjistil že je stále aktuální, že se lidi ohání teoretickejma radama.. Tak napíšu svůj názor..

Tablety a podobný chemický odvlhčovače mají smysl sotva do šatníku, to nemá cenu řešit.

Plísen potřebuje ke svému životu a množení jen 3 věci... nějakou tu živinku, nějakou tu vlhkost, ale v HLAVNÍ ŘADĚ TEPLOTU. Takže radám typu přitop jim, bych se vážně vyhnul. Sice se sníží trochu vlhkost vzduchu tím, že s vyšší teplotou získá vzduch vyšší schopnost se prosycovat vodou bez toho, aby se srážela vlhkost (rosný bod), ale zato se exponenciálně zvýší rychlost rozmnožování plísně.

Jaký je důvod, že venkovky nesplesnivej ikdyž je venku na podzim 90% a prší do šišek ? Důvod je, že venku se teplota pohybuje třeba mezi circa 6-14 stupni, kdežto v boxu v místnosti je teplota třeba mezi 18-28 a to je TEN rozdíl. Samozřejmě že venkovky mají odolnější genetiky, ale stejného mazara jsem viděl venku a taky nesplesnivěl, ale v boxu to na něj plísen zkoušela.

Moje rada je zapnout odvlhčovač vzduchu, kterej ti určitě pomůže, nesmysl že nepomůže odčerpat přez 20L denně ze vzduchu co odvlhčovač umí, navíc jsi psal, že tvoje má snad 1kW, tak to musí sát jak blázen. Musíš si však naoptimalizovat, aby měly kyti v noci dostatek čerstvého vzduchu kvůli kyslíku a chod toho odvlhčovače. Mělo by stačit, když ten odtah pojede mín při zaplým odvlhčovači.
A stejně důležitá rada, jak už upozorňoval Džejmsn, je pořádně vychytat ofuk. Pořádně pak foukat do šišek, až to začne bobtnat. Na tenhle box bych dal 2x 30-40w ofuk a budeš v poho, lepší jsou s menším průměrem vrtule ale vyšším výkonem (např BLT). Ty stolní ofukové se mi neosvětčily, fouká to "do široka" a relativně málo.

3. účinná věc je preventivní postřik přípravkem BUD ROT STOP, zhruba od 7. týdne po přepnutí, ověřeno, doporučuji.

Automatická závlaha konečně profesionálně a srozumitelně

Nedej zaniknout přísloví "zlatý český ručičky", vstaň z tý židle a přenes ten nápad z hlavy do fyzický podoby! Máš na to!

" Žijeme ve zvláštních časech, kdy mladí i staří jsou vzděláváni ve lži a ten, který se odváží říkat pravdu, je nazýván šílencem či bláznem " Platon 427 B.C.

" Pravdu můžete zpomalit, nikoliv zničit "

Old Post 26-11-2014 v 11:26 AM
Jaguar je offline   Profil uživatele Jaguar   Find more posts by Jaguar   Foto galerie člena Jaguar   Click here to Send Jaguar a Private Message   Add Jaguar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chikoo
Stálý Člen

Karma uživatele Chikoo - 89% PěstitelskáKarma uživatele Chikoo - 89% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 47

good job !
moc dík to co píšeš má hlavu a patu budu se tím řídit ...
od 30 dne začnu používat odvlhčovačku

Old Post 27-11-2014 v 12:07 PM
Chikoo je offline   Profil uživatele Chikoo   Find more posts by Chikoo   Foto galerie člena Chikoo   Click here to Send Chikoo a Private Message   Add Chikoo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chikoo
Stálý Člen

Karma uživatele Chikoo - 89% PěstitelskáKarma uživatele Chikoo - 89% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 48

čau, trošku mi začali žloutnout listy
tak jsem to změřil a zjistil docela maskry
zalil jsem PH 6,1 EC 1.9 a VYTOK BYL 5,6 EC 3.5 !!!
mám to prolejt vodou a složkou micro nebo jenom čistou vodou ?
A Ph mám upravit na 6,5 ?
díky za rychlou radu

Old Post 05-12-2014 v 17:52 PM
Chikoo je offline   Profil uživatele Chikoo   Find more posts by Chikoo   Foto galerie člena Chikoo   Click here to Send Chikoo a Private Message   Add Chikoo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:23 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
02-03-2015 - Gavita 600w vol.2 6xED 6xSD 1xM cocos - 23 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1338300 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív