Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » .::?roubovábí?::.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
hightimes
Stálý Člen

Karma uživatele hightimes - 8% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 37  

Nápad .::?roubovábí?::. Příspěvek č. 1

Můj otec mi doporučil ať vyskouším svou kyti naroubovat na dýni. čuměl sem co je to za blbost ale kdyz mi to vysvětlil už sem měl jasno. myslím to tak že si koupíte dýni malou sadbovou a té nahoře seříznete pod uhlem 45° takovej ten stonek své kyti uděláte to samé ale dejte si záležet aby to na sebe sedlo. poté to natřete tou jakousi roubovací pastou a drátkem nebo provázkem to k sobě svážete. jde tu o to že dýně je plevel a vaše travička by využívala její živiny a bylo by to prostě místo květináče s hlínou ale s tou výhodou že nemusíte zalejvat a starat se o to. maximálně to nějak stabilizovat třeba do nákyho kvetináče s hlínou aby to nespadlo anebo přímo ven do země zakopat. tahle technika se používá při pěstování rajčat takže by to možná mohlo fungovat. řekněte mi svůj názor jestli už to třeba někdo zkoušel. mrkněte na ten odkaz dal sem tam takovej nacrt toho jak to vypada, ja totiz neumim davat obrazky normalne.

http://marijuana.wz.cz/Roub.GIF

..:: this isn't drug, it's flower ::..

Old Post 01-05-2003 v 21:40 PM
hightimes je offline   Profil uživatele hightimes   Find more posts by hightimes   Foto galerie člena hightimes   Click here to Send hightimes a Private Message   Add hightimes to your buddy list     Navštiv homepage uživatele hightimes! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rtep-petr
Stálý Člen

Karma uživatele rtep-petr - 47% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 76 

Příspěvek č. 2

Myslíš že by to šlo i s jinýma kytkama třeba s rákosem?A co si s tím trochu pohrát a pokusit se to naroubovat třeba na stom!Rozhodně je to zajímavá představa.

Old Post 01-05-2003 v 22:17 PM
rtep-petr je offline   Profil uživatele rtep-petr   Find more posts by rtep-petr   Foto galerie člena rtep-petr   Click here to Send rtep-petr a Private Message   Add rtep-petr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
litlle stoney
Stálý Člen

Karma uživatele litlle stoney - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 36 

Příspěvek č. 3

2hightimes> Tak uz mas nejaky vysledky? Myslim, ze by to mohlo byt uzitecny...

Old Post 02-05-2003 v 17:00 PM
litlle stoney je offline   Profil uživatele litlle stoney   Find more posts by litlle stoney   Foto galerie člena litlle stoney   Click here to Send litlle stoney a Private Message   Add litlle stoney to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WiB
Stálý Člen

Karma uživatele WiB - 63% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 102 

Příspěvek č. 4

Roubování je určitě možný, ale máš různý skupiny rostlin, který spolu dokážou být svázaný a ostatní se k nim nechytěj. Na strom to fakt asi nepůjde. Nezkoušel jsem to, ale takhle to obecně při roubování funguje - stačí najít příbuznou rostlinu a je to na pohodu.

Attack government which have broken 'The basic human laws' sign!
High grow, higher harvest, highest High! ->

Old Post 02-05-2003 v 23:49 PM
WiB je offline   Profil uživatele WiB   Find more posts by WiB   Foto galerie člena WiB   Click here to Send WiB a Private Message   Add WiB to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kviky
Stálý Člen

Karma uživatele Kviky - 76% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 53 

Příspěvek č. 5

Souhlasim skuste třeba chmel na ten to prý funguje

Old Post 03-05-2003 v 10:20 AM
Kviky je offline   Profil uživatele Kviky   Find more posts by Kviky   Foto galerie člena Kviky   Click here to Send Kviky a Private Message   Add Kviky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WhiTe
Stálý Člen

Karma uživatele WhiTe - 92% PěstitelskáKarma uživatele WhiTe - 92% PěstitelskáKarma uživatele WhiTe - 92% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 344  

Příspěvek č. 6

no, tak me napadlo.. co treba naroubovat na kytku naky ovoce nebo neco? tahalo by si to ziviny z kyti a mozna by to obsahovalo i nejaky to THC

Marilize Legajuana
GROW iT! - ROLL iT - SMOKE iT & Be H!GH WhiTe LED grow BOX, Skrytý microLEDbox - secret power inside *** Klasická studie na trenažérech z roku 1991 prokázala zhoršenou schopnost pilotovat letadlo 24 hodin po jedné marihuanové cigaretě.

Old Post 21-05-2003 v 15:24 PM
WhiTe je offline   Profil uživatele WhiTe   Find more posts by WhiTe   Foto galerie člena WhiTe   Click here to Send WhiTe a Private Message   Add WhiTe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WiB
Stálý Člen

Karma uživatele WiB - 63% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 102 

Příspěvek č. 7

Tak mě napadlo:
Nedávno jsem se byl podívat po "lesích, lukách a hájích" a viděl jsem tisíce ruderalisu, některý kytky mají dokonce už půl metra a viděl jsem už i první samce. Cannabis Ruderalis je rozhodnopádně kurewsky odolná kytka a tak mě napadlo, naroubovat to přímo na ni - konopí na konopí. Má hodně velkej růstovej potenciál a odolnej kořenovej systém. Až bude čas, vyzkouším a na konci léta dám vědět, pokud se chytne.

Attack government which have broken 'The basic human laws' sign!
High grow, higher harvest, highest High! ->

Old Post 21-05-2003 v 19:59 PM
WiB je offline   Profil uživatele WiB   Find more posts by WiB   Foto galerie člena WiB   Click here to Send WiB a Private Message   Add WiB to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
seby
Stálý Člen

Karma uživatele seby - 76% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 25 

Příspěvek č. 8

E_D > jojo chmel urcite.. a predstav si takou chmelnici .. na kterou by sis navecir zalez a narouboval par kytek nekam vys ,by mely vice svetla . to by jiste slo ... jeste tusim ,ze banan je s konopim pribuznej .

šuuuuur .. lets have a taste of it. :.)

Old Post 25-05-2003 v 15:00 PM
seby je offline   Profil uživatele seby   Find more posts by seby   Foto galerie člena seby   Click here to Send seby a Private Message   Add seby to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vocko
Nový Člen

Karma uživatele Vocko - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 11 

Příspěvek č. 9

Jednou jsem se bavil s kamosem co dela pivo.Rikal ze se pokousel o naroubovani chmemle s ganou.... bez uspechu. Asi to chce Premka Podlahu

Old Post 27-05-2003 v 13:55 PM
Vocko je offline   Profil uživatele Vocko   Find more posts by Vocko   Foto galerie člena Vocko   Click here to Send Vocko a Private Message   Add Vocko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
weeno
Stálý Člen

Karma uživatele weeno - 76% PěstitelskáKarma uživatele weeno - 76% PěstitelskáKarma uživatele weeno - 76% PěstitelskáKarma uživatele weeno - 76% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 141 

Příspěvek č. 10

Roubování na kořenowey systém chmele jde docela v poho, ale musíš na to ze začátku svítit 24/0. Chuťový vlastnosti toho modýlku jsou potom mnohem zajímavější.

weeno

Návod na stavbu levného aeroponického systému
moje stránky

Old Post 27-05-2003 v 14:11 PM
weeno je offline   Profil uživatele weeno   Find more posts by weeno   Foto galerie člena weeno   Click here to Send weeno a Private Message   Add weeno to your buddy list     Navštiv homepage uživatele weeno! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psilos
Podporující Člen

Karma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 465 

Příspěvek č. 11

jasně a prasopes, čtyřprdelní opice...... trochu moc televize a málo školy , chlapci. J
o a k 1. přízpěvku, na dýni se roubuje okurka a to jen na podnož, kde okurka využívá rozsáhlejší kořenovej systém dýně a větší odolnost kořenů a podnože proti plísním a změnám teplot . Dělá se to tak, že se nechá vyrůst malá rostlinka dýně (ne plod), u země se kuchne, vršeka zahodí a na to se naroubuje rostlinka wokurky, který se pro změnu před tím kuchnou pryč kořeny. Ten wobrázek je podle mě jen vyhulená představa. A na rajčata to rozhodně nefunguje, je to jinej druh. Trochu do toho dělám, jsem přece Grower, ne??? Jo a když někdo budete dělat pokusy , tak woprawdu jen s ganjou a chmelem, jsou příbuzní.Toť vše.

"Čím víc jsem blbější, tím míň mi to vadí"
psilos
.....dneska mi už nevadí skoro nic, protože jsem blbej, jak daleko vidim...
a zrak mám výtečný....


Old Post 27-05-2003 v 14:12 PM
psilos je offline   Profil uživatele psilos   Find more posts by psilos   Foto galerie člena psilos   Click here to Send psilos a Private Message   Add psilos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele psilos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 12

to psilos: taky si myslim, že je to moc fantazie, už jen proto, že na obrázku je plod tý díně, a nechápu jak něco roubovat na plod , to je jako kdybych chtěl na hrušku (plod) něco roubovat

to WiB: čau kámo, zajímalo by mě kde žiješ, já teda o tej rudealis nic moc nevim, ale v přírodě jsem víc než často (jižní čechy) a nic podobnýho gajne sem nikde neviděl a někde sem četl, že ten rudealis snad roste někde uplně v jiných zemích??!!

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 27-05-2003 v 14:29 PM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chemtech
Stálý Člen

Karma uživatele chemtech - 77% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 106  

Příspěvek č. 13

Jdu do toho chmelu...v lete....Zajimave by bylo i srovnani z hlediska zakona. Prece jiz uz nepude o Cannabis sativa var. indica. Co treba Humulus vulgaris var. grower.cz ? A ze by neslo o postihovatelnou drogu?

Old Post 22-02-2005 v 19:52 PM
chemtech je offline   Profil uživatele chemtech   Find more posts by chemtech   Foto galerie člena chemtech   Click here to Send chemtech a Private Message   Add chemtech to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 14

muj tata taky roubuje,a myslim ze by se mela roubovat drevina na drevinu a bylina na bylinu

Old Post 23-02-2005 v 16:40 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lordWilliam
Pěstitel jejího Veličenstva

Karma uživatele lordWilliam - 68% PěstitelskáKarma uživatele lordWilliam - 68% PěstitelskáKarma uživatele lordWilliam - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 519  

Příspěvek č. 15

Nojo ale ne každá s každou, ty kytky musejí bejt příbuzný, min ze stejný čeledě. Což v našem případě jsou konopovité. A sem patří konopí a chmel. žádný kopřivy nebo dýně.

Paní Schrödingerová říká manželovi: "Cos dělal s tou kočkou? Vždyť je napůl mrtvá!"
Vědí vaši rodiče že hulíte?|Přesazení větší kytky do RW|Marihuana má velká rizika :-°)|Jaké činnosti si nedovete představit bez hulení?|Podivné listy x Fotoperioda|2005 - HPS 150W Magic Crystal + Nebula|250W + 115W CFL Box - ScroG|

Old Post 24-02-2005 v 18:43 PM
lordWilliam je offline   Profil uživatele lordWilliam   Find more posts by lordWilliam   Foto galerie člena lordWilliam   Click here to Send lordWilliam a Private Message   Add lordWilliam to your buddy list     Navštiv homepage uživatele lordWilliam! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xtraa
Stálý Člen

Karma uživatele xtraa - 38% PěstitelskáKarma uživatele xtraa - 38% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 104  

Příspěvek č. 16

Řek bych, že to s roubováním bylin zas tak jednoduchý nebude, s chmelem sem to už zkusil a dopadlo to úplně špatně, kámoška co studuje zemědělku mi to pak vysvětlila tim, že prej v místě srůstu musí bejt naleptaná celulóza buněk ňákym enzymem, kterej se nechá vyzískat ze žaludku šneků, tak nevim, ale pitvat smečku šneků se mi fakt nechce. A taky že prej to de jen chmel na ganju a obráceně neé - no bylo by to zajímavý kvůli čorkařům ale jinak nevim...

Old Post 25-02-2005 v 08:51 AM
xtraa je offline   Profil uživatele xtraa   Find more posts by xtraa   Foto galerie člena xtraa   Click here to Send xtraa a Private Message   Add xtraa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:17 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8997250 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív