Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Phatt Fruitty - první indoor
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Prutov
Stálý Člen

Karma uživatele Prutov - 65% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 66  

Phatt Fruitty - první indoor Příspěvek č. 1


Ahoj,

tak se mi konečně povedlo zaregistrovat a zkouším první indoor.

Phatt Fruity

Typ: Indica dominant

Genetika: Afghani, North Indian, Mexican

Lampa : zářivka 8 x 14W T5 830 Osram

Naposledy upravil Prutov 03-06-2012 v 22:37 PM

Old Post 03-06-2012 v 22:11 PM
Prutov je offline   Profil uživatele Prutov   Find more posts by Prutov   Foto galerie člena Prutov   Click here to Send Prutov a Private Message   Add Prutov to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Prutov
Stálý Člen

Karma uživatele Prutov - 65% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 2

Typ: Indica dominant

Genetika: Afghani, North Indian, Mexican

lampa : 8 x 14W T5 830 - zatím na růst, později budu řešit květ

Old Post 03-06-2012 v 22:14 PM
Prutov je offline   Profil uživatele Prutov   Find more posts by Prutov   Foto galerie člena Prutov   Click here to Send Prutov a Private Message   Add Prutov to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Prutov
Stálý Člen

Karma uživatele Prutov - 65% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 3


já sem ty fotky snad nedostanu

Old Post 03-06-2012 v 22:37 PM
Prutov je offline   Profil uživatele Prutov   Find more posts by Prutov   Foto galerie člena Prutov   Click here to Send Prutov a Private Message   Add Prutov to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Prutov
Stálý Člen

Karma uživatele Prutov - 65% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 4


jde přiložit více fotek k jednomu příspěvku ? Nějk v tom plavu, a nemůžu to ani najít nikde v nápovědě.

Old Post 03-06-2012 v 22:41 PM
Prutov je offline   Profil uživatele Prutov   Find more posts by Prutov   Foto galerie člena Prutov   Click here to Send Prutov a Private Message   Add Prutov to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Prutov
Stálý Člen

Karma uživatele Prutov - 65% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 5


Tak poslední sestra, aktuální foto. Jsou teda nakonec ze 7 zasazených pouze 3 kousky.

Phatt Fruitty
Out door

Naposledy upravil Prutov 03-06-2012 v 22:55 PM

Old Post 03-06-2012 v 22:42 PM
Prutov je offline   Profil uživatele Prutov   Find more posts by Prutov   Foto galerie člena Prutov   Click here to Send Prutov a Private Message   Add Prutov to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Prutov
Stálý Člen

Karma uživatele Prutov - 65% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 6


Tak dnes Vám chci představit svojí líheň.

rozměry jsou 65x75x180

svítidlo je zatím na růst, a je to 8x14W T5 830 Osram - ze začátku jsem ji tímto osvětlením nebyl vůbec jistý, ale valí to pod tím solidně, tak to na růst nebudu dál nějak řešit.

Vylepená alobalem, a 3ks PC věráčku.
Jeden nahoře - odtah, druhý dole, přítah, a třetí používám na odtah.

V budoucnu počítám tak trochu s tím, že budu pěstovat v patrech, jestli kytky budou dosahovat pouze 70 cm, jak uvádí dodavatel, tak by se mi tam vešly patra snad i 3.

Phatt Fruitty
Out door

Old Post 04-06-2012 v 07:56 AM
Prutov je offline   Profil uživatele Prutov   Find more posts by Prutov   Foto galerie člena Prutov   Click here to Send Prutov a Private Message   Add Prutov to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Prutov
Stálý Člen

Karma uživatele Prutov - 65% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 7


Zavlažování

Protože nevlastním vlhkoměr, tak nemůžu s jistotou říct, jaká je uvnitř vlhkost, ale po instalování nového systému jsou kytky spokojený, takže doufám že dostatečná.

Dlouho jsem uvažoval, jak vyřešit vhkost, a pročítal různá fora. Někde jsem narazil na nápad rozvěsit do skříně vlhké ručníky.

Při ručním zavlažování rozprašovačem jsem si všiml, že mokrá zed od rozprašování je okamžitě suchá.

Před vetilátor jsem umístil ručník, který má spodní část namočenou ve vodě. - viz.foto.

Kytky si zatím nestěžujou.

Phatt Fruitty
Out door

Old Post 04-06-2012 v 08:03 AM
Prutov je offline   Profil uživatele Prutov   Find more posts by Prutov   Foto galerie člena Prutov   Click here to Send Prutov a Private Message   Add Prutov to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Prutov
Stálý Člen

Karma uživatele Prutov - 65% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 8


Včera došlo k přesazení do 15cm květníků, a hlavně jejich sjednocení, ať to taky trochu vpadá.

Dnes to vypadá následovně, a já jsem z toho vystresovanej víc, než ty kytky.

Dokonce bych řekl, že povyrostly.

Ty vepředu jsou noname pokusný králíci, který jsem si přitáhls outdooru, abych na nich testoval - světlo,zaštipování, vlhkost atd. . .

Phatt Fruitty
Out door

Old Post 04-06-2012 v 08:08 AM
Prutov je offline   Profil uživatele Prutov   Find more posts by Prutov   Foto galerie člena Prutov   Click here to Send Prutov a Private Message   Add Prutov to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
muscarius
Nový Člen

Karma uživatele muscarius - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 9

napis moderatorovy nech ti to presunie do indoor galerie, tam ti pojde potom uz pridat viac fotiek naraz

Old Post 04-06-2012 v 10:04 AM
muscarius je offline   Profil uživatele muscarius   Find more posts by muscarius   Foto galerie člena muscarius   Click here to Send muscarius a Private Message   Add muscarius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Prutov
Stálý Člen

Karma uživatele Prutov - 65% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 10

Je možné použít tuhle výbojku minimálně pro fázi růstu ?

OSRAM HQI - E/P 250W/D - měla by být halogenidová (metal-halid)

Díky

Phatt Fruitty
Out door

Old Post 04-06-2012 v 14:23 PM
Prutov je offline   Profil uživatele Prutov   Find more posts by Prutov   Foto galerie člena Prutov   Click here to Send Prutov a Private Message   Add Prutov to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scroo
Stálý Člen

Karma uživatele Scroo - 48% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 75  

Příspěvek č. 11

ano da se pouzit

Old Post 04-06-2012 v 16:19 PM
Scroo je offline   Profil uživatele Scroo   Find more posts by Scroo   Foto galerie člena Scroo   Click here to Send Scroo a Private Message   Add Scroo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Prutov
Stálý Člen

Karma uživatele Prutov - 65% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 12


Tak jsem dnes koupil hydromet a mlhovač. Teda abych byl přesnější pouze keramickou vložku do mlhovače, protože ten jsem měl doma rozbitý, keramická membrána mě vyšla asi na 100 Kč. A mlhuje ja k ďábel.

Mlhovač :http://www.akva-exo.cz/detail/teraristika/mlhovace/606/
Hydromet : http://terarijni-teplomery-a-vlhkom...meter-vlhkomer/

Jaké bylo moje zděšení, když jsem zjistil, že vlhkost se pohybuje bez mlhátoru i s instalovanými ručníky pod 30%.

Mlhovač jsem teda rozchodil a umístil dovnitř skříně. Vhkost začala vzrůstat, a zastavila se na 70%.Což bylo supr, ale radost mi zkazila teplota.Ta při trvalém mlhování klesla na 23,5 st. - hold zářivky.

Přistoupil jsem teda k radikálnímu řešení, a vyměnil zářivkové osvětlení za výbojku 250W.

Teď se pohybuji kolem 28 - 29st a vlhkosti 50%.

Mlhovač běží nonstop, pomohlo by , kdybych ho načasoval, jak někteří píšou, třeba 15min chodu a 10 min klidu ?Jak je možný, že mlha běží furt a vlhkost už nestoupá?

Taky mám svítidlo celkem vysoko nad kytkami 50-60cm , ale u výbojky by to snad nemuselo vadit ?

Díky za rady

Phatt Fruitty
Out door

Old Post 04-06-2012 v 19:31 PM
Prutov je offline   Profil uživatele Prutov   Find more posts by Prutov   Foto galerie člena Prutov   Click here to Send Prutov a Private Message   Add Prutov to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 13

Čau, dost vysoká teplota, světlo je moc vysoko, alobal je k ničemu. Teplota 23.5C je ok, co se ti na ni nelíbí? 29C je moc. Vlhkost nestoupá, 250W topí a vysušuje vzduch, bez odtahu ji neuchladíš. Já mam vlhkost 30% celoročně, jsem o pár dní dýl na růstu, jinak se nic neděje..

OUT*11 CFL v sudu Zahrádka+2011
.. 400W - 1.BATH-2.ROOM
**3.ROUND** +**Chilli**

Old Post 04-06-2012 v 21:04 PM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Prutov
Stálý Člen

Karma uživatele Prutov - 65% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 14

Tak ten metal-halid je v pohodě, dnes při otevření skříně jsem jen valil bulvy, roste to před očima, minimálně 2 x rychleji.

Phatt Fruitty
Out door

Old Post 05-06-2012 v 18:36 PM
Prutov je offline   Profil uživatele Prutov   Find more posts by Prutov   Foto galerie člena Prutov   Click here to Send Prutov a Private Message   Add Prutov to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Prutov
Stálý Člen

Karma uživatele Prutov - 65% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 15


Může mi někdo srozumitelně vysvětlit, pro 3 naprosto stejná semínka, ve stejné zemině a stejně hnojená a zalévaná, pod jednou lampou rostou naprosto odlišně?

Malé kytky mají navíc žluté mateční listy. jinak vypadají zdravě.

Phatt Fruitty
Out door

Old Post 07-06-2012 v 21:09 PM
Prutov je offline   Profil uživatele Prutov   Find more posts by Prutov   Foto galerie člena Prutov   Click here to Send Prutov a Private Message   Add Prutov to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Sordo
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 761 

Příspěvek č. 16

citace:
Původní příspěvek od Prutov
Může mi někdo srozumitelně vysvětlit, pro 3 naprosto stejná semínka, ve stejné zemině a stejně hnojená a zalévaná, pod jednou lampou rostou naprosto odlišně?

Malé kytky mají navíc žluté mateční listy. jinak vypadají zdravě.

Jednoduše.Nikdy nejsou semínka naprosto stejná.Ty žluté mateční listy bych nehrotil.
EDIT:http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=57019

Naposledy upravil Mr.Sordo 08-06-2012 v 14:41 PM

Old Post 07-06-2012 v 22:30 PM
Mr.Sordo je offline   Profil uživatele Mr.Sordo   Find more posts by Mr.Sordo   Foto galerie člena Mr.Sordo   Click here to Send Mr.Sordo a Private Message   Add Mr.Sordo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:48 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-12-2008 - Muj první indoor - 26 odpovědí
23-11-2006 - Misty - Můj První Indoor - 71 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0567910 seconds with 37 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív