Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 1. grow u postele 400w,AH, 16x Criticál +
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5
Autor
Téma 
zajonc
Stálý Člen

Karma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 312  

Příspěvek č. 33

použíj síť

Old Post 23-04-2012 v 21:42 PM
zajonc je offline   Profil uživatele zajonc   Find more posts by zajonc   Foto galerie člena zajonc   Click here to Send zajonc a Private Message   Add zajonc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 34

Zdarec,

imho je to přehnojený, substrát tolik nepotřebuje.. Kolik tam toho leješ, snad ne plnou do každé zálivky, ten substrát může být přesolený, já začínám přihnojovat NPK tak 5. až 6. týden od zasazení a hnojky dávat ob zálivku, možná ob dvě a určitě ne v plné dávce..

mi přišlo, že ty klony dostaly ránu, hned jak si je zasadil, přelitím i silně předhnojeným substrátem...

co znamená tato věta: "přehnojovat bzch neměl určitě PK vadám s Enzymama .."

edit: teď to tady čtu, ty jsi přihnojoval NPK už v růstu, budeš to mít zasolený a přehnojený imho...

Old Post 24-04-2012 v 07:49 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spála
Stálý Člen

Karma uživatele Spála - 98% PěstitelskáKarma uživatele Spála - 98% PěstitelskáKarma uživatele Spála - 98% PěstitelskáKarma uživatele Spála - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 181  

Příspěvek č. 35

tak s těmi usychajícími listy jsem se setkal taky u jedné z kytek když jsem omylem u ní vynechal zálivku.přeschlý substrát nic jiného

Old Post 24-04-2012 v 08:12 AM
Spála je offline   Profil uživatele Spála   Find more posts by Spála   Foto galerie člena Spála   Click here to Send Spála a Private Message   Add Spála to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 36

No a já bych zase řekl, že to je nedostatek/nadbytek draslíku v důsledku přesolení substrátu - to co píše microft.
Příspěvek č. 27 - ukazuje na velkou zásobu dusíku, + tam píšeš, že ph na květu už neřešíš?? Takže to může být i změnou ph a zamknutím živin v substrátu.
Viděl bych to na pořádný prolití, vypláchnutí živin ze substrátu spolu s kontrolou ph.

Taky to může být pouze tím PKáčkem, AHáčka jsou hydroponický minerální hnojiva, který obsahujou všechny živiny a látky při pěstování bez média - ty je leješ do hlíny a navíc v 2násobnejch intervalech než je doporučený + jim přidáváš PK. Pořád si myslíš, že je nepřehnojuješ??
Živiny v substrátu teď dosáhly kritický hranice, už se to tam hromadí asi pěkně dlouho. Ono je blbý, že to dlouho není poznat - pak když se to takhle naplno projeví, tak už je docela pozdě.. Skus změřit výtok, řekl bych že Ph už bude pomalu pod 5.5..
Podobně to začalo u mě v minulym kole a nepomohlo mi ani 2krát to prolít 3násobnym množství upravený vody - EC jsem neměřil a Ph se vracelo zpátky velmi pomalu.

OUT*11 CFL v sudu Zahrádka+2011
.. 400W - 1.BATH-2.ROOM
**3.ROUND** +**Chilli**

Old Post 24-04-2012 v 08:52 AM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 37

souhlas s Bull, ty AHčka jsou ve finále na hydro a je to plná palba sama o sobě i bez hlíny a PK 13-14, v hlíně je toho dost minimálně na 4-6 týdnů, aby jsi tam nemusel nalít ani kapku NPK, když všechno pěkně poroste..

hlídat ph to chce namátkově pořád, na EC se ani nebudu ptát radši, cokoliv nad 1 je první měsíc a půl v hlíně kravina..zasoluješ si to od začátku AHčkama, což je ultra-sůl v ryzí formě ve finále, toho bude ten květináč plnej, pořádný proplach naordinuj...

Old Post 24-04-2012 v 09:11 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 38

citace:
Původní příspěvek od microft
ultra-sůl v ryzí formě


Jj

Já jsem je teď používal 1x týdně v max 2/3 koncentraci do hlíny (což je poloviční konc. než do hydra) a i při použití enzymů a proplachů se mi to taky zasolovalo. V lightmixu jsem na růst zahnojil 1x 1/4 dávkou (1/8 pro hydro) a postupně jsem se dostal na konci na max. 2/3.

Chtělo by ty kytky prolívat do tý doby, dokud z nich nepoteče správné EC i Ph, podle mýho odhadu minimálně! 3násobný objem vody (pro začátek, ono ty soli z toho nepotečeou na povel). To prolívání je v hlíně celkem stresující, nevim jak je to s propustností toho tvýho substrátu, kytky můžou pak bejt jakoby přelitý. Chce to, aby po tom prolití zůstala hlína se správnýma hodnotama Ph i EC, jinak budou kytky pořád ve špatných podmínkách, navíc přelitý a nebudou tu vodu pít.
S těma AH se špatně pracuje, pokud nemáš možnost přesnýho měření PH i EC - hlavně u výtoků. Moje zkušenost je taková, že do hlíny už nikdy!
Tak ať ti to dobře dopadne

OUT*11 CFL v sudu Zahrádka+2011
.. 400W - 1.BATH-2.ROOM
**3.ROUND** +**Chilli**

Old Post 24-04-2012 v 09:37 AM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frydrych
Stálý Člen

Karma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 430  

Upozornění Velké Dík za info Příspěvek č. 39

zajonc : Vyřeší to problém s listama nebo myslíš kuli vynosu ? ani nevím jakou sít bych na to měl použít když tak poradte nikdy jsem sít nedaval ....

microft : Hnojky davám na 3 krát 1.(na 10L: plnou davku jako na hydro) 2.Poloviční davku 3. Vodu s PK a enzymy vlastně to davám do každe zavilku ..

Máš pravdu taky si myslím že jsem to posral s tím přehnojením Ah jedu poprvé tož ,, Ph budu měřit dneska kamoš mě kalibroval Ph metr . ja jsem na tohle totalní lama a Ec bude až budou finance snad chapete jak to je časem ..BUdem proplachovat jsem si nechap blbě poradit pač mě kamoš řikal že holky tedka začnou nejvíc papat a jak debil daval furt papaní

Spála : toho bych se nebal na to davám pozor a hlídam si to v podtackách

bull : Mate s šefem Microsoftem pravdu .. a to že to není poznat v pruběhu květu mě taky dostalo ,,koukal jsem že jedeš taky Ah ale v poměru na moji hlínu a na tvojí se dařict že maš vyhodu když máš substrát 50-50 % že aspon mam dobré ponaučení a příště radši kokos ... Budem proplachovat a mužu tam davat Enzymy aby to lepe papalo ? nebo prostě jen upravenou vodu ?

Usoudil jsem podle váš že příště Ahčka nebrat na hlínu .. Peace

Mandala 2012

Sklep

Old Post 24-04-2012 v 12:17 PM
Frydrych je offline   Profil uživatele Frydrych   Find more posts by Frydrych   Foto galerie člena Frydrych   Click here to Send Frydrych a Private Message   Add Frydrych to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frydrych
Stálý Člen

Karma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 430  

Příspěvek č. 40



Cus lidi tak jsem nečekaně sehnal Ph i Ec metry a Kyselinu fosforečnou na snižovaní Ph od meho Dobrého kamaráda .. hnedka zítra jdu davát proplach . A chci se zeptat ma někdo zkušenost s kyselinou fosforečnou? je to 81% takže budu opatrnej Značka : Growth Technology -Hydroponic pH Down ...

Mandala 2012

Sklep

Old Post 24-04-2012 v 18:11 PM
Frydrych je offline   Profil uživatele Frydrych   Find more posts by Frydrych   Foto galerie člena Frydrych   Click here to Send Frydrych a Private Message   Add Frydrych to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 41

Enzymy, aby to lépe papalo? Vůbec nic, jenom vodu s přesným ph tam lej, vyplavit toho co nejvíc, uvidíš, jestli to žloutnutí zachráníš, ale už jsou nakoplý fest, takže výnos to ovlivní znatelně...

Old Post 24-04-2012 v 18:28 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zajonc
Stálý Člen

Karma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 312  

Příspěvek č. 42

http://www.zahradni-centrum.cz/tkan...t-podpurna.html

tady to máš... určitě na výnos... hezky si je roztaháš a budou mit všechny víc světla

Old Post 24-04-2012 v 19:39 PM
zajonc je offline   Profil uživatele zajonc   Find more posts by zajonc   Foto galerie člena zajonc   Click here to Send zajonc a Private Message   Add zajonc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mysak
Stálý Člen

Karma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 823  

Příspěvek č. 43

Jo mam ,Spadla mi na zem a po pul hodine jsem si všim že me pali lytka -lahev praskla ,kalhoty zničene..
AH nejsou spatne jen je třeba umet snema pracovat ja mel taky přesolene ale vubec jsem neproplachoval

Old Post 24-04-2012 v 20:36 PM
mysak je offline   Profil uživatele mysak   Find more posts by mysak   Foto galerie člena mysak   Click here to Send mysak a Private Message   Add mysak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frydrych
Stálý Člen

Karma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 430  

Příspěvek č. 44

tak se bojím abych to vubec zachránil jak píše (microsoft) .. tu sít zatím davat nebudu dokat nevyřením problém s odsolením ale už je na cestě ... nejvíc mě štve že mě odpadavají listy co davaj palkám živiny

Mysak: a máš nejakou zkušenost s ředěním v litrech třeba kolik na 10 L . a po jaký době měříš Ph po zředění .? jsem to tady na FAQ nenašel

Mandala 2012

Sklep

Old Post 25-04-2012 v 06:56 AM
Frydrych je offline   Profil uživatele Frydrych   Find more posts by Frydrych   Foto galerie člena Frydrych   Click here to Send Frydrych a Private Message   Add Frydrych to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 45

kolik máš ph vody?

ph metr máš, na tý láhvi od kyseliny budou instrukce, nebo na netu výrobce budou taky, udělej plnej kýbl vody, dej ph down, zamíchej, změř, dolaď kyselinou, když to bude málo, když moc přilej vodu, zamíchej, přeměř, go...

Old Post 25-04-2012 v 07:35 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fiste
Stálý Člen

Karma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 668  

Re: Velké Dík za info Příspěvek č. 46

citace:
Původní příspěvek od Frydrych
zajonc : Vyřeší to problém s listama nebo myslíš kuli vynosu ? ani nevím jakou sít bych na to měl použít když tak poradte nikdy jsem sít nedaval ....

microft : Hnojky davám na 3 krát 1.(na 10L: plnou davku jako na hydro) 2.Poloviční davku 3. Vodu s PK a enzymy vlastně to davám do každe zavilku ..

Máš pravdu taky si myslím že jsem to posral s tím přehnojením Ah jedu poprvé tož ,, Ph budu měřit dneska kamoš mě kalibroval Ph metr . ja jsem na tohle totalní lama a Ec bude až budou finance snad chapete jak to je časem ..BUdem proplachovat jsem si nechap blbě poradit pač mě kamoš řikal že holky tedka začnou nejvíc papat a jak debil daval furt papaní

Spála : toho bych se nebal na to davám pozor a hlídam si to v podtackách

bull : Mate s šefem Microsoftem pravdu .. a to že to není poznat v pruběhu květu mě taky dostalo ,,koukal jsem že jedeš taky Ah ale v poměru na moji hlínu a na tvojí se dařict že maš vyhodu když máš substrát 50-50 % že aspon mam dobré ponaučení a příště radši kokos ... Budem proplachovat a mužu tam davat Enzymy aby to lepe papalo ? nebo prostě jen upravenou vodu ?

Usoudil jsem podle váš že příště Ahčka nebrat na hlínu .. Peace


Kluci už ti většinu řekli, to nebudu opakovat. AHčka můžeš klidně používat do hlíny, ale spíš na přihnojení než na hnojení. Do hlíny jsou mnohem lepší organický hnojiva. Hlína má žít a tím si udržovat Ph, v zasolenym substrátu toho ale moc nežije.

Taky jsem koukal, že jednu zálivku ze 3 tam liješ jenom PKčko a enzymy, což je blbost. Tim, že tam budeš lejt víc PK nebudeš mít větší palice, ale nevyváženej poměr živin. Lej tam vždycky správnej poměr složek nebo čistou vodu.

A hlínu hnojenou organickejma hnojivama prakticky nejde přehnojit, ale i tak platí, že míň je víc. Vždycky je lepší kytkám něco dodat, když maj málo, než tejden řešit přebytek..

Kyselinu přidávám max 2ml na 50l vody, ale do hlíny ti možná bude stačit míň. Jestli změříš vysoký Ph v hlíně, nesnaž se to srovnat zálivkou s nízkym Ph, jinak to zasolíš ještě víc. Ph zálivky drž na těch 6..

Podkrovní 400W GROW z homemade fem. semen
3x400W potřetí - coco-drip + Bubble hash
3x400W podruhé - coco-drip
3x400W poprvé - bubbler

Out 13 Outomat 13

Drogy jako součást společnosti

Pokud má problém řešení, pak ho vyřeš, pokud řešení nemá, trápením si nepomůžeš.. (přísloví)
Neříkejte hloupým lidem, že jsou hloupí, mohli by se urazit.. (by me)
Žít neznamená přežít, ale užít.. (M. A. Anděl)
Pochopit znamená zjednodušit.. (Oldow)

Old Post 25-04-2012 v 07:37 AM
fiste je offline   Profil uživatele fiste   Find more posts by fiste   Foto galerie člena fiste   Click here to Send fiste a Private Message   Add fiste to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frydrych
Stálý Člen

Karma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 430  

Příspěvek č. 47

Ph vody z venku je 7,0 po upravení co jsem tedka dodělal je 5,3 ale prej mě to vyjede ještě nahoru stejně tu vodu musím nechat ohrát apon na těch 18° pač ma 10° z venku Ec je 0,0 ... z domu prý je 0,4 co mě píše kamoš ...Takže Ph držet na těch 6,0 Díky moc Panové

Mandala 2012

Sklep

Old Post 25-04-2012 v 07:55 AM
Frydrych je offline   Profil uživatele Frydrych   Find more posts by Frydrych   Foto galerie člena Frydrych   Click here to Send Frydrych a Private Message   Add Frydrych to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zajonc
Stálý Člen

Karma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 312  

Příspěvek č. 48

já mam zdrojovou vodu Ph 7,2 Ec 0,22... nemuzes se ridit tim co ti kdo rekne...ale tak jaké to mas doma ty ! zmeř si to a mas klid

Old Post 25-04-2012 v 09:51 AM
zajonc je offline   Profil uživatele zajonc   Find more posts by zajonc   Foto galerie člena zajonc   Click here to Send zajonc a Private Message   Add zajonc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:14 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
22-08-2021 - 1.st GROW report 40x Critical Skunk - 7 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3027470 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív