Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Konvenční Zahrádky » Chilli 2012
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
payah
Stálý Člen

Karma uživatele payah - 0% PěstitelskáKarma uživatele payah - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 77 

Příspěvek č. 17




Po týdnu mimo domov jsem se odhodlal udělat update
Přesadil jsem posledních 11 opozdilců do hlíny takže konečný součet je 179 rostlin .

Dost keců a teď fotky.
Foto 1,2 - aktuální stav
Foto 3 - Bhut jolokia - stav před týdnem v příspěvku č. 4

chilli 2012 - 170 rostlin, 22 odrůd
chilli a jiné pochutiny 2013

Old Post 11-03-2012 v 15:11 PM
payah je offline   Profil uživatele payah   Find more posts by payah   Foto galerie člena payah   Click here to Send payah a Private Message   Add payah to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
payah
Stálý Člen

Karma uživatele payah - 0% PěstitelskáKarma uživatele payah - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 77 

Příspěvek č. 18






Zdravím všechny příznivce pálivých papriček. Za ty 3 týdny od posledního updatu moje pálivá zahrádka docela dost poporostla a zhruba čtvrtka kytek se pokouší kvést. Nejvyšší slečna je aji lemon - 49 cm. A teď fotky.
Foto 1 - pohled na kousek jungle
Foto 2 - Trinidad scorpion - na tuhle potvoru se těším jak malej kluk
Foto 3 - Rocoto a jeho chlupy
Foto 4 - Black pearl se zbarvuje
Foto 5 - viržin tabák

PS - taky sem něco napište, nestyďte se

chilli 2012 - 170 rostlin, 22 odrůd
chilli a jiné pochutiny 2013

Naposledy upravil payah 04-04-2012 v 22:35 PM

Old Post 04-04-2012 v 19:02 PM
payah je offline   Profil uživatele payah   Find more posts by payah   Foto galerie člena payah   Click here to Send payah a Private Message   Add payah to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
payah
Stálý Člen

Karma uživatele payah - 0% PěstitelskáKarma uživatele payah - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 77 

Příspěvek č. 19





Slunko svítí, papričky rostou ajá si všiml že jsem sem už skoro měsíc nedal up tak jsem si řek že to napravím a nafotím fotky mojich chilli.

K dnešnímu dni se už něco kolem 60 holek vyhřívá ve skleníku. Pár jich tam ještě přibude, ale na zbytek už čeká záhon (no spíš menší pole ) na zahradě.

Foto 1 : Aji lemon (Capsium baccatum) květ
Foto 2 : Bolivian rainbow (Capsicum annuum) květ
Foto 3 : První letošní plody - Bolivian rainbow
Foto 4 : celkový pohled na skleník

chilli 2012 - 170 rostlin, 22 odrůd
chilli a jiné pochutiny 2013

Naposledy upravil payah 30-04-2012 v 11:51 AM

Old Post 29-04-2012 v 18:37 PM
payah je offline   Profil uživatele payah   Find more posts by payah   Foto galerie člena payah   Click here to Send payah a Private Message   Add payah to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
payah
Stálý Člen

Karma uživatele payah - 0% PěstitelskáKarma uživatele payah - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 77 

Příspěvek č. 20





Takže po dlouhé době update. Protože v pátek u nás byl snad letošní poslední mráz, v neděli šel zbytek (zhruba 100) paprik na záhon. Papriky ve skleníku přežily bez úhony a začaly vytvářet pěknou jungli, hold 40cm kravskýho hnoje a na něm necelejch 20 cm hlíny z kompostu dělá svoje .

Foto 1 - před osázení záhonu
Foto 2 - omrzlý skleník
Foto 3 - ve skleníku
Foto 4 - a po osázení záhonu

chilli 2012 - 170 rostlin, 22 odrůd
chilli a jiné pochutiny 2013

Old Post 22-05-2012 v 12:46 PM
payah je offline   Profil uživatele payah   Find more posts by payah   Foto galerie člena payah   Click here to Send payah a Private Message   Add payah to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
payah
Stálý Člen

Karma uživatele payah - 0% PěstitelskáKarma uživatele payah - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 77 

Příspěvek č. 21


Tak a ještě jedna fotka. Abych náhodou netrpěl nedostatkem paprik, tak jsem v zimě postavil 2 bubblery po 35 litrech. Vzduchovadlo je atman 7500. Je v nich Bhut jolokia, trinidad scorpion, habanero orange a 2 rajčata.

Tipovačka
Nečekám extra zájem ale...
Kolik gramů papriček sklidím do 30. září?
Cena by mohly být papričky, semena prostě co se najde

chilli 2012 - 170 rostlin, 22 odrůd
chilli a jiné pochutiny 2013

Old Post 22-05-2012 v 16:08 PM
payah je offline   Profil uživatele payah   Find more posts by payah   Foto galerie člena payah   Click here to Send payah a Private Message   Add payah to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
John.Mall
Stálý Člen

Karma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 296  

Příspěvek č. 22

50kg

Já to jebu...


Jsou chvíle, kdy Ti vůbec nepomůže, že umíš napsat slovo MYSLIVEC.

Old Post 26-05-2012 v 12:02 PM
John.Mall je offline   Profil uživatele John.Mall   Find more posts by John.Mall   Foto galerie člena John.Mall   Click here to Send John.Mall a Private Message   Add John.Mall to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 23

nemám vůbec představu jak to plodí a tak,ale tipnu si 3,2kg
Jak koukám na předchozí tip tak jsem dal asi málo no

Old Post 02-06-2012 v 21:51 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zenga
Stálý Člen

Karma uživatele Zenga - 87% PěstitelskáKarma uživatele Zenga - 87% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 24

15kg :-)

zenguv out 08 zenguv out 09-EG,WS

Don't drink and drive,just smoke and fly

Old Post 05-06-2012 v 20:05 PM
Zenga je offline   Profil uživatele Zenga   Find more posts by Zenga   Foto galerie člena Zenga   Click here to Send Zenga a Private Message   Add Zenga to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
šapša
Stálý Člen

Karma uživatele šapša - 76% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 318  

Příspěvek č. 25

26,4 kg

já si spíš myslím,že lidi tady málo hulej, kdyby víc hulili nemohli by si tolik lhát // kdo nebojuje - prohraje , kdo bojuje - může prohrát // pokud se budeme bát omylů nikdy nepříjdeme s ničím originálním
Nazdar Mazar a jiné písně o lásce // Ďábel s tváří anděla (projekt E.) // Šotkova bylinková zahrádka // Na krásu našich koní a rychlost našich žen // Hells Angels//
Sir Ken Robinson: Do schools kill creativity? // Permakultura - farmaření s přírodou

Old Post 05-06-2012 v 22:39 PM
šapša je offline   Profil uživatele šapša   Find more posts by šapša   Foto galerie člena šapša   Click here to Send šapša a Private Message   Add šapša to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cecylcompany
Stálý Člen

Karma uživatele Cecylcompany - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 56  

Příspěvek č. 26

7,32Kg

Old Post 05-06-2012 v 22:39 PM
Cecylcompany je offline   Profil uživatele Cecylcompany   Find more posts by Cecylcompany   Foto galerie člena Cecylcompany   Click here to Send Cecylcompany a Private Message   Add Cecylcompany to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Sordo
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 761 

Příspěvek č. 27

citace:
Původní příspěvek od John.Mall
50kg

Střelim!
9,20kg.
Ale samozřejmě, přeju těch 50kg.lol.

Old Post 05-06-2012 v 23:37 PM
Mr.Sordo je offline   Profil uživatele Mr.Sordo   Find more posts by Mr.Sordo   Foto galerie člena Mr.Sordo   Click here to Send Mr.Sordo a Private Message   Add Mr.Sordo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cimrman
Stálý Člen

Karma uživatele cimrman - 87% PěstitelskáKarma uživatele cimrman - 87% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 88 

Příspěvek č. 28

taky něco tipnu 15,215 kg

Old Post 07-06-2012 v 08:16 AM
cimrman je offline   Profil uživatele cimrman   Find more posts by cimrman   Foto galerie člena cimrman   Click here to Send cimrman a Private Message   Add cimrman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 29

To je zrádná tipovačka, můžeš mít sklizený vše, nebo taky nic Loni bylo krásný babí léto, to mohly bejt venku min do půlky října..

Ale tak bedýnku by si sklidit moh, takže tipuju: 16 572.36 gramů

OUT*11 CFL v sudu Zahrádka+2011
.. 400W - 1.BATH-2.ROOM
**3.ROUND** +**Chilli**

Old Post 07-06-2012 v 10:08 AM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
payah
Stálý Člen

Karma uživatele payah - 0% PěstitelskáKarma uživatele payah - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 77 

Příspěvek č. 30





citace:
Původní příspěvek od bull
To je zrádná tipovačka, můžeš mít sklizený vše, nebo taky nic Loni bylo krásný babí léto, to mohly bejt venku min do půlky října..

Ale tak bedýnku by si sklidit moh, takže tipuju: 16 572.36 gramů


No aspoň na ochutnání letos sklidím, to si troufnu říct už teď . Jinak mám docela strach z toho co vyroste venku na záhonu, nejdřív vedra a sucho, pak kroupy a ted zima. A pak se doma diví že mám na příští rok namyšlenej další skleník, zhruba 60m2

Jinak ve skleníku nám to roste jak šílený, ale aby nebylo všechno dokonalý, objevily se mšice, který byly do druhýho dne od objevení skoro vyhubený .

A abyste neřekli že jsem zapomněl na tipovačku, minulej víkend jsem sklidil 147 gramů habanera. A dneska jsem našel další zralý habanera a dokonce čokoládový jolokie

Foto 1 Skleník - docela rozdíl proti minulé fotce
Foto 2-4 Pokusy o makra habaner

chilli 2012 - 170 rostlin, 22 odrůd
chilli a jiné pochutiny 2013

Old Post 09-06-2012 v 20:01 PM
payah je offline   Profil uživatele payah   Find more posts by payah   Foto galerie člena payah   Click here to Send payah a Private Message   Add payah to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 31

Tipuji 17kg

Old Post 01-07-2012 v 17:39 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
payah
Stálý Člen

Karma uživatele payah - 0% PěstitelskáKarma uživatele payah - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 77 

Příspěvek č. 32




Aby to nevapadalo že se nic neděje, tak jsem si řek že nahodím update.

Fotky jsou už z 2.7.. Chtěl jsem je nahodit dřív ale lenost zvítězila
Nejvyšší slečna - Aji lemon dneska dosáhla hranice 100 cm.
K tipovačce - tenhle týden jsem zase sklízel - konkrétně 564 gramů takže dohromady máme sklizeno už 711g
Foto 1 - skleník
Foto 2 - Superheavy. yellow plody
Foto 3 - zrání Bolivian rainbow

chilli 2012 - 170 rostlin, 22 odrůd
chilli a jiné pochutiny 2013

Old Post 08-07-2012 v 14:34 PM
payah je offline   Profil uživatele payah   Find more posts by payah   Foto galerie člena payah   Click here to Send payah a Private Message   Add payah to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:21 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
08-04-2017 - Chilli 17in/out - 19 odpovědí
11-12-2016 - Chilly 2016 - 50 odpovědí
01-04-2015 - Chilli - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1453860 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív