Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Konvenční Zahrádky » Chilli 2012
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
payah
Stálý Člen

Karma uživatele payah - 0% PěstitelskáKarma uživatele payah - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 77 

Příspěvek č. 33

tak prázdniny nám utekly jako voda a je tady konečně fotoupdate

Foto 1: Rocoto yellow - jemná pálivost a exkluzivní chuť
Foto 2: Jungle
Foto 3: Tabasco
Foto 4 : Trinidad Scorpion Butch T

chilli 2012 - 170 rostlin, 22 odrůd
chilli a jiné pochutiny 2013

Old Post 02-09-2012 v 14:52 PM
payah je offline   Profil uživatele payah   Find more posts by payah   Foto galerie člena payah   Click here to Send payah a Private Message   Add payah to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
payah
Stálý Člen

Karma uživatele payah - 0% PěstitelskáKarma uživatele payah - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 77 

Příspěvek č. 34





tak prázdniny nám utekly jako voda a je tady konečně fotoupdate

Foto 1: Rocoto yellow - jemná pálivost a exkluzivní chuť
Foto 2: Jungle
Foto 3: Tabasco
Foto 4 : Trinidad Scorpion Butch T
Jinak průběžně sklízím a k 711g přibylo dalších 10218g takže zatím celkem 10292g.

chilli 2012 - 170 rostlin, 22 odrůd
chilli a jiné pochutiny 2013

Naposledy upravil payah 09-09-2012 v 13:36 PM

Old Post 02-09-2012 v 14:55 PM
payah je offline   Profil uživatele payah   Find more posts by payah   Foto galerie člena payah   Click here to Send payah a Private Message   Add payah to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
payah
Stálý Člen

Karma uživatele payah - 0% PěstitelskáKarma uživatele payah - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 77 

Příspěvek č. 35





nějaký fotky ze sklizní včera a minulou sobotu na váhu toho bylo dohromady 12301 gramů takže zatím máme 23230gé tohle tak mít v konopnejch palicích

chilli 2012 - 170 rostlin, 22 odrůd
chilli a jiné pochutiny 2013

Old Post 22-09-2012 v 17:02 PM
payah je offline   Profil uživatele payah   Find more posts by payah   Foto galerie člena payah   Click here to Send payah a Private Message   Add payah to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
John.Mall
Stálý Člen

Karma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 296  

Příspěvek č. 36

Zasaď 170 rostlin konopí a máš palice. Jinak vidím že bude co mlsat za dlouhých zimních večerů.

Já to jebu...


Jsou chvíle, kdy Ti vůbec nepomůže, že umíš napsat slovo MYSLIVEC.

Old Post 23-09-2012 v 09:40 AM
John.Mall je offline   Profil uživatele John.Mall   Find more posts by John.Mall   Foto galerie člena John.Mall   Click here to Send John.Mall a Private Message   Add John.Mall to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
payah
Stálý Člen

Karma uživatele payah - 0% PěstitelskáKarma uživatele payah - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 77 

Příspěvek č. 37



táák včera nám pěkně nasněžilo, takže už i já jsem byl nucenej ukončit sezónu.
během týdne jsem otrhal 22373g, takže konečnej letošní součet je 45603g a vítězem tipovačky se stává John.Mall -napiš PM a domluvíme se na výhře.
A nakonec pár fotek

chilli 2012 - 170 rostlin, 22 odrůd
chilli a jiné pochutiny 2013

Old Post 28-10-2012 v 12:11 PM
payah je offline   Profil uživatele payah   Find more posts by payah   Foto galerie člena payah   Click here to Send payah a Private Message   Add payah to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
John.Mall
Stálý Člen

Karma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 296  

Příspěvek č. 38

Sakra čtyřiapůl kila někdo šlohnul.

Já to jebu...


Jsou chvíle, kdy Ti vůbec nepomůže, že umíš napsat slovo MYSLIVEC.

Old Post 28-10-2012 v 12:22 PM
John.Mall je offline   Profil uživatele John.Mall   Find more posts by John.Mall   Foto galerie člena John.Mall   Click here to Send John.Mall a Private Message   Add John.Mall to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
payah
Stálý Člen

Karma uživatele payah - 0% PěstitelskáKarma uživatele payah - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 77 

Příspěvek č. 39





A na závěr ještě pár fotek a reporty k odrůdám
Aji lemon odrůda mi narostla do výšky kolem 1,5 metru a byla hodně plodná. Plody byly žluté s výrazným citronovým aroma, pálivost byla akorát.
Banana Sweet Vysoce výnosná odrůda i mimo skleník. Plody byly chuťově nejlepší v krémové barvě.
Bhut jolokia Středně vysoká, košatá rostlina. Venku bych radil pěstovat jedině v květináči, jinak nedozraje. Plody jsou křehké s hladkou stěnou, intenzivním palem a výrazným ovocným aroma. Jinak se mi objevila i oranžová varianta, která měla plody s výýrustky.
Bishop crown Obrovská rostlina s hodně plody zajímavého tvaru a průměrné pálivosti.
Black pearl Okrasná odrůda na okno. Plody se hodí na sušení, mají mají solidní pálivost
Bolivian rainbow Pěkná odrůda s přiměřenou pálivostí a celkem hodně plody
Corno di torro roso Obrovská rostlina i plody s masivní stěnou, která v pohodě plodí i venku na poli
Habanero chocolate Extrémně výnosná odrůda. Plody mají krásný vzhled i hodně pálivosti
Habanero orange Už klasika Vcelku produktivní s dostačujícím palem a vynikající vůní
Cheiro pessego Potěcha pro oko i jazyk. Výborná chuť s lehkým nádechem habanera
Chinese chilli pot Drobná odrůda do květináče pro pěstitele, kteří mají málo místa.
Jamaican red Vzhledově zajímavé plody se slabou stěnou, pal je poloviční jako u habaner
Numex big jim Prodejce mi pravděpodobně poslal jinou odrůdu. Rostliny každopádně byly produktivní, ale chuť byla nic moc, plody se hodí pod maso atd.
Pasila baljo Nádherné plody se zvláštní chutí. Bohužel jsem nezískal semena
Rocoto yellow Sice první rok moc neplodí, ale chuť i pálivost je bomba.
Rodeo F1 Výborná odrůda mimo skleník. Masitá stěna. Vhodné na zavařování
Tabasco Strašně malé plody. Nechtělo mi dozrávat ani ve skleníku. Ani pálivost nebyla nic moc. Příští rok nepěstuju
Trinidad scorpion(Butch T) Pálivost je obrovská a má krásné ovocné aroma

chilli 2012 - 170 rostlin, 22 odrůd
chilli a jiné pochutiny 2013

Naposledy upravil payah 28-10-2012 v 12:45 PM

Old Post 28-10-2012 v 12:34 PM
payah je offline   Profil uživatele payah   Find more posts by payah   Foto galerie člena payah   Click here to Send payah a Private Message   Add payah to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:10 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
08-04-2017 - Chilli 17in/out - 19 odpovědí
11-12-2016 - Chilly 2016 - 50 odpovědí
01-04-2015 - Chilli - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3675620 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív