Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » Kdy začít klíčit semena na outdoor?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
demoneq
Stálý Člen

Karma uživatele demoneq - 38% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 168  

Příspěvek č. 17

To mi nevadí, automaty to nejsou, mám no name semena(nevím co je to, ale kouřil jsem to, chuť i účinek dobrý takže to může bejt dobrá genetika. Jde mi o to, jestli to nevadí když to nechám za oknem v březnu abych nemusel používat umělý osvětlení. Koncem dubna bych to dal normálně ven.

Old Post 24-02-2016 v 12:20 PM
demoneq je offline   Profil uživatele demoneq   Find more posts by demoneq   Foto galerie člena demoneq   Click here to Send demoneq a Private Message   Add demoneq to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
murmur
Stálý Člen

Karma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 392  

Příspěvek č. 18

Tak na to je asi brzy, pro chilli stačí 14h světla, ale konopí chce víc. Nebo zkusit jen pár, jestli jich máš víc...

Old Post 24-02-2016 v 12:26 PM
murmur je offline   Profil uživatele murmur   Find more posts by murmur   Foto galerie člena murmur   Click here to Send murmur a Private Message   Add murmur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
demoneq
Stálý Člen

Karma uživatele demoneq - 38% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 168  

Příspěvek č. 19

Semen mám dost.
Jako nevadilo by mi kdyby pár kytek zůstalo kvést a pár normálně růst, aby bylo co kouřit , chilli už za oknem mám, a to odrůdy: Carolina reaper, Habanero a nějaký obyč jalapeno(zatím ale všechno prcci) Okno mám na jižní stranu a v létě mi sem jde dost sluníčka
A co kolem konce března? To už by ta perioda měla bejt celkem srovnaná?
díky.

Old Post 24-02-2016 v 12:37 PM
demoneq je offline   Profil uživatele demoneq   Find more posts by demoneq   Foto galerie člena demoneq   Click here to Send demoneq a Private Message   Add demoneq to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frek
Stálý Člen

Karma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 621 

Příspěvek č. 20

Koncem března je ještě na hraně. Pořád je málo světla. Akorát se ti za oknem vytáhnou a budou z toho takový žížalky. Ideální je v druhý polovině duba. Necháš pár tejdnů za oknem a v půlce května po zmrzlech ven.

Jinak když zasadíš teď, nejspíš ti to začne v dubnu nakvítat. Ale pak se to zase vrátí díky periodě k růstu. Kytky se zaseknou, v horšim případě z nich uděláš hermáče.

Tohle je x-krát omýlaný téma. Kdybys zkusil použít třeba FAQ, nebo hledání, bylo by to lepší.

frek


Ať je Jaro, nebo Zima, pěstování na okně je vždycky prima
Nekonopné pěstování 2012,2013,2014,2015,2016
Outdoor reports NL,TT,LB,SDxD,Op,PS,SQ
"Gram praxe je lepší, než tuna teorie"

Old Post 24-02-2016 v 12:45 PM
frek je offline   Profil uživatele frek   Find more posts by frek   Foto galerie člena frek   Click here to Send frek a Private Message   Add frek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
demoneq
Stálý Člen

Karma uživatele demoneq - 38% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 168  

Příspěvek č. 21

Dobře, tak s tím nebudu tolik spěchat.
Moc děkuji.

Old Post 24-02-2016 v 13:01 PM
demoneq je offline   Profil uživatele demoneq   Find more posts by demoneq   Foto galerie člena demoneq   Click here to Send demoneq a Private Message   Add demoneq to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 22

citace:
Původní příspěvek od demoneq
To mi nevadí, automaty to nejsou, mám no name semena(nevím co je to, ale kouřil jsem to, chuť i účinek dobrý takže to může bejt dobrá genetika. Jde mi o to, jestli to nevadí když to nechám za oknem v březnu abych nemusel používat umělý osvětlení. Koncem dubna bych to dal normálně ven.


Fotoperiodický klidně zasaď v půlce června, začátkem srpna začnou kvést a nebudeš mít velké roští. S autoflowerem můžeš začít o měsíc dříve.
Když zasadíš v únoru tak ti a) hrozí že to začne v dubnu kvést a pak se to v červnu zase přepne na růst a vznikne hermáč, b) budeš mít hrozně velký kytky přes 3 metry na výšku, který budou vidět široko daleko.

Old Post 24-02-2016 v 13:27 PM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
demoneq
Stálý Člen

Karma uživatele demoneq - 38% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 168  

Příspěvek č. 23

A je velká pravděpodobnost že to bude hermáč když se to vrátí zpět na rust? ty kytky pres 3m by mi takovej problem nedelalo.

Old Post 24-02-2016 v 14:33 PM
demoneq je offline   Profil uživatele demoneq   Find more posts by demoneq   Foto galerie člena demoneq   Click here to Send demoneq a Private Message   Add demoneq to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frek
Stálý Člen

Karma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 621 

Příspěvek č. 24

citace:
Původní příspěvek od demoneq
A je velká pravděpodobnost že to bude hermáč když se to vrátí zpět na rust? ty kytky pres 3m by mi takovej problem nedelalo.

Těžko říct... Všechny kytky v sobě nesou gen hermafrodistismu, jen se většinou "nezpane". Ale když ji budeš takhle stresovat, tak muže. Ale pravděpodobnost vážně netušim.. A na 3m velkou kytku nemusíš sázet v únoru. Stačí začátek května, věř mi.


Ať je Jaro, nebo Zima, pěstování na okně je vždycky prima
Nekonopné pěstování 2012,2013,2014,2015,2016
Outdoor reports NL,TT,LB,SDxD,Op,PS,SQ
"Gram praxe je lepší, než tuna teorie"

Old Post 24-02-2016 v 15:04 PM
frek je offline   Profil uživatele frek   Find more posts by frek   Foto galerie člena frek   Click here to Send frek a Private Message   Add frek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

Příspěvek č. 25

Já už mám připravenou hlínu, semena, květináčky a řešim úplně to samý :-) čekám jak na jehlách. Znám se a vím, že už o dlouho nevydržim, myslim, že tenhleten víkend na to vlítnem :-)

Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Old Post 25-02-2016 v 18:50 PM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frek
Stálý Člen

Karma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 621 

Příspěvek č. 26

citace:
Původní příspěvek od slamacek
Já už mám připravenou hlínu, semena, květináčky a řešim úplně to samý :-) čekám jak na jehlách. Znám se a vím, že už o dlouho nevydržim, myslim, že tenhleten víkend na to vlítnem :-)


POkud seš tak hrozně nedočkavej, zasaď si chilli papričky, nebo tabák. NA konopíčko je ještě brzo.


Ať je Jaro, nebo Zima, pěstování na okně je vždycky prima
Nekonopné pěstování 2012,2013,2014,2015,2016
Outdoor reports NL,TT,LB,SDxD,Op,PS,SQ
"Gram praxe je lepší, než tuna teorie"

Old Post 25-02-2016 v 18:51 PM
frek je offline   Profil uživatele frek   Find more posts by frek   Foto galerie člena frek   Click here to Send frek a Private Message   Add frek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
!ZAU!
Stálý Člen

Karma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 434  

Příspěvek č. 27

Ne asi
To ma kazdej Ja tomu rikam pestitelskej syndrom.To uz je neco mezi posedlosti a nemoci Kdyby si videl muj parapet.Ja uz zkousim sazet vsechno co roste.U nekoho vidim neco co se mi libi a uz prosim o rizecek.Letos zkousim sazet i divokej sipek a ten je hodne tezkej na vykliceni.Zasadil jsem i cesnek od vetnamcu co mel tak 2cm klicek a ted ma tak 30 cm.Taky mam nutkani neco zasadit.Ale na travu je jeste hodne brzo.A jak rika frek.Staci zasadit v kvetnu.Dej tomu dobrou hlinu,svetlo a vodu a kytky budes mit velky.Jinak kluci nesazejte tak brzo,ja byl driv jako vy.A vzdycky to zacalo kvect.Sazel jsem hodne krat 19,3 na muj svatek a vzdycky z toho nic nebylo.Lepsi vydrzet aby kytka hned rostla,nez aby nakvetla a pak znova zacala rust.Ale vim jaky to je a asi taky neodolam

Kytarovej blazen

bubble hash od !ZAU!

400w Kushurella,S.A.G.E.-sklizeno PCR

trni od pana !ZAU!

Old Post 25-02-2016 v 22:56 PM
!ZAU! je offline   Profil uživatele !ZAU!   Find more posts by !ZAU!   Foto galerie člena !ZAU!   Click here to Send !ZAU! a Private Message   Add !ZAU! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kwb
BOTANIK

Karma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 28

tak mám taky pěstitelskej syndrom pod zařivkama mam už naklíčeno,už to roste takže za mě klíčit klidně jako já v únoru s tim že to dáš pod umělý osvětlení a až bude počasí tak ven

PĚSTOVÁNÍ V BUBBLERU

6.IN -4xAfghanKush,pheno1 - BUBBLER,250W

5.IN-AFGHAN KUSH,250W,HLÍNA,4.IN-BUBBLER,250W,8x MOBY DICK,2.grow - 6x White Rhino - 250W HPS,250w Larry OG Kush,2x36w Philips TLD matky + řízky

OUTDOOR 2015 GreenCrack,Critical,NL Auto...,OUTDOOR 2016




Old Post 26-02-2016 v 09:12 AM
kwb je offline   Profil uživatele kwb   Find more posts by kwb   Foto galerie člena kwb   Click here to Send kwb a Private Message   Add kwb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alpinestars
Stálý Člen

Karma uživatele Alpinestars - 94% PěstitelskáKarma uživatele Alpinestars - 94% PěstitelskáKarma uživatele Alpinestars - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 29

to rekne jen hnup, v tropickem pasu mozna, tady se to vytahne a dopadne to jako smart, kdyz uz klicit na jistotu tak min duben ! nejlpis v pulce kdyz uz je slunko a za 3 tydny ven, klasika.

Old Post 26-02-2016 v 15:31 PM
Alpinestars je offline   Profil uživatele Alpinestars   Find more posts by Alpinestars   Foto galerie člena Alpinestars   Click here to Send Alpinestars a Private Message   Add Alpinestars to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 30

V březnu je ještě prd světlo, navíc za oknem... takže kytka se bude snažit co nejvíc vytahovat za světlem. Bude to tenký hubený koště a ikdyž potom bude mít světla dost, tak ten špatnej začátek se pořád může na sklizni projevit... měl sem třímetrový kytky sázený v půlce dubna a metrový mrzáčky co se trápili za oknem už o dva měsíce dřiv, takže přímá úměra "čim dřív zasadíš tim větší kytka" si myslim neni uplně správná.

Podle mě je ideální začátek / půlka dubna (podle počasí)...

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 26-02-2016 v 22:41 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 31

Já mám navíc odzkoušeno že čím později zasadím fotoperiodické kytky, tím dříve začnou kvést. Pochopitelně že musí už být dospělé, tedy být na růstu nejméně měsíc.
Schválně si zkuste jedno seminko zasadit az začátkem června!

Old Post 27-02-2016 v 09:57 AM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
anon383596
Stálý Člen

Karma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 642  

Příspěvek č. 32

me zacali kvest kytky sazeny z rezu v pulce kvetna staci aby to byl model co kvete pri delsi periode a na stres atd zadelano
jak se rika na 1. maje puda urodna je a my uz ted vime co si zasadime

Old Post 27-02-2016 v 10:04 AM
anon383596 je offline   Profil uživatele anon383596   Find more posts by anon383596   Foto galerie člena anon383596   Click here to Send anon383596 a Private Message   Add anon383596 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:47 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
26-04-2017 - Kdy nechat začít klíčit semínka - 5 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7174930 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív