Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Konvenční Zahrádky » viržinský tabák :)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
luky19
Stálý Člen

Karma uživatele luky19 - 6% PěstitelskáKarma uživatele luky19 - 6% PěstitelskáKarma uživatele luky19 - 6% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 224  

Příspěvek č. 33

tak zdravím menší up, tabák ve skelníku má 180cm.
tabák venk use rozjel a má už 60cm . teším se znich
mejte se tu hezky foto přidám behem zítřka

Old Post 27-06-2011 v 21:52 PM
luky19 je offline   Profil uživatele luky19   Find more posts by luky19   Foto galerie člena luky19   Click here to Send luky19 a Private Message   Add luky19 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 34

čau, já je mam venku kolem metru a asi půlka už mi nakvítá, tak sem květy oškubal a brzo už budu něco sklízet. Pár listů by bylo už ted ale v malym množství to neusušim, tak ještě počkám 14 dní.
Zatim jsem vykrmil armádu slimáků, spotřeboval litry piva - z každýho jsem ale ochutnal jestli neni skažený no a ještě jsem vysypal Ferramol asi za 600,- . Tak třetinu rostlin mi stejně sežrali a ted ty bouřky mi to vyvracej..
Tak doufám že mě to nakonec nevyjde dráž než kupování Javaanse

OUT*11 CFL v sudu Zahrádka+2011
.. 400W - 1.BATH-2.ROOM
**3.ROUND** +**Chilli**

Old Post 11-07-2011 v 12:06 PM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
luky19
Stálý Člen

Karma uživatele luky19 - 6% PěstitelskáKarma uživatele luky19 - 6% PěstitelskáKarma uživatele luky19 - 6% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 224  

Příspěvek č. 35

no tady u nás pekne chcalo i kroupy byli takže ten tabák co mám venku má taky jen metr a je zbičovanej od krup a deště , květy mám už ze všech otrhANÝ a ve skleníku maj moji mazlíčci 2 metry, takže jsem za ně rád .. peace

Old Post 11-07-2011 v 19:43 PM
luky19 je offline   Profil uživatele luky19   Find more posts by luky19   Foto galerie člena luky19   Click here to Send luky19 a Private Message   Add luky19 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
luky19
Stálý Člen

Karma uživatele luky19 - 6% PěstitelskáKarma uživatele luky19 - 6% PěstitelskáKarma uživatele luky19 - 6% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 224  

Příspěvek č. 36


první známka na listu ke sklízení takže to vypadá tka že budu mít první vlastní cigárko

Old Post 30-07-2011 v 19:17 PM
luky19 je offline   Profil uživatele luky19   Find more posts by luky19   Foto galerie člena luky19   Click here to Send luky19 a Private Message   Add luky19 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
luky19
Stálý Člen

Karma uživatele luky19 - 6% PěstitelskáKarma uživatele luky19 - 6% PěstitelskáKarma uživatele luky19 - 6% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 224  

Příspěvek č. 37

takže vše lupení sklizeno , a už jen čekám na semínka , po víkendu sme doložím foto jak to vubec dopadlo a potom ješte ze sušení a výsledný produkt dodám pozdeji '

Old Post 28-09-2011 v 21:55 PM
luky19 je offline   Profil uživatele luky19   Find more posts by luky19   Foto galerie člena luky19   Click here to Send luky19 a Private Message   Add luky19 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tabaky
Nový Člen

Karma uživatele tabaky - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 38

Mám radost, že taky někdo seje semínka rozumně. Malá velikost semen svádí mnoho lidí k tomu, že to vysejou jak pažitku a potom mají problém. Pro rychlý vývin semena i malé rostlinky potřebují teplo, jinak jim to dost trvá a mohou churavět. Jinak já seju do misky a když mají nad 3 cm, tak přepichuju.


Pěstování a zpracování tabáku

Semena tabáku kvalitních užitkových odrůd, ale i původních druhů

Old Post 15-01-2012 v 18:46 PM
tabaky je offline   Profil uživatele tabaky   Find more posts by tabaky   Foto galerie člena tabaky   Click here to Send tabaky a Private Message   Add tabaky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frek
Stálý Člen

Karma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 621 

Příspěvek č. 39

citace:
Původní příspěvek od luky19
takže vše lupení sklizeno , a už jen čekám na semínka , po víkendu sme doložím foto jak to vubec dopadlo a potom ješte ze sušení a výsledný produkt dodám pozdeji '

Čau.
Nebyly by ty slíbený fotečky?
díky.


Ať je Jaro, nebo Zima, pěstování na okně je vždycky prima
Nekonopné pěstování 2012,2013,2014,2015,2016
Outdoor reports NL,TT,LB,SDxD,Op,PS,SQ
"Gram praxe je lepší, než tuna teorie"

Old Post 05-04-2012 v 17:16 PM
frek je offline   Profil uživatele frek   Find more posts by frek   Foto galerie člena frek   Click here to Send frek a Private Message   Add frek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:06 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
22-03-2010 - Viržin tabák od jalala1 - 173 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8751170 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív