Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Vase zkusenosti s growshopama?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 16 17 18 19 20 »
Autor
Téma 
Mr.Sordo
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 761 

O.T. Příspěvek č. 273

citace:
Původní příspěvek od MISHKA
koles: "řetězec" je podle mě kompletní a kontakt není potřeba, stačí IP. Takže je to už jen otázkou času...

Zaměnit IP,umí i moje babička!lol

Old Post 01-12-2014 v 13:49 PM
Mr.Sordo je offline   Profil uživatele Mr.Sordo   Find more posts by Mr.Sordo   Foto galerie člena Mr.Sordo   Click here to Send Mr.Sordo a Private Message   Add Mr.Sordo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MISHKA
Nový Člen

Karma uživatele MISHKA - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2014
Příspěvků: 15 

Příspěvek č. 274

Mr.Sordo: děkuji za vysvětlení, je to pro mě novinka. Myslím že se najdou i jiné způsoby, jak je můžou policajti vystopovat.

Old Post 01-12-2014 v 14:06 PM
MISHKA je offline   Profil uživatele MISHKA   Find more posts by MISHKA   Foto galerie člena MISHKA   Click here to Send MISHKA a Private Message   Add MISHKA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Sordo
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 761 

Příspěvek č. 275

citace:
Původní příspěvek od MISHKA
Myslím že se najdou i jiné způsoby, jak je můžou policajti vystopovat.

No tak,to samozřejmě!

Old Post 01-12-2014 v 14:12 PM
Mr.Sordo je offline   Profil uživatele Mr.Sordo   Find more posts by Mr.Sordo   Foto galerie člena Mr.Sordo   Click here to Send Mr.Sordo a Private Message   Add Mr.Sordo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nEophyte
Stálý Člen

Karma uživatele nEophyte - 52% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 108 

nejlevnejsi-growshop.cz NEDOPORUCUJI Příspěvek č. 276

Nevedel jsem kam to dat tak at to popr mod nekam prehodi..
Durazne nedoporucuji nakup v growshopu nejlevnejsi-growshop.cz, 17.11 jsem tam objednal zbozi a zaplatil predem kvuli vyhodnemu postovnemu,druhy den mi prodejce psal mail, ze 1 cast zbozi,kvuli kteremu jsem udelal objednavku nema a ze mi muze nabidnout podobne zbozi,coz jsem slusne odmitl a napsal ze bych teda chtel objednavku zrusit a aby mi zaslal penize zpet na ucet,asi uz tusite kde bude problem,samozrejme ani po tydnu(dal jsem jim cas) penize nikde,tak jsem napsal slusnej mail abych se pripomel,bez odpovedi..po dalsich asi 3 dnech jsem tam zavolal a zvedl to nejakej mladej zobak a byl z toho celej rozhozenej,koktal a rikal neco o tom at mu reknu cislo objednavky a ze dnes bude mluvit se sefem a ze mi penize poslou..opet nic tak jsem tam po dalsich par dnech volal znovu zase to zvedl ten zobak to uz jsem byl fakt nasranej a rikam jestli si ze me delaji prdel co to ma jako znamenat tak rikal ze to jde hned poslat a ze mi za 5 min zavola aby potvrdil ze to poslal,co myslite zavolal nebo jsou uz penize na ucte? Jiste ze ne...potom uz mi to samozrejme nezvedal.. jde sice o castku asi 900 kc,ale jde mi o princip jak si to vubec muze ten zmetek dovolit? Predpokladam ze to bude dalsi prekupnik ve veku tak 23 let jako snad vetsina growshopu,nechci hazet vsechny do jednoho pytle,ale internetovy growshopy v cr jsou tezka tragedie! Kazdej ma u vseho skladem a nikdo ve skutecnosti nema nic..Sam ani ted vlastne nevim jak to mam resit..

Old Post 06-12-2014 v 12:55 PM
nEophyte je offline   Profil uživatele nEophyte   Find more posts by nEophyte   Foto galerie člena nEophyte   Click here to Send nEophyte a Private Message   Add nEophyte to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 277

No nějaká obrana určitě bude. Ale bohužel v tomto se nějak nevyznám. Ale doklad o objednávce určitě máš a s tím myslím můžeš po nich potom tu částku vymáhat.
Jinak doporučuji objednávat jen u zavedených growshopu. Je to jistější.
Asi bych si nikdy neobjednal u nějakého "growshopu" a neposlal jim hnedka peníze. To je bohužel asi tvoje chyba. Ale je to vždycky dilema. Ale z takových obchodů vždy na dobírku.
Ale doporučím ti kleckashop.cz bohužel nevím jestli tam mají to zboží co by si chtěl. Ale pár let u nich nakupuji a dokonce mi jednou dali dárek že mi předražili objednávku o 3Kč. Coš je pro mě velmi slušné jednání.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 06-12-2014 v 14:26 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MISHKA
Nový Člen

Karma uživatele MISHKA - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2014
Příspěvků: 15 

Příspěvek č. 278

nEophyte: Pokud nejde o ověřený growshop, vyhnul bych se platbě předem i za cenu toho, že neušetřím na poštovném. Přeju ti, ať z nich ty peníze dostaneš, včetně adekvátního odškodnění.

Old Post 07-12-2014 v 12:27 PM
MISHKA je offline   Profil uživatele MISHKA   Find more posts by MISHKA   Foto galerie člena MISHKA   Click here to Send MISHKA a Private Message   Add MISHKA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jeousek
Stálý Člen

Karma uživatele jeousek - 65% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 37 

Příspěvek č. 279

Ma nekdo skusenosti http://www.redgrow.cz/ ..Chci od tam sodu..PIste sve nazory nebo mi rovnou poradte a poslete odkaz na lepsi GrowShop.

Old Post 18-12-2014 v 10:56 AM
jeousek je offline   Profil uživatele jeousek   Find more posts by jeousek   Foto galerie člena jeousek   Click here to Send jeousek a Private Message   Add jeousek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Sordo
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 761 

Příspěvek č. 280

citace:
Původní příspěvek od jeousek
Ma nekdo skusenosti http://www.redgrow.cz/ ..Chci od tam sodu..PIste sve nazory nebo mi rovnou poradte a poslete odkaz na lepsi GrowShop.

Nejlepší volba jsou "renomované firmy",projdi si stranu zpět,jsou tam i pozitivní recenze.

Old Post 18-12-2014 v 11:25 AM
Mr.Sordo je offline   Profil uživatele Mr.Sordo   Find more posts by Mr.Sordo   Foto galerie člena Mr.Sordo   Click here to Send Mr.Sordo a Private Message   Add Mr.Sordo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Postman16
Stálý Člen

Karma uživatele Postman16 - 68% PěstitelskáKarma uživatele Postman16 - 68% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 281

Takže chtěl bych zde přidat http://easy-garden.cz/ za skvělou domluvu a relativně nízké ceny .. včera mi odešel PH metr takže sem jim napsal email že ho chci reklamovat a že bych ocenil rychlé vyřízení reklamace protože mám kytky v boxu ... ani ne za hodinu sem dostal odpověď že mám napsat adresu a tel. kam to mají zaslat .. Vadný kus ani nechtějí zaslat zpátky jen mi pošlou nový takže sem spokojen ...
Taky mám jednu negativní zkušenost s http://www.growshop.cz/ od tama sem objednával komplet 600w a předřadník byl na rohu trochu nakleplý a byl zohnutý kov .. to bych ještě přežil ale výbojka vypadala jako kdyby už ji někdo zkoušel takže Jahodu už nikdy!

Old Post 04-01-2015 v 15:05 PM
Postman16 je offline   Profil uživatele Postman16   Find more posts by Postman16   Foto galerie člena Postman16   Click here to Send Postman16 a Private Message   Add Postman16 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DOCtom
Stálý Člen

Karma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 196  

Příspěvek č. 282

Tak já se podělím o zkušenost s reklamací ventilátoru NTS od firmy NATURAL TECHNOLOGIES z jejich prodejny GROW4YOU.
Po cca půl roce přestala fungovat regulace na ventilátoru. Reklamace v prodejně s tím, že se mě ozvou. Neozvaly ani po šesti týdnech, tak jsem navštívil prodejnu. Prodavač vytáhl z pod pultu ventilátor s tím, že zrovna včera přišel. Verdikt: Reklamace zamítnuta.
Důvod: ventilátor je uvnitř zaprášený!!! ???
Upozorňuji, že na lopatkách bylo nepatrně prachu. Nereklamoval jsem žádnou mechanickou vadu, ložiska atp, ale elektronickou část.
Doma jsem z domečku s elektronikou sundal víčko a nikde ani zrnko prachu.
Nechal jsem v této prodejně poměrně dost peněz a toto považuji za klasické vymrdání se zákazníkem
Takže za mně NATURAL TECHNOLOGIES a jejich výrobky NTS už nikdy více.
Já to dál řešit nebudu, ale rozhodně se o tom všude zmíním.

Old Post 09-01-2015 v 09:12 AM
DOCtom je offline   Profil uživatele DOCtom   Find more posts by DOCtom   Foto galerie člena DOCtom   Click here to Send DOCtom a Private Message   Add DOCtom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KREATOR
Stálý Člen

Karma uživatele KREATOR - 84% PěstitelskáKarma uživatele KREATOR - 84% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 283

Zdar.Bral jsem u nich zboži jen jednou ale vsechno bez problemu a domluva taky v pohode.vsechno co jsem objednal měli.žadny zdrzovačky.dokonce se mi u nich povedlo nakoupit hodně výhodně ORCA FOLII.měli roli po 7.5m za 12oo kc a 15m za 38oo kc.takže 3 role po 7.5m by porad vyšly o 2oo levneji nez jedna 15m. :-D tak sem si jednu roli 7.5m za 12oo objednal a ted uz ji maji za 2ooo. :-D

Old Post 26-02-2015 v 08:45 AM
KREATOR je offline   Profil uživatele KREATOR   Find more posts by KREATOR   Foto galerie člena KREATOR   Click here to Send KREATOR a Private Message   Add KREATOR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jajabings
Stálý Člen

Karma uživatele Jajabings - 88% PěstitelskáKarma uživatele Jajabings - 88% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 65535  

Příspěvek č. 284

jj, prave pár takejch pecek sem tam našel. dík moc za reakci chlape

1st Out 2k14

Old Post 26-02-2015 v 09:32 AM
Jajabings je offline   Profil uživatele Jajabings   Find more posts by Jajabings   Foto galerie člena Jajabings   Click here to Send Jajabings a Private Message   Add Jajabings to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
neslapatpotrave
Stálý Člen

Karma uživatele neslapatpotrave - 42% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 285

V growshopu jsem samozřejmě už nejednou byl a utratil jsem tam už něco kolem 15000 a zkušenosti jako dobré pánové prodavači a většinou i majitelé vždy ochotně poradí s výběrem správného zboží, pokecají a jsou většinou erudovaní. Co budu v česku ta v g shopu ještě nějaké prachy nechám. Nenmusí bejt špatná práce jak tak koukám

Old Post 13-04-2015 v 17:27 PM
neslapatpotrave je offline   Profil uživatele neslapatpotrave   Find more posts by neslapatpotrave   Foto galerie člena neslapatpotrave   Click here to Send neslapatpotrave a Private Message   Add neslapatpotrave to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Simpi23
požitkář

Karma uživatele Simpi23 - 59% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 31  

Organika Příspěvek č. 286

citace:
Původní příspěvek od Kambu
Bio-farm Zlín rychla komunikace,dodání..

@chuta u taoseeds nakupuju a nikdy sem nemel problem...takze osobne jsem spokojeny


Stejná zkušenost s Bio-Farmem, takže také doporučuji!

Old Post 04-05-2015 v 14:35 PM
Simpi23 je offline   Profil uživatele Simpi23   Find more posts by Simpi23   Foto galerie člena Simpi23   Click here to Send Simpi23 a Private Message   Add Simpi23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Itachi994
Stálý Člen

Karma uživatele Itachi994 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 31  

Dotaz na Growshop Příspěvek č. 287

Zdravím

Chci se zeptat na obchod GrowShop.cz

Dělal jsem tam nakup za 2644 i s postovným a platbou na dobírku.

Nakup jsem udělal v pondělí ráno.

Do dneška to Growshop.cz nebyl schopen to předat PPL a odeslat.

Když jim chci zavolat jsou 4 odpovědi.
Do 15min se vám ozvu.
Spadne to do Hlasovky
Položí to
Nebo to zvednou ale je ticho

Stalo se vám to taky u tohoto shopu nebo jaké máte své názory ?

Old Post 17-06-2015 v 12:09 PM
Itachi994 je offline   Profil uživatele Itachi994   Find more posts by Itachi994   Foto galerie člena Itachi994   Click here to Send Itachi994 a Private Message   Add Itachi994 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 288

Nakupoval jsem u nich s osobním odběrem a vybavení objednávky trvalo asi 4 dny. Možná už maj úrodu z AF a jsou zhulení :-)

Old Post 17-06-2015 v 12:16 PM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:41 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 16 17 18 19 20 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4072740 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív