Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Vase zkusenosti s growshopama?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 15 16 17 18 19 »
Autor
Téma 
grimlly
Nový Člen

Karma uživatele grimlly - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 17 

Příspěvek č. 257

Chci se zeptat na Seed Shop,
5semen.cz
mam v planu od nich objednávat seeds,
- zajímá mě bezpečnost a stav seminek,

Old Post 30-06-2014 v 23:43 PM
grimlly je offline   Profil uživatele grimlly   Find more posts by grimlly   Foto galerie člena grimlly   Click here to Send grimlly a Private Message   Add grimlly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Roiwer
Stálý Člen

Karma uživatele Roiwer - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roiwer - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roiwer - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roiwer - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roiwer - 91% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 258

[účet odstraněn]

Old Post 01-07-2014 v 07:51 AM
Roiwer je offline   Profil uživatele Roiwer   Find more posts by Roiwer   Foto galerie člena Roiwer   Click here to Send Roiwer a Private Message   Add Roiwer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Postman16
Stálý Člen

Karma uživatele Postman16 - 68% PěstitelskáKarma uživatele Postman16 - 68% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 259

Zdarec chtěl bych se zeptat jestli nemáte někdo zkušenosti s http://www.grower-shop.eu/ ?..

Old Post 05-07-2014 v 20:04 PM
Postman16 je offline   Profil uživatele Postman16   Find more posts by Postman16   Foto galerie člena Postman16   Click here to Send Postman16 a Private Message   Add Postman16 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EnemyOfTheState
Nový Člen

Karma uživatele EnemyOfTheState - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 260

já nakupuju u seed-bank.cz
maj kamenou prodejnu v praze v centru. semena jsou super fresh.
akce 2+1 je nářez

Old Post 16-07-2014 v 13:27 PM
EnemyOfTheState je offline   Profil uživatele EnemyOfTheState   Find more posts by EnemyOfTheState   Foto galerie člena EnemyOfTheState     Add EnemyOfTheState to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chuta
Stálý Člen

Karma uživatele chuta - 92% PěstitelskáKarma uživatele chuta - 92% PěstitelskáKarma uživatele chuta - 92% PěstitelskáKarma uživatele chuta - 92% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 190  

Příspěvek č. 261

čus kuci ! chtěl bych se podělit o super zážitek s TAOSEEDS . v pátek večer jsem posílal jen informativní mail za jak dlouho me příjdou semínka které mají skladem a hned v sobotu brzo ráno už byla odpověd ,že do 3dní . Tak jsem si řekl ok objednal jsem (nejen pro sebe ) 10 pamir gold ,10 frisian ,10 passion .5pamir 4 colour mix a mučenka modrá 5 . objednávka byla odeslána a následne me přišel mail o potvrzení . čekal jsem týden až se me nekdo s tama ozve a neozval tak jsem volal ja ,po namahavem popohánění a tisíce výmluvách me po cca 4 týdnech přišla jen asi polovina semen 10 + 5 pamiru z toho 10 bylo mojich . vyrostlo jich jen 5 . z tech 5 vyrostli jen 2 , FD neposlal ,Mučenku neposlal , Colour mix vyrostli jen 2 ,ale nejlepší na tom byl passion nevzešlo ani jedno na obalu bylo napsané 2003 nevim esi to je nějaké jech označení a nebo rok balení do teto doby jsem nemel se semeny DP žádný problém . takže přátelé bacha na ty kurvy s TAOSEEDS.cz

Old Post 30-07-2014 v 15:23 PM
chuta je offline   Profil uživatele chuta   Find more posts by chuta   Foto galerie člena chuta   Click here to Send chuta a Private Message   Add chuta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
katana
Stálý Člen

Karma uživatele katana - 37% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 262

U mě TAOSEEDS na 100%.

Jeden den jsem ojednal dva produkty. Druhý den telefon, že jeden produkt nemají a už mít nebudou. Vybral jsem tedy alternativu druhého zboží. Za tři dny u dveří zvoní PPL.
Jak všude uvádějí, že "Ke každé objednávce dárek" čekal jsem nějaký obrázek nebo samolepku. Jako bonus přišly další dva produkty, které mě velice mile překvapily a potěšily :-)
Takže za mě TAOSEEDS OK!



Nefetuju, léčím se. A baví mě to.

Používám SSL

Old Post 05-11-2014 v 12:23 PM
katana je offline   Profil uživatele katana   Find more posts by katana   Foto galerie člena katana   Click here to Send katana a Private Message   Add katana to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 263

homegrower.cz - za mě dobrý ceny, rychlá expedice a když něco z objednávky zrovna není, obratem volají a nabídnou alternativu - zatím tedy výborná zkušenost

kleckashop.cz - poslední dobou jsem nic neobjednával, ale dřív mě nikdy nezklamali

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 18-11-2014 v 21:53 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Whiskey_777
Stálý Člen

Karma uživatele Whiskey_777 - 32% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 212 

Příspěvek č. 264

Přátelé,

jak nakupujete teď?
Pořád objednáváte z eshopů a nebo je vaše důvěra na bodě nula pro zboží si chodíte osobně?
Či stále čekáte na pozvánku od PČR?
Přišla už někomu o podání vysvětlení k nákupu zboží?
Díky.

Old Post 26-11-2014 v 17:47 PM
Whiskey_777 je offline   Profil uživatele Whiskey_777   Find more posts by Whiskey_777   Foto galerie člena Whiskey_777   Click here to Send Whiskey_777 a Private Message   Add Whiskey_777 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hunne
Stálý Člen

Karma uživatele Hunne - 87% PěstitelskáKarma uživatele Hunne - 87% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 24  

trikoma growshop Příspěvek č. 265

zdravim vsechny chci se vas zeptat jestli nekdo nakupoval z trikoma growshop a jestli vse dorazilo jak ma.diky za odpovedi

Old Post 30-11-2014 v 12:52 PM
Hunne je offline   Profil uživatele Hunne   Find more posts by Hunne   Foto galerie člena Hunne   Click here to Send Hunne a Private Message   Add Hunne to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frek
Stálý Člen

Karma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 621 

Příspěvek č. 266

Tak já přidávám Growmarket.cz

Výborná komunikace, bezproblémová a rychla expedice + přihodí i nějakou drobnost navíc.


Ať je Jaro, nebo Zima, pěstování na okně je vždycky prima
Nekonopné pěstování 2012,2013,2014,2015,2016
Outdoor reports NL,TT,LB,SDxD,Op,PS,SQ
"Gram praxe je lepší, než tuna teorie"

Old Post 30-11-2014 v 22:26 PM
frek je offline   Profil uživatele frek   Find more posts by frek   Foto galerie člena frek   Click here to Send frek a Private Message   Add frek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MISHKA
Nový Člen

Karma uživatele MISHKA - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2014
Příspěvků: 15 

Příspěvek č. 267

Může mi někdo vysvětlit, jak můžou na trikoma.cz prodávat výbavu na pěstování zároveň se semeny?

Old Post 01-12-2014 v 11:49 AM
MISHKA je offline   Profil uživatele MISHKA   Find more posts by MISHKA   Foto galerie člena MISHKA   Click here to Send MISHKA a Private Message   Add MISHKA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zlobivejkluck
Nový Člen

Karma uživatele zlobivejkluck - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 23  

Dotaz Příspěvek č. 268

MISHKA: Vcera jsem na to taky koukal a podivoval se. Njn, drzme jim palec at to chvili trva nez na ne prijdou pohlavni organy, bo at dostanou rozum a zaridi se podle legislativi ( i kdyz nekdy ani to nepomaha) ...

Old Post 01-12-2014 v 11:59 AM
zlobivejkluck je offline   Profil uživatele zlobivejkluck   Find more posts by zlobivejkluck   Foto galerie člena zlobivejkluck   Click here to Send zlobivejkluck a Private Message   Add zlobivejkluck to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MISHKA
Nový Člen

Karma uživatele MISHKA - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2014
Příspěvků: 15 

Příspěvek č. 269

zlobivejkluck: Zbytečně vystavují sebe a hlavně své zákazníky riziku!

Old Post 01-12-2014 v 12:11 PM
MISHKA je offline   Profil uživatele MISHKA   Find more posts by MISHKA   Foto galerie člena MISHKA   Click here to Send MISHKA a Private Message   Add MISHKA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 270

citace:
Původní příspěvek od MISHKA
Může mi někdo vysvětlit, jak můžou na trikoma.cz prodávat výbavu na pěstování zároveň se semeny?


Asi jim něco chybí k tomu "řetězci" od semínka po fajfku. A navíc jim chybí stránka kontakt, tak si nevěděli, kam pro ně zajét

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 01-12-2014 v 12:45 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kambu

Karma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 567  

Příspěvek č. 271

Bio-farm Zlín rychla komunikace,dodání..

@chuta u taoseeds nakupuju a nikdy sem nemel problem...takze osobne jsem spokojeny

Old Post 01-12-2014 v 12:59 PM
Kambu je offline   Profil uživatele Kambu   Find more posts by Kambu   Foto galerie člena Kambu   Click here to Send Kambu a Private Message   Add Kambu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MISHKA
Nový Člen

Karma uživatele MISHKA - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2014
Příspěvků: 15 

Příspěvek č. 272

koles: "řetězec" je podle mě kompletní a kontakt není potřeba, stačí IP. Takže je to už jen otázkou času...

Old Post 01-12-2014 v 13:17 PM
MISHKA je offline   Profil uživatele MISHKA   Find more posts by MISHKA   Foto galerie člena MISHKA   Click here to Send MISHKA a Private Message   Add MISHKA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:34 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 15 16 17 18 19 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2406620 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív