Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Vase zkusenosti s growshopama?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 17 18 19 20 21 »
Autor
Téma 
Itachi994
Stálý Člen

Karma uživatele Itachi994 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 289

nejspíše no

Doufam že mi to do pondělka dojde.

Old Post 17-06-2015 v 15:13 PM
Itachi994 je offline   Profil uživatele Itachi994   Find more posts by Itachi994   Foto galerie člena Itachi994   Click here to Send Itachi994 a Private Message   Add Itachi994 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 290

Heleď takhle ti to řeknu. Znám majitele. Ale před asi 7 - 8 lety jsem u nich objednával naposledy.
Dokonce jsem byl u nich když jsem byl na canafestu známi u nich nechali přes 30tis. Ale hrůza. Tehdy i ten growshop sám osobě vypadal strašně.
V hydru chcíplí kytky. Všechno špinaví. Doufám že už to tam aspoň vypadá o něco lépe.
A proč už u nich nenakupuji. Inu něco jsem si objednal a došlo mi to asi až za 14dní. To by možná nebylo úplně nejhorší, ale všechno vypadalo jak kdyby to už někdo používal. Dostal jsem jako omluvu 10% slevu. Ale to už mě moc nepřimělo tam nakupovat dál.
Od té doby nakupuji u Klečky. kleckashop.cz A neměl jsem s nimi za posledních 7let žádný problém. Taky jsem tam už nechal tak přes 500tis. Pár kamarádům jsem vybavoval stany. A vlastně každý měsíc tam mám průměrně 2 objednávky. Když něco nemají hned volají nebo posílají email. Dokonce mi kdysi dal dárek že mi předražil objednávku o 3Kč. A tomu říkám opravdu dobrý obchodník a dobrý obchod. Tak že vřele doporučuji Klečku tam se k vám aspoň chovají jak k zákazníkům.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 17-06-2015 v 16:55 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 291

Já tam před měsícem viděl jen něco v květináčích, žádný hydro. Jel jim tam nejspíš tabák a nějaké chilli. Nepřipadalo mi že je tam bordel, ale laboratorní sál to fakt nebyl. Měl jsem pocit že to dřív býval bar nebo nějaká putyka.

Old Post 17-06-2015 v 19:44 PM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Whiskey_777
Stálý Člen

Karma uživatele Whiskey_777 - 32% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 212 

Příspěvek č. 292

Já se divím že ještě na growshop.cz někdo něco kupuje....i to osobní jednání je pěkně na........
Osobně doporučuju Klečku, pokud mají skladem odesílají co nejdříve.
Ten servis je uplně někde jinde.

Old Post 17-06-2015 v 20:52 PM
Whiskey_777 je offline   Profil uživatele Whiskey_777   Find more posts by Whiskey_777   Foto galerie člena Whiskey_777   Click here to Send Whiskey_777 a Private Message   Add Whiskey_777 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zdenda89
Stálý Člen

Karma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 313  

http://www.growholding.cz/ Příspěvek č. 293

Zdravím Vás,

mohu se optat, zda li jste z tohoto obchodu nakupovali? Mají tam dost dobré ceny, tak tomu moc nevěřím a na heuréce žádná hodnocení.

Děkuji za info a ať to roste

Můj out volume 1

Můj out volume 2

Můj out volume 3

Selekce OG Kush DINAFEM
600W OG, GWS, SSH, FLO

Old Post 15-08-2015 v 15:06 PM
Zdenda89 je offline   Profil uživatele Zdenda89   Find more posts by Zdenda89   Foto galerie člena Zdenda89   Click here to Send Zdenda89 a Private Message   Add Zdenda89 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mígl
Nový Člen

Karma uživatele Mígl - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 294

Zdravím, máte někdo zkušenosti u https://www.growgarden.cz/ ? Dnes jsem tam dělal objednávku tak to snad do pátku přijde, ceny tam nejsou zlé

Old Post 31-08-2015 v 07:26 AM
Mígl je offline   Profil uživatele Mígl   Find more posts by Mígl   Foto galerie člena Mígl   Click here to Send Mígl a Private Message   Add Mígl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fedousek
Stálý Člen

Karma uživatele fedousek - 90% PěstitelskáKarma uživatele fedousek - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 280 

Příspěvek č. 295

Growgarden mohu jen doporucit, chodim tam osobne uz nekolik let a vzdy bez problemu. Kazdopadne co se tyce rychlosti, tak to ti nikdo nezaruci, zda to bude rychle, jelikoz nikdo nema vse skladem a musi i growshop objednavat.

ŘEČ PENĚZ JE VŠUDE STEJNÁ !!!

Old Post 31-08-2015 v 11:08 AM
fedousek je offline   Profil uživatele fedousek   Find more posts by fedousek   Foto galerie člena fedousek   Click here to Send fedousek a Private Message   Add fedousek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mígl
Nový Člen

Karma uživatele Mígl - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 18  

Pohodička Příspěvek č. 296

fedoušek: Nakonec i rychlost bude super, ráno jsem objednal a ve dvanáct psali že odeslali takže taky všem doporučuji

Old Post 31-08-2015 v 12:08 PM
Mígl je offline   Profil uživatele Mígl   Find more posts by Mígl   Foto galerie člena Mígl   Click here to Send Mígl a Private Message   Add Mígl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mígl
Nový Člen

Karma uživatele Mígl - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 297

Tak dnes přišla objednávka z growgarden.. dvě položky jsou rok prošlé, jak si tohle muzou dovolit?!
Nezbývá mi než odeslat zpět..

Old Post 01-09-2015 v 16:55 PM
Mígl je offline   Profil uživatele Mígl   Find more posts by Mígl   Foto galerie člena Mígl   Click here to Send Mígl a Private Message   Add Mígl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zelenymuz
Stálý Člen

Karma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 355  

Příspěvek č. 298

U mě zkušenost s Growgarden taky dobrá, objednával jsem jen jedno aditivum a prošlý snad neni. Rychlost doručení odpovídala jimi udávanou dobou

Old Post 01-09-2015 v 22:18 PM
zelenymuz je offline   Profil uživatele zelenymuz   Find more posts by zelenymuz   Foto galerie člena zelenymuz   Click here to Send zelenymuz a Private Message   Add zelenymuz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mígl
Nový Člen

Karma uživatele Mígl - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 299

Na jednom hnojivu je PD01022014 tak je taky možný že ta PD zkratka znamená Produced Date.
A u Bud rot stopu je napsáno BRS09012015 což by by byl letošní leden ale jestli je to datum výroby nebo spotřeby mi jasný neni..

Nevíte náhodou někdo?

Old Post 02-09-2015 v 05:42 AM
Mígl je offline   Profil uživatele Mígl   Find more posts by Mígl   Foto galerie člena Mígl   Click here to Send Mígl a Private Message   Add Mígl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Keen
Stálý Člen

Karma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 300

Bud Rot Stop nemá expirační dobu. BRS09012015 zmanemá, že byl vyrobenej 9.1.2015
Co je ta druhá hnojka ? S největší pravděpodobností jí budu mít u ruky, tak se ti podívam, ale s největší pravděpodobností to bude to samý jako u BRS.

Old Post 08-09-2015 v 09:52 AM
Keen je offline   Profil uživatele Keen   Find more posts by Keen   Foto galerie člena Keen   Click here to Send Keen a Private Message   Add Keen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SCARFACE
Stálý Člen

Karma uživatele SCARFACE - 78% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 301

Pridám aj ja skúsenosť zo Slovenska. Nakupujem v grower.sk, vzdy chodím osobne, zatial sa mi nestalo ze by som siel s prázdnou. Vlastni to tam manželský par s dcérou, ochota nic moc, neviem si predstavit ze by som sa tam pytal nieco technickejšie, vzdy chodím radsej pripravený ze viem co chcem .. Raz som tam kedysi davno pradavno objednaval aj semena, asi na tretí den som si ich bol vyzdvihnúť takze pohoda... Takze celkovo ho hodnotím dobre ked viete co chcete i ked by niekedy neuškodilo viac záujmu o vlastný kšeft

250W / Hlina / 4xM

4ooW / 3xNH 3xWS / Hlina

Old Post 11-09-2015 v 13:00 PM
SCARFACE je offline   Profil uživatele SCARFACE   Find more posts by SCARFACE   Foto galerie člena SCARFACE   Click here to Send SCARFACE a Private Message   Add SCARFACE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Plagrom
Stálý Člen

Karma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 218  

Příspěvek č. 302

má tu někdo aktuálnější zkušenosti s e-grow?

Old Post 19-09-2015 v 18:43 PM
Plagrom je offline   Profil uživatele Plagrom   Find more posts by Plagrom   Foto galerie člena Plagrom   Click here to Send Plagrom a Private Message   Add Plagrom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Witko69
Stálý Člen

Karma uživatele Witko69 - 32% PěstitelskáKarma uživatele Witko69 - 32% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 303

Klecka, pokud jsi zahradník, ganjaseeds pokud sbiras semena

"Breed the best, and forget the rest" - Luther Burbank

Old Post 19-09-2015 v 19:32 PM
Witko69 je offline   Profil uživatele Witko69   Find more posts by Witko69   Foto galerie člena Witko69   Click here to Send Witko69 a Private Message   Add Witko69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Plagrom
Stálý Člen

Karma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 218  

Příspěvek č. 304

klečka bohužel daleko a nechci řešit reklamace přes poštu, to je na týdny

Naposledy upravil Plagrom 20-09-2015 v 14:48 PM

Old Post 19-09-2015 v 20:04 PM
Plagrom je offline   Profil uživatele Plagrom   Find more posts by Plagrom   Foto galerie člena Plagrom   Click here to Send Plagrom a Private Message   Add Plagrom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:48 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 17 18 19 20 21 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1487800 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív