Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Vase zkusenosti s growshopama?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 18 19 20 21 22 »
Autor
Téma 
RENE.2
Stálý Člen

Karma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 253  

Příspěvek č. 305

e-grow pohoda bral jsem od nich několikrát kolega taky žádnéj problém doporučuji.

Old Post 20-09-2015 v 17:11 PM
RENE.2 je offline   Profil uživatele RENE.2   Find more posts by RENE.2   Foto galerie člena RENE.2   Click here to Send RENE.2 a Private Message   Add RENE.2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Djobi-Djoba
Nový Člen

Karma uživatele Djobi-Djoba - 10% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 306

Ahoj,

ma nekdo zkusenosti s http://pestebnitechnika.cz ? Premyslim nad porizenim Minimax-u 150W zde stoji 4200 ,- Kc coz mi prijde jako velky cenovy rozdil oproti beznym cenam v gshopech (5000,-Kc). Diky

Old Post 21-09-2015 v 14:28 PM
Djobi-Djoba je offline   Profil uživatele Djobi-Djoba   Find more posts by Djobi-Djoba   Foto galerie člena Djobi-Djoba   Click here to Send Djobi-Djoba a Private Message   Add Djobi-Djoba to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RoyalHarvest
Stálý Člen

Karma uživatele RoyalHarvest - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2015
Příspěvků: 59  

Příspěvek č. 307

Nejraději nakupuji v growshopu, který je mi nejblíže - tj. BioFarm. Stejně jako v každým obchodě je pro mě důležitá atmosféra, která je zde přátelská

Jinak, abych přidal zkušenost s growshopy jednoho mého známého - objednával přes internet semínka a za měsíc musel na výslech, proč je kupoval, jestli to pěstuje, atd. Je to člověk, co užívá konopí jednou měsíčně, s tvrdými drogami zkušenost nemá, neprodává a většinu času tráví v práci nebo s dlouholetou přítelkyní. Zkrátka bezproblémovej kluk. Přijde mi, že v dnešní době si člověk musí na své chování a jednání dávat větší pozor než kdy dřív

Don't worry, be happy!

Old Post 30-09-2015 v 19:07 PM
RoyalHarvest je offline   Profil uživatele RoyalHarvest   Find more posts by RoyalHarvest   Foto galerie člena RoyalHarvest   Click here to Send RoyalHarvest a Private Message   Add RoyalHarvest to your buddy list     Navštiv homepage uživatele RoyalHarvest! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Efendy
Stálý Člen

Karma uživatele Efendy - 47% Pěstitelská

Registrován: Mar 2015
Příspěvků: 313 

Příspěvek č. 308

Growshopů je moře, ale pořád málo, třeba v mém okolí žádný. Nicméně proč se píšu, procházel jsem growshopy a musím říct, že těch u kterých bych objednal po internetu je jen hrstka. Většina eshopů se neobtěžuje napsat cenu dopravy a fungují jen z části.
Abych tu jen neplkat mohu doporučit http://www.mladypestitel.cz - eshop sice nemají (jen web), ale při osobním kontaktu je personál ochotný poradit a vyhovět všemu co potřebujete. Vše se dá domluvit emailem nebo po telefonu.

Old Post 01-11-2015 v 18:44 PM
Efendy je offline   Profil uživatele Efendy   Find more posts by Efendy   Foto galerie člena Efendy   Click here to Send Efendy a Private Message   Add Efendy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gremlin101
Golden Grower

Karma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 309

http://www.profizahradnictvi.cz/

Před týdnem jsem si u nich objednal zboží za víc jak pět litrů, ale asi peníze nepotřebujou, jelikož do dnešního dne mi nepřišlo potvrzení o objednávce a na emaily neodpovídaj..

Big Bud XXL - střešní pláň (2011)

1.Indoor 200W CFL (2010)
Konopný kouř inhaluji od nepaměti..Matka povídala že jsem začal už ve svých 2letech..,když jsem si spletl lízatko s brčkem..

Old Post 01-11-2016 v 10:19 AM
gremlin101 je offline   Profil uživatele gremlin101   Find more posts by gremlin101   Foto galerie člena gremlin101   Click here to Send gremlin101 a Private Message   Add gremlin101 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Whiskey_777
Stálý Člen

Karma uživatele Whiskey_777 - 32% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 212 

Příspěvek č. 310

citace:
Původní příspěvek od Efendy
Growshopů je moře, ale pořád málo, třeba v mém okolí žádný. Nicméně proč se píšu, procházel jsem growshopy a musím říct, že těch u kterých bych objednal po internetu je jen hrstka. Většina eshopů se neobtěžuje napsat cenu dopravy a fungují jen z části.
Abych tu jen neplkat mohu doporučit http://www.mladypestitel.cz - eshop sice nemají (jen web), ale při osobním kontaktu je personál ochotný poradit a vyhovět všemu co potřebujete. Vše se dá domluvit emailem nebo po telefonu.




A není náhodou zavřený?

Old Post 01-11-2016 v 16:48 PM
Whiskey_777 je offline   Profil uživatele Whiskey_777   Find more posts by Whiskey_777   Foto galerie člena Whiskey_777   Click here to Send Whiskey_777 a Private Message   Add Whiskey_777 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 311

citace:
Původní příspěvek od Whiskey_777
www.mladypestitel.cz
A není náhodou zavřený?
Taky jsem neco zaslechl... rad bych vedel jak to je..

Jestli to byli oni, kdo jeli v tvrdym...
http://www.qap.cz/object/policie-da...tky-video-83761
http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-k...ky-milionu.html

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 01-11-2016 v 17:23 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
masuro
Stálý Člen

Karma uživatele masuro - 10% PěstitelskáKarma uživatele masuro - 10% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 312

ktery ? mladypestitel nebo profizahradnictvi? neni tak davno co jsem v profi kupoval. ale to bylo pred touto akcii

Old Post 01-11-2016 v 18:26 PM
masuro je offline   Profil uživatele masuro   Find more posts by masuro   Foto galerie člena masuro   Click here to Send masuro a Private Message   Add masuro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 313

citace:
Původní příspěvek od Plagrom
klečka bohužel daleko a nechci řešit reklamace přes poštu, to je na týdny

klecka prisel o domenu ale kamennej jede dal?

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 02-11-2016 v 16:09 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Whiskey_777
Stálý Člen

Karma uživatele Whiskey_777 - 32% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 212 

Příspěvek č. 314

citace:
Původní příspěvek od carlos

klecka prisel o domenu ale kamennej jede dal?



Klečka jede dál, bez problému..... i eshop

Old Post 02-11-2016 v 16:24 PM
Whiskey_777 je offline   Profil uživatele Whiskey_777   Find more posts by Whiskey_777   Foto galerie člena Whiskey_777   Click here to Send Whiskey_777 a Private Message   Add Whiskey_777 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kewin
Stálý Člen

Karma uživatele kewin - 44% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 315

citace:
Původní příspěvek od carlos

klecka prisel o domenu ale kamennej jede dal?


E-shop na www.kleckashop.cz

Old Post 02-11-2016 v 17:16 PM
kewin je offline   Profil uživatele kewin   Find more posts by kewin   Foto galerie člena kewin   Click here to Send kewin a Private Message   Add kewin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Palec nahoru Příspěvek č. 316

citace:
Původní příspěvek od kewin


E-shop na www.kleckashop.cz


Jasne chapu, diky

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 02-11-2016 v 21:03 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 317

Zdravím
Kupoval sem na growshop-velkoobchod klipsnový ventilátory.Celou dobu byly nabízeny za 270kč kus.
Až sem se proklikal celou objednávkou a naposled kliknul,cena se najednou změnila na 350kč za kus.Tohle mi moc férový nepřijde.
Zdárek

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 12-12-2016 v 13:30 PM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
houkan
Nový Člen

Karma uživatele houkan - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 318

[účet odstraněn]

Old Post 12-01-2017 v 21:06 PM
houkan je offline   Profil uživatele houkan   Find more posts by houkan   Foto galerie člena houkan   Click here to Send houkan a Private Message   Add houkan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anuvin
Stálý Člen

Karma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 358  

Příspěvek č. 319

Taky bych rekl ze tohle by mohla byt spis chyba sw nez OjebavkaNaschval.. jestli chces dobrej skutek tak jim to mailuj

Outdoor 2011 TNR/Ice cool

10x PowerPlant 400w MH/HPS

Old Post 13-01-2017 v 18:13 PM
Anuvin je offline   Profil uživatele Anuvin   Find more posts by Anuvin   Foto galerie člena Anuvin   Click here to Send Anuvin a Private Message   Add Anuvin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hulibrcko
Stálý Člen

Karma uživatele hulibrcko - 88% PěstitelskáKarma uživatele hulibrcko - 88% PěstitelskáKarma uživatele hulibrcko - 88% PěstitelskáKarma uživatele hulibrcko - 88% PěstitelskáKarma uživatele hulibrcko - 88% PěstitelskáKarma uživatele hulibrcko - 88% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 178  

Příspěvek č. 320

citace:
Původní příspěvek od bruno.kudrna
Zdravím
Kupoval sem na growshop-velkoobchod klipsnový ventilátory.Celou dobu byly nabízeny za 270kč kus.
Až sem se proklikal celou objednávkou a naposled kliknul,cena se najednou změnila na 350kč za kus.Tohle mi moc férový nepřijde.
Zdárek


Jeden telefonát a je to vyřešený řešil jsem to s nima nedavno, maj bordel v cenách, pokud se ti cena kterou si psal zobrazuje u maloobchodu, tak ti jí za to prodaj-musí. Taky jsem u posledního kroku čuměl, ale pak jsem zavolal a bylo...jinak koukni do vlákna na slevy, dával jsem tam nedávno klipsňáky za 230 http://grower.cz/forum/showthread.p...158#post1185158

PeacE'n'GroW

Některé drogy jsou zakázané proto,
že by byly nebezpečné,
ale jsou nebezpečné proto, že jsou zakázané.
Uzivejte v miru, plice plne dymu.

GIN 16xSSH 600w COCO
OuT2o11+2012 selekce loňského crossu
2x400W COCO 12xPPP,INDIKA MF,SWEET MBOG

Old Post 20-01-2017 v 07:55 AM
hulibrcko je offline   Profil uživatele hulibrcko   Find more posts by hulibrcko   Foto galerie člena hulibrcko   Click here to Send hulibrcko a Private Message   Add hulibrcko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:09 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 18 19 20 21 22 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1642120 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív