Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam II . !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 62 63 64 65 66
Autor
Téma 
tagra1
mysterious woman

Karma uživatele tagra1 - 96% PěstitelskáKarma uživatele tagra1 - 96% PěstitelskáKarma uživatele tagra1 - 96% PěstitelskáKarma uživatele tagra1 - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 1009

citace:
Původní příspěvek od Ckulich
Odpoví mi někdo?


podívej se sem snad tam něco vyčteš.Nemyslím si že plísen.

http://grower.cz/pestovani/navody/z...-hnojeni/7.html

http://grower.cz/pestovani/navody/s...-nemoci/10.html

Old Post 02-06-2011 v 16:46 PM
tagra1 je offline   Profil uživatele tagra1   Find more posts by tagra1   Foto galerie člena tagra1   Click here to Send tagra1 a Private Message   Add tagra1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ludd
Stálý Člen

Karma uživatele ludd - 1% PěstitelskáKarma uživatele ludd - 1% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 1010

Tak si asi nakonec odpovim sam:
ad 1) roblem s prijmem Boru, uz by melo byt ok
ad 2) zadni broucci, ale rozhozene pH ktere na tehle kytce rposte dela rpoblemy, ackoliv ma uplne stejnou peci jako jine, tak ma nacervenaly rapik a projevuje se to i teckami na listech... nevim co s tim, pritom roste zatim vcelku dobre...

Old Post 02-06-2011 v 20:44 PM
ludd je offline   Profil uživatele ludd   Find more posts by ludd   Foto galerie člena ludd   Click here to Send ludd a Private Message   Add ludd to your buddy list     Navštiv homepage uživatele ludd! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Volcano
Stálý Člen

Karma uživatele Volcano - 65% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 1011

Zdravim groweri mam problem s listami trocha sa krutia. Moze to byt sposobene tym ze asi posledny tyzden je dost biedne pocasie stale fuka dost silny vietor prsi a ci to rastlinam vadi ? Zatial dostali 1. davku plagron alga grow pred 2 tyzdnami teraz to nejdem hnojit kedzze stale prsi a keby im tam pridam dalsiu vodu s hnojivom tak by im to asi neprospelo. V com moze byt problem ?
Prikladam foto najslabsej rastlinky.

Old Post 03-06-2011 v 07:43 AM
Volcano je offline   Profil uživatele Volcano   Find more posts by Volcano   Foto galerie člena Volcano   Click here to Send Volcano a Private Message   Add Volcano to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Volcano
Stálý Člen

Karma uživatele Volcano - 65% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 1012

Zdravim groweri mam problem s listami trocha sa krutia. Moze to byt sposobene tym ze asi posledny tyzden je dost biedne pocasie stale fuka dost silny vietor prsi a ci to rastlinam vadi ? Zatial dostali 1. davku plagron alga grow pred 2 tyzdnami teraz to nejdem hnojit kedzze stale prsi a keby im tam pridam dalsiu vodu s hnojivom tak by im to asi neprospelo. V com moze byt problem ?
Prikladam foto najslabsej rastlinky. Zle to trocha vidno lebo tam musim chodit uz ked je tma.

Old Post 03-06-2011 v 07:45 AM
Volcano je offline   Profil uživatele Volcano   Find more posts by Volcano   Foto galerie člena Volcano   Click here to Send Volcano a Private Message   Add Volcano to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Volcano
Stálý Člen

Karma uživatele Volcano - 65% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 1013

Zdravim groweri mam problem s listami trocha sa krutia. Moze to byt sposobene tym ze asi posledny tyzden je dost biedne pocasie stale fuka dost silny vietor prsi a ci to rastlinam vadi ? Zatial dostali 1. davku plagron alga grow pred 2 tyzdnami teraz to nejdem hnojit kedzze stale prsi a keby im tam pridam dalsiu vodu s hnojivom tak by im to asi neprospelo. V com moze byt problem ?
Prikladam foto najslabsej rastlinky.

Old Post 03-06-2011 v 07:48 AM
Volcano je offline   Profil uživatele Volcano   Find more posts by Volcano   Foto galerie člena Volcano   Click here to Send Volcano a Private Message   Add Volcano to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vencias
Nový Člen

Karma uživatele vencias - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 1014

citace:
Původní příspěvek od bezdechu


Omlouvám se.. ve schránce byl odkaz co jsem posílal předtím v PMku.. a už jsem to pak nekontroloval. Smažu to. Mělo tam být toto:

http://grower.cz/forum/showthread.p...5199#post365199


to jsem samozřejmě četl,ale když jsem se potom problému nedokázal zbavit sám,tak jsem napsal sem.ale i tak dík.

Old Post 03-06-2011 v 11:20 AM
vencias je offline   Profil uživatele vencias   Find more posts by vencias   Foto galerie člena vencias   Click here to Send vencias a Private Message   Add vencias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HurricaneGeorge
Stálý Člen

Karma uživatele HurricaneGeorge - 49% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 469  

Příspěvek č. 1015

citace:
Původní příspěvek od vencias


to jsem samozřejmě četl,ale když jsem se potom problému nedokázal zbavit sám,tak jsem napsal sem.ale i tak dík.


Pokud máš pořád problémy s nedostatkem dusíku, tak pro jeho rychlé doplnění udělej postřik kristalonem (max. 0,5g/L).

Doporučím ještě kapalné organické hnojivo, velice dobré pro růst či jiné zelené rostliny, v půdě zůstane dlouhodoběji než kristalon, který se může vyplavit. Vhodné též na out během června-července.
http://usetrite.cz/index.php?produc...1&product=61195


Balkonový Killer Kush

SuperSILENT BB75 CT-MH/HPS250W+FL56W soil GHE TAHOE ALIEN
DR60 CT-MH/HPS250W+FL56W soil GHE MKxSk
KALFAS growbox CFL250Wdual V-BOG

EC a databáze dEC1 hnojiv

Reverzně osmotická filtrační jednotka 310-80M
Terárium pro Avicularia Versicolor s hydroponickým systémem typu bubbler


Hurricane Georges was the seventh tropical storm, fourth hurricane, and second major hurricane of the 1998 Atlantic hurricane season.

Old Post 03-06-2011 v 12:17 PM
HurricaneGeorge je offline   Profil uživatele HurricaneGeorge   Find more posts by HurricaneGeorge   Foto galerie člena HurricaneGeorge   Click here to Send HurricaneGeorge a Private Message   Add HurricaneGeorge to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vencias
Nový Člen

Karma uživatele vencias - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 1016

tak jsem to postříkal ještě jsem tam nechal zbytek nimbového oleje,tak snad se to napraví

Old Post 03-06-2011 v 22:14 PM
vencias je offline   Profil uživatele vencias   Find more posts by vencias   Foto galerie člena vencias   Click here to Send vencias a Private Message   Add vencias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prysk
Stálý Člen

Karma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 351  

:( Příspěvek č. 1017



Help...něco mi žere listy na venkovních kytkách , když jsem koukal zblízka, tak tam běhaj takový malý bílo béžový potvory.Pls help, co s tim a co to je za zrudy




2011-Autoflower

2011-Balkon+zahrada

2011-Indoor 150w-Satori+Aurora B

2013 - 250W Hydro

2016 - 150W

Old Post 04-06-2011 v 15:38 PM
prysk je offline   Profil uživatele prysk   Find more posts by prysk   Foto galerie člena prysk   Click here to Send prysk a Private Message   Add prysk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 1018



Cau cau, taktez bych pozadal o pomoc, pri identifikaci parazitu. Mam neco jako pan Prysk(2.foto). Mam ve ¨stredu listu ozrane kolecka, pod listy se mi schovavaji male bilo-zlute larvy ci housenky, maji tak 1-2mm a jsou hoodne drobne, sem tam spod folivnicku vylitne nejaka muska. Zadne pavucinky ci male hovna jsem nezmercil, takze nejak nevim co to tak muze byt. Predem dekuji za odpoved, at se s tou svini muzu vyporadat. Dik a at to roste

Old Post 05-06-2011 v 14:25 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marty
Stálý Člen

Karma uživatele Marty - 55% PěstitelskáKarma uživatele Marty - 55% PěstitelskáKarma uživatele Marty - 55% PěstitelskáKarma uživatele Marty - 55% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 107  

Příspěvek č. 1019

Kluci kluci...

http://grower.cz/pestovani/navody/s...-nemoci/10.html

Up up you mighty race!
You can Accomplish what you will!
Marcus Mosiah Garvey

It always seems impossible until it is done.
Nelson Mandela

Old Post 05-06-2011 v 17:55 PM
Marty je offline   Profil uživatele Marty   Find more posts by Marty   Foto galerie člena Marty   Click here to Send Marty a Private Message   Add Marty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
outlord
Nový Člen

Karma uživatele outlord - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 17  

Obecné Bielo-žlte vajička zo spodu listov Příspěvek č. 1020

Ahojte ,potrebujem sa spýtať ohladom mojich paličiek že mám zo spodu listov bielo-žlté vajíčka a neviem či su to slivušky(pozeral som v FAQ inak vyzerajú ) alebo niečo iné...po prípade hodím neaku foto ako to vyzerá...

diky

Old Post 06-06-2011 v 09:21 AM
outlord je offline   Profil uživatele outlord   Find more posts by outlord   Foto galerie člena outlord     Add outlord to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BloodyBeer
Stálý Člen

Karma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 887  

Příspěvek č. 1021

ukaz foto .... jenom barva nestaci.

125W CFL Mandala, SSH
125W CFL, 150HPS. Sensi Mix, Cole Train
Gumby Hash
Bloodyho Bezúdržbový Pěst

Vsechny cisla SoftSecretsCZ volne k stahnuti:http://www.softsecrets.nl/?id=150&title=Issues

I fall in love to LST but scotland is my only love.

Karma je děvka, není hezké přát ostatním něco nepěkného.

Old Post 06-06-2011 v 09:28 AM
BloodyBeer je offline   Profil uživatele BloodyBeer   Find more posts by BloodyBeer   Foto galerie člena BloodyBeer   Click here to Send BloodyBeer a Private Message   Add BloodyBeer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
outlord
Nový Člen

Karma uživatele outlord - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 1022

http://www.imageupload.org/?d=B052DE8A1

je to tak v strede fotky na lavom cípe listu....

trosku nezaostrene ....skoda ze som to neodfotil ked som to rano išiel čistiť....boli ich tam desiatky

Old Post 06-06-2011 v 09:57 AM
outlord je offline   Profil uživatele outlord   Find more posts by outlord   Foto galerie člena outlord     Add outlord to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BloodyBeer
Stálý Člen

Karma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 887  

Příspěvek č. 1023

no je to trochu rozostrene ... ale jako vajicka svilusek to nevypada - je to docela velke.

spise to vypada jako vajicka nejakeho hmyzu.

125W CFL Mandala, SSH
125W CFL, 150HPS. Sensi Mix, Cole Train
Gumby Hash
Bloodyho Bezúdržbový Pěst

Vsechny cisla SoftSecretsCZ volne k stahnuti:http://www.softsecrets.nl/?id=150&title=Issues

I fall in love to LST but scotland is my only love.

Karma je děvka, není hezké přát ostatním něco nepěkného.

Old Post 06-06-2011 v 10:51 AM
BloodyBeer je offline   Profil uživatele BloodyBeer   Find more posts by BloodyBeer   Foto galerie člena BloodyBeer   Click here to Send BloodyBeer a Private Message   Add BloodyBeer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 1024

Marty:

Diky za vycerpavajici odpoved, pro jistotu jsem si to radsi precetl znova a neustale nenachazim uspokojivou odpoved az jsem nasel potvory s nazvem Strapky(zde jsem je nikde v threadu nevidel)
http://www.plantprotection.hu/modul...hrips_wheat.htm , hnusne male larvy a pak hnusne male musky, tem larvam to je az moc napadne, u musek si nejsem jist jelikoz memu oku jsou vsechny musky stejny jak na mym tyden nevynesenym odpadkaci .

Takze bych priste uvital konkretnejsi radu, nez fotrovske pokejvani hlavy a kluci kluci. U toho povlaku kolem rapiku jsem neustale nejisty . Snizime vlhkost aspon prez noc a uvidime.

Old Post 06-06-2011 v 12:38 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:16 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 62 63 64 65 66  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9409790 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív