Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam II . !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 63 64 65 66
Autor
Téma 
Banány
Stálý Člen

Karma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 409  

Příspěvek č. 1025

citace:
Původní příspěvek od vencias
a poslední obrázek.
mučim to v substrátu plagron royal mix.před několika týdny jsem trochu přehnojil,tak jsem s tím přestal ,prolil jsem to a předevčírem jsem lehce pohnojil kristalonem start a hořkou solí.


Tohle mi dělal přesolenej substrát a/nebo poměrně velká výkyva teplot, až k 11 °C.

"Ve dvou se to rychlejš stáhne"
100w hydro - Northen Light & Carnival
150w hydro - Sensi Skunk & S.A.G.E
150w soil - Nebula & Orange Bud
150w soil - Northen Light
150w soil - Nebula
250w soil - Snow fruit, Black jack & Double white
400w soil - Nebula, Northen light, Ed rosenthal super bud, White russian & Sensi skunk.

Old Post 06-06-2011 v 13:26 PM
Banány je offline   Profil uživatele Banány   Find more posts by Banány   Foto galerie člena Banány   Click here to Send Banány a Private Message   Add Banány to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 1026

citace:
Původní příspěvek od IPX
Cau cau, taktez bych pozadal o pomoc, pri identifikaci parazitu. Mam neco jako pan Prysk(2.foto). Mam ve ¨stredu listu ozrane kolecka, pod listy se mi schovavaji male bilo-zlute larvy ci housenky, maji tak 1-2mm a jsou hoodne drobne, sem tam spod folivnicku vylitne nejaka muska. Zadne pavucinky ci male hovna jsem nezmercil, takze nejak nevim co to tak muze byt. Predem dekuji za odpoved, at se s tou svini muzu vyporadat. Dik a at to roste


Co je to za ganju ??

Old Post 06-06-2011 v 17:33 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marty
Stálý Člen

Karma uživatele Marty - 55% PěstitelskáKarma uživatele Marty - 55% PěstitelskáKarma uživatele Marty - 55% PěstitelskáKarma uživatele Marty - 55% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 107  

Příspěvek č. 1027

citace:
Původní příspěvek od Hlava


Co je to za ganju ??


Jestli se nepletu, tak je to šalvěj.. Kdyby jo, opravte mě pls někdo.

Up up you mighty race!
You can Accomplish what you will!
Marcus Mosiah Garvey

It always seems impossible until it is done.
Nelson Mandela

Old Post 06-06-2011 v 18:33 PM
Marty je offline   Profil uživatele Marty   Find more posts by Marty   Foto galerie člena Marty   Click here to Send Marty a Private Message   Add Marty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HurricaneGeorge
Stálý Člen

Karma uživatele HurricaneGeorge - 49% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 469  

Příspěvek č. 1028

citace:
Původní příspěvek od Marty


Jestli se nepletu, tak je to šalvěj.. Kdyby jo, opravte mě pls někdo.

jj, myslím si to stejné


Balkonový Killer Kush

SuperSILENT BB75 CT-MH/HPS250W+FL56W soil GHE TAHOE ALIEN
DR60 CT-MH/HPS250W+FL56W soil GHE MKxSk
KALFAS growbox CFL250Wdual V-BOG

EC a databáze dEC1 hnojiv

Reverzně osmotická filtrační jednotka 310-80M
Terárium pro Avicularia Versicolor s hydroponickým systémem typu bubbler


Hurricane Georges was the seventh tropical storm, fourth hurricane, and second major hurricane of the 1998 Atlantic hurricane season.

Old Post 06-06-2011 v 18:39 PM
HurricaneGeorge je offline   Profil uživatele HurricaneGeorge   Find more posts by HurricaneGeorge   Foto galerie člena HurricaneGeorge   Click here to Send HurricaneGeorge a Private Message   Add HurricaneGeorge to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 1029

jojo je to salvej, doufam, ze jsem se tim prilis neprovinil, jen jsem chtel poradit s problemy na listech

Old Post 06-06-2011 v 21:04 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marw
Stálý Člen

Karma uživatele marw - 74% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 199  

Příspěvek č. 1030



Zdravím,na kytkách a to hlavně v horní časti se na listech začalo projevovat skvrnění a tyto listy začínají pomalu žloutnout,kytky hnojím vždy dvakrat za týden a jednou proleju vodou či enzymy.Teplota,cirkulace,síla odtahu,PH a veškeré tyto faktory jsou v normě.Jediné co nepoužívam je EC metr,kytky jsem nikdy nepřesoloval a pravidelný proplach je samozdřejmostí,bohužel v místě kde jse nachazím to se zdrojovou vodou taky není uplně košer,toš popravdě jsem na vážkách.
Byl bych tedy moc rád za nějakou kloudnou radu sám jsem tady a nejen tady hledal a v uvahu připadají tři varianty dle meho nedostatek vapníku nebo draslíku či nějaká houba ale nemusí to být pravdou.
Předem díky za radu.

Old Post 06-06-2011 v 21:38 PM
marw je offline   Profil uživatele marw   Find more posts by marw   Foto galerie člena marw   Click here to Send marw a Private Message   Add marw to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nightmare
Nový Člen

Karma uživatele Nightmare - 70% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 19  

??? Příspěvek č. 1031



Zdarec, chtel bych se zeptat jestli nemel nekdo stejny problem s listy(foto 1). Jedna se o model Critical mass. PH uparvuji, hnojim Biobizzem. Teploty: noc 22, den max 31
Dle meho jsem to asi prehnojil, ale vyrasilo to jen na par kytkach.
(foto 2) P.S. Je uz to vhodne na sklizeni? Nebo tomu dat jeste tyden?

Old Post 07-06-2011 v 07:45 AM
Nightmare je offline   Profil uživatele Nightmare   Find more posts by Nightmare   Foto galerie člena Nightmare   Click here to Send Nightmare a Private Message   Add Nightmare to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Dotaz otazocka Příspěvek č. 1032



Cabalaj pani majstri , su to klony a nejako sa mi nezda ich farba a celkovo sa im nechce nejako zacat rast , co vy na to ?? poradte mi.

Old Post 07-06-2011 v 12:57 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prysk
Stálý Člen

Karma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 351  

Příspěvek č. 1033

postni víc informací, kde to máš?,jaký podmínky?, jak a čim zalejváš?, jak dlouho jsou v zemi?, půda?...




2011-Autoflower

2011-Balkon+zahrada

2011-Indoor 150w-Satori+Aurora B

2013 - 250W Hydro

2016 - 150W

Old Post 07-06-2011 v 13:19 PM
prysk je offline   Profil uživatele prysk   Find more posts by prysk   Foto galerie člena prysk   Click here to Send prysk a Private Message   Add prysk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 1034

no tak je to juzny svah , svieti tam skoro cely den , zatial sme to zahnojili iba raz a to plagronom na rast, ziadne extra davky , , poda kupovana ala baumax + dovezena hlina + perlit , ph na substrate bolo pisame 5-6 , ja to tam zasadene asi tak 2-3 tyzdne , ale mame tu napicu pocasie stale prsi , poda celkom dost vlhka .

Old Post 07-06-2011 v 13:29 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
magi
Stálý Člen

Karma uživatele magi - 23% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 65535  

neznama pena na kytce Příspěvek č. 1035


zdravim vas gruweri.potrebuju poradit co se to objevilo na me holcicce.je to jakasi pena.porad te prosim

Old Post 08-06-2011 v 10:13 AM
magi je offline   Profil uživatele magi   Find more posts by magi   Foto galerie člena magi   Click here to Send magi a Private Message   Add magi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chuck53
Stálý Člen

Karma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 618 

Příspěvek č. 1036

Zdar, jestli to vypadá jako plivanec největšího zhulence, tak je to hnízdo z vajíčkama nějakého hmyzu. V létě to bývá skoro na každé louce, ale za boha nemůžu najít další podrobnosti. Nějak nevím co hledat pořádně

Sundej to a podívej se dovnitř. To ti prozradí víc

Toš dobře to čistí !

Chuckovy --- Stromy 2010 Low Killer ---

Old Post 08-06-2011 v 10:29 AM
chuck53 je offline   Profil uživatele chuck53   Find more posts by chuck53   Foto galerie člena chuck53   Click here to Send chuck53 a Private Message   Add chuck53 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frydrych
Stálý Člen

Karma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 430  

Příspěvek č. 1037



Cau Growers mam tu nemoc kterou jsem tady nezporozoval a tu nemoc jsem měl i ve skřínni tak se na vás musím orátit jsem bezradný.

Odrůda Jack Herrer hnojeno Plagron Grow zalívám vodou z kohout a není odstát

Mandala 2012

Sklep

Old Post 08-06-2011 v 10:30 AM
Frydrych je offline   Profil uživatele Frydrych   Find more posts by Frydrych   Foto galerie člena Frydrych   Click here to Send Frydrych a Private Message   Add Frydrych to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hr4ch
Nový Člen

Karma uživatele hr4ch - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 5 

Příspěvek č. 1038

Měl sem to taky na kytce a uvnitř byla larva nějakého hmyzu...

What?

Old Post 08-06-2011 v 10:35 AM
hr4ch je offline   Profil uživatele hr4ch   Find more posts by hr4ch   Foto galerie člena hr4ch   Click here to Send hr4ch a Private Message   Add hr4ch to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HurricaneGeorge
Stálý Člen

Karma uživatele HurricaneGeorge - 49% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 469  

Příspěvek č. 1039

citace:
Původní příspěvek od Frydrych
Cau Growers mam tu nemoc kterou jsem tady nezporozoval a tu nemoc jsem měl i ve skřínni tak se na vás musím orátit jsem bezradný.

Odrůda Jack Herrer hnojeno Plagron Grow zalívám vodou z kohout a není odstát


Nezačínají se na tom vytvářet takové hnědé skvrny či výrůstky?


Balkonový Killer Kush

SuperSILENT BB75 CT-MH/HPS250W+FL56W soil GHE TAHOE ALIEN
DR60 CT-MH/HPS250W+FL56W soil GHE MKxSk
KALFAS growbox CFL250Wdual V-BOG

EC a databáze dEC1 hnojiv

Reverzně osmotická filtrační jednotka 310-80M
Terárium pro Avicularia Versicolor s hydroponickým systémem typu bubbler


Hurricane Georges was the seventh tropical storm, fourth hurricane, and second major hurricane of the 1998 Atlantic hurricane season.

Old Post 08-06-2011 v 10:55 AM
HurricaneGeorge je offline   Profil uživatele HurricaneGeorge   Find more posts by HurricaneGeorge   Foto galerie člena HurricaneGeorge   Click here to Send HurricaneGeorge a Private Message   Add HurricaneGeorge to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ms. Herb
Stálý Člen

Karma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 224  

Obecné dotazecek Příspěvek č. 1040



zdravim dobri lide...po vcerejsim objeveni a naslednem neuspesnem hledani tady na groweru (proste mi to nepripomina nic tady uvedenyho ) se na vas obracim s dotazkem...vcera sem objevil na listkach naky flicky zluty...pestuju to v dvou kyblech prumer 40cm a vyska tak nak stejne mozna o trochu vic...v jednom mam shaman a pasion#1 a v druhym samotny shaman...sazeno to bylo do smesky plagron growmix+substrat pro pelargonie a perlit...hnojeno to bylo vicemene akorat korenakem od atami na zacatku a parkrat nakym coco max A+B taky od atami z veletrhu ale vetsinou po tom konce kytek zloutli...zalil sem to az vcera hnojkou (A+B+Roostfast) bo sem si rikal ze uz by z toho kyble mohli vyžrat dost zivit kdyz je to predhnojeny na 6 tejdnu tak bych se chtel zeptat na vas nazor...tedka tady u nas dost prselo ze kyble nemeli sanci vyschnout a prodat sou mokry...ale to bych nerek...sice nejsou takovy zpriceny hezkly postaveny listy ale zas nejsou moc ohli

JAH LIVE

Old Post 08-06-2011 v 11:00 AM
Ms. Herb je offline   Profil uživatele Ms. Herb   Find more posts by Ms. Herb   Foto galerie člena Ms. Herb   Click here to Send Ms. Herb a Private Message   Add Ms. Herb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:23 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 63 64 65 66  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7960520 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív