Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Síň Slávy » LED GROW 144W Respectflowers
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 9 10 11 12 13
Autor
Téma 
MK72
Stálý Člen

Karma uživatele MK72 - 46% PěstitelskáKarma uživatele MK72 - 46% PěstitelskáKarma uživatele MK72 - 46% PěstitelskáKarma uživatele MK72 - 46% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 116  

Příspěvek č. 161

fiste, fiste vy kluku. Zapomněl jste mu napsat chlapče, že kdyby pod ty ledky hodil Heatshield, tak měl výnos dvakrát takovej
Ano kdo chce znát kolik ho stojí gram, ten musí počítat přesně, a kdo nechce, tak ten nemusí, NE-MU-SÍ. A hlupáci ať se mu smějou, já kromě pěstu jezdím na motorce a je mi totálně fuck jakou to má spotřebu a jestli jsem si 50 km nezajel a že Castrol je nejdažší, tak nějak jezdim pro radost a jestli mi někdo bude vykládat že to dělám špatně, budu se smát já jemu. Nezapomínejme taky ovšem, že není gram jako gram, ani u tý stejný genetiky, ani náhodou, to prostě nejde, no nejde.

Old Post 14-09-2010 v 19:38 PM
MK72 je offline   Profil uživatele MK72   Find more posts by MK72   Foto galerie člena MK72   Click here to Send MK72 a Private Message   Add MK72 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fiste
Stálý Člen

Karma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 668  

Příspěvek č. 162

MK72, kamaráde.. Moje kritika směřovala obecně proti všem, kdo tady vytahujou g/W. Kdo nechce počítat, ať nepočítá, ale kdo chce něco srovnávat, tak se tomu nevyhne. Se zbytkem souhlasim..

Old Post 14-09-2010 v 20:10 PM
fiste je offline   Profil uživatele fiste   Find more posts by fiste   Foto galerie člena fiste   Click here to Send fiste a Private Message   Add fiste to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pohroma
Stálý Člen

Karma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 204  

Příspěvek č. 163

citace:
Původní příspěvek od fiste
Nejdůležitější je GeIndex, řekne ti, jak efektivně přeměníš energii na trávu. Fakt se směju všem, co počítaj g/W, protože 1/1 je jenom orientační poměr, co by měl každej vypěstovat, ale už nekouká na to, jak. Chyťte se za hlavu a styďte se. Klidně na to můžu svítit rok a pochlubit se, že jsem splnil g/W=1/1, že jsem pod šestikilem vypěstoval 600g. No a co? Stylem g/W si vyberte výbojku, ale od tý doby je vám naprosto k ničemu.. Jestli se má něco objektivně porovnat, tak jedině pomocí GeIndexu. A netvrďte mi, že je vám jedno, za kolik si vypěstujete g. Když si spočítáte GeIndex, tak se možná dozvíte, že vás vyjde levnějc trávu kupovat

Toz nejdriv ses mi pozdaval jako normalni clovek, ale ted mam pocit ze jsi normalni pica. Za
a) je mi fakt fuck na kolik me vyslo G. Delam to pro radost a ne pro prachy.
b) jestli jeste nekam napises tu kokotinu s heatshieldem, tak ti naparim minimalne trestny body za inzerat mimo bazarovy tema, bo ty jsi snad oficialni zastupce A-wingu a teho bazmeku pod vybojku...
Dlouho jsem si rikal, ze nebudu na ty tvoje vyzblechty reagovat, ale pohar trpelivosti pretekl.
Mej se pekne a preju ti at se proberes.....

Jen ta věc je ztracena, kterou člověk vzdá sám.

S lidmi je to jako s noži, když jsou tupí, jsou nanic.
Muhehehhe

Old Post 14-09-2010 v 20:25 PM
Pohroma je offline   Profil uživatele Pohroma   Find more posts by Pohroma   Foto galerie člena Pohroma   Click here to Send Pohroma a Private Message   Add Pohroma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dolfa
Stálý Člen

Karma uživatele Dolfa - 31% PěstitelskáKarma uživatele Dolfa - 31% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 133  

Příspěvek č. 164

Snuku promiň, že zasírám, ale fiste na Tebe jsme tady opravdu čekali. Pobavíš i zítra? Věřím, že ano.

Edit: už zareagoval i Pohroma tak asi nepobavíš. No sláva. Taky se mi nechtělo číst po osmé o HS.

Old Post 14-09-2010 v 20:28 PM
Dolfa je offline   Profil uživatele Dolfa   Find more posts by Dolfa   Foto galerie člena Dolfa   Click here to Send Dolfa a Private Message   Add Dolfa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fiste
Stálý Člen

Karma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 668  

Příspěvek č. 165

citace:
Původní příspěvek od Pohroma

Toz nejdriv ses mi pozdaval jako normalni clovek, ale ted mam pocit ze jsi normalni pica. Za
a) je mi fakt fuck na kolik me vyslo G. Delam to pro radost a ne pro prachy.
b) jestli jeste nekam napises tu kokotinu s heatshieldem, tak ti naparim minimalne trestny body za inzerat mimo bazarovy tema, bo ty jsi snad oficialni zastupce A-wingu a teho bazmeku pod vybojku...
Dlouho jsem si rikal, ze nebudu na ty tvoje vyzblechty reagovat, ale pohar trpelivosti pretekl.
Mej se pekne a preju ti at se proberes.....



Za A) nepochopil jsi význam GeIndexu. Když tě to nezajímá, tak to nepočítej, ale kdo by chtěl porovnat svojí efektivitu práce s někym jinym, tak si ho spočítá..

Za B) Jakej inzerát? Kde jsem co prodával nebo pomáhal prodávat? Jenom jsem informoval, jak funguje jedna z věcí, která volně dostupná na trhu!!! Spíš si připadám, jako že jsem znova objevil ameriku. Když pozoruju ty výpěstky s přepálenym středem a nedosvícenym krajem, tak prostě poradim, co s tim, když to nikdo jinej nedělá. Na tu 150W výbojku to asi moc vhodný nebude, ale to jsem pak uznal..

S přáním toho samého fiste.

Old Post 14-09-2010 v 20:43 PM
fiste je offline   Profil uživatele fiste   Find more posts by fiste   Foto galerie člena fiste   Click here to Send fiste a Private Message   Add fiste to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MK72
Stálý Člen

Karma uživatele MK72 - 46% PěstitelskáKarma uživatele MK72 - 46% PěstitelskáKarma uživatele MK72 - 46% PěstitelskáKarma uživatele MK72 - 46% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 116  

Příspěvek č. 166

Fiste fakt jsi hodně negativní, proto ty reakce ostatních, dej si pauzu a vrať se za týden a PEACE.
A svůj GE index třeba na Wdovu můžeš porovnávat s GE indexem na Wdovu někoho jiného, ale pokud on jede PPP, co chceš srovnávat? A pokud tedy vypěstíte stejnou genetiku, neni důležitějši chuť než výnos? Můžeš třeba zkusit hnojit na EC 2.0 do poslední sekundy před kosou, třeba se ti zlepší GE, co myslíš?
Já si to GEčko spočítám, ale spíš mi to řekne kterej model víc nesl než jestli jsem měl maximální výnos, to budu spíš vědět podle chyb který vypozoruju během pěstu, škůdci, nemoci, přesvícení, přehnojení, brzké přepnutí a tak...
Tedy nám vysvětli význam GE indexu a fakt nezapomeň že co model to jinej výnos.
Mnoho zdaru všem

Old Post 14-09-2010 v 21:17 PM
MK72 je offline   Profil uživatele MK72   Find more posts by MK72   Foto galerie člena MK72   Click here to Send MK72 a Private Message   Add MK72 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fiste
Stálý Člen

Karma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 668  

Příspěvek č. 167

Máš pravdu, akce vyvolává reakci a já už potřebuju trochu vychladnout.

Určitě je důležitější chuť. Nejde o to, závodit mezi sebou, kdo vypěstuje víc přehnojenýho Power Planta. Jde o to, že když už umim vypěstovat dobrou trávu, tak se snažim o to aby jí bylo co nejvíc za co nejmíň. Každýho přece potěší, když vypěstuje o 20g víc a účet za elektřinu bude třeba o 1000,- menší. Proč mít nabouranýho trabanta, když můžeš mít Ferrari?

GeIndex ti řekne, jak efektivní je tvůj pěstební prostor, jaký byly tvoje náklady na elektřinu a kolik jsi vypěstoval. Pak si to můžeš objektivně porovnat s předchozim kolem a nebo s ostatníma. Daj se tak porvnávat třeba 4 m2 pod 2x1000W v hlíně s 1 m2 pod čtyřkilem v hydru. Stačí přičíst spotřebovaný hnojiva, měřáky atd. Vyjde ti přesný číslo, jak je kterej setup efektivní. Samozřejmě musíš zohlednit model a výslednej produkt, jestli jsou srovnatelný. Pak řekneš, sice mi to sežralo víc proudu, ale sativy mám prostě radši..
Ke GeIndexu snadno přičteš jakýkoli náklady na upgrade(nákup CO2, spotřebovaný hnojiva, měřáky atd.), takže zjistíš a dáš vědět ostatnim, jestli se to vyplatilo.
Cílem je najít něco jako Ferrari mezi skříněma.

Počítat g/W je pitomost a slouží jenom k orientaci. Vlastně se ani moc nemusí počítat.. Výnos se počítá na plochu a ne na watáž výbojky. Má to sice trochu souvislost, protože plocha musí bejt dobře osvícená a to si určitou watáž vyžaduje, ale jakoby se nepočítá s jinými zdroji světla a vůbec se nezohledňuje zbytek skříně. S g/W můžeš říct, že sis dobře osvítil plochu a že jsi sklidil víc protože asi.... Ale už neříkáš, kolik navíc jsi zaplatil, takže ostatním moc nepomůžeš.

Old Post 14-09-2010 v 22:11 PM
fiste je offline   Profil uživatele fiste   Find more posts by fiste   Foto galerie člena fiste   Click here to Send fiste a Private Message   Add fiste to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snuk1
Stálý Člen

Karma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 346  

Příspěvek č. 168

Fiste, nevím co tě přiměl se dostat do tohoto thradu, ale budiž. Já zastávám trochu jinej názor než do svýho koníčku tahat matematiku. Možná z toho srší obří komerce? Myslíš, že modelář co lepí letadýlka počítá kolik mu na to modelávní prosvítí žárovka po večerech a kolik ml lepidla spotřebuje na ten daný model? ! To je přece absurdní blbost, které se tady všichni snad zasmějí ne? Navíc tohle sem opravdu nepatří, protože už se to tu řešilo. Kdybys pozorně četl, tak si mylsím, že nemůžeme srovnávat něco z čeho doslova chčije několik desítek tisíc lumenů a něco z čeho jich jde pár set ... čímž myslím LED systémy. A taky se podívej na výsledek...

A teď ti to vysvětlím podle tvýho gusta:

Kup si box o rozloze 1 metr čtvereční a do jednoho dej 150W sodík a do druhýho dej 144W LED panel. Ani nemusím počítat nějaký tvoje GE indexy a ohánět se systémama abych věděl už teď, že se ta 150ka na té ploše zdaleka nechytne ;-) ! To ti tady řekne snad každej co měl 150ku !

A potom to tvoje srovnávání ... no nevím... jako hydro má jinou účinnost jako kupříkladu hlína, ale zase rozdíl bude zakopanej jinde. Přírozený médium je odjakživa hlína a v té bude výchozí materiál si myslím nejchutnější... potom záleží kdo má jaké priority. U tebe je vidím jasně v množství aby se to vyplatilo, nebo jak si to výš psal !

Takže prosímtě mi to tu nezasírej... chtěl bych snad do budoucna rozjet znova a tohle mě moc nepodpoří, ale ve skrytu vím, že to tu pár lidí zajímá.

S přáním hezkého dne

Snuk1



LED GROW 144W Respectflowers

Old Post 21-09-2010 v 11:17 AM
snuk1 je offline   Profil uživatele snuk1   Find more posts by snuk1   Foto galerie člena snuk1   Click here to Send snuk1 a Private Message   Add snuk1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
r-man
Stálý Člen

Karma uživatele r-man - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 1443 

Příspěvek č. 169

mno chlapci neda mi to nez se do toho vlozit. fiste to jiste mysli dobre a kdyz si ty prispevky prectete pozorne jeste jednou a bez nutnosti se hadat, tak na to prijdete taky.

Zapomelo se ale na jednu dulezitou vec, a to je rozpocitani ceny led svitidel do vice kol pesteni, jelikoz maji mnohem vetsi trvanlivost. Tzn. ty naklady na jeden grow, kdyz uz se teda pocita GEindex, jsou ve skutecnosti nizsi.

**GROWDUINO - Kompletni vzdalene rizeni a monitorovani klimatu**
**R-Man's Chilli - driven by Growduino**--**GROWDUINO - Project thread**
!!!**R-Manuv druhy OUT - California Indica + Mendocino Madness 2013 - UKRADENO**!!!--**R-Manuv prvni OUT - California Indica + Power Skunk 2012** - **R-Manova bedna® IV - Matka z Mendocino Madness****R-Manova bedna®** - **R-Manova bedna® II/1000W** - **R-Manova bedna® III/1000W MH->1000W HPS**
Nekonopné fotky Navod na upgrade zvlhcovace Video rust ze seminka by R-Man® + sound Luxusni odhlucnena pestirna

Old Post 23-09-2010 v 12:15 PM
r-man je offline   Profil uživatele r-man   Find more posts by r-man   Foto galerie člena r-man   Click here to Send r-man a Private Message   Add r-man to your buddy list     Navštiv homepage uživatele r-man! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
smeal
the big one

Karma uživatele smeal - 91% PěstitelskáKarma uživatele smeal - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 170

mna kazdopadne ten grow presvedcil - hned ako dam dokopy nejake peniaze idem do toho
matkaren + nepretrzity NFT box s tymto panelom

Old Post 23-09-2010 v 12:43 PM
smeal je offline   Profil uživatele smeal   Find more posts by smeal   Foto galerie člena smeal   Click here to Send smeal a Private Message   Add smeal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
asi_sem_moc
Agent WC

Karma uživatele asi_sem_moc - 95% PěstitelskáKarma uživatele asi_sem_moc - 95% PěstitelskáKarma uživatele asi_sem_moc - 95% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 166  

Příspěvek č. 171

Čau, parádní thread, mě to určitě přesvědčilo, o parádní funkčnosti, o úspoře ani nemluvím... Jen teda ta cena.. Je to vcelku dost.. Chtěl bych se zeptat, jaká je velikost toho panelu.. Sice jsem to četl cely, ale nejsem si jistej, zda to někde padlo.. Pravděpodobně našetřím nějakej cash a jdu do toho, ale panel bych asi koupil na e-bay, řekl bych, že úspora bude 100%!! Mrkněte na: http://cgi.ebay.co.uk/225-LED-Red-B...=item41530774a5

Old Post 26-09-2010 v 13:52 PM
asi_sem_moc je offline   Profil uživatele asi_sem_moc   Find more posts by asi_sem_moc   Foto galerie člena asi_sem_moc   Click here to Send asi_sem_moc a Private Message   Add asi_sem_moc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Piep town
Stálý Člen

Karma uživatele Piep town - 93% PěstitelskáKarma uživatele Piep town - 93% PěstitelskáKarma uživatele Piep town - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 172

Citace :

''Vidím to naprosto stejně... nějakej GE index je sice hezká věc, ale podle mýho poměr 600W HPS/300g a 172W LED/152g je jasnej důkaz a nemusím ani nic počítat, postačí mi jen tento poměr... ''

Já Ti do toho nechci kecat, ale třebas já udělam na 600k světlu 600g a myslím že je zde miliony lepších co daj ještě mnohem víc.

Old Post 02-10-2010 v 20:25 PM
Piep town je offline   Profil uživatele Piep town   Find more posts by Piep town   Foto galerie člena Piep town   Click here to Send Piep town a Private Message   Add Piep town to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DrNi
Stálý Člen

Karma uživatele DrNi - 96% PěstitelskáKarma uživatele DrNi - 96% PěstitelskáKarma uživatele DrNi - 96% PěstitelskáKarma uživatele DrNi - 96% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 162  

Příspěvek č. 173

.. snuk1 dobra prace.. tesim se na pokracovani..
..jen mi prijde, ze je fakt naprd aby bylo svetlo 50cm nad kytkama(kdyz to v porovnani s HPS hreje fakt jen maloucko) ..jak jsem pochopil, tak tenhle panel musis dat 50cm nad kyti, jinak neosvitis porebnou plochu. ..osadit panel tema diodama ridceji, tak jich pouziju stejnej pocet, akorat mi to z mensi vejsky osviti vetsi plochu.. proste svitit s tema diodama 10cm nad kytkama.. a urco by to bylo lepci.. to je jen muj nazor..

Old Post 03-10-2010 v 15:42 PM
DrNi je offline   Profil uživatele DrNi   Find more posts by DrNi   Foto galerie člena DrNi   Click here to Send DrNi a Private Message   Add DrNi to your buddy list     Navštiv homepage uživatele DrNi! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MK72
Stálý Člen

Karma uživatele MK72 - 46% PěstitelskáKarma uživatele MK72 - 46% PěstitelskáKarma uživatele MK72 - 46% PěstitelskáKarma uživatele MK72 - 46% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 116  

Příspěvek č. 174

To Dr.Ni: taky mi vrta hlavou proč se ty panely nedělají jak píšeš.

Dalši diskuze na téma LEDky pokračuje tady , tohle je o snuk1 pěstu , Hlava

Naposledy upravil Hlava 09-03-2011 v 00:33 AM

Old Post 03-10-2010 v 22:19 PM
MK72 je offline   Profil uživatele MK72   Find more posts by MK72   Foto galerie člena MK72   Click here to Send MK72 a Private Message   Add MK72 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
travodlak
člen

Karma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 498 

Příspěvek č. 175

jestli tohle někoho nepřesvědčilo...já zkusim těch 48w

Old Post 31-10-2010 v 14:29 PM
travodlak je offline   Profil uživatele travodlak   Find more posts by travodlak   Foto galerie člena travodlak   Click here to Send travodlak a Private Message   Add travodlak to your buddy list     Navštiv homepage uživatele travodlak! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BloodyBeer
Stálý Člen

Karma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 887  

Příspěvek č. 176

Tak jsem byl poucen na icmagu ze obe tyto svetla vypadaji jako dobra zlodejna ... predevsim to prvni. Tzn si budu muset jeste par let asi pockat .... holt to vypada na ten sodik no

125W CFL Mandala, SSH
125W CFL, 150HPS. Sensi Mix, Cole Train
Gumby Hash
Bloodyho Bezúdržbový Pěst

Vsechny cisla SoftSecretsCZ volne k stahnuti:http://www.softsecrets.nl/?id=150&title=Issues

I fall in love to LST but scotland is my only love.

Karma je děvka, není hezké přát ostatním něco nepěkného.

Old Post 29-11-2010 v 23:57 PM
BloodyBeer je offline   Profil uživatele BloodyBeer   Find more posts by BloodyBeer   Foto galerie člena BloodyBeer   Click here to Send BloodyBeer a Private Message   Add BloodyBeer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:24 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 9 10 11 12 13  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4406010 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív