Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Síň Slávy » LED GROW 144W Respectflowers
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 7 8 9 10 11 »
Autor
Téma 
guerilla
Stálý Člen

Karma uživatele guerilla - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 462 

Příspěvek č. 129

Hm, moc pěkné, přeci jen je v tom možná budoucnost

Jinak dovolil jsem si udělat pořadí tipujících

1. psychonaut 151
2. krasus 150
3. 3g rozdíl bodlis 149 a šapša 155

"Mít rád lidi a milovat lidi, to je celé tajemství a snad jediný recept na štěstí. "

Old Post 24-06-2010 v 11:26 AM
guerilla je offline   Profil uživatele guerilla   Find more posts by guerilla   Foto galerie člena guerilla   Click here to Send guerilla a Private Message   Add guerilla to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zagg911
Stálý Člen

Karma uživatele zagg911 - 55% PěstitelskáKarma uživatele zagg911 - 55% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 130

Já si myslim že je to hodně dobrej vysledek, kdyz si vemete jak to mel vyoko nad vrcholkama atd... i tak se dostal nad 1g/w a to pod sodíkem stejné, nebo o řadu větší wattáže (150-250w) dáte asi těžko.. takže můžete protestovat že je to neefektivní za ty prachy, ale až se doladěj všechny detaili tak z toho klidně může bejt i těch vysněných 2g/w ;-) až budu mít prachy tak do toho určitě půjdu! Si borec žes to testnul a těšim se na jaky výsledek se dostaneš až použiiješ víc menších panelů, se kterými se dostaneš blíž ke kytkam :-) K+ a dik za tenhle test

I love Mary J

Old Post 24-06-2010 v 15:26 PM
zagg911 je offline   Profil uživatele zagg911   Find more posts by zagg911   Foto galerie člena zagg911   Click here to Send zagg911 a Private Message   Add zagg911 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Walla
Nový Člen

Karma uživatele Walla - 20% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 131

Předně díky za zajímavý pokus, který mě ale jen utvrdil v tom, že současné LED panely v žádném případě výbojky nenahradí. Ještě nenastal jejich čas.
Proto je nesmysl utrácet 11tis za panel, který má sice skvělou životnost 7let, ale jeho účinnost bude za pár let mnohonásobně překonána a za nižší cenu.
Nechci v žádném připadě hanit tvuj test grow, ale rozčiluje mě to přehnané vychvalování drahých LED panelů, pod kterými máš po několika měsíčním snažení a šlechtení cca 15g řídkých minipaliček na 1 kyti. Navíc se obávám o to hlavní aby to dávalo a chutnalo..
Až pozdě zjistíte, že lákavé kecy prodejců na netu jsou úplně zcestné, že jste vyhodili kupu peněz za něco co úplně tak nefunguje. Diody se hodí max. na růst, a to je za tu cenu trošku málo.
Revoluce se tedy zatím nekoná, doufám ale že nás nenechá dlouho čekat...

Old Post 24-06-2010 v 19:58 PM
Walla je offline   Profil uživatele Walla   Find more posts by Walla   Foto galerie člena Walla   Click here to Send Walla a Private Message   Add Walla to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dokktor
Stálý Člen

Karma uživatele dokktor - 66% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 552  

Příspěvek č. 132

walla: jak tě mohlo přesvědčit neco, cos očividně vubec nečetl? vidím, že o káčka se ti postarali jiní, já tě nechám žít

Old Post 25-06-2010 v 10:43 AM
dokktor je offline   Profil uživatele dokktor   Find more posts by dokktor   Foto galerie člena dokktor   Click here to Send dokktor a Private Message   Add dokktor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snuk1
Stálý Člen

Karma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 346  

Příspěvek č. 133

Všem díky za zájem a podporu.. fakt si toho cením a budu se snažit udělat další počin... domluvil sem se s MODama, že to tu promažeme a já to nové kolo potom hodím za to... tímto doufám, že se na mě za to nikdo nebude zlobit...

Walla: Ahoj... dokktor ti to řekl jasně a stručně... líp bych to nedokázal asi... nezlob se, ale v tomhle se musím zastat firmy, od které panel mám... protože mi nikdo nic nevnucoval.. dokonce se mi věnovali mnohem víc než sem čekal... prakticky byli vemi ochotní... taky jinak ano.. mají tam napsáno, že panel usvítí plochu, která není pro naše účely reálná, ale to mi hned napsali, když sem panel kupoval, že pro konopí, je potřeba o něco víc než na co to používají ostatní kupující ... a to na masožravky ( a na ty to prej jede dost dobře ).

Takže mi nikdo nic reklamně nevnucoval...

Dál na ty modely co sem tam měl, které prakticky nejsou nijak výnosné a ty šišky ani pod 600W nebyly o moc větší bych si dovolil tomu panelu nekřivdit, protože jemu velký dík... sám sem nečekal ani 100 popravdě. Zachránily to nebuly si myslím.

Dál bych podotknul, že je to velice chutný a účinkově stejný jako Senzi haze co sem měl dřív pod 4kilem... takže bez rozdílu. A chuť si myslím záleží na dobrým a včasným průplachu než na světle...

Ještě bych chtěl jednou všem poděkovat za podporu a sledování ! Opravdu to člověka nakopne !

S dalším kolem teď bude chvilku pauza, protože nemám teď moc času, ale doufám, že bude co nejdřív !

Jaká je vize?

Asi 4x48W panýlek nebo 5x48W ( do pětky na kostce ), AMAZON a ověřený S.A.G.E. od pana Haryho !



LED GROW 144W Respectflowers

Old Post 25-06-2010 v 11:08 AM
snuk1 je offline   Profil uživatele snuk1   Find more posts by snuk1   Foto galerie člena snuk1   Click here to Send snuk1 a Private Message   Add snuk1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lapaj
Stálý Člen

Karma uživatele lapaj - 57% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 102  

Příspěvek č. 134

citace:
Původní příspěvek od Walla
Předně díky za zajímavý pokus, který mě ale jen utvrdil v tom, že současné LED panely v žádném případě výbojky nenahradí. Ještě nenastal jejich čas.
Proto je nesmysl utrácet 11tis za panel, který má sice skvělou životnost 7let, ale jeho účinnost bude za pár let mnohonásobně překonána a za nižší cenu.
Nechci v žádném připadě hanit tvuj test grow, ale rozčiluje mě to přehnané vychvalování drahých LED panelů, pod kterými máš po několika měsíčním snažení a šlechtení cca 15g řídkých minipaliček na 1 kyti. Navíc se obávám o to hlavní aby to dávalo a chutnalo..
Až pozdě zjistíte, že lákavé kecy prodejců na netu jsou úplně zcestné, že jste vyhodili kupu peněz za něco co úplně tak nefunguje. Diody se hodí max. na růst, a to je za tu cenu trošku málo.
Revoluce se tedy zatím nekoná, doufám ale že nás nenechá dlouho čekat...


no teda, tak maximálne na rast je to viac ako veľká kopa rečí. na druhej strane idem síce len 250 HPS a dávam na tvoju pravdu, že teplo diódy len nechajú vypŕchať zato čo HPS ho krásne "vypáli" do rastlinária, no práve dať miesto 170W (pri CFL 200 BLUE) na rast dajakých 48W... TO BY šlo, aj by som sa na to dal, aj ma to asi presvedčilo. !Ale dám asi iba na 7watovky maximálne tú 48=eqv. 50HTP/90 pre rast. Bars teda bez komentára kto chce mať rastlinstvo počas zimy ako v lete nižšie 350W ísť je číre blahorečenie o tom čo bude v budúcnosti. Za diody je to fakt hafo praxov. Ale za tú elektriku tiež nie málo. GroWeri držme spolu!

Old Post 25-06-2010 v 20:27 PM
lapaj je offline   Profil uživatele lapaj   Find more posts by lapaj   Foto galerie člena lapaj   Click here to Send lapaj a Private Message   Add lapaj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 135

mít peníze tak neváhám a du do led nechapu lidi co proti tomu něco maj.................... bych chtěl vydět co by vyrostlo za koštata u stejny vataže hps při této výšce a když ete ke všemu připočtu že se nemusim starat o to že se mi kytky usmažej když se třeba pojebe větrák super věc jen ta cena ale určite za čas klesne ................. přeju mnoho štěstí v dalších led growech

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 25-06-2010 v 20:56 PM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snuk1
Stálý Člen

Karma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 346  

Příspěvek č. 136

Ještě sem chtěl podotknout jednu věc... a to je to, že ten panel má takový jiětění, že kdyby se přehřál nebo nastala chyba, celej vypne... kdežto třeba u 6kila po dvou kolech má člověch strach, že se to tím hrčením rozskočí a roztaví... nezapomínejte pořád jednu věc... je to předřadník, lampa a stínítko v jednom jediným panýlku. Toho si na tom cením... a taky se s LEDkama jede líp na dovolenou jak s nějakým 6kilem...



LED GROW 144W Respectflowers

Old Post 25-06-2010 v 21:36 PM
snuk1 je offline   Profil uživatele snuk1   Find more posts by snuk1   Foto galerie člena snuk1   Click here to Send snuk1 a Private Message   Add snuk1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pestouniii
Stálý Člen

Karma uživatele pestouniii - 98% PěstitelskáKarma uživatele pestouniii - 98% PěstitelskáKarma uživatele pestouniii - 98% PěstitelskáKarma uživatele pestouniii - 98% PěstitelskáKarma uživatele pestouniii - 98% PěstitelskáKarma uživatele pestouniii - 98% PěstitelskáKarma uživatele pestouniii - 98% PěstitelskáKarma uživatele pestouniii - 98% PěstitelskáKarma uživatele pestouniii - 98% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 248  

Příspěvek č. 137

no me osobne po tom co jsem videl u tebe ledky moc nedostaly.... urcite jim fandim a mozna to bude jednou to nej a mozna ze uz je:-) ale nezlob se na me 151g pod 144W ledky je fakt na hovno. tvoje genetika je normalni takze v tom nevidim problem delat kolem g na wat i pod sodikem..... neco to chce zlepsit, at se dari

"Vy už jste féroví huliči, vy to hulíte bez tabáku!!" - hláška z r.2006 vychovatele a protidrogového preventisty na DDM

Old Post 25-06-2010 v 22:42 PM
pestouniii je offline   Profil uživatele pestouniii   Find more posts by pestouniii   Foto galerie člena pestouniii   Click here to Send pestouniii a Private Message   Add pestouniii to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alpa
Stálý Člen

Karma uživatele alpa - 70% PěstitelskáKarma uživatele alpa - 70% PěstitelskáKarma uživatele alpa - 70% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 138

pokud v dalsim kole dokazes udrzite vetsi g na w tak tady na groweru a v growshopech nastane LED boom jeste vetsi nez s tema telkama


jinak jsem zvedav na dalsi kolo{chceme ho co nejdrive^^} a drzim pesti pro tve stesti

Old Post 26-06-2010 v 01:07 AM
alpa je offline   Profil uživatele alpa   Find more posts by alpa   Foto galerie člena alpa   Click here to Send alpa a Private Message   Add alpa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fananek7
Stálý Člen

Karma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 395  

Příspěvek č. 139

Snuku klobouk dolů,už jen za tu odvahu to všem ukázat a poučit i sám sebe víc jak gram na w. pod ledkama na prvý pokus je velký úspěch!!!
A K+!
pestouniii ,zajímalo by mně kolik ty pěstuješ G pod W a na kolik tě to vyjde?
Co podle tebe není na hovno?
Zítra si přečtu tvoje treedy,abych věděl co stojí za to...
Všem pěstu zdar!!!



Fanánkův out 2010

Old Post 26-06-2010 v 01:42 AM
fananek7 je offline   Profil uživatele fananek7   Find more posts by fananek7   Foto galerie člena fananek7   Click here to Send fananek7 a Private Message   Add fananek7 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele fananek7! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 140

Hosi ste jak male decka g na wat???FUCK OFF PEAPLE k cemu ti sou velke sisky kdyz se stoho nezhuli ani tvoje mama... JAH

diodky sou idealni reseni pro nenapadne growery

jo a spodobnim osazenstvem dou delat zazraky jen se musi vedet jak na to

Old Post 26-06-2010 v 06:15 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snuk1
Stálý Člen

Karma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 346  

Příspěvek č. 141

Jak říká pan Aeroman... ty geny sou síla ! Ale myslím, že každej ví, že haze nejsou bomby jak nějakej chronic, ze kterýho se nezhulí ani Aerova mama !



LED GROW 144W Respectflowers

Old Post 26-06-2010 v 07:22 AM
snuk1 je offline   Profil uživatele snuk1   Find more posts by snuk1   Foto galerie člena snuk1   Click here to Send snuk1 a Private Message   Add snuk1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tayem de Tox
Stálý Člen

Karma uživatele Tayem de Tox - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 521  

Příspěvek č. 142

citace:
Původní příspěvek od snuk1
Jak říká pan Aeroman... ty geny sou síla ! Ale myslím, že každej ví, že haze nejsou bomby jak nějakej chronic, ze kterýho se nezhulí ani Aerova mama !


tahle věta nedává smysl ale to neva.

mě by jenom zajímalo, jakej byl GE index. protože to vaše g/w je uplně naprd údaj.

ge index: http://grower.cz/pestovani/navody/...tirny/3.html#21

grower.cz resident (since 2006) JOINTS ORTHODOX!

Grower doporučuje deTOX! OUT2006 i OUT2007
Outdoor system VPS 2008
Tayemovo 2009



Old Post 26-06-2010 v 07:47 AM
Tayem de Tox je offline   Profil uživatele Tayem de Tox   Find more posts by Tayem de Tox   Foto galerie člena Tayem de Tox   Click here to Send Tayem de Tox a Private Message   Add Tayem de Tox to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snuk1
Stálý Člen

Karma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 346  

Příspěvek č. 143

To bys nebyl ty abys neměl nějakej problém ... takovej věčnej rýpal .. navíc mně ta věta smysl dává a myslím, že snad ani není nejhůř formulovaná.

A za ty tvoje věčný prupovídky si ten GE ndex spočítej sám ... dny a vše sem tu poctivě zaznamenával...

Až bude svátek věčných prudilů, pošlu ti paličku ... nebuď načučenej, dneska je pěkně



LED GROW 144W Respectflowers

Old Post 26-06-2010 v 10:01 AM
snuk1 je offline   Profil uživatele snuk1   Find more posts by snuk1   Foto galerie člena snuk1   Click here to Send snuk1 a Private Message   Add snuk1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tayem de Tox
Stálý Člen

Karma uživatele Tayem de Tox - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 521  

Příspěvek č. 144

citace:
Původní příspěvek od snuk1
To bys nebyl ty abys neměl nějakej problém ... takovej věčnej rýpal .. navíc mně ta věta smysl dává a myslím, že snad ani není nejhůř formulovaná.


"haze nejsou bomby-jako chronik-kterej nezhuluje" to mi nedává smysl no. ale to je vedlejší přece. mě by zajímal ten GE index.. (jakej já sem rejpal?- podle mě g/w je uplně zcestnej údaj, tak se ptám na ten GE. nic sem nehodnotil, svůj názor si tu nechávám pro sebe...čili nerejpu, ne?).

grower.cz resident (since 2006) JOINTS ORTHODOX!

Grower doporučuje deTOX! OUT2006 i OUT2007
Outdoor system VPS 2008
Tayemovo 2009



Old Post 26-06-2010 v 10:08 AM
Tayem de Tox je offline   Profil uživatele Tayem de Tox   Find more posts by Tayem de Tox   Foto galerie člena Tayem de Tox   Click here to Send Tayem de Tox a Private Message   Add Tayem de Tox to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:39 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 7 8 9 10 11 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7179200 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív