Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Fanánkův out 2010
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
fananek7
Stálý Člen

Karma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 395  

Organika Fanánkův out 2010 Příspěvek č. 1






Rozhodl jsem se založit tento treed hlavně na používání co nejmenšího množství umělých hnojiv a chemii vyloučit úplně.
Vše poroste venku ve volné přírodě.

Hnojivo pro růst-předpěst-substrát na pelargonie od Agro
růst-venek -prooraná půda+kompost+vápník-je tam kyselá půda+dřevěný popel-minerály.

Hnojivo květ-kompostový čaj,hlavně výluhy s kopřiv a listí rostlin,získávané od spodu a zástřihy.Později moje osvědčené koňské koblížky :-) Nevylučuji použití startovací dávky-bio bluum od ATAMI,pro nasazení správného průběhu květu za periodou 12/12.

Satba přímo do substrátu do sazeničáků pr. zhr. 10cm.

Materiál:
3x Durban possion
5x Power skunk
5x Shiva skunk
5x Sativa,kterou jedu už 5 let,velká silná,přežije snad vše kromně
slimpošů,ale NONAME.
5x Sativa-podobných vlastností,ale tmavší.
Možná ještě něco přibyde,uvidíme :afro:

Dnes jsem fotil moje zárodky...

Budu rád za každé připomínky.



Fanánkův out 2010

Old Post 04-04-2010 v 22:22 PM
fananek7 je offline   Profil uživatele fananek7   Find more posts by fananek7   Foto galerie člena fananek7   Click here to Send fananek7 a Private Message   Add fananek7 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele fananek7! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fananek7
Stálý Člen

Karma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 395  

Příspěvek č. 2

Pro doplnění info o foto-Na hoře vše do kupy v levo DP,v pravo tabáček.
3a5-můj noname-jede největší pecky a 4-PS.



Fanánkův out 2010

Old Post 04-04-2010 v 22:39 PM
fananek7 je offline   Profil uživatele fananek7   Find more posts by fananek7   Foto galerie člena fananek7   Click here to Send fananek7 a Private Message   Add fananek7 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele fananek7! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PLANTER
Stálý Člen

Karma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 377  

Příspěvek č. 3

zdar a to to máš už všechno venku? jestli jo což usuzuju podle fotek a fialovění lístků foto č4 tak se na to vyprdni a radši to hoď pod ňáký zářivky,úsporky aspoň na 2tejdny

Můj Balkón 09 Moje Psychotropní Zahrádka 1st-in 72w cfl Můj balkón 2010 RAP,D´N´B,JUNGLE

Old Post 05-04-2010 v 00:40 AM
PLANTER je offline   Profil uživatele PLANTER   Find more posts by PLANTER   Foto galerie člena PLANTER   Click here to Send PLANTER a Private Message   Add PLANTER to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PLANTER! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaOUT
Stálý Člen

Karma uživatele papaOUT - 79% PěstitelskáKarma uživatele papaOUT - 79% PěstitelskáKarma uživatele papaOUT - 79% PěstitelskáKarma uživatele papaOUT - 79% PěstitelskáKarma uživatele papaOUT - 79% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 383  

Příspěvek č. 4

for PLANTER : ja mám doma za plastovým oknom presne také isté rastlinky...kamaráti majú rastlinky tiež už vonku....no a nevidím žeby im niečo nevyhovovalo čiže zbytočne to bude dávať pod umelé osvetlenie ....čús

Old Post 05-04-2010 v 06:30 AM
papaOUT je offline   Profil uživatele papaOUT   Find more posts by papaOUT   Foto galerie člena papaOUT   Click here to Send papaOUT a Private Message   Add papaOUT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jahaha
Stálý Člen

Karma uživatele jahaha - 94% PěstitelskáKarma uživatele jahaha - 94% PěstitelskáKarma uživatele jahaha - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2009
Příspěvků: 91  

Příspěvek č. 5

Taky se mi to zda jeste brzo to davat ven.rano jsou jeste obcas mrazy a to jim moc dobre nedela kdyz jsou tak male.

Jahuv out 09
Jahahuv out 2010

Old Post 05-04-2010 v 09:00 AM
jahaha je offline   Profil uživatele jahaha   Find more posts by jahaha   Foto galerie člena jahaha   Click here to Send jahaha a Private Message   Add jahaha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mentaly
Stálý Člen

Karma uživatele mentaly - 39% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 6

hmm máš to v pohodě ale taky bych radši rostlinky dal za okno,
je to totiz vystresované mrazem proto ti to na fotce c4 fialovy
jinak hodne stesti u nas vcera pekne snezilo bacha na to peace

Old Post 05-04-2010 v 13:30 PM
mentaly je offline   Profil uživatele mentaly   Find more posts by mentaly   Foto galerie člena mentaly   Click here to Send mentaly a Private Message   Add mentaly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fananek7
Stálý Člen

Karma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 395  

Nápad OK. Příspěvek č. 7

Díky moc za pochvalu,ale hlavně za upozrnění,ale já to mám už 14 dní za oknem a teď jak bylo volno,tak jsem jim dal šanci nasát kvalitní množství sl. paprsků s obsahem UV.-Proto ta fialková.
Hlavní důvod je aby se netáhly za slunkem.
Jinak hned po západu slunka šup do baráčku.Dnes odpočívají doma.
U nás bylo 3 dny slunečno,ale dnes na velikonoce je pod mrakem a deštivo,takové psí počasí...

Nebojte hoši mám to vychytané už z loňska.
Takové malé žgrmlo bych na mráz nedal!
Díky,ale za kvalitní názory. girl



Fanánkův out 2010

Old Post 05-04-2010 v 16:02 PM
fananek7 je offline   Profil uživatele fananek7   Find more posts by fananek7   Foto galerie člena fananek7   Click here to Send fananek7 a Private Message   Add fananek7 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele fananek7! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fananek7
Stálý Člen

Karma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 395  

Pohodička Příspěvek č. 8

JOJO,
Doufám,že počasí se už umoudří,pokud bude pěkně,tak jich budu přenášet a za 14 dní budou venku v květníkách a kdyby byla kosa,tak jich dám na noc domů.
Jinak do země půjdou až po3 zmrzlých v půlce května.
Jistota je kulomet :-)



Fanánkův out 2010

Old Post 05-04-2010 v 17:15 PM
fananek7 je offline   Profil uživatele fananek7   Find more posts by fananek7   Foto galerie člena fananek7   Click here to Send fananek7 a Private Message   Add fananek7 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele fananek7! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fananek7
Stálý Člen

Karma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 395  

Palec nahoru Stavba pařeniště Příspěvek č. 9






No,přestaňme se zabývat kravinama a zajímejme se novinkami,které mně potkali minulý týden....
10 dní jsem nefotil,protože nechci dávat fotky každý den,když vzrostou o 1mm,ale budu fotit až když uvidím opravdu změny.teď už nějaké pokroky jsou a né malé,roste to všechno moc pěkně a mám z nich radost...

Minulý čtvrtek se mi stala celkem super haluz.Když jsem jel z obchodu,tak jsem uviděl u kontejneru na sklo opřené dvojité sklo rozmněr 150X50cm,bydlím na baráku,tak jsem ho hned šoupl do auta s tím,že se bude hodit při nějaké rekonstrukci.
Mněl jsem z něho celkem radost,ale o to větší když jsem si uvědomil na co ho budu mít !
Vyrobím si z něho pařeniště !!!

foto č.1-sklo

Doma za oknem to sice rostlo pěkně,dobře to naklíčilo,ale furt to přenášení ven na slunko aby se to netáhlo,mně už nebavilo :-( .
Proto jsem se rozhodl pro pařeniště,kde budou kytky,které jsou už skoro měsíc po naklíčení zase kousek blíže k přírodě,budou mít dostatek slunce,tepla a hlavně vlhka-nemusím rosit a skoro vůbec zalévat,voda se tam točí sama.
Napadlo mně to už mnohem dříve,ale problém byl ten-jak jich uchránit před mrazem?
Izolační dvojsklo je teda ideálním řešením...
Potom mi už dalo pár minut přemýšlení z čeho vyrobit konstrukci,obětovat pár hodin času,trochu té zručnosti a plán se mohl zrealizovat.
Vše jsem při práci fotil a rád se všema podělím o pár rad a s návodem jak si izolační pařeniště snadno vyrobit.

F. 2-co ktomu budeme potřebovat?

Jako konstrukční a zároveň izolační materiál jsem použil podlahový polistyren t. 70mm,který mi zbyl jak jsem dělal podlahu-celkem 3ks,klasický rozmněr 50X150.
Jak už jsem se zmínil,moc k tomu nepotřebujem,ideální je když máte přímočarou pilu,když né tak stačí ocaska.Na fotce je ještě akučko,ale to jsem stejně potřeboval až na závěr...


f. 3-příprava materiálu

Desky seřízneme podélně podle tvaru jaký chceme mít, ze šikma Ať tam pere slunce z jihu a odtéká voda!
Desky se skrátí tak ať je můžem přeplátovat kvůli tepelným strátám...
Do horních stěn jsem udělal polodrážku podle skla a tloušťky stěn viz foto,protože jsem si řek kyž už tak už a udělal jsem dobře,protože teď mi to drží celkovou konstrukci...

F.4a5-výroba.



Fanánkův out 2010

Old Post 13-04-2010 v 22:20 PM
fananek7 je offline   Profil uživatele fananek7   Find more posts by fananek7   Foto galerie člena fananek7   Click here to Send fananek7 a Private Message   Add fananek7 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele fananek7! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fananek7
Stálý Člen

Karma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 395  

Obecné Pokračujem... Příspěvek č. 10






Na dalších fotkách jsou další postupy,podle popisu vám to určitě dojde a potom montáž...



Fanánkův out 2010

Old Post 13-04-2010 v 22:45 PM
fananek7 je offline   Profil uživatele fananek7   Find more posts by fananek7   Foto galerie člena fananek7   Click here to Send fananek7 a Private Message   Add fananek7 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele fananek7! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fananek7
Stálý Člen

Karma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 395  

Organika A další seriálek... Příspěvek č. 11






Na dalších fotkách je výsledný produkt -moje pěstírníčka...



A na jedné z fotek je můj samovolně vysemeněný noname,který jedu už 4tým rokem.
Už je tam měsíc,zasekl se kvůli kosy a celou dobu čekal na moje pařeniště !!!



Fanánkův out 2010

Old Post 13-04-2010 v 23:02 PM
fananek7 je offline   Profil uživatele fananek7   Find more posts by fananek7   Foto galerie člena fananek7   Click here to Send fananek7 a Private Message   Add fananek7 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele fananek7! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fananek7
Stálý Člen

Karma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 395  

Obecné Jedem! Příspěvek č. 12






No a bylo by na čase dát kytičkám to nejlepší,ať se nám pěkně rozjedou.
Na první fotce je celkový pohled,





Další je durban-2X




Další jsou skanky,podrobněji později



A ten rozvinutý macek je moje noname sativa....



Fanánkův out 2010

Old Post 13-04-2010 v 23:13 PM
fananek7 je offline   Profil uživatele fananek7   Find more posts by fananek7   Foto galerie člena fananek7   Click here to Send fananek7 a Private Message   Add fananek7 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele fananek7! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fananek7
Stálý Člen

Karma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 395  

Pohodička Šup tam s nima!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Příspěvek č. 13





Přeju jim,ať se jim tam moc líbí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!














Zítra napíšu taploty za posledních 5 dní a taky dokumentační foto z dne i noci.Je to síla,pčes noc teplozy neklesnou pod 10*C!
A to je venku 3!!!
Topěj sami sobě,tak se kochejte



Fanánkův out 2010

Old Post 13-04-2010 v 23:21 PM
fananek7 je offline   Profil uživatele fananek7   Find more posts by fananek7   Foto galerie člena fananek7   Click here to Send fananek7 a Private Message   Add fananek7 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele fananek7! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fananek7
Stálý Člen

Karma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 395  

Nápad Maj se dobře jojo! Příspěvek č. 14


Ahoj,především musím všem moc poděkovat za K+,kdybych se jmenoval Kája Gottů,tak bych řekl,tak to bych opravdu nečekal !
No dával jsem to tady včera asi 3 hodiny,tolik mi zabrala stavba toho boxu :-)


Včera jsem udělal foto pro představu-0:30h a i když venku pršelo a byli 3*C,tak v pařeništi bylo 10*C!!!
Je to foceno večer při baterce,tak je celkem psycho...
Dnes u ná celý den pršelo,tak jsem vůbec nefotil,protože jsem neotvíral sklo,aby tam nenapršelo a neuteklo teplo.I když bylo hnusně,tak tam bylo 15*C,takže paráda.
Už se těším na pátek kdy má svítit slunko a na ponělí kdy má být -1*C.
To bude teprve test...
Další foto bude koncem víkendu-jak jim to svědčí !

Tak pěstu zdar!



Fanánkův out 2010

Old Post 14-04-2010 v 19:41 PM
fananek7 je offline   Profil uživatele fananek7   Find more posts by fananek7   Foto galerie člena fananek7   Click here to Send fananek7 a Private Message   Add fananek7 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele fananek7! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fananek7
Stálý Člen

Karma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 395  

Škůdci pokračuje Příspěvek č. 15






Nazdar,tak nám zemřel Jack Herer.
Tak to je smutná zpráva,budiš mu zem lehká...

Vzpomínejme na něj v dobrém a pokračujme v jeho práci...
Za druhé chci poděkovat členovi teaman ,který mně a ještě několika growrům zaslal semínka svoji vyšlechtěné odrudy a to zcela zdarma!
Ještě ten večer si už lebedily v teple a vlhku a podíval jsem se na jeho treed a jsou to kříženci:

Power Plant
X
Sour Diesel X Jack Herrer

Takže to může být zajímavá kytička a pokud vše dobče půjde uctím letos Jackem OUT,který byl samcem
teaman mu název nedal,ale já mu budu říkat-
Power Herrer! ,pkud s tím teamene souhlasíš? Pěkně to při vyslovení drnčí Zkratka je potom PH.

Ale teď k pařeništi-musím uznat,že na to jaké bylo hnusné počasí,že udělali velký pokrok a že to opravdu funguje!Fotky jsem sice slíbil na neděli,ale nedalo mi to,aspoň můžete porovnat jak rychle to roste když je hnusně a zas když pěkně...

F1[B/] škaredě

[B]F2[B/] taky

[B]F3
Dnes 11.30- 40*C!,takže sklo šlo dolů!
Potom se teplota ustálila na 20*C-na slunku


F4 Asi odpoledne jsem zjistil,že ten můj noneme predátor nějak
žene,tak jsem zvedl,mněl jsem ho v takovém obalu od rajčat
a drali se tam kořeny-2 kytky naraZ je blbost!!!
Propletli se kořínky a ještě že jsem si toho všiml včas a dal
jsem vše do pořádku.

F5 Predátor-kořeny



Fanánkův out 2010

Old Post 16-04-2010 v 22:07 PM
fananek7 je offline   Profil uživatele fananek7   Find more posts by fananek7   Foto galerie člena fananek7   Click here to Send fananek7 a Private Message   Add fananek7 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele fananek7! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fananek7
Stálý Člen

Karma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 395  

Obecné Příspěvek č. 16



Takže sativka Predátor dostal důstojné místo v prvém nefalšovaném květináči-povýšil

PS:1.)Kdybych byl dnes mimo domov asi by se tam upekli,mnělo by se to hlídat,nebo večer,odpoledne zadělat,ráno oddělat-pokud pere slunko.

2.)Nikdy nesázet 2 kytky naráz,při přesazování se potrhají kořínky

3.)Ať už je konečně pěkně a svítí,dnes by to už šlo...

4.)Dotazy na cokoli směřujte sem-týkající se tohoto treedu...

5.)Děkuji všem příznivcům za K+

Další fota asi po dvou slunečních dnech-uvidíme...
Tak pěstu zdar a ať se daří všem!!!
A nerozbíjejte si bábovičky!!!



Fanánkův out 2010

Old Post 16-04-2010 v 22:27 PM
fananek7 je offline   Profil uživatele fananek7   Find more posts by fananek7   Foto galerie člena fananek7   Click here to Send fananek7 a Private Message   Add fananek7 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele fananek7! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:33 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
04-07-2020 - Můj out 2020 - 9 odpovědí
29-08-2019 - Fast out 2019 - 72 odpovědí
26-10-2017 - Špekův out 2017 - 48 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4585780 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív