Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Fanánkův out 2010
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
PLANTER
Stálý Člen

Karma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 377  

Příspěvek č. 17

moc pěkně se ti to rozjíždí kolego nejvíc se mi líbí ten pařník napůl z polistyrenu edit: sour jack x power plant mi teď dorazilo taky od teamana a power herrer je dobrá zkratka

Můj Balkón 09 Moje Psychotropní Zahrádka 1st-in 72w cfl Můj balkón 2010 RAP,D´N´B,JUNGLE

Old Post 17-04-2010 v 00:58 AM
PLANTER je offline   Profil uživatele PLANTER   Find more posts by PLANTER   Foto galerie člena PLANTER   Click here to Send PLANTER a Private Message   Add PLANTER to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PLANTER! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fananek7
Stálý Člen

Karma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 395  

Palec nahoru Příspěvek č. 18

Díky moc za podporu,pařeniště opravdu všem-kteří maj to štěstí a mají zahradu opravdu doporučuji.
No ten názew mne napad když jsem si po přečtení jeho treedu napsal na papír rodokmen.Power byl na začátku a Herrer byl na konci a bylo rozhodnuto
Taky tím uctíme samotného Jacka!
Ty aby si nakonec ten náš teaman neotevřel seed banku !!!
Zítra přidám nové fota-odpodledne vyfotím a večer vložím.
Tak zatim...



Fanánkův out 2010

Old Post 17-04-2010 v 20:55 PM
fananek7 je offline   Profil uživatele fananek7   Find more posts by fananek7   Foto galerie člena fananek7   Click here to Send fananek7 a Private Message   Add fananek7 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele fananek7! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fananek7
Stálý Člen

Karma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 395  

Pohodička Foto Příspěvek č. 19






Ahoj,tak dávám foto pár krasavců po dvou dnech když je pěkně,je to foceno v podvečer a bylo už dost chladno a sklo jsem mněl už 2h zakryté,tak jsem to fotil přes sklo,tak je to takové tajemné
Ale pro představu to určitě bude stačit.
Další foto zařadím asi až za 14dní a to už asi bude zeleňoučké políčko
Jinak Power Herrer od teamana mi vyklíčil-je to super!!!

F1 -Durbánek






F2 -Power skunk










F3 Shiva skunk









F4 Moje sativa










F1 -teplomněr



Fanánkův out 2010

Old Post 18-04-2010 v 21:41 PM
fananek7 je offline   Profil uživatele fananek7   Find more posts by fananek7   Foto galerie člena fananek7   Click here to Send fananek7 a Private Message   Add fananek7 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele fananek7! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fananek7
Stálý Člen

Karma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 395  

Pohodička Mlsaj pěkně!!! Příspěvek č. 20






Tak jsem tady s trochou fotek jak jsem slíbil.

Daří se jim v domečku opravdu skvěle,to musíte uznat sami podle fotek
Dnes bylo skvělé počasí a rostly před očima.
Teplota v 9:30 vystřelila skoro na 50*C,tak sklo muselo šmahem dolů,ale aspoň se tam zapařili a drželi teplotu až do odpoledne kolem 30*C.
Durban už začíná krásně vonět a četl jsem na durbanových stránkách,že je těžké tu vůni k něčemu přirovnat.Mně ta vůně připomíná zoologickou zahradu když byste smíchali všechny pachy-vůni tropických roslin a různých opičích hoven
prostě Afrika jak vyšitá...

Jinak ostatní modely taky pěkně voní,každý jinak,ale durban vede.

f1 -Levý celek





F2 -Pravý celek






F3 - DP







F4 - SS





F5 - Moje noname sativa



Fanánkův out 2010

Old Post 24-04-2010 v 18:25 PM
fananek7 je offline   Profil uživatele fananek7   Find more posts by fananek7   Foto galerie člena fananek7   Click here to Send fananek7 a Private Message   Add fananek7 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele fananek7! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
M4ndrag0ra
Stálý Člen

Karma uživatele M4ndrag0ra - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 21

mas to pekne bohuzial u nas toho slniecka nie je este tolko...tak som to musel supnut pod lampu na par dni drzim palce

Old Post 24-04-2010 v 18:42 PM
M4ndrag0ra je offline   Profil uživatele M4ndrag0ra   Find more posts by M4ndrag0ra   Foto galerie člena M4ndrag0ra   Click here to Send M4ndrag0ra a Private Message   Add M4ndrag0ra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fananek7
Stálý Člen

Karma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 395  

Příspěvek č. 22






Jojo,u nás bylo předminulý týden taky škaredě,tak jsem kvůli tomu udělal to pařeniště,nemusím svítit a na večer dám sklo.
Příští týden má být ještě lépe,tak budou bez skla-ať si zvykaj.


Jinak dnes jsem na zahradě objevil sliz,že by slimák?
Byl tam!Tak brzo a už jsou tady!No je dost mokro a oteplilo se...
Mněl jsem ještě 4 naklíčené semínka a došel mi substrát,tak jsem ještě dnes makal do Horbachu a řešil vše za včasu a koupil jsem

F1 -Vanisch proti slimákům a substrát na kaktusy podle tady

doporučení.Prý kvůli uhnívání kořínků a vyváženosti živin.
Proti tomu Vanischi jsem už tady četl hodně pozitivního i negativního.
Pozitivní-Zničí spolehlivě slimáky a šneky a to já potřebuju.
Negativní-může zasrat půdu chemií.Na 1m2 je doporučená dávka 1gram což nemůže půdě uškodit,ale já dávám mnohem méně a stačí to. Slimák nažer se
Jo a na sazenice jsem nedal nic jen na zem v pařeništi 4ks do každého rohu

F2 - substrát na kaktusy

Pro začínající Grower jsem dal pár fotek,aby věděli jak je vše jednoduché.
Zbyly mi ještě 4 semínka od teamena ten Power Herrer a zasadil jsem je do substrátu.Budou to letos poslední semínka zasazené do hlíny-pařeniště hlásí stopstav

F3 - Naklíčené 4 dny semínka


F4 - Hotvo za 10 min.

Jinak tohle je pro mně varianta č.2,protože dávám většinou klíčit přímo do substrátu a úspěšnost je ta samá,mněli by být ze shora jen pocukrované,ať nejsou moc hluboko.

F5 - Tabáček.

Sazenice půjdou přesadit asi za 14 dní,tak přidám zas nějaké fotky.

Všem moc děkuji za K+ je to potpora do dalších akcí



Fanánkův out 2010

Old Post 24-04-2010 v 20:36 PM
fananek7 je offline   Profil uživatele fananek7   Find more posts by fananek7   Foto galerie člena fananek7   Click here to Send fananek7 a Private Message   Add fananek7 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele fananek7! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Namer017
Stálý Člen

Karma uživatele Namer017 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Namer017 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Namer017 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Namer017 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Namer017 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Namer017 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Namer017 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Namer017 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Namer017 - 94% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 224  

Příspěvek č. 23

Pareniste uplna paradicka s tim polistyrenem si to dobre vychytal k+ ode me leti a chtel sem se zeptat kam to vsechno pujde? na zahradku nebo nekam do lesika? takove krasavice lepsi mit na dohled ... Ja mam v kelimkach za oknem ale na tom slunicku uz se mi taky pekne smejou a ven taky po 3. zmrzlich, Bio jedu taky ale skousim to s hovezim hnojem to ma fakt grady a nespali se, kvuli toho to nebudu primichavat se substratem ale radsi sem tam v tekute forme jinak bych mel na zahrade hrubou jungle...At se dari budu sledovat

Je krásná, je sexy, je tak fotogenická a já ji asi miluji...MJ



Out 2010( lowkiller, noname)

Windoor 09(noname)

1. kolo-600w we sklepě...(ak48)

2.kolo-1000w ve sklepě...(Train wreck, mataro blue, great white shark)

3. kolo-1000w we sklepě...(Mataro blue, great whiteshark, white widow x chronic x ak-47, white widow x black domina)

4. kolo-1600w we sklepě...(A.M.S., White Rhino, The Ultimate)

5. kolo-1600w we sklepě...(Jack Herrer, White Rhino)

Old Post 25-04-2010 v 07:06 AM
Namer017 je offline   Profil uživatele Namer017   Find more posts by Namer017   Foto galerie člena Namer017   Click here to Send Namer017 a Private Message   Add Namer017 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Namer017! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fananek7
Stálý Člen

Karma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 395  

Příspěvek č. 24

citace:
[i]Původní příspěvek od Namer017


Díky Namere moc za pochvalu a K+ -potěší...
Vychytaná to je a doporučuju všem kdo bydlí se zahradou

Kytky půjdou na předem poryté místečko na zahradě-jsou 2 hlavní a 3 někde menší a pak možná ještě něco najdu venku,ale pár jich daruji asi 3 lidem,kteří maj taky zahradu a ten správný vztah.

Hnojit budu ze začátku opatrně 1. měsíc
vůbec ,protože si kytka teprve vytváří kořenový systém a čerpá živiny s půdy a přidané hnojivo by je mohlo spálit.
Takže budou pouze přilévány pokud bude potřeba a později už mám pro ně dobrotu v podobě rozpuštšného dřevěného popela v barelu s dešťovkou a postupně přidávám kopřivy.
Je zbytečné kupovat drahé hnojky,když nám je příroda dává sama.Více na Kompostový čaj,taky jsem tam něco napsal
Loni jsem to tak taky dělal a stejně mně zase málem zežrali

Tak všem pěstu zdar!



Fanánkův out 2010

Old Post 25-04-2010 v 19:43 PM
fananek7 je offline   Profil uživatele fananek7   Find more posts by fananek7   Foto galerie člena fananek7   Click here to Send fananek7 a Private Message   Add fananek7 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele fananek7! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fananek7
Stálý Člen

Karma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 395  

Organika Bio hnojka Příspěvek č. 25





Tak jsem to trochu z fotodokumentoval





Poslední foto je kytka po mojí dobrotě
Jak je vidět,tak jim chutná



Fanánkův out 2010

Old Post 26-04-2010 v 18:24 PM
fananek7 je offline   Profil uživatele fananek7   Find more posts by fananek7   Foto galerie člena fananek7   Click here to Send fananek7 a Private Message   Add fananek7 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele fananek7! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Seky
Zahrádkář

Karma uživatele Seky - 56% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 741  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 26

Hmm to musi byt dobrota, taky bych si dal
Sleduji to tu uz od zacatku, jedes to pekne at se dari..


Master SCROG System
Sekyho Outdoor
Dokumenty a drogy
Úžitkové, léčivé a exotické rostliny
Bazoš

Old Post 26-04-2010 v 18:56 PM
Seky je offline   Profil uživatele Seky   Find more posts by Seky   Foto galerie člena Seky   Click here to Send Seky a Private Message   Add Seky to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Seky! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fananek7
Stálý Člen

Karma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 395  

Obecné Příspěvek č. 27

Díky Seky,taky bych si dal,ale až na podzim
Po těch dobrotách se mi už v květníkách začali větvit Indiky,zatim to jsou jen lístečky u kořene listu,ale až budou větší a zřejmé,tak pošlu foto.




Fanánkův out 2010

Old Post 27-04-2010 v 20:15 PM
fananek7 je offline   Profil uživatele fananek7   Find more posts by fananek7   Foto galerie člena fananek7   Click here to Send fananek7 a Private Message   Add fananek7 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele fananek7! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fananek7
Stálý Člen

Karma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 395  

Pohodička Přesaz Příspěvek č. 28






Nazdárek,tak jsem tady po delší době,ale o to více to snad stojí za to.

Přes víkend jsem si řekl,že kytky už jsou připrvené na přesazení a foto kořenového systému hovoří za vše,tak jsem nelenil a dal se do práce.

F1 :Nějaký celkový pohled

F2 urban před přesazením

Pár kytek šlo už v sobotu,bylo pěkně a trochu sprchlo,takové počasí jsem si přál a mrznout by už nemnělo-maximálně něco kolem nuly a to si myslím,že by je ohrozit nemnělo...

F3 :SS

F4 :Kořenový systém fialek

F5 :Skrytá reklama na tu správnou značku

Ty víčka tam jsou proto,aby se tam hned od začátku držela vláha a aby kořínky nerostly s květináčů skrze otvory.
Po odstranění víček jsem objevil kořínky zamotané v takové šneky asi 5x a po rozmotání byly připravené na příjem živin



Fanánkův out 2010

Old Post 04-05-2010 v 18:04 PM
fananek7 je offline   Profil uživatele fananek7   Find more posts by fananek7   Foto galerie člena fananek7   Click here to Send fananek7 a Private Message   Add fananek7 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele fananek7! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fananek7
Stálý Člen

Karma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 395  

Obecné Příspěvek č. 29






F1 :Celkový pohled na zahrádku

F2 urban

F3 :SS-na druhý den-žádný stres po přesazení...

F4 :Kořenový systém moji noname sativy

S příchodem tepla a dešťů je i příchod slimpáků obecných-pokud bych nepoužil vanisch,tak bych se s moji prací mohl rozloučit

F5 :Sliz



Fanánkův out 2010

Old Post 04-05-2010 v 18:20 PM
fananek7 je offline   Profil uživatele fananek7   Find more posts by fananek7   Foto galerie člena fananek7   Click here to Send fananek7 a Private Message   Add fananek7 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele fananek7! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fananek7
Stálý Člen

Karma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 395  

Dotaz Má to pokračování :) Příspěvek č. 30






Tak na fotu č.1 není celkový pohled,ale udělám nápravu

Celkový pohled+nějaké jiné...



Fanánkův out 2010

Old Post 04-05-2010 v 20:32 PM
fananek7 je offline   Profil uživatele fananek7   Find more posts by fananek7   Foto galerie člena fananek7   Click here to Send fananek7 a Private Message   Add fananek7 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele fananek7! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fananek7
Stálý Člen

Karma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 395  

Organika Ale opravdu bio :wink: Příspěvek č. 31






Na hoře je na 4-té fotce přesazená indika-skunk od SkunkPlant , tímto mu za ně díky,rostou fakt dobře!
Dal jsem ji do 5l květináče a budu dělat bonsai a už teď jsem nepodcenil hnojení,protože bue mít hodně kořenů a málo živin-tak jsem tam šoupl na pomalé rozpouštění psí guano
Později dám koní koblížkovinu

Foto č.5-jsem si myslel.že to je nějaký mutant,ale není,list roste vzůru nohama,protože při vyklíčení špičku ukous asi mravenec,pořád se nic nedělo a takhle se rostlinka brání
Tady je aspoň vidět,kolik toho tato rostlina vydrží!
Mimochodem semínko je Power Herer od Teaman a tímto mu také díky!

Další fotky přidávám na důkaz jara,přikládám pár nekonopných fotek-pro změnu.

Díky všem za přízeň a podporu ve formě K+



Fanánkův out 2010

Old Post 04-05-2010 v 20:57 PM
fananek7 je offline   Profil uživatele fananek7   Find more posts by fananek7   Foto galerie člena fananek7   Click here to Send fananek7 a Private Message   Add fananek7 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele fananek7! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fananek7
Stálý Člen

Karma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 395  

Obecné Loňská sativa Příspěvek č. 32




Hoj,
na žádost několika členů,kterým jsem zaslal semínka z mojí noname sativy přikládám pár fotek z loňska.
Ať se kochaj co jim z toho vyroste
No pokud se budou snažit jako já



Fanánkův out 2010

Old Post 05-05-2010 v 17:39 PM
fananek7 je offline   Profil uživatele fananek7   Find more posts by fananek7   Foto galerie člena fananek7   Click here to Send fananek7 a Private Message   Add fananek7 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele fananek7! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:18 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
04-07-2020 - Můj out 2020 - 9 odpovědí
29-08-2019 - Fast out 2019 - 72 odpovědí
26-10-2017 - Špekův out 2017 - 48 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0851150 seconds with 37 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív