Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Síň Slávy » LED GROW 144W Respectflowers
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 5 6 7 8 9 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 97

Zdar zahradnici,

musim take reagovat:

SIMOR: Tvoje komentare pro me jako nestranika jsou docela zajimave, ale nechapu, proc podle tebe ty LED jsou na hovno: Nevim jsem jeste maslo na brko, ale podle uvahy, si nemyslim ze sodik je az tak super, mas nejaky technologicky vyvoj a snad podle starych vedomosti neni snad az tak tezke udelat jinou technologii sviceni ne? Co potrebuje kytka ve svetle? intenzitu a vlnovou delku ne? A neni prece jedno jestli to dela nejaky plyn v zarovce, zarivka, usporka nebo LED ? Ja to proste nechapu, maji slabou intenzitu?, protoze podle navrzeni ledek to neni az zas tak spatny, pokud prece vim ze kytkam se dari v rustu (kvetu) pri vlnove delce xyz a LED se daji takove navrhnout tak v cem je teda rozdil a problem? Vzdyt prece kdyby svicka mela skvelou intenzitu a spravne vlnove delky, tak vsichni resime vosk a knoty ne? Nebo svetlusky ve sklince Proste v cem je to na hovno, kdyz to z nakresu a navrhu odpovida jen vymakanejsi sodikovce?

RESPECTFLOWERS: Ja se treba osobne zas az tak nezenu za co nejvetsi sklizni, ale jak psal xpapousek, je to empiricke porovnavani, ruznych druhu osviceni (v nasem pripade). Nic vic

SNUK1: Chlape at ti to fakt na vaze hodi dobre cislo, musim se ale pridat k SIMORovi, ze z fotek to vypada na nic moc, bohuzel, ale uz z vlastni zkusenosti vim ze fotky jsou neobjektivni a vesmes k hovnu . Podle me nejvetsi chyba bylo za kazdou osvitit celou plochu, podle me by bylo lepsi dat proste 40cm nad a co se osviti dam kvetinace s kytkama a jedu. Skoda, jinak podle me pokud to nebude mit relativni vynos 1,5g/w, tak bohuzel je to k nicemu pro vetsinu.

Ale jeste jednou :d Drzim pesti a preji co nejlepsi vysledek

Old Post 07-06-2010 v 14:02 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snuk1
Stálý Člen

Karma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 346  

Příspěvek č. 98

Zdar všem... jasně, že tady jde každýmu o poměry výkonu na výnos a podobně. Mě to prostě baví a tohle sem si chtěl zkusit... každopádně pokud to je můj koníček, nechci ním krmit energetickou společnost. A pokud sem si tohle zkusil, vím, že ty holky hned pod světlem maj fakt krutý paldy... tvrdý jako kamen.

TOHLE KOLO BYL TEST,KTERÝM SEM SI ZKUSIL, ŽE I SVĚTLO S OPTIKAMA NEMÁ TAKOVOU ÚČINNOST Z METROVÉ VÝŠKY...
A proto pořídím víc menších panelů abych se dostal na 30cm max nad a pak uvidítě samy... a taky jak to malova MK72, tak bych na ten metrovej box měl mít 4x48W což je 192W... navíc musím dát stejný geny, tentokrát sem to podělal, že sem to namíchal. Nezahazuju to do žita.. tohle byl jenom test a prostě sem si ověřil, že z metri to není žádná sláva. Ale Simore, můžu Ti říct, že i z toho metru jsou ty šišky až dolů stejný ;-) ! To ti pak vyfotím.

odjel sem si 250,400,600 a jako nevídím to zase tak zle... sensi haze není o klustých rourách.. ani pod 4kilem sem ho neměl 10cm v průměru... neřekl bych kdyby tam byli chronikové...



LED GROW 144W Respectflowers

Old Post 07-06-2010 v 14:25 PM
snuk1 je offline   Profil uživatele snuk1   Find more posts by snuk1   Foto galerie člena snuk1   Click here to Send snuk1 a Private Message   Add snuk1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ether
Stálý Člen

Karma uživatele Ether - 96% PěstitelskáKarma uživatele Ether - 96% PěstitelskáKarma uživatele Ether - 96% PěstitelskáKarma uživatele Ether - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 99

IPX: taky se o ledky posledni dobou zajimam, muze za to prave SNUK1 a timto taky skladam poklonu kamikaze pokusu . Kecy stranou. Procitanim komentaru k tomuto vlaknu se clovek dozvi spoustu nazoru. Jsou to nazory jak "radoby" zacinajicich groweru, tak tech zlatych "sampionu". Jsou taci, kteri jsou touto myslenkou nadseni a dokazi uspech led tychnologie snadno vysvetlit a pote jsou taci, kteri to neustale dokola disuji a posmivaji se s nekonecnymi odkazy na sodu..soda soda soda. Nerozumim, proc to delaji, mozna chybi trocha taktnosti a volnost nove myslence(neco jako stari komunisti, taky nebudou jini :-) ). I kdyby to svitilo jako mesicek na hnoji, je to kazdeho vec, take proto nerozumim, proc se nekteri stale dokola navazi.
Kazdy si rad porovna ten svuj finalni uspech a jak jinak, nez vynosem. Na tomto foru jsou stovky nicku a temer vsichni si jedou to sve, pod sodikem. Ale to uz nikoho nezajima, ze polovina z nich nedosahne ani pul gecka/watt, pritom tady budou nekteri stale dokola resit, jestli led udela 2 ge/watt a kdyz ne, tak to stoji za hovno, protoze je to drahy. Trosku omezeny nazor, panove. Ano, je to drahe a drahe to zustane do te doby, dokud se to nezacne prodavat ve velkym, stejne jako sodiky. To se stane, az prestanete ku*va malovat certy a odrazovat dalsi a dalsi lidi.

Hodne me zajima, jak snuk1 dopadne na vaze a jak budou sisule vypadat. Ale ptam se otevrene a cekam, ze nikdo se k tomu nevyjadri kladne a bude zatloukat jako ten Paroubek

Jsou tyhle vase komentare za ucinkem absurdity a uvedeni v zapomneni z duvodu obchodniho lobby pro vyrobce nebo Gshop? Pokud by tomu tak bylo, je to od Vas vice, nez ubohe. Je vseobecne znamo, ze "zlati" panove maji v moci hybat se smerem vyvoje growingu u nas(take tak cini), pokud to nekteri ze zdejsich netusi. Proto by byla strasna skoda pripravit se o novou technologii a hlavne obrovsky rozmach tohoto smeru na ukor svych Paroubkovskych potreb.

SNUKU, ukaz co to vyrobilo

dik zdar

FLY on the Sky

Old Post 07-06-2010 v 14:32 PM
Ether je offline   Profil uživatele Ether   Find more posts by Ether   Foto galerie člena Ether   Click here to Send Ether a Private Message   Add Ether to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snuk1
Stálý Člen

Karma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 346  

Příspěvek č. 100

citace:
Původní příspěvek od SIMOR
Ether:
K všeobecné diskusi patří jak pochlebovači tak protiklady,tak to prostě je.
Nikdy jsem nepsal že LED je úplný shit.Zase pozor,neplést si objektivní kritiku,podloženou vlastní zkušeností a mnohaletým koumáním nad efektivitou,s plky do větru.
Jen mě baví,když někdo srovnává LED s HPS a ještě napíše že ten panel dá za 400W sodíku.
Na to prostě reagovat musím.
Protože je to sprostá nabubřelá lež...

Snuki:
Proč nedáš detailnější fota pro objektivní postřehy??


Xpapušku... úplně sem na Tebe zapomněl kemo... jak říkáš. myslím, že můžu v poho srovnat ty moje šišky s kámošovýma pod 250kou, která mu navíc žere přes 300... jestli to teda víte, že 250ka je nejhorší žrout ze všech. Jsou tu o tom ale thready. A s tou úsporou si to řekneš mnohem dřív... rotože já sem si kupoval komplet s lumatekem a vyšlo mě to okolo 8tis... ten panel 11,5... tak a mám tam spotřebu 144W... a 4kilo mi bere 430, proto sem si pořídil wattmetr. Tzn. že při 18/6 s panelem utratím cca 12ka a se 4kilem je to cca 35ka při 4,5 za kWH. To je skoro 3krát tolik... za 30dní růstu to je rozdíl LED 345ka a HPS 1050ka. to se dá ne? Myslím, že i za rok to máš hodně zpět. Proto sem taky kalkuloval a šel do toho.

Kluci určo na těch LED něco bude... samo přijímám všechny kritiky a sem rád i za zájem ostatních. Od toho ty fóra jsou! A to i já vím... proto sem si to nenechal pro sebe a chtěl to tady prokonzultovat s ostatníma... měl sem ten panel dát max na 80x80, ale tohle byl test z neznalosti... teď sem si to osahal a doufám, že to bude jen lepší... zatím bych chtěl zůstat při kokosu, ale časem možná aj zase aero jako sem měl pod 4kou...

Vůbec se nezlobím za kritiku, je mi to celkem fuk, dělám to jen a jen pro sebe a pak taky pro ty který to zajíma... a v neposlední řadě sem chtěl jenom ukázat, že sem o tom loni netlachal nadarmo a pustil se do toho, když sem na G nenašel dostatek info... teď už snad každej bude mít představu o tom jak to jede a jak ne... což je přínos ne?



LED GROW 144W Respectflowers

Naposledy upravil Hlava 08-03-2011 v 23:47 PM

Old Post 07-06-2010 v 15:28 PM
snuk1 je offline   Profil uživatele snuk1   Find more posts by snuk1   Foto galerie člena snuk1   Click here to Send snuk1 a Private Message   Add snuk1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snuk1
Stálý Člen

Karma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 346  

Příspěvek č. 101






Tady jen tak pro zajímavost, že to není " jen sem tam oříšek " ... z těch fotek to jde blbě vidět, ale jako některý sou skoro jako ta petka... takže tak no...



LED GROW 144W Respectflowers

Naposledy upravil snuk1 07-06-2010 v 16:26 PM

Old Post 07-06-2010 v 16:17 PM
snuk1 je offline   Profil uživatele snuk1   Find more posts by snuk1   Foto galerie člena snuk1   Click here to Send snuk1 a Private Message   Add snuk1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snuk1
Stálý Člen

Karma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 346  

Příspěvek č. 102





Já se nevzdám 2



LED GROW 144W Respectflowers

Old Post 07-06-2010 v 16:22 PM
snuk1 je offline   Profil uživatele snuk1   Find more posts by snuk1   Foto galerie člena snuk1   Click here to Send snuk1 a Private Message   Add snuk1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
escobar
Stálý Člen

Karma uživatele escobar - 95% PěstitelskáKarma uživatele escobar - 95% PěstitelskáKarma uživatele escobar - 95% PěstitelskáKarma uživatele escobar - 95% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 84  

Příspěvek č. 103

[účet odstraněn]

Naposledy upravil escobar 07-06-2010 v 16:58 PM

Old Post 07-06-2010 v 16:32 PM
escobar je offline   Profil uživatele escobar   Find more posts by escobar   Foto galerie člena escobar   Click here to Send escobar a Private Message   Add escobar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snuk1
Stálý Člen

Karma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 346  

Příspěvek č. 104

citace:
Původní příspěvek od escobar
Myslim, že super, kde jakej sodík ve stejný watáži by ti mohl závidět. Je to mega úroda. Jen poznámka, že v květníkách más málo hlíny.


Ahoj, jsou to 6,5L kvitňáky a já sem tam dal jen 3,5L kokosu...



LED GROW 144W Respectflowers

Old Post 07-06-2010 v 16:39 PM
snuk1 je offline   Profil uživatele snuk1   Find more posts by snuk1   Foto galerie člena snuk1   Click here to Send snuk1 a Private Message   Add snuk1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MK72
Stálý Člen

Karma uživatele MK72 - 46% PěstitelskáKarma uživatele MK72 - 46% PěstitelskáKarma uživatele MK72 - 46% PěstitelskáKarma uživatele MK72 - 46% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 116  

Příspěvek č. 105



Dovolím si tedy little OT, hodím jsem co jsem naměřil u těch panelů 48W.
Zblízka svítí jako ovál, se zvedáním přechází do elipsy a blíží se kruhu, žádný asi překvapení, z metru už je to víceméně bodový zdroj. Měřil jsem hlavní strany té elipsy:
1) ze 30 cm: 42/32 cm
2) ze 40 cm: 50/40 cm
3) z 50 cm: 60/50 cm
4) ze 60 cm: 70/60 cm
Nejde to přesně změřit ale asi tak to dává.
Tj co na RF tvrdí že dají ze 45 cm to mě se jeví až z těch 60 cm.
Mě to prostě ze 30 cm vychází na 12 panelů a to je milión Wattů
Nevím Snuku, dal bych další pokus z půl metru 4 panely.
A nebo ze 40 centimetrů je to na 6 panelů (=300W).
Jen tak fantazíruju změřil jsem obrázky na podlaze ale vím dál howno.
Zkusím přidat foto 30 cm a 60 cm.
MK

Old Post 07-06-2010 v 22:45 PM
MK72 je offline   Profil uživatele MK72   Find more posts by MK72   Foto galerie člena MK72   Click here to Send MK72 a Private Message   Add MK72 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snuk1
Stálý Člen

Karma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 346  

Příspěvek č. 106

Šlajs: jo kemo opravdu to valí do hloubky... taky sem hleděl... na to ře to mám 90cm nad je to fakt prorostlý do hloubky...

MK72: ok kemo díky moc... no právě já sem to chtěl vědět jestli mi ty 4 budou stačit... ono od těch 30-50cm bude ok... vem si, že to mám 90-100 com nad... a to jako vypadá jak to vypadá... ty nebuly pod jsou fakt krásný... a taky když budu vědět. že tam dám 400W LED a budu mít větší účinnost ve prospěch tady dlouho zmiňovaných g/w tak to bude jedině super... pořád tam je úspora na odtahu, chlazení, ofucích apod. ! Pořizovací náklady jsou sice větší, ale to se opravdu s životností vyrovná.

Já bych musel někomu nechat ten můj panel do menšího prostoru a koupit 4-5 těch menších no... pokud by někdo měl zájem ,tak mi napiště PM. Asi to na hřebík jen tak nepověsím...

Mrknite http://www.youtube.com/watch?v=kcBfl1LvDMw&feature=fvsr



LED GROW 144W Respectflowers

Naposledy upravil snuk1 08-06-2010 v 10:14 AM

Old Post 08-06-2010 v 09:32 AM
snuk1 je offline   Profil uživatele snuk1   Find more posts by snuk1   Foto galerie člena snuk1   Click here to Send snuk1 a Private Message   Add snuk1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 107

Zdarec growers,
koukam,ze se tu pekne rozjela debata.No uz dlouho sleduju z povzadli a cekam co z toho na konec bude.A jak tak ctu a koukam tak tu kazdy resi jen g/w coz si myslim,ze uz LED prekonali jen si clovek musi vybrat spravnou genetiku.(preci jen to neni oskarek nebo neco s jeho krasne zlatou barvou)
Kazdopadne tenhle tread (diky snuku) me nakopl k tomu,aby jsem si to zkusil taky a myslim,ze nejsem jedinej.

To Snuk : chtel jsem se te zeptat jak velkej dela hluk ten panel.Je urcite osazenej aspon dvema activnima vetrackama

Old Post 08-06-2010 v 12:06 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 108

čau lidi sem koukal na youtube a bylo tam takovy srovnaní tady http://www.youtube.com/watch?v=Fh9o...feature=related na 1: 30 je to dobře vydet rozdíl první box led 90w a poslední box hps 400w rozdíl je myslim vydet ( + pro led ) zas tak se to neliší ale když si vezmete tu spotřebu víc jak 4krát menší a kyti je krapek vyšší tak myslim ýže vše hovoří pro led samozřejmne ty dva boxi uprostře s led nejsou tak ok ale to je kvuli vlnové délce takže když se vychytá délka e to luxusní řešení pro pěstitele co nechtěj platit za elektryku a mit pěkný kyti

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 08-06-2010 v 15:26 PM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WAMParjan
Ultimate Fighter

Karma uživatele WAMParjan - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 626  

Příspěvek č. 109

citace:
Původní příspěvek od tuffgong1
čau lidi sem koukal na youtube a bylo tam takovy srovnaní tady http://www.youtube.com/watch?v=Fh9o...feature=related na 1: 30 je to dobře vydet rozdíl první box led 90w a poslední box hps 400w rozdíl je myslim vydet ( + pro led ) zas tak se to neliší ale když si vezmete tu spotřebu víc jak 4krát menší a kyti je krapek vyšší tak myslim ýže vše hovoří pro led samozřejmne ty dva boxi uprostře s led nejsou tak ok ale to je kvuli vlnové délce takže když se vychytá délka e to luxusní řešení pro pěstitele co nechtěj platit za elektryku a mit pěkný kyti



ale piču !!! to je jasný FAKE ze strany vírobcu . . chiták na duvěřivé (vylízané) growery . . .

"ROZKOPEJ TĚLO HLAVA UPADNE!!" THAISKÉ PŘÍSLOVÍ......

UFC 158

JEN NEUSTUPNÝ DOKÁŽE PŘINUTIT OSUD

AEROPONIC URBAN GROWING UNDER 1200 W HPS
800W TOP TECH AERO GROWROOM
WAMParjanův CLONE ROOM
HOMEMADE 400W AERO SYSTEM by WAMParjan

"Jsem jako Homer Simpson ojedinělá kombinace ultraničemy a budiž k ničemu "

The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness. For he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy my brothers. And you will know I am the Lord when I lay my vengeance upon you.

Old Post 08-06-2010 v 17:19 PM
WAMParjan je offline   Profil uživatele WAMParjan   Find more posts by WAMParjan   Foto galerie člena WAMParjan   Click here to Send WAMParjan a Private Message   Add WAMParjan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snuk1
Stálý Člen

Karma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 346  

Příspěvek č. 110

Smallbeatle82: no člověče není to zase tak hrozný, mám to jen v DARKROOMU a prakticky u toho i spím. Zvykneš si raz dva.


tuffgong1: stejně jako wamp si myslím, že to je podvrh, nebo minimálně to je na rajčatech, která maj jiný nároky jako konopí. Určo pro konopí to chce LED níž a osvítít plochu...



LED GROW 144W Respectflowers

Old Post 08-06-2010 v 17:46 PM
snuk1 je offline   Profil uživatele snuk1   Find more posts by snuk1   Foto galerie člena snuk1   Click here to Send snuk1 a Private Message   Add snuk1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 111

nj ja nwm ja žadny zkušenosti s led nemam tak i ten podvrh bych řek že je možnej kdo ví
každopádně se mi tvuj pěst moc líbí takže sleduju a k+

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 08-06-2010 v 18:06 PM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 112

citace:
Původní příspěvek od snuk1
Smallbeatle82: no člověče není to zase tak hrozný, mám to jen v DARKROOMU a prakticky u toho i spím. Zvykneš si raz dva.


tuffgong1: stejně jako wamp si myslím, že to je podvrh, nebo minimálně to je na rajčatech, která maj jiný nároky jako konopí. Určo pro konopí to chce LED níž a osvítít plochu...


ho snuk

zrovna jsem psal o reklamním hnusném tahu nějakýho vykutálenýho prodejce než mi zdechl net

Jinak koukal jsme na ty tvý kytary a je to teda lepší než jsem čekal,ale i tak...taky se jen tak nedám
To osvícení více panely jsem viděl někde na netu ale líp jak ty tvoje teda nevypadaly.
Jak to máš po krajích?
Jsou kytičky stejně kvetlé?
Tam co jsem koukal bylo všech 25 ks "naprosto" stejných...

šišky jsou sice menší ale cukrované jsou nádherně.
To zase uznám.
pic

Old Post 08-06-2010 v 18:32 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:32 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 5 6 7 8 9 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7848000 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív