Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Síň Slávy » LED GROW 144W Respectflowers
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6 7 8 »
Autor
Téma 
marie
Virgin

Karma uživatele marie - 86% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 354  

Příspěvek č. 81

to snuk1: Jo, uniklo mi, že na to pálíš z metru. Možná mi toho uniklo asi víc. V pohodě, chlapci.
to BloodyBeer: snuk1 to má bombózní. Klidně bych mu dal hned další káčko. Hlavně ta odvaha jít do toho a ušetřit nejistoty těm ostatním. Ale je to vlákno otevřený otázkám a diskuzím, ne?
Stačilo napsat: marie, seš vocas, tvá otázka je blbá a mimo. Tečka.
p.s. ano, psal jsem to pro zábavu, pěstuju pro zábavu a hulím taky pro zábavu. Na rozdíl od tebe, kterej to střežíš jak snukova ochranka a vyhrožuješ červeným puntíčkem..
Pak smáznu obě.
Ať vám to roste, kluci.

Old Post 03-06-2010 v 11:42 AM
marie je offline   Profil uživatele marie   Find more posts by marie   Foto galerie člena marie   Click here to Send marie a Private Message   Add marie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MK72
Stálý Člen

Karma uživatele MK72 - 46% PěstitelskáKarma uživatele MK72 - 46% PěstitelskáKarma uživatele MK72 - 46% PěstitelskáKarma uživatele MK72 - 46% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 116  

4 x 48W Příspěvek č. 82


Trochu jsem si pohrál, máš to Skunk1 vymyšlený jak tam ty 4 obdélníčky srovnáš?

No sorry učím se přikládat vobrázky, teď to vyšlo

Naposledy upravil MK72 03-06-2010 v 18:19 PM

Old Post 03-06-2010 v 12:51 PM
MK72 je offline   Profil uživatele MK72   Find more posts by MK72   Foto galerie člena MK72   Click here to Send MK72 a Private Message   Add MK72 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 83

citace:
Původní příspěvek od snuk1
AKTUÁLNÍ SPOTŘEBA

To je alespoň číslo ! A co jede?

1 x 144W RESPECTFLOWERS
4 x 7W RESPECTFLOWERS BODOVKY
1 x RUCK RKS 125 L


Tam nemáš žádnej ofuk?

Old Post 03-06-2010 v 14:34 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snuk1
Stálý Člen

Karma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 346  

Příspěvek č. 84

Macho: no měl sem, ale nakonec sem ho oddělal... nemám co chladit a ruck mám puštěnej nonstop, takže vzuch cirkuluje obstojně, vlhkost taky super... takže tak no. A navíc ty větráčky co chladí ten panel, tak celkem taky foukají. Nějakej další důvod proč ofuk? Nějak sem uznal, že není potřeba...
MK72: no zatím kemo nemám, ale asi budu muset nějak přidat nosnou tyč do toho boxu, protože jedna mi drží filtr a druhá potrubí, ale snad to tam nějak zavěsím. Uvidíme jestli další kolo rozjedu hned, ale rád bych přesvědčil nevěřícnej národ, že to prostě jde !



LED GROW 144W Respectflowers

Old Post 03-06-2010 v 15:52 PM
snuk1 je offline   Profil uživatele snuk1   Find more posts by snuk1   Foto galerie člena snuk1   Click here to Send snuk1 a Private Message   Add snuk1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 85

citace:
Původní příspěvek od snuk1
Macho: no měl sem, ale nakonec sem ho oddělal... nemám co chladit a ruck mám puštěnej nonstop, takže vzuch cirkuluje obstojně, vlhkost taky super... takže tak no. A navíc ty větráčky co chladí ten panel, tak celkem taky foukají. Nějakej další důvod proč ofuk? Nějak sem uznal, že není potřeba...
MK72: no zatím kemo nemám, ale asi budu muset nějak přidat nosnou tyč do toho boxu, protože jedna mi drží filtr a druhá potrubí, ale snad to tam nějak zavěsím. Uvidíme jestli další kolo rozjedu hned, ale rád bych přesvědčil nevěřícnej národ, že to prostě jde !


No třeba to,že i venku v přírode je přirozeny,že tam fouká vítr. Kytky bez ofuků jsou vždycky trocha slabší,ikdyž me budeš určite přesvedčovat o opaku

Jak fouká ten panel netuším,ale moc to asi nebude...

Old Post 03-06-2010 v 16:19 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 86

Snuck: Ty vole me si presvedcil ze to jde, ale uverim ,az to bude na vaze a pak se muzem bvit jako LEDar s LEDarem

a presne: Up, up, na co sakra cekas , neni den abych se na to s nadeji nepodival na dalsi fota . Jinak ja uz jsem to taky skladal do mych prostor, ale pres AUTOCAD A asi misto 6koule se da 1x 144w +4x48w, velkej na stred a ty 4 do rohu(ne uplne). Taktez jsi napsal ze ten panel sviti do kruhu, ale presneji receno, spise do elipsy ne? A dokonce bych rekl ze do elipsy vepsane( v porovnani rozlozeni svetla v obdelniku ci ctverce na strankach,sak vime), me to jen zajima prave pro to navrzeni, jinak taky se mi vice libi co jsi si vybral ty, ten respectflower, mazar, no ty vole s cenama se neserou a pritom to stejne delaji cinsky decka .

Zase jsem se kurevsky rozepsal , takze uz ti moc casu nezbyva, tak at poradne sklidis. Preju moc a moc kvantity a kvality teto tezke drogy

Old Post 03-06-2010 v 17:56 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MK72
Stálý Člen

Karma uživatele MK72 - 46% PěstitelskáKarma uživatele MK72 - 46% PěstitelskáKarma uživatele MK72 - 46% PěstitelskáKarma uživatele MK72 - 46% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 116  

Příspěvek č. 87

To IPX: verim ze nez elipsa, tak je to obdelnik s vyrazne zakulacenyma rohama a tedy skoro oval/kruh, nakonec se mi k memo minulemu prispevku podarilo prilajnovat ten vobrazek, byl jsem na sebe hrdej kdyz jsem prisel na to ze z 4 obdelniku to nepujde v radach ale takhle jak to tam mam.
Na metr tam toho navrhujes dost, Skunk1 uspel se 144w, tak si myslim, ze 4x48 je asitak 192w a to staci, ovsem pokud mas vetsi box tak bych poskladal bud 6x48 anebo 4x48+3x24 ale to mam jen v palici, nekreslil jsem to.

Old Post 03-06-2010 v 18:26 PM
MK72 je offline   Profil uživatele MK72   Find more posts by MK72   Foto galerie člena MK72   Click here to Send MK72 a Private Message   Add MK72 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 88


citace:
Původní příspěvek od MK72
To IPX: verim ze nez elipsa, tak je to obdelnik s vyrazne zakulacenyma rohama a tedy skoro oval/kruh, nakonec se mi k memo minulemu prispevku podarilo prilajnovat ten vobrazek, byl jsem na sebe hrdej kdyz jsem prisel na to ze z 4 obdelniku to nepujde v radach ale takhle jak to tam mam.
Na metr tam toho navrhujes dost, Skunk1 uspel se 144w, tak si myslim, ze 4x48 je asitak 192w a to staci, ovsem pokud mas vetsi box tak bych poskladal bud 6x48 anebo 4x48+3x24 ale to mam jen v palici, nekreslil jsem to.

Svítí to do kruhu i když je to obdélník, mám to světlo taky. Takto to vypadá 40cátý den květu.
Ofuk taky nemám, stonky mám silné a ve skleníku jsem taky nefoukal a bylo to pěknější než v přírodě.

Naposledy upravil Bárt 03-06-2010 v 18:47 PM

Old Post 03-06-2010 v 18:39 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snuk1
Stálý Člen

Karma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 346  

Příspěvek č. 89

Kluci dík za zájem, no UP bude, já už sem to chtěl těch 10 dní konce nechat napnutý ! Ale jak to vidím, tak to nepůjde. Musím říct, že to brutálně voní a skoro ani pacháč to nebere. Sensi haze má tak tvrdý šišky, že z toho nechápu a musím teda uznat, že nejvíc nabouchaný roury jsou ty pod panelem, ale tím se zase utvrzuju v tom, že je potřeba rozložit panely na plochu a jako z těch 30cm při kytkách vysokých 50cm by to udělalo parádu.

Bártlochu to sem rád, že si se tu ukázal taky ! ! ! Můj LEDbrácha na G a nebylo po něm ani vidno!



LED GROW 144W Respectflowers

Old Post 03-06-2010 v 20:47 PM
snuk1 je offline   Profil uživatele snuk1   Find more posts by snuk1   Foto galerie člena snuk1   Click here to Send snuk1 a Private Message   Add snuk1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snuk1
Stálý Člen

Karma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 346  

Příspěvek č. 90




UP NA POŽÁDANOU A 56.DEN 12/12


Tokový menší makra narychlo...



LED GROW 144W Respectflowers

Old Post 04-06-2010 v 13:02 PM
snuk1 je offline   Profil uživatele snuk1   Find more posts by snuk1   Foto galerie člena snuk1   Click here to Send snuk1 a Private Message   Add snuk1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tel-Fyr
Nový Člen

Karma uživatele Tel-Fyr - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 91

parádny topic! oceňujem, že sa nebojíš ísť do nového a nepreskúmaného, aj keď to stojí toľko peňazí(aj keď v konečnom dôsledku menej.). PARÁDA!

koľko očakávaš výnos? ja, mojim neskúseným okom by som povedal, že 1g/W tam bude určite

btw: kytiz vyzerajú parádne, keď sú hentak narúžovo nasvietené...

hey! christians! my god has hammer, your god was nailed to the cross. ANY QUESTIONS?!

Old Post 04-06-2010 v 14:28 PM
Tel-Fyr je offline   Profil uživatele Tel-Fyr   Find more posts by Tel-Fyr   Foto galerie člena Tel-Fyr   Click here to Send Tel-Fyr a Private Message   Add Tel-Fyr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snuk1
Stálý Člen

Karma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 346  

Příspěvek č. 92

Ahoj, no sám bych to snad taky viděl na 1/watt ba i líp snad no... budu jedině rád.



LED GROW 144W Respectflowers

Old Post 04-06-2010 v 15:46 PM
snuk1 je offline   Profil uživatele snuk1   Find more posts by snuk1   Foto galerie člena snuk1   Click here to Send snuk1 a Private Message   Add snuk1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
damsiveku
Stálý Člen

Karma uživatele damsiveku - 91% PěstitelskáKarma uživatele damsiveku - 91% PěstitelskáKarma uživatele damsiveku - 91% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 139  

Příspěvek č. 93

Zravím a smekám
Tady, to začíná vypadat konečně jako zrealizované pěstování pod led.
Osobně můsé mooc řešit spotřebu takže mě to hodně nadchlo.
Dál si je nutno uvěomit jaké bývají problémy, při pěstovná pdoHPS v létě, tím mylsím teplotu..tohle je cesta.
Mám otázečky:
1. ohlědně Financí. Kolik Přesně stojí jeden panel, připadně odkaz na stránky výrobce(doufam že tady někde a já jsem za vola )
2.Pak kolik prachů je rozdíl mezi 400W a tímhle v lektřně na rok pěstu?
3.Ještě žádná led neprdla, jedou stále bez poruchy?
4.Jdou jen růstové panely(na řízkárnu)?
Pak tu mám takové bláhové nápady:
1.Co používat ty panely jako svícení z boku.
2.co dát ty bodovky a by svítíli zespoda z rohů, tohle mi přijde, hodně zajímavej nápad a hlavně by to šlo i k sodám.
3. Vím že čverec je top ale nevyplatilo by se to naspat spíše do obdélníku a níž, např 2 panely vedle sebe.
Díky za info, přeji veleúspešnédotažení do konce.
K+ jednozačně letí.
Meer Veka

Lepší mrtvej, než magor
Tak já taky mít moudro: Větši asi 70% mladých lidí dnes vidí svou budoucnost optimisticky a cítí se fajn, zbytek nemá na drogy a alkohol peníze
ŽIVOT JE PUNK A IMPROVIZACE JE NUTNÁ.

spínací hodiny zdarma
Větrák dle svého gusta zdarma
1.ist 150W scroq,cal. orange bud,Plagron. - dojel
2.st,150W Bubbler,chronic/mazar a orange bud,AH - nedojel(máslo)
2.damsiveker,150W->250W Bubbler,scroq,- dojel
Kam jedete letos na festíky

Old Post 05-06-2010 v 15:54 PM
damsiveku je offline   Profil uživatele damsiveku   Find more posts by damsiveku   Foto galerie člena damsiveku   Click here to Send damsiveku a Private Message   Add damsiveku to your buddy list     Navštiv homepage uživatele damsiveku! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snuk1
Stálý Člen

Karma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 346  

Příspěvek č. 94

Simore, vím, že máš zkušenost s tím čínským panelem s EBAYE, nepopírám, že to nebylo pasé. Ale tohle je fakt hutnej panel... a nikdo tu nejde po tunách produktu... chtěl sem si to zkusit ;-) ! Takovej malej Punk, po hlavě tam, kde to nikdo nezkusil... tlachat tady do jisté doby uměl každej... a jak už sem řekl, sám sem od toho nečekal extra výsledek, když to mám metr vysoko! Chtěl bych divět jak bys uspěl s úsporkou a metrovou výškou... shodou okolností mám jednu v matkárně a dát ju metr vysoko, tak bych nechtěl vidět tu pohromu ! To je ode mě asi vše... o weeku bude end a pak se uvidí. každopádně vím, že to chce víc LED na plochu abych se dostal na 30cm max nad...

Ostatním dík za podporu a zájem ještě jednou ;-)



LED GROW 144W Respectflowers

Old Post 06-06-2010 v 19:40 PM
snuk1 je offline   Profil uživatele snuk1   Find more posts by snuk1   Foto galerie člena snuk1   Click here to Send snuk1 a Private Message   Add snuk1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xpapousek
Stálý Člen

Karma uživatele xpapousek - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 590  

Pohodička diodky Příspěvek č. 95

Heh, ono se nakonec ukáže, že ty diody nebudou tím zmíněným trabantem, na to mi přijdou moc luxusní

Simore, chtěl bych vidět jak to, co tady vidíme, uděláš pod 250 spořivkou. Já nevim, mám podle fotek špatný odhad, ale to se dá srovnat spíš z 250 sodíkem, čili nevidím důvod proč by človek, kterej by se třeba mezi těmahle variantama rozohodoval, by si nemohl užívat ticha při staženém odtahu a za pět let se usmát a říct si: "vyplatilo se mit to, těď už dokonce i finančně"

citace:
Původní příspěvek od RespectFlowers
no jasný většina lidí se dívaj jen na výnos


No tak to je přece normální, je to jeden z mála objektivních porovnávačů

P.S: Nechápu, proč na ten panýlek nedávaj taky žluté diody, žluté světlo totiž podle mích pozorování přímo podporuje "bobtnání" palic

,___,       Buňky musí neustále monitorovat stav vnějšího prostředí a také komunikovat navzájem. Podněty z těchto zdrojů významným způsobem ovlivňují expresi genetické informace.
{O,o}     45W CFL á la scrog / guerilla outdoor / urban windoor
|)``)      400W TopSpin nad 1.2m x 1.2m
O RLY?   www.topspinreflectors.com

Naposledy upravil xpapousek 07-06-2010 v 09:31 AM

Old Post 07-06-2010 v 09:21 AM
xpapousek je offline   Profil uživatele xpapousek   Find more posts by xpapousek   Foto galerie člena xpapousek   Click here to Send xpapousek a Private Message   Add xpapousek to your buddy list     Navštiv homepage uživatele xpapousek! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 96

citace:
Původní příspěvek od snuk1
Simore, vím, že máš zkušenost s tím čínským panelem s EBAYE, nepopírám, že to nebylo pasé. Ale tohle je fakt hutnej panel... a nikdo tu nejde po tunách produktu... chtěl sem si to zkusit ;-) ! Takovej malej Punk, po hlavě tam, kde to nikdo nezkusil... tlachat tady do jisté doby uměl každej... a jak už sem řekl, sám sem od toho nečekal extra výsledek, když to mám metr vysoko! Chtěl bych divět jak bys uspěl s úsporkou a metrovou výškou... shodou okolností mám jednu v matkárně a dát ju metr vysoko, tak bych nechtěl vidět tu pohromu ! To je ode mě asi vše... o weeku bude end a pak se uvidí. každopádně vím, že to chce víc LED na plochu abych se dostal na 30cm max nad...

Ostatním dík za podporu a zájem ještě jednou ;-)


Ahoj SNUKU.
Nejde přece vůbec o to,že bych ti chtěl něco vymlouvat a přetáčet.
Psal jsem,že máš můj obdiv do takové akce se pustit.

Jenom pro pořádek.
...tohle už bylo vyzkoušeno před rokem.
Ten panel byl vyrobený v Holandsku a kámoš ho přivezl už loni a dal za to cca 11k. žádná china...
Ano ty máš lepší a silnější panel o tom nepochybuji.
Na růst to je cool věc,netahaj se do výšky,to jsme zjistili také,ale nám jde o květy myslím a ty jsou malinké.
Samozřejmě že ti nezáleží na výnosu,ani mě zas tak né,jde mi o stavbu té kytky,velikost a krásnost palic.
Proto valím 400W a ne 250W jako v minulosti,jo a zase,není to jen o výnosu,prostě jsem chtěl vidět na 50ti cm kytkách palice až dolů a ne jen sem tam oříšek.
já jsem prostě na echt macatý pálky a to pro to nedělám zdaleka vše.(na lumenech lze pořád přidávat)
Svítíš metr na kytkama? No a jak jinak bys chtěl svítit,když to spustíš na 40cm tak to svítí jen na čtverec uprostřed.Takže mi netvrď že to máš tak vysoko,protože to stačí.
Ano úsporka kdyby svítila metr na tím,asi by to vypadalo srandovně,ale proč by to člověk dělal,s tímhle a reflektorem to spustím co to jde a osvítí mi to při té výšce lampy celý prostor.
Jak se rozrostou a při přepnutí na květ jsme ji šoupli vertical a nepoznal bys jestli to bylo pod slabší sodó nebo usporkou.
Tvé paličky mi tohle ani zdaleka nepřipomínají,ono na m2 toho jde vidět hodně ale jsou to jen vršky tak po 2-3g víc ani prd...

V Holadnu jsem se ptal přímo týpka co má farmičku na ty světla a ten se jen smál.Říkal,že kdyby měl tímhle svítit v těch greenech tak přijde na buben.
Jsou jiné zdroje,sice zatím dražší ale daleko účinější.

Respect: každému jde o výnos - efektivitu,ale tobě ne.
PS: jo a pánové,já to píšu z vlastní zkušenosti ano,né že jsem to někde slyšel nebo četl,to je rozdíl,tak vím o čem mluvím.
hou

Naposledy upravil 07-06-2010 v 09:31 AM

Old Post 07-06-2010 v 09:26 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:23 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6 7 8 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4492870 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív