Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Síň Slávy » LED GROW 144W Respectflowers
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 10 11 12 13
Autor
Téma 
Apetyt
Stálý Člen

Karma uživatele Apetyt - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apetyt - 83% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 177

Zdravim konecne zajimave tema...
Moc se mi to libilo, jde videt, ze Led technologie zase kus pokrocila.
Chtel jsem jenom podotknout ze jsem cekal asi vice gramu!! Srovnavate to tu se 6kilem nechapu proc ?? Dva indoory dozadu co jsem jel tak jsem z 250w Sodik dostal 154g sucheho a ted jedu taky 250w a myslim si ze to bude asi nastejno..
Chci tim rict ze odber to ma o neco mensi nez 250w soda ale ta porizovaci cena se mi zda celkem dost !!!! Zustanu priznivcem jeste Sodiku mozna za rok za dva budem nekde jinde ..

Dik za konecne dobre tema K+

Old Post 03-12-2010 v 13:32 PM
Apetyt je offline   Profil uživatele Apetyt   Find more posts by Apetyt   Foto galerie člena Apetyt   Click here to Send Apetyt a Private Message   Add Apetyt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snuk1
Stálý Člen

Karma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 346  

Příspěvek č. 178

citace:
Původní příspěvek od Apetyt
Zdravim konecne zajimave tema...
Moc se mi to libilo, jde videt, ze Led technologie zase kus pokrocila.
Chtel jsem jenom podotknout ze jsem cekal asi vice gramu!! Srovnavate to tu se 6kilem nechapu proc ?? Dva indoory dozadu co jsem jel tak jsem z 250w Sodik dostal 154g sucheho a ted jedu taky 250w a myslim si ze to bude asi nastejno..
Chci tim rict ze odber to ma o neco mensi nez 250w soda ale ta porizovaci cena se mi zda celkem dost !!!! Zustanu priznivcem jeste Sodiku mozna za rok za dva budem nekde jinde ..

Dik za konecne dobre tema K+


?? nikdo to snad se 600W nesrovnával... jen se to tu řešilo z důvodu prodejců, kteří udávají tyto hodnoty ( 100W LED je jako 600W HPS a podobně, ale všichni víme, že žádná reklama není pravdivá ). Je to daný druhem rostlin a podobně.

Co bych dodal dál je to, že 250ka je nejhorší watáž jakou můžeš jet... tuším, že bere nějakých 325 W v reálu... potom 400W bere 430 a 600W taky cca 630W.

A to tento box měl nějakých 180 komplet s odtahem ofukama, zvlhčovačkou a podobně... takže se zdaleka neblíží tvojí dvěpade...

Tak jenom abys věděl...



LED GROW 144W Respectflowers

Old Post 06-12-2010 v 15:53 PM
snuk1 je offline   Profil uživatele snuk1   Find more posts by snuk1   Foto galerie člena snuk1   Click here to Send snuk1 a Private Message   Add snuk1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 179

citace:
Původní příspěvek od snuk1



Co bych dodal dál je to, že 250ka je nejhorší watáž jakou můžeš jet... tuším, že bere nějakých 325 W v reálu... potom 400W bere 430 a 600W taky cca 630W.

A to tento box měl nějakých 180 komplet s odtahem ofukama, zvlhčovačkou a podobně... takže se zdaleka neblíží tvojí dvěpade...

Tak jenom abys věděl...


Jojo je to tak , tady je to pěkně popsané , čau Hlava

Old Post 06-12-2010 v 16:28 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kokodc
Stálý Člen

Karma uživatele kokodc - 91% PěstitelskáKarma uživatele kokodc - 91% PěstitelskáKarma uživatele kokodc - 91% PěstitelskáKarma uživatele kokodc - 91% PěstitelskáKarma uživatele kokodc - 91% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 228  

Příspěvek č. 180

Snuk: cawes chlape, fakt moc hezky thread, sice jsem nesledoval, ale precetl jsem a je velmi poucny. Nicmene mam par veci o ktere bych se s tebou podelil:
1) Ofuk- rozhodne ho tam mej, uz od zacatku, kytky jsou mnohem vytalnejsi, silenejsi a proste opravdu je to znat.
2)Svetlo co nejbliz k lampe, ale cetl jsem ze to uz mas v planu
3)pristi kolo muzes jet klidne tu samou selekci, akorat musis vedet kdy a jaky strain prenout a samozrejme sklidit. Nesklizel bych takle vetribenou selekci v jeden den, to je blbost, kazdej z nich ma jinou dobu zrani. Ja jsem si koupil treba takovej rucni mikroskop za cca 250-300kc, kterym vidim kdy a co je a neni zrale.
Bohuzel ale par kytek musis vypodlozit, to me taky nebavi.
4) Cetl jsem o CO2 a nasich milaccich a tak jsem to pubnul a cele kolo ktere tedka jedu jim davam do hliny v zalivce rozmichanou co22 tabletu. Vysledek rekl bych je znatelny. Dulezity je ale, ze tu zalivku musim delat jedine chvilku pote co se rozsviti lampa, protoze vsichni vime proc.....
O nejake plynove bombe a trukama s plynem jsem tedy este neuvazoval...

Kazdopadne blahopreju, pekne kolo a velmi zajimavy thread, konecne, preju este lepsi pristi kolo.

Don`t DRINK and drive, just SMOKE and fly
________________________________

3xVanilla Kush 3x SAGE - JEDE


3nd Indoor - Sklizeno!!!


2nd Indoor - Sklizeno[cca 110g]


1st Indoor - sklizeno


Matkarna


Vychytavani Boxu



Old Post 06-12-2010 v 18:39 PM
kokodc je offline   Profil uživatele kokodc   Find more posts by kokodc   Foto galerie člena kokodc   Click here to Send kokodc a Private Message   Add kokodc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pan Hankey
Nový Člen

Karma uživatele pan Hankey - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 181

mě by konecne zajimalo,kdy nekdo uvede nejake presne informace o tech diodach.Vzdyt jde jen o pocty a vlnove delky.Osobne budu zkouset nejake sestavy sestavit a dam vedet,ale taky bych uvital jeden poradny POST o Led,kde bych cerpal nejake informace.Zatim znam jen par nepodstatnych informaci,ale uz se mi to rysuje.Dalsim nemilym prekvapenim bylo sehnat ty diody.....booze,to byla tortura.Velka cast se da sehnat na strankach farnell,ale hafo jich nemaj skladem (za import z USA je poplatek 680kc).
Taky nesouhlasim stim,ze je blbost to delat doma.Neni! a proc? protoze ty same komponenty sezenu za zlomek ceny (teda pokud jsou skladem) a na nejake HI-TECH provedeni..........no promin,ale do roomu se asi moc lidi divat nebude!navic neni problem to aspon nejak obstojne zbastlit.
Moje sestava pojede z cervenych,modrych,oranzovych,fialovych,bilych a IR diod (modre a cervene budou slozene z dvou vln. delek) celkem 120ks na jeden panel.Jo a taky budu zkouset ty panely nenechavat jen navrchu kytek,ale zkusim je rozmistit parabolicky.Ale otom az ve vlastnim postu.
Jinak moc fandim tobe i Led-grow vubec!!
p.s. jsem slepy nebo jen neumim hledat? nenasel jsem totiz skoro nic o home-made stavbe Led.

Groweřina to je dřina,ale když to umíš,je to prkotina.

Old Post 12-12-2010 v 17:27 PM
pan Hankey je offline   Profil uživatele pan Hankey   Find more posts by pan Hankey   Foto galerie člena pan Hankey   Click here to Send pan Hankey a Private Message   Add pan Hankey to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snuk1
Stálý Člen

Karma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 346  

Příspěvek č. 182

citace:
Původní příspěvek od pan Hankey
mě by konecne zajimalo,kdy nekdo uvede nejake presne informace o tech diodach.Vzdyt jde jen o pocty a vlnove delky.Osobne budu zkouset nejake sestavy sestavit a dam vedet,ale taky bych uvital jeden poradny POST o Led,kde bych cerpal nejake informace.Zatim znam jen par nepodstatnych informaci,ale uz se mi to rysuje.Dalsim nemilym prekvapenim bylo sehnat ty diody.....booze,to byla tortura.Velka cast se da sehnat na strankach farnell,ale hafo jich nemaj skladem (za import z USA je poplatek 680kc).
Taky nesouhlasim stim,ze je blbost to delat doma.Neni! a proc? protoze ty same komponenty sezenu za zlomek ceny (teda pokud jsou skladem) a na nejake HI-TECH provedeni..........no promin,ale do roomu se asi moc lidi divat nebude!navic neni problem to aspon nejak obstojne zbastlit.
Moje sestava pojede z cervenych,modrych,oranzovych,fialovych,bilych a IR diod (modre a cervene budou slozene z dvou vln. delek) celkem 120ks na jeden panel.Jo a taky budu zkouset ty panely nenechavat jen navrchu kytek,ale zkusim je rozmistit parabolicky.Ale otom az ve vlastnim postu.
Jinak moc fandim tobe i Led-grow vubec!!
p.s. jsem slepy nebo jen neumim hledat? nenasel jsem totiz skoro nic o home-made stavbe Led.


No jak myslíš, ale já sem psal, že tě to stejně výjde na balík. Zajímalo by mě jestli máš opravdu vysokovýkonové LED třeba Luxeon nebo Osram ( nějak takhle vypadají ty na tom panelu http://www.gme.cz/cz/l-aculed-vhl-red-p511-290.html ). Protože ty stojí tak od 100,- /ks a to při hodně velkým odběru ... potom práce, napájení a všechno tohle mě od nějakýho stavění hódně odradilo. A pokusů a omylů tu je požehnaně... možná už to admini promazali třeba...

No ale přeju hodně zdaru ...



LED GROW 144W Respectflowers

Old Post 14-12-2010 v 13:08 PM
snuk1 je offline   Profil uživatele snuk1   Find more posts by snuk1   Foto galerie člena snuk1   Click here to Send snuk1 a Private Message   Add snuk1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pan Hankey
Nový Člen

Karma uživatele pan Hankey - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 183

no uvidime jak dopadnu.ty panely jsou jistojiste paradni vecicka,ale tolik penez......nejsem Ročild.
Treba ten muj pokus selze,ale taky nemusi....to se prave musi vyzkouset.Ty 5mm diody nemaj velky vykon,ale zato docela slusne sviti.Z roboty jsem šlohl 56 bilych 3mm ledek a pozapojoval je do bloku.Cely system zere asi nula cela nula nic štrumu (3.36W)a sviti vice jak 75W zarovka (opticky).Nevyhoda ale je uhel vyzarovani svetla,tak se mi zda ze to sviti spiše bodově..........a to prave u boxu vyuziju! Jinak napajeni led je banalitka...bud spinany zdroj,nebo rovnou počitam ubytky na ledkach a doplnim jen malym rezistorem (naklady i s plošnakem cca 100kc a u spinaneho zdroje jeste plus 100kc).Ale dost o mě!!
Budes jeste testovat dalsi kola pod Led?? Moooc ti fandim.
Muzes napsat jestli maji hnojky nejaky vliv na kvetiny,kdyz pouzivas Ledky??preci jenom jsou ty ledky jinak barevne vyvazene a sodik to taky neni.tak by me zajimalo,jestli sis nejak nedoupravil davkovani atd..
p.s. mozna jsem lama,ale jsou BIO hnojky to same jako Bio produkty v obchode??myslim jestli to pochazi taky z komponent z ekologickeho zemedelstvi?!

Groweřina to je dřina,ale když to umíš,je to prkotina.

Old Post 15-12-2010 v 17:56 PM
pan Hankey je offline   Profil uživatele pan Hankey   Find more posts by pan Hankey   Foto galerie člena pan Hankey   Click here to Send pan Hankey a Private Message   Add pan Hankey to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
asi_sem_moc
Agent WC

Karma uživatele asi_sem_moc - 95% PěstitelskáKarma uživatele asi_sem_moc - 95% PěstitelskáKarma uživatele asi_sem_moc - 95% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 166  

Příspěvek č. 184

to pan Hankey: jojo, bio jako bio...

NEJDŘÍV ČTI pak se ptej MÁŠ PROBLÉMY S KYTKOU? klikni


NEČUM TAK BLBĚ A NAHOĎ NA XICHTU SMAJLA

---------->Peace and Love<----------

400W záře na záchodě

Old Post 15-12-2010 v 20:38 PM
asi_sem_moc je offline   Profil uživatele asi_sem_moc   Find more posts by asi_sem_moc   Foto galerie člena asi_sem_moc   Click here to Send asi_sem_moc a Private Message   Add asi_sem_moc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snuk1
Stálý Člen

Karma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 346  

Příspěvek č. 185

Pan Hankey: zdar.. nene normálně sem jel Canna coco a spokojenost... asi nej hnojka do kokosu ;-) ! ! ! A to sem jich pár zkusil... a určo zase LED zkusím, ale nemám teď čas ani prostor.

Vy všichni vidíte jen ty špatný věci a to pořizovací náklady.... spousta tady grouvících sou jenom konzumenti a jdou po co nejlevnější věci... všechno co nejlevněji... to je ta podělaná česká nátura. z 90% lidí to tady je vidět. A těm zbylím 10%tům tady děkuju za to, že to tady drží, protože ti nehledí na nějakou korunu, ale na to aby měli pěknej systém, pěkný výsledky a ne za co nejmín co nejvíc.. vzpamatujte se materialisti ! ! !

A pak si uvědomte, že když si nekoupíte nejlevnější výbojku a nejlevnější předřadník, tak to je taky palba... pořádný stínítko, elektronickej předřadník a kvalitní výbojka taky stojí love.... životnost toho panelu je roky... výbojku někteří srdcaři mění po kole... u těch co tady všechno rozebítají na korunky, tak věřím, že už mají jednu vyšroubovanou z pouliční lampy doma roky

Už to tady nezasírejte pořád dokola stejnýma debatama ať můžu pokračovat až bude čas ;-) ... dík moc



LED GROW 144W Respectflowers

Old Post 18-12-2010 v 17:28 PM
snuk1 je offline   Profil uživatele snuk1   Find more posts by snuk1   Foto galerie člena snuk1   Click here to Send snuk1 a Private Message   Add snuk1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 186

citace:
Původní příspěvek od snuk1

Vy všichni vidíte jen ty špatný věci a to pořizovací náklady.... spousta tady grouvících sou jenom konzumenti a jdou po co nejlevnější věci... všechno co nejlevněji... to je ta podělaná česká nátura. z 90% lidí to tady je vidět. A těm zbylím 10%tům tady děkuju za to, že to tady drží, protože ti nehledí na nějakou korunu, ale na to aby měli pěknej systém, pěkný výsledky a ne za co nejmín co nejvíc.. vzpamatujte se materialisti ! ! !

Už to tady nezasírejte pořád dokola stejnýma debatama ať můžu pokračovat až bude čas ;-) ... dík moc



Přesně tak , za málo peněz , hodně muziky . To je fakt , naprostej souhlas , pak ti to tady zase projedu a vymažu OT a jine .... měj se Hlava

Old Post 18-12-2010 v 17:37 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jurys
Nový Člen

Karma uživatele jurys - 23% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 187

Snuku máš to moc hezké,mě jsi určitě přesvěčil.akorát zvažuju jakou koupit watáž a počet na plochu 1.2x1.2 . nepřemýšlel jsi třeba nad pojezdem?

Old Post 09-01-2011 v 13:53 PM
jurys je offline   Profil uživatele jurys   Find more posts by jurys   Foto galerie člena jurys   Click here to Send jurys a Private Message   Add jurys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snuk1
Stálý Člen

Karma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 346  

Příspěvek č. 188

citace:
Původní příspěvek od Hajles
us vypada to dobre na kolik te to svetlo vyslo


Nevím jestli to tu někde je, ale na ledgrowligt.cz je ceník

TO Jurys: no tohle už je dost velká plocha já sem chtěl nebo chci do budoucna jak bude čas a místo koupit 4 nebo 5 ks těch malých 48W panýlků na 1x1M DARKROOM. Ten malej by měl zvládat 30x30cm

Sice to bude pálka, ale životnost a spotřeba Ti to mile vrátí. A taky co by kdo neudělal pro koníčka. Jeden kupuje tenisovou raketu za tisíce, druhej kopačky a třetí LED panely no



LED GROW 144W Respectflowers

Old Post 12-01-2011 v 23:45 PM
snuk1 je offline   Profil uživatele snuk1   Find more posts by snuk1   Foto galerie člena snuk1   Click here to Send snuk1 a Private Message   Add snuk1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 189

citace:
Původní příspěvek od FrYnK
cumel jsem na ty odkazdy na icmag,,, ten typek pod tim mel docela pekny palice.. ale taky mel ty lampy kousicek nad kytkama...chapu ze ty potrebujes isvetlit celej ten prostor, ale myslim si ze velikost a tvrdost palic pujde silne dolu kdyz to enchas takhle vysoko


Hele , je tam ješte ?? , nedavno byla kompet smazaná LEDgirl na IC , jak sem psal měla tam pěkny palice , připoužití 8LED panelu á 300W

citace:
Původní příspěvek od Hlava



Přesně tak , za málo peněz , hodně muziky . To je fakt , naprostej souhlas , pak ti to tady zase projedu a vymažu OT a jine .... měj se Hlava


citace:
Původní příspěvek od snuk1

Sice to bude pálka, ale životnost a spotřeba Ti to mile vrátí. A taky co by kdo neudělal pro koníčka. Jeden kupuje tenisovou raketu za tisíce, druhej kopačky a třetí LED panely no


Jinak sem to promazal od tipováni a dal sem to do tvýho prispevku a ten sem pak omylem smazal , mohl by jsi prosim napsat znova ten výsledek , díky Hlava

Naposledy upravil Hlava 09-03-2011 v 00:40 AM

Old Post 08-03-2011 v 23:30 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 190

citace:
Původní příspěvek od dokktor
ergo nemá smysl pěstovat nic, co kvete dýl jak 60 dní a měl sem to víc jak týden na vegetu? OMG tak to su pěkně vprdeli a zbytečně plýtvám eletriku proč na hpsky používáte stínítka? připravujete se asi o třetinu světla nehledě na to, že od začátku fóra sem tu neviděl, že by tu nekdo počítal nejaký GE index? nj, kdo chce psa bít, hůl si najde. já sem to viděl na vlastní oči, tak si myslím svoje


http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=21251 tady je neco o g/W a GE indexu .
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=112

Old Post 17-04-2011 v 22:36 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fellina
Stálý Člen

Karma uživatele fellina - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 191

Kamarade, nejsem nejakej zkusenej grower. Mam za sebou par kol pod 400hps. Abych se priznal, ikdyz budu odsouzenej hromadou lidi, nejednou sem dopadl mnozstevne hur nez ty. Libi se mi novy smery, souhlasim s Vama v tom ze standartni zajem je „co nejlevneji, co nejvice”. Kurva lidi jezis, chequevara nebo treba budha taky hledali novy smer a jak jsou na tom dnes. Zna je cely svet!! Diky za inspirujici T, doufam a preji pristi kolo bez chyb aby sme videli ceho je led-system schopny. Smoke-up
Fellina

Old Post 15-05-2011 v 02:04 AM
fellina je offline   Profil uživatele fellina   Find more posts by fellina   Foto galerie člena fellina   Click here to Send fellina a Private Message   Add fellina to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sil3nt kill3r
Nový Člen

Karma uživatele sil3nt kill3r - 40% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 192

tiez idem pod ledkama.149 watt + 2x125 watt cfl a ,ozem powedat ze som nadmieru spokojny...a led su definitiwne swetlami buducnosti...

Old Post 25-09-2012 v 13:25 PM
sil3nt kill3r je offline   Profil uživatele sil3nt kill3r   Find more posts by sil3nt kill3r   Foto galerie člena sil3nt kill3r   Click here to Send sil3nt kill3r a Private Message   Add sil3nt kill3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:38 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 10 11 12 13  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3937360 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív