Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Sýrová jízda- Parapa 400 w 8x Cheese
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
tornado12
Stálý Člen

Karma uživatele tornado12 - 89% PěstitelskáKarma uživatele tornado12 - 89% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 33

Ahoj cca 225g
A odhadem cca 0,5g/w

jinak přeju vic. pěstuju jeď podruhé a poprvné sem měl 0,4g/W a nějakých 52g suchého.

Old Post 16-11-2009 v 10:13 AM
tornado12 je offline   Profil uživatele tornado12   Find more posts by tornado12   Foto galerie člena tornado12   Click here to Send tornado12 a Private Message   Add tornado12 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Certova.Vraska
Stálý Člen

Karma uživatele Certova.Vraska - 83% PěstitelskáKarma uživatele Certova.Vraska - 83% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 34

255 g peknyho koure ;-)

want to know-how

Old Post 16-11-2009 v 23:54 PM
Certova.Vraska je offline   Profil uživatele Certova.Vraska   Find more posts by Certova.Vraska   Foto galerie člena Certova.Vraska   Click here to Send Certova.Vraska a Private Message   Add Certova.Vraska to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SuperMan
Stálý Člen

Karma uživatele SuperMan - 96% PěstitelskáKarma uživatele SuperMan - 96% PěstitelskáKarma uživatele SuperMan - 96% PěstitelskáKarma uživatele SuperMan - 96% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 116  

Příspěvek č. 35

197,5g,ale přeju mnohokrát víc....

Out 2007
My 2th OutDoor 08..by (ww) x papaya
Out 09 by SuperMan...czek thys
Mandala 2010
Pálit..........

Old Post 17-11-2009 v 08:13 AM
SuperMan je offline   Profil uživatele SuperMan   Find more posts by SuperMan   Foto galerie člena SuperMan   Click here to Send SuperMan a Private Message   Add SuperMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Brdaaak_01
Stálý Člen

Karma uživatele Brdaaak_01 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Brdaaak_01 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Brdaaak_01 - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 186  

Příspěvek č. 36

201 přeju

MŮj První Indoor - sklizeno

Můj outdoorek 2009 aneb poprvé DURBAN POISON

druhé kolo - sklizeno

třetí runda

Old Post 17-11-2009 v 08:22 AM
Brdaaak_01 je offline   Profil uživatele Brdaaak_01   Find more posts by Brdaaak_01   Foto galerie člena Brdaaak_01   Click here to Send Brdaaak_01 a Private Message   Add Brdaaak_01 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pan.smakovicka
degustátor

Karma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 333  

Příspěvek č. 37

220g

''Múdry človek sa poučí na chybách iného, hlupák sa nepoučí ani na vlastných.''


libra-drip, 400w MH, 600w HPS, 12x bubble gum

Libra-drip, 400W MH, 750W HPS, Bb,Dd,Nlx,Sk,Eu


Old Post 17-11-2009 v 08:51 AM
pan.smakovicka je offline   Profil uživatele pan.smakovicka   Find more posts by pan.smakovicka   Foto galerie člena pan.smakovicka   Click here to Send pan.smakovicka a Private Message   Add pan.smakovicka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krasus
Stálý Člen

Karma uživatele krasus - 94% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 38

248 g

Old Post 17-11-2009 v 09:39 AM
krasus je offline   Profil uživatele krasus   Find more posts by krasus   Foto galerie člena krasus   Click here to Send krasus a Private Message   Add krasus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vimnevim
Stálý Člen

Karma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 503  

Příspěvek č. 39

nejméně 333 g ti přeji a ten Lowryder#2 je výborná genetika... Měl jsem pár kytiček letos venku a super kouření v půlce července

Old Post 17-11-2009 v 10:04 AM
vimnevim je offline   Profil uživatele vimnevim   Find more posts by vimnevim   Foto galerie člena vimnevim   Click here to Send vimnevim a Private Message   Add vimnevim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
volver

Karma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 199  

Příspěvek č. 40

ták od 200 do 400 +-

volver indoor growing ZDE
400w/aero
Euphoria 1 zde ......1,253g/kWh zklizeno
White Russian zde ......1,085g/kWh zklizeno
White widow zde .....1,114g/kWh zklizeno
Euphoria 2 zde JEDE


250w/soil
Woodoo x Chronik zde zklizeno
Sensi Skunk zde zklizeno

Old Post 17-11-2009 v 11:20 AM
volver je offline   Profil uživatele volver   Find more posts by volver   Foto galerie člena volver   Click here to Send volver a Private Message   Add volver to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Plechh
Stálý Člen

Karma uživatele Plechh - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plechh - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plechh - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plechh - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plechh - 97% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 332  

Příspěvek č. 41

no já bych tipl tak 199g, ale přál bych víc

Plechh

Balkon2009-sklizeno


Prvni indoor 250w/400W-sklizeno

Druhy indoor 400W-sklizeno

Treti indoor 400W/600W-sklizeno

Old Post 21-11-2009 v 20:03 PM
Plechh je offline   Profil uživatele Plechh   Find more posts by Plechh   Foto galerie člena Plechh   Click here to Send Plechh a Private Message   Add Plechh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kumi 24
Stálý Člen

Karma uživatele Kumi 24 - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kumi 24 - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kumi 24 - 95% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 42

230g

[http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=41303&perpage=16&pagenumber=1] 1.grow-150W
[http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=45234&perpage=16&pagenumber=1]
2.grow-250W
[http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=47157&perpage=16&pagenumber=1]
3.grow-250W

Old Post 21-11-2009 v 21:44 PM
Kumi 24 je offline   Profil uživatele Kumi 24   Find more posts by Kumi 24   Foto galerie člena Kumi 24   Click here to Send Kumi 24 a Private Message   Add Kumi 24 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dejwik
Stálý Člen

Karma uživatele Dejwik - 74% PěstitelskáKarma uživatele Dejwik - 74% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 43

175g

> Síta na výrobu hašiše plastelínové konzistence <
> Dejwix ~Salvia garden~ 70W Sodík <
> Návod na výrobu šalvejového extraktu<

Proč je duchovní rozvoj v naší kultuře považován za anomálii a použití chemických látek při něm přímo za ďábelský čin ?

Old Post 22-11-2009 v 10:20 AM
Dejwik je offline   Profil uživatele Dejwik   Find more posts by Dejwik   Foto galerie člena Dejwik   Click here to Send Dejwik a Private Message   Add Dejwik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Parapa
Stálý Člen

Karma uživatele Parapa - 64% PěstitelskáKarma uživatele Parapa - 64% PěstitelskáKarma uživatele Parapa - 64% PěstitelskáKarma uživatele Parapa - 64% PěstitelskáKarma uživatele Parapa - 64% PěstitelskáKarma uživatele Parapa - 64% PěstitelskáKarma uživatele Parapa - 64% PěstitelskáKarma uživatele Parapa - 64% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 175  

Příspěvek č. 44

Takže už je to usušeno, spracováno, otestováno a hotové výsledky budou hned zítra ráno. Vážení proběhne odpoledne. Už teď si sem 100% jistý že toho nebude pod 220g.
Zatím pánové a dámy. Ať to roste!

2015 pozdě, ale přece

Sýrová jízda- 8x Cheese 2xShiva2 2xLowryder- sklizeno

Royal Ride- SSH-JH


Parapas Out Galery



Rozum nic neváží a přitom je to těžká zbraň s trávou to je stejné

Old Post 23-11-2009 v 06:03 AM
Parapa je offline   Profil uživatele Parapa   Find more posts by Parapa   Foto galerie člena Parapa   Click here to Send Parapa a Private Message   Add Parapa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vimnevim
Stálý Člen

Karma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 503  

Příspěvek č. 45

333g....

Edit : jsi se asi zasekl u toho vážení ne ?

Naposledy upravil vimnevim 25-11-2009 v 19:34 PM

Old Post 23-11-2009 v 08:32 AM
vimnevim je offline   Profil uživatele vimnevim   Find more posts by vimnevim   Foto galerie člena vimnevim   Click here to Send vimnevim a Private Message   Add vimnevim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Parapa
Stálý Člen

Karma uživatele Parapa - 64% PěstitelskáKarma uživatele Parapa - 64% PěstitelskáKarma uživatele Parapa - 64% PěstitelskáKarma uživatele Parapa - 64% PěstitelskáKarma uživatele Parapa - 64% PěstitelskáKarma uživatele Parapa - 64% PěstitelskáKarma uživatele Parapa - 64% PěstitelskáKarma uživatele Parapa - 64% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 175  

:OD Příspěvek č. 46

No to je pravda...zasekal jsem se totálně. Vážení už proběhlo, ale pořád nemám čas nadělat fota sušiny. Nevadí. dodám je hned jak to půjde včetně reportu o dýmu.

Váha dopadla takto

Po přebrání, rozdělení na spodky a vrchy jsem se dostal na číslo
Vrchy : 233 g
Spodní palice: 21g ( stejně kvalitní kouř jak vrchní palice )

Sečteno podtrženo : 254 hodně voňavého kouře

bylo tam ještě okolo 10 g bordelu ale to nepočítám.

Bližší info kolik g/kytka pošlu v dalším vstupu včetně fotodokumentace sušiny. Nezlobte se ale není čas.

Výhercem je ...... Certova.Vraska s tipem 255 g
vícemistr je........ krasus s tipem 248g
Napíšu vám PM pánové a odměna vás nemine.

2015 pozdě, ale přece

Sýrová jízda- 8x Cheese 2xShiva2 2xLowryder- sklizeno

Royal Ride- SSH-JH


Parapas Out Galery



Rozum nic neváží a přitom je to těžká zbraň s trávou to je stejné

Old Post 26-11-2009 v 08:15 AM
Parapa je offline   Profil uživatele Parapa   Find more posts by Parapa   Foto galerie člena Parapa   Click here to Send Parapa a Private Message   Add Parapa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Parapa
Stálý Člen

Karma uživatele Parapa - 64% PěstitelskáKarma uživatele Parapa - 64% PěstitelskáKarma uživatele Parapa - 64% PěstitelskáKarma uživatele Parapa - 64% PěstitelskáKarma uživatele Parapa - 64% PěstitelskáKarma uživatele Parapa - 64% PěstitelskáKarma uživatele Parapa - 64% PěstitelskáKarma uživatele Parapa - 64% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 175  

Příspěvek č. 47

Testoval jsem už několikrát:OD
Jen se o tom chci trochu rozepsat a dodat fota suchého materiálu.
a teď jsem momentálně na potrhání.....
Všecko bude jen co stihnu vydechnout. Tyhle dny jsou dravé jak vzteklá fena.....co nemá nikdy dost.

2015 pozdě, ale přece

Sýrová jízda- 8x Cheese 2xShiva2 2xLowryder- sklizeno

Royal Ride- SSH-JH


Parapas Out Galery



Rozum nic neváží a přitom je to těžká zbraň s trávou to je stejné

Old Post 26-11-2009 v 13:09 PM
Parapa je offline   Profil uživatele Parapa   Find more posts by Parapa   Foto galerie člena Parapa   Click here to Send Parapa a Private Message   Add Parapa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Parapa
Stálý Člen

Karma uživatele Parapa - 64% PěstitelskáKarma uživatele Parapa - 64% PěstitelskáKarma uživatele Parapa - 64% PěstitelskáKarma uživatele Parapa - 64% PěstitelskáKarma uživatele Parapa - 64% PěstitelskáKarma uživatele Parapa - 64% PěstitelskáKarma uživatele Parapa - 64% PěstitelskáKarma uživatele Parapa - 64% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 175  

Pohodička kouř Cheese Příspěvek č. 48



Sušení:
Cheese schl něco kolem týdne. Struktura palic je opravdu tvrdá a neprostupná. Posuďte sami na fotce!
Jediné co mě trochu zarazilo bylo to, že i když schly Cheesy stejně dlouho jako ostatní genetiky, Cheesy byly presušené.
Takže se to mírně drobilo, ale žádná katastrofa.

Vůně sucheho produktu mě vážně překvapila. Řeknu vám, že takovou silnou až štiplavou vůni jsem dlouho necitěl ( krása )
Vůně jemně ovocná , se silným podílem koření . Nedokážu ji moc popsat ale prostě lahoda pro nos.

Kouř :
Trochu sem se sním mazlil. Natlačil jsem si sklo, abych citěl čistou chuť ( né že bych byl proti brku ). Dal jsem si práska a už při průchodu dýmu pusou jsem citě opravdu skvělou chuť. Žádné agresivní škrábání ani trpkost nebo kyselost.... prostě sýýýýr.
Nejak se mi začlo chtít chcát tak jsem odkráčel na hajzl... Po cestě na WC mě mírně přemlouval do kašle, ale né že by mě vysloveně rozkopal.No a nějak jsem při tom všem zapoměl vydechnout a dým ze mě vylezl až na hajzlu.
Tak jak jsem se sním chtěl za začátku mazlit tak jsem zjístil že není na předehru stavěný. Dal jsem mu prostor ať se projeví před tím než sfouknu zbytek skla.
Po 5-10 minutách ( to je, ale hodně relativní, protože jsem nějak přestal vnímat čas ) jsem nevěděl jestli to sklo ještě sfouknu :OD.
Rozkecal jsem se a nějak jsem nemoh přestat.... krásný stav! Chvílema mě nutil vstanout a dělat něco užitečného ( samé pičoviny ).
Pak přišel druhý a třetí prásk..... Trochu jsem čekal, že mě pošle do křesla,ale nic šíleného! Chuť se bavit převládala i pak, i když pravda je, že jsem byl zmaštěný jak křeček. Po dlouhé době i model který mě dost rozesmál a za to mu dávám velké +

Souhrn:
Super stav s energií a hodně do společnosti. Asi bych ho nechtěl hulit sám, protože bych asi hodně přemýslel. Fyzicky nenásilný takže pumpa jela normální rychlostí Žádný infarkt!:OD i když jsem občas musel přibrzdit a trochu se z hluboka nadechnout.
Vyzdvihávám Vůni a Chuť...... nevím jestli to hulit...nebo radši jíst..... asi budu dělat obojí!! Další model příště.

Mějte se ...Ať rostou.

2015 pozdě, ale přece

Sýrová jízda- 8x Cheese 2xShiva2 2xLowryder- sklizeno

Royal Ride- SSH-JH


Parapas Out Galery



Rozum nic neváží a přitom je to těžká zbraň s trávou to je stejné

Naposledy upravil Parapa 09-12-2009 v 09:30 AM

Old Post 09-12-2009 v 09:23 AM
Parapa je offline   Profil uživatele Parapa   Find more posts by Parapa   Foto galerie člena Parapa   Click here to Send Parapa a Private Message   Add Parapa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:54 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0241040 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív