Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 400w GrowBox aneb aspoň na brčko
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Obecné 400w GrowBox aneb aspoň na brčko Příspěvek č. 1





Hoj ahoj ahoj!

Po nějaké té pauzičce s pěstem mě krize donutila opět začít s pěstem.A aby bylo nějaké to relax brčko sestavil jsem nějaký nový setup tak doufám že aspoň na to brčko bude ... Jooo brčka...Ty já rád... Ale teď k sestavě :

Box:1x1x2m GrowBox

Osvětlení : Plug&Grow 200w (růst) , 400w Son-t (květ) a HomeMade stínidlo (Děláno ve zkouřeném stavu ale snad není zase tak křivé,dost mě to bralo)

Vzduch:O proudění vzduchu se starají 3x Pc větráčky a na odtah a 230v větrák na odtah + pacháč (kdyby nestačilo v záloze ufo )

Osazenstvo: 6x White Russian (řezy od Saiklona,díky!).Ještě 6 mi zbylo a šli ven a do matkárny

Teplota: Ve dne je 23-25 °C no a v noci kolem 20 (400w to snad nějak vyhřeje ... EDIT: Teď na sodíčku kolem 31 u vrcholu

BioHnojky: (vše od Plagronu)Start-up,PhytAmin,Alga Grow,Tera Bloom + Final Solution edit: Cropmax

Takžeee - Hodnoťte,komentujte a hlavně raďte.Je to můj první grow takových watážních rozměrů a proto prosím o rady!Rád bych,aby aspoň na brčko bylo ...

No a určitě nějaké fotozz:

Naposledy upravil 23-06-2009 v 16:00 PM

Old Post 11-06-2009 v 21:36 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

Jo,neboj taky jsem uvažoval jak to uchladit,tak proto jsem rovnou se skříní koupil UFO s regulací.A to bude napojené na cooltubu,takže by ta ventilace mohla fungovat. Hoooj Sony...

Old Post 12-06-2009 v 08:04 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Obecné 11.day 12/12 - Paličkujeme Příspěvek č. 3






Kyti vypadají zdravě,přijatelná teplota 32 stupnu u vrcholu,zalívám co druhý den mno a už jdou vidět zárodky mini paliček.Už aby byly větší.Papají Tera Bloom od Plagronku.

Ohledně odtahu,použil jsem 3 pc větráčky na přítah a větrák na 230v na odtah na pacháči (UFO dělalo bordel) a cooltubu teplota nevyžaduje.Teď když je tak škaredé počasí se teplota přes den dostane i na 29 stupnu,což by mělo být v pohodě.

Old Post 23-06-2009 v 14:56 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

17. day 12/12 - Začíná se mi to líbit :) Příspěvek č. 4






Rád bych udělal lepší foto,ale nemám k dispozici lepší foťák tak jsem zkoušel kombinaci všeho možného nastavení.

Kyti procházejí 17.dnem svého květu a řekl bych že si spokojeně hoví ve svém pelíšku,který má momentálně 29,7 stupňů.Dávám jim Plagron Terra Bloom k jídlu a začínají dosti smrdět (vonět,samozřejmě...)

Komentáře,hodnocení,rady?Sem s nima!!!

Old Post 29-06-2009 v 11:03 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Zdraví Probleeem !!! 50 den květu a problém s listy! Příspěvek č. 5



Lidi jak hledam tak nic nenalezam co tohle muže být?Teplota se drží na 30 C° u vrcholků.PH neměřím.Co to může způsobovat a má cenu to ted 10 dni pred sekem dávat do kupy?Díky

Old Post 02-08-2009 v 23:31 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6

Jo ještě mě napdá důležitá informace - došel mi plagron tak jsem začal používat bio-bizz Bio Bloom + Top max / dávkování je trochu méně než je předepsané takže to asi přehnojení taky není nebo že by to s tím plagronem nějak špatně zareágovalo?Díky

Old Post 02-08-2009 v 23:49 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Brdaaak_01
Stálý Člen

Karma uživatele Brdaaak_01 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Brdaaak_01 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Brdaaak_01 - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 186  

Příspěvek č. 7

zdá se mi že už to máš zralý-to pak kyti žloutnou, a co flush??ty žlutý listy bych akorát otrhal...nebál bych se toho

MŮj První Indoor - sklizeno

Můj outdoorek 2009 aneb poprvé DURBAN POISON

druhé kolo - sklizeno

třetí runda

Old Post 03-08-2009 v 01:06 AM
Brdaaak_01 je offline   Profil uživatele Brdaaak_01   Find more posts by Brdaaak_01   Foto galerie člena Brdaaak_01   Click here to Send Brdaaak_01 a Private Message   Add Brdaaak_01 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 8

Jo flush už jede,rostlinkám zbývají 4 dny tak už to ani řešit nebudu...Nebo nějaké rady a nápady?

Old Post 03-08-2009 v 10:40 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Plechh
Stálý Člen

Karma uživatele Plechh - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plechh - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plechh - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plechh - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plechh - 97% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 332  

Příspěvek č. 9

hele mrkni se na faq na zalévání a výživu ať víš aspoň kde si udělal chybu pro příští kolo, teď už s tim asi nic neuděláš, ale první co bych začal dělat je měřit ph, to ti dost napoví o tom jak se kytky maj

Plechh

Balkon2009-sklizeno


Prvni indoor 250w/400W-sklizeno

Druhy indoor 400W-sklizeno

Treti indoor 400W/600W-sklizeno

Old Post 03-08-2009 v 11:59 AM
Plechh je offline   Profil uživatele Plechh   Find more posts by Plechh   Foto galerie člena Plechh   Click here to Send Plechh a Private Message   Add Plechh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kobra777
Stálý Člen

Karma uživatele kobra777 - 99% PěstitelskáKarma uživatele kobra777 - 99% PěstitelskáKarma uživatele kobra777 - 99% PěstitelskáKarma uživatele kobra777 - 99% PěstitelskáKarma uživatele kobra777 - 99% PěstitelskáKarma uživatele kobra777 - 99% PěstitelskáKarma uživatele kobra777 - 99% PěstitelskáKarma uživatele kobra777 - 99% PěstitelskáKarma uživatele kobra777 - 99% PěstitelskáKarma uživatele kobra777 - 99% PěstitelskáKarma uživatele kobra777 - 99% PěstitelskáKarma uživatele kobra777 - 99% PěstitelskáKarma uživatele kobra777 - 99% PěstitelskáKarma uživatele kobra777 - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 371  

Pohodička TO FINAL :):) Příspěvek č. 10

Zdárek,hlavně to propláchni a o listy v této fázy bych si starosti nedělal,paldy jsou ready- ve finále je nech aspoň dva dny po tmě a pak to sundej
Přeji at krásně chutí,pro příští round si pošéfuj PH-metr,není to až tak velká investice sám mám ADWU(??950kc)-novej, bazar-500kč.
Ono to ph je občas problém,třeba ňáke odrůdy jsou háklivé na změnu PH.Každopádně NICE

1. Indoor (5x White Rhino, 5x Ice) HomeBox 1x1x2m 400W PlantaStar

2. indoor (10x NYCD) HomeBox 1x1x2m 400W PlantaStar

3. Indoor(10x SNOW WHITE) HomeBox 1x1x2m 400W PlantaStar

4. Indoor BUBLATORIUM (6x ICE, 6x EDR SB) HomeBox 1x1x2m 400W PlantaStar růst 600W GREEN POWER květ. NYNÍ FINISHUJE

5. Indoor BUBLATÓRIUM no. II. - 12x DOUBLE GUM 400W/600W Plantastar

OUT 09

Old Post 03-08-2009 v 21:42 PM
kobra777 je offline   Profil uživatele kobra777   Find more posts by kobra777   Foto galerie člena kobra777   Click here to Send kobra777 a Private Message   Add kobra777 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mrakoplas
Stálý Člen

Karma uživatele mrakoplas - 70% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 611  

Příspěvek č. 11

Zdar,
myslim si .ze to je vymenou hnojiv, nevim jak plagron ,ale bio bizz dost snizuje PH a v tyhle fazi uz zacinaj brat ziviny z listu a jsou nachylnejsi na PH.
A jestli mas maly kvetinace tak ,se vyplati pouzivat i stimulatory pro lepsi prijem zivin , pouzivam ted Heaven od biobizzu a z vlastni zkusenosti muzu rict ,ze je to znat.
Palice vypadaj dobre, takze by se to nemuselo tolik projevit ,ale urcite bych jel ,uz jen vodu .

Pokrok je možný jedině tehdy, když se inteligentně porušují zákony.
Boleslav Barlog
COB,Chronic, Cinderella99, Great white sharks, Agent Orange, Sour Jack, Belladonna, Belladonna, Orange Bud(out) Zvýšení objemu nádrže zvlhčovačky SPS 808 PG-13 Heriuana

Old Post 03-08-2009 v 22:06 PM
mrakoplas je offline   Profil uživatele mrakoplas   Find more posts by mrakoplas   Foto galerie člena mrakoplas   Click here to Send mrakoplas a Private Message   Add mrakoplas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 12

Omlouvam se za spozdeni,ale nemel jsem internet.Jinak sklidil jsem po dalsich 10 dni flushe.Sklizeň byla kolem 85g což je sakra málo.Tak jsem si rikal ze by nebylo marné,aby další holčičky spatřili "sluneční čtyřsetwattové světlo".Tak jsem pod plug and grow 200w připravil 9dalších bojovnic.Nechal jsem je růst 2 měsíce (Asi chyba).A včera jsem je konečně šounul pod 400W.Je to tam opravdu jak v džungli.

Jen se obávám že tam v minulém roundu bylo na vetvičkách pár pavučinech ??svilušky??Od začátku je stříkám přípravkem insects ve spreji co 8 dní,ale nejraději bych nasadil predátora abych měl klid.

Co na to říkáte vy?

Old Post 29-10-2009 v 09:38 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Plechh
Stálý Člen

Karma uživatele Plechh - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plechh - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plechh - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plechh - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plechh - 97% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 332  

Příspěvek č. 13

Predátoři jsou prej bomba, teď po zkušenostech se sviluškama bych do toho šel všema deseti. Jo a dva měsíce na růstu to si udělal ůmyslně nebo si to nevěděl????

Plechh

Balkon2009-sklizeno


Prvni indoor 250w/400W-sklizeno

Druhy indoor 400W-sklizeno

Treti indoor 400W/600W-sklizeno

Old Post 29-10-2009 v 18:51 PM
Plechh je offline   Profil uživatele Plechh   Find more posts by Plechh   Foto galerie člena Plechh   Click here to Send Plechh a Private Message   Add Plechh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 14

Nebyl čas abych se o to pořádně staral,ale na druhou stranu jsem chtěl zkusit i pořádnou jungli

Old Post 29-10-2009 v 19:36 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Plechh
Stálý Člen

Karma uživatele Plechh - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plechh - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plechh - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plechh - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plechh - 97% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 332  

Příspěvek č. 15

no tak jestli máš cooltubu tak ti může bejt jedno ale bez ní to spálíš jak prd, každopádně přidej foto ať vim jak si na tom

Plechh

Balkon2009-sklizeno


Prvni indoor 250w/400W-sklizeno

Druhy indoor 400W-sklizeno

Treti indoor 400W/600W-sklizeno

Old Post 29-10-2009 v 19:48 PM
Plechh je offline   Profil uživatele Plechh   Find more posts by Plechh   Foto galerie člena Plechh   Click here to Send Plechh a Private Message   Add Plechh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Minulá sklizeň Příspěvek č. 16




Jelikož jsem neměl internet nemohl jsem Vám dávat info o tom,jak mi rostou,ale aspon jsem fotnul jak vypadaly 3 Bílé Russandy.


No nejsou k nakousnutí?

Old Post 31-10-2009 v 11:36 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:52 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
10-11-2010 - 400w GrowBox 2. kolo - 70 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9845740 seconds with 36 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív