Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » letos poslendní grow,S.A.G.E,BELLADONNA,POT OF GOLD,BELLA CIAO
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6 »
Autor
Téma 
roboot
Stálý Člen

Karma uživatele roboot - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 365  

Příspěvek č. 49



čuz ve spolek,tak asi před 14 dny mi konečně přišly moje ice-o -latory co jsem pújčoval CLAUNovi tak že mě o ně neobložil nic méně jeden poslal protrženej a ještě před tím než to poslal tak mě o tom informoval a jak se vyrovnáme a co za to chci tak jsem mu napsal at pošle na košt zelený že to neni problém protože mám 2 sady tak se to dá zkombinovat a haš se dá dělat dál no a frajer poslal jen ice-o -latory nic víc nic mín ani to na čem jsme se domlouvali za pújčení tak že fakt sráč.no ale jak říkám dalo se to zkombinovat a tak jsem si hned něco ukvrdlal cca 5 g na začátek a je to opět dobrútka

new box 400w.(18x Chronic)
New foliak ''08''
2nd SCROG,10xS.A.G.E,10xBELLADONNA[/color]
druhý pokus ve foliovníku[/color]
letos poslendní grow,S.A.G.E,BELLADONNA,POT OF GOLD,BELLA CIAO[/color]


Old Post 31-07-2009 v 10:13 AM
roboot je offline   Profil uživatele roboot   Find more posts by roboot   Foto galerie člena roboot   Click here to Send roboot a Private Message   Add roboot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
roboot
Stálý Člen

Karma uživatele roboot - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 365  

Příspěvek č. 50


zdárek ve spolek tak nakonec se letos pustím ještě do jednoho kola,na chvíli to sice bude mít na starost máma(budu pryč) ale toho se nebojím už jsem jí zasvětil a je to rozená botanička.nebudu ani zakládat další téma.tak že k tomu dalšímu kolu,posádku tvoří 16 klonú od člena Ozárek kterýmu ještě jednou dík za čupr trupr klony.zas jsem zvolil mix 4 genú prostě mi to nedá a pak kouřit furt to samí to neni ono a tak proto.jedná se tedy o 4xmazar,4xjuicy fruit,4xskunk no1 a 4x sensi skunk na rústu jsou pod 4kulí son-t-agro na květ bude 6 koule GIB HPS.hnojiva canna ztm jen terra vega ale už se chystám do g-shopu pro novej arsenal tak jsem zvědavej co mi doporučej.jedu bez zvlhčovačky stará pošla ale vlhkost je kolem 50%-60% tak že to neni až takovej púser,teplota krásnejch 26°-28°.to je asi ztm všechno.pic

new box 400w.(18x Chronic)
New foliak ''08''
2nd SCROG,10xS.A.G.E,10xBELLADONNA[/color]
druhý pokus ve foliovníku[/color]
letos poslendní grow,S.A.G.E,BELLADONNA,POT OF GOLD,BELLA CIAO[/color]


Old Post 08-10-2009 v 23:10 PM
roboot je offline   Profil uživatele roboot   Find more posts by roboot   Foto galerie člena roboot   Click here to Send roboot a Private Message   Add roboot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
roboot
Stálý Člen

Karma uživatele roboot - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 365  

Příspěvek č. 51




19 den 18/6
tak holky valej jedna básen asi to bude tím že tentokrát jsem odolal a nezastřihnul jsem je kromě juicy fruit ty měly nějaký zmutovaný vršky tak jsem je ustříhnul a a ted už jsou rozvětvený a vypadaj v pohodě.zejtra je už přepnu,myslím že je čas,no posudte sami

new box 400w.(18x Chronic)
New foliak ''08''
2nd SCROG,10xS.A.G.E,10xBELLADONNA[/color]
druhý pokus ve foliovníku[/color]
letos poslendní grow,S.A.G.E,BELLADONNA,POT OF GOLD,BELLA CIAO[/color]


Old Post 17-10-2009 v 07:01 AM
roboot je offline   Profil uživatele roboot   Find more posts by roboot   Foto galerie člena roboot   Click here to Send roboot a Private Message   Add roboot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scott
Stálý Člen

Karma uživatele Scott - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 447  

Příspěvek č. 52

Vetšina uspechu je v kvalitni genetice, ta udela opravdu hodne a vysoký výnos se da udelat jak v hline či kokosu tak v ostatnich systemech !! + finty a zkušenosti pestitele ale prvni klič k uspechu je vyber vhodne genetiky, ale to určite vite .. Jinak palice nevypadaji špatne i když nejsou nejvetši, hlavni je jak ti chutna a jsi spokojeny ...

smaznu

1.Stavba boxu HPS&MH
2.White Russian
3.Hashberry TestGrow
4.White Satin & Hashberry
5.G13Skunk
6.Scott & Outdoor
7. White Widow (SOG)
8. Space Queen & Sage (BIO)+NL (COCO) Test

A real taste ?

Grow organic plants !

True




Old Post 17-10-2009 v 08:50 AM
Scott je offline   Profil uživatele Scott   Find more posts by Scott   Foto galerie člena Scott   Click here to Send Scott a Private Message   Add Scott to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Scott! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
roboot
Stálý Člen

Karma uživatele roboot - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 365  

Příspěvek č. 53

zdárec asi mluvíte o předchozím growu co,ale částečně asi i o tomhle,k tomu mediu,nechce se mi měnit hlínu za něco jinýho na tož pak nějaký hydro,navíc jsem s hlínou max spokojenej všechny předchozý growy kro toho posledního to dopadlo výborně jak kvalita tak kvantita a to tobylo jetý v jednom truhlíku i 10 kytek ted má káždá svúj 11 litrovej teku tak že místa pro kořeny maj IMHO taky dost.bohužel genetiku já neovlivním spoléhám na zkušenosti matkáře a jelikož neberu stále od jednoho tak to prostě někdy nevychytám,jsem zvědavej na tyhle.nic nemažte a pic

new box 400w.(18x Chronic)
New foliak ''08''
2nd SCROG,10xS.A.G.E,10xBELLADONNA[/color]
druhý pokus ve foliovníku[/color]
letos poslendní grow,S.A.G.E,BELLADONNA,POT OF GOLD,BELLA CIAO[/color]


Old Post 17-10-2009 v 11:21 AM
roboot je offline   Profil uživatele roboot   Find more posts by roboot   Foto galerie člena roboot   Click here to Send roboot a Private Message   Add roboot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kouba
Stálý Člen

Karma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 589  

Příspěvek č. 54

Scott
Jasné že se dá udělat pěkná sklizen v každem systemku ale jde o to zprovoznit jeden a dobře. kombinace hlíny, cocosu a ručního hnojení je z mojeho pohledu neefektivní a složitá varianta.
na kytkách se projeví defakto vsechno, kazdá chybka bud na výnosu nebo jiných hodnotách. Nejsem moc přes in. ale co vím tak by kytka měla mít co nejlepší podmínky.
někdy mi příjde ,že lidi věnují hodně pozornost věcem které nejsou tak duležité a zapomínají na zaklady ...myšleno obecně, jen můj dojem...

http://grower.cz/forum/showthread.php?postid=510015#post510015

http://grower.cz/forum/showthread.php?postid=508588#post508588

Old Post 17-10-2009 v 11:23 AM
kouba je offline   Profil uživatele kouba   Find more posts by kouba   Foto galerie člena kouba   Click here to Send kouba a Private Message   Add kouba to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
roboot
Stálý Člen

Karma uživatele roboot - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 365  

Příspěvek č. 55

jak říkám vždy to fungovalo a nejen mě,a že by na tom bylo něco složitýho to se taky říct nedá,joo takovej plně automatizovanej systémek to je jiná ale to mi prostě nevoní.jo a minule se mi taky na výsledku dost podepsaly svilušky,zaútočily moc pozdě a ve velkým...

new box 400w.(18x Chronic)
New foliak ''08''
2nd SCROG,10xS.A.G.E,10xBELLADONNA[/color]
druhý pokus ve foliovníku[/color]
letos poslendní grow,S.A.G.E,BELLADONNA,POT OF GOLD,BELLA CIAO[/color]


Old Post 17-10-2009 v 11:52 AM
roboot je offline   Profil uživatele roboot   Find more posts by roboot   Foto galerie člena roboot   Click here to Send roboot a Private Message   Add roboot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kouba
Stálý Člen

Karma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 589  

Příspěvek č. 56

jasné chapu , hlína je hlína ... videl jsem nadherne sklizne v naproste bio hlíně pod 4kylem. Je to nejpřirozenější ale řekl bych i náročnější... ta kombinace coco a hlíny mi moc neseděla, rozhodně bych volil kvalitní mix substrátu a perlitu vyvážený poměr kvalitních živin , optimální péče. A to nejduležitější je vášeň a láska k tem vašim kráskám ... po sleze mrknu jak ti to dopadlo. Pestu čest
Koubis

ps: na svilusky jedině slunéčka sedmitečné , třeba v květu místo chem. postřiků. zajimavé je ,že těchto predátorů využívá tak málo lidí .

http://grower.cz/forum/showthread.php?postid=510015#post510015

http://grower.cz/forum/showthread.php?postid=508588#post508588

Old Post 17-10-2009 v 12:24 PM
kouba je offline   Profil uživatele kouba   Find more posts by kouba   Foto galerie člena kouba   Click here to Send kouba a Private Message   Add kouba to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
roboot
Stálý Člen

Karma uživatele roboot - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 365  

Příspěvek č. 57




zdárek tak tady je menší update s mojeho boxu.je to asi 20 den na květu ale nejsem si přesně jistej telefon do kterýho si píšu poznámky tak dosloužil ale myslím že plus +- 2 dny to tak bude.nejsem moc spokojenej s tím že jdem je nezastříhnul sice centrální koly budou asi pěkný mackové ale jinak nic moc ale hrúzza to taky neni.na pár listech se mi něco děje,vždy se začne kroutit žloutnout a pak od konce čepelí zrezne koukal se že s tím ted má tady spoustu lídí problém,já bych to viděl na nějakou plísen protože se mi to děje pouze na 1 řezu od každý genetiky přehnojený ani ph to nebude to je všechno tak jak má,no stříkat to nebud,otrhám jen to napadený.hnojím canna terra flora cannazym a už se chystá canna pk 13-14.ztm hoj

new box 400w.(18x Chronic)
New foliak ''08''
2nd SCROG,10xS.A.G.E,10xBELLADONNA[/color]
druhý pokus ve foliovníku[/color]
letos poslendní grow,S.A.G.E,BELLADONNA,POT OF GOLD,BELLA CIAO[/color]


Old Post 08-11-2009 v 07:01 AM
roboot je offline   Profil uživatele roboot   Find more posts by roboot   Foto galerie člena roboot   Click here to Send roboot a Private Message   Add roboot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
roboot
Stálý Člen

Karma uživatele roboot - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 365  

Příspěvek č. 58





tak jen pro schrnutí jak dopadlo poslední kolo,no byla to tragedie všechno kromě juicy fruit zežloutlo a opadalo(nevím co to bylo ale viděl bych to na nějakou plísen) a to se nemálo podepsalo na palicích a na celkovém výnosu nakonec toho bylo cca 350 gé pod šestkou takže fakt bída kekonci začali i plesnivět od středu palice a to tam byl pěknej luft,podobnej problém ted řeší easyrider ve svojím threadu,tady jsou nějaký fotky juicy fruitu ten jedinej sem fotil ten byl celkem v poho

new box 400w.(18x Chronic)
New foliak ''08''
2nd SCROG,10xS.A.G.E,10xBELLADONNA[/color]
druhý pokus ve foliovníku[/color]
letos poslendní grow,S.A.G.E,BELLADONNA,POT OF GOLD,BELLA CIAO[/color]


Old Post 02-01-2010 v 13:39 PM
roboot je offline   Profil uživatele roboot   Find more posts by roboot   Foto galerie člena roboot   Click here to Send roboot a Private Message   Add roboot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
roboot
Stálý Člen

Karma uživatele roboot - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 365  

Příspěvek č. 59






tak to bylo minulý kolo a teď k tomu co se mi tam opaluje teď.tak že jedná se o 8x chronik 8x double gum (díky členovi Guerila za krásný řezy) a teď se mi dostali do ruky ještě tří sirotci ale vím akorát o jednom že to je hash plant zbytek nevím co je.jinak setup je stejnej jako v minulém kole akorát jsem pořídil větší venťas na ofuk.z Canny jsem se vrátil zpět na Plagron,ta canna mi prostě nějak nesedla.taky jsem k nim tentokrát naočkoval trichodermu tak uvidíme.ted jsou děvčata 13 den na rústu a vypadaj k světu trochu s nima teda cvičím po zástřiho jsem je hned začal ohejbat a už z nich jsou celkem pěkný keříky no posuďte sami.doufám že ted to dotáhnu do zdárnýho konce ztm pic

new box 400w.(18x Chronic)
New foliak ''08''
2nd SCROG,10xS.A.G.E,10xBELLADONNA[/color]
druhý pokus ve foliovníku[/color]
letos poslendní grow,S.A.G.E,BELLADONNA,POT OF GOLD,BELLA CIAO[/color]


Old Post 02-01-2010 v 13:52 PM
roboot je offline   Profil uživatele roboot   Find more posts by roboot   Foto galerie člena roboot   Click here to Send roboot a Private Message   Add roboot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
roboot
Stálý Člen

Karma uživatele roboot - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 365  

Příspěvek č. 60






16 den 18/18
zdárek ve spolek tak holkám se daři na jedničku všechny jsou krásně vitální a rostou jak z vody o víkend budu asi přepínat,zapomněl jsem dodat že rostou v growmixu mixnutým s kokosem v poměru 2:1.kolínka už jsem sundal svojí práci už udělaly tak šly dolu,to je i moje otázka nechávate je tam až do konce nebo je taky sundaváte mě příjde že později začnou přiškrcovat stonky tak že je radši sundavám,toť múj názor.tady jsou
1.celek
2,3.Chronic
4,5.doublegum

new box 400w.(18x Chronic)
New foliak ''08''
2nd SCROG,10xS.A.G.E,10xBELLADONNA[/color]
druhý pokus ve foliovníku[/color]
letos poslendní grow,S.A.G.E,BELLADONNA,POT OF GOLD,BELLA CIAO[/color]


Old Post 05-01-2010 v 10:47 AM
roboot je offline   Profil uživatele roboot   Find more posts by roboot   Foto galerie člena roboot   Click here to Send roboot a Private Message   Add roboot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
roboot
Stálý Člen

Karma uživatele roboot - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 365  

Příspěvek č. 61






18 den 18/18
tak jsem se opět nevyhnul sviluškám a zahájil jsem proti nim boj,už fakt nevím jak to udělat abych je tam neměl vúbec za celou dobu vegetace,ihned co jsem si přivez řezy tak jsem je preventivně stříknul i když na nich nic nebylo vidět ale pro jistotu,to samý i když jsem přivez ty sirotky,hlína je od plagronu a box jsem před výsadbou kompletně vydezinfikoval .ze začátku jsem je stříknul neudosanem,teď na ně jdu omitem,podchytil jsem je v úplným začátku tak snad je sundám,samo že postřik zopáknu.jinak vypadaj k světu.vlhkost kolem 60% teplota 25° den 17° noc.tad jsou před a po postřiku.pic

new box 400w.(18x Chronic)
New foliak ''08''
2nd SCROG,10xS.A.G.E,10xBELLADONNA[/color]
druhý pokus ve foliovníku[/color]
letos poslendní grow,S.A.G.E,BELLADONNA,POT OF GOLD,BELLA CIAO[/color]


Old Post 07-01-2010 v 20:46 PM
roboot je offline   Profil uživatele roboot   Find more posts by roboot   Foto galerie člena roboot   Click here to Send roboot a Private Message   Add roboot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
guerilla
Stálý Člen

Karma uživatele guerilla - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 462 

Příspěvek č. 62

Na svilušky mohu doporučit široko spektrální insekticid NurelleD - sice v popisu nepíší, že lze užít i na svilušky, ale funguje. Pobije všechny dospělce. Na druhý den doporučuji postříkat přípravkem Nissorun, který působí na vajíčka, larvy a nymfy.

Jinak vypadají nádherně a budu sledovat

"Mít rád lidi a milovat lidi, to je celé tajemství a snad jediný recept na štěstí. "

Old Post 07-01-2010 v 22:42 PM
guerilla je offline   Profil uživatele guerilla   Find more posts by guerilla   Foto galerie člena guerilla   Click here to Send guerilla a Private Message   Add guerilla to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ono
Stálý Člen

Karma uživatele Ono - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 1078  

Příspěvek č. 63

Ahoj. V akej forme si aplikoval trichodermu a aký používaš kokos?

Kolienka nechávam až do konca.

Marihuana je dar.

Old Post 07-01-2010 v 23:03 PM
Ono je offline   Profil uživatele Ono   Find more posts by Ono   Foto galerie člena Ono   Click here to Send Ono a Private Message   Add Ono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
roboot
Stálý Člen

Karma uživatele roboot - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 365  

Příspěvek č. 64

2 guerila zkusím se teda poptat tady u nás jestli se tu dá sehnat ten nissorun a asi bych ho zkusil jestli ho nebudou mít tak to vemu prostě tím omitem a basta,jinak ještě jednou díkes za řezy jsou fakt pěkný
2 Ono kokos mám od plagronu v kterým by už trichoderma měla bejt ale stejně jsem jí tam naočkoval v podobě přípravku supresivit

new box 400w.(18x Chronic)
New foliak ''08''
2nd SCROG,10xS.A.G.E,10xBELLADONNA[/color]
druhý pokus ve foliovníku[/color]
letos poslendní grow,S.A.G.E,BELLADONNA,POT OF GOLD,BELLA CIAO[/color]


Old Post 08-01-2010 v 06:31 AM
roboot je offline   Profil uživatele roboot   Find more posts by roboot   Foto galerie člena roboot   Click here to Send roboot a Private Message   Add roboot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:00 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2672690 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív