Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » letos poslendní grow,S.A.G.E,BELLADONNA,POT OF GOLD,BELLA CIAO
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 5 6 7
Autor
Téma 
roboot
Stálý Člen

Karma uživatele roboot - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 365  

Příspěvek č. 97





pic zahradníci po dlouhý době jsem se rozhod že sem zas něco hodím aby se neřeklo že se flákám.tak že ve velkým boxu se mi opaluje 12 holek a to 4xjack herrer 4x pure power plant a 4x chronik všechny jsou od Hlavy ještě jednou díky ti.teď jsou 28 den na květu a vypadaj dle mojeho názoru výborně ztm žádný škúdci ani nemoci prostě kytky v plný kondici.JH se po přepnutí pěkně vytáhnul je to ten v prostřední řadě ve předu je PPP a vzadu trochu nížší CH ten bych řek že bude nejrychlejší hnojil jsem to plagronem ale začal jsem tam cpát atami co jsem obdržel na Canabizzu,plagron stejně došel,teploty jsou den 26°,noc 19° ,vlhkost kolem 50%. no a ještě jsem zprovoznil druhej box do kterýho jsem šoupnul 2 kytky co jsem měl venku bylo mi jich líto v tomhle počasí tak jsem jim dopřál trochu umělýho 400 watovýho sluníčka jsem zvědavej jak to dopadne ta jedna je fakt úplně obalená palicema,obě jsou z řezú ale nevím co to je na jaře jsem dostal asi 8 druhú řezú a tohle jsou dva z nich zbitek je venku v zemi ale moc šancí jim letos nedávám počasí fakt na ho... .tak to je asi ztm vše zas se ozvu,pic

new box 400w.(18x Chronic)
New foliak ''08''
2nd SCROG,10xS.A.G.E,10xBELLADONNA[/color]
druhý pokus ve foliovníku[/color]
letos poslendní grow,S.A.G.E,BELLADONNA,POT OF GOLD,BELLA CIAO[/color]


Old Post 28-09-2010 v 19:50 PM
roboot je offline   Profil uživatele roboot   Find more posts by roboot   Foto galerie člena roboot   Click here to Send roboot a Private Message   Add roboot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
roboot
Stálý Člen

Karma uživatele roboot - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 365  

Příspěvek č. 98






piic tak tady mám nějaký fotky z cca 45 dne květu,hnojiva už jsou vysazený a už maj za sebou první zálivku finalem vypadáto že po dlouhý době se mám na co těšit,JH vypadá úplně stejně jak na fotce v katalogu od sensi seeds a už jsem neodolal a uždíbnul jsem do fájy a masakr až bude hotovej tak to bude nehoráznej bourač a to já rád,nebude mít žádný obr palice spíš jen takový shluky poupat ale síla to vynahradí.za to chronik má pálky pěkně velký tlustý a tvrdý prostě klasickej chronik vúně je taky úžasná,PPP se začíná až teď pořádně nafukovat a palice už taky stojej za to,tady jsou nějaký fotky druhou skříň nafotím zejtra a taky sem postnu nějaký fotky z venku ať nemusím zakládat novej thread,tak ztm

new box 400w.(18x Chronic)
New foliak ''08''
2nd SCROG,10xS.A.G.E,10xBELLADONNA[/color]
druhý pokus ve foliovníku[/color]
letos poslendní grow,S.A.G.E,BELLADONNA,POT OF GOLD,BELLA CIAO[/color]


Old Post 14-10-2010 v 20:44 PM
roboot je offline   Profil uživatele roboot   Find more posts by roboot   Foto galerie člena roboot   Click here to Send roboot a Private Message   Add roboot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
roboot
Stálý Člen

Karma uživatele roboot - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 365  

Příspěvek č. 99






tak a tady jsou ty fotky z druhýho boxu,taky to nevypadá vůbec zle

new box 400w.(18x Chronic)
New foliak ''08''
2nd SCROG,10xS.A.G.E,10xBELLADONNA[/color]
druhý pokus ve foliovníku[/color]
letos poslendní grow,S.A.G.E,BELLADONNA,POT OF GOLD,BELLA CIAO[/color]


Old Post 15-10-2010 v 10:43 AM
roboot je offline   Profil uživatele roboot   Find more posts by roboot   Foto galerie člena roboot   Click here to Send roboot a Private Message   Add roboot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 100

:::::::::pokracovani by nebylo?::::::::

Old Post 09-06-2011 v 08:02 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:00 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 5 6 7  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6918980 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív