Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Zákon a Právo » Vstup do EU!ANO či NE???
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
jakubos
Stálý Člen

Karma uživatele jakubos - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 35 

Dotaz Příspěvek č. 1

Rád bych znal vaše názory na EU.Jste pro nebo proti vstupu naší země do EU???Já osobně proti,nebudu tu psát sáhodlouhý seznam pro a proti,ale je fakt, že vstupem ztratíme svoji suverenitu(odpustte mi ten výraz),ale je to tak.Chápu že by poté byl jednodušší dovoz z Hollandu,ale to je tak jedine+.Jinak samé -.Treba vstupni poplatky(nemluvě o současné situaci u nás-zdražování apod.), a pak legalizace-bude to mnohem těžší,chápete???Tak co???majte sa hezky groweři a přemýšlejte komu dáte hlas.zkuste aspon mlady lidi Humanisticka aliance 7,ja to zkusim než dát hlas pro unionistum a mafianum...Kubus

Viva la Marijuana...

Old Post 12-06-2002 v 12:02 PM
jakubos je offline   Profil uživatele jakubos   Find more posts by jakubos   Foto galerie člena jakubos   Click here to Send jakubos a Private Message   Add jakubos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kjegel
Stálý Člen

Karma uživatele kjegel - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 71 

Příspěvek č. 2

Tak ja jsem naprosto pro vstup do Unie, i kdyz se mi na ni dost veci nelibi, ale ma to spoustu vyhod. Volny pohyb osob, vetsi pracovni moznosti.
Jakubosi nabidnes mi jinou, lepsi realnou alternativu nez je vstup do EU ? Nechci se ocitnout v izolaci.

Old Post 12-06-2002 v 14:18 PM
kjegel je offline   Profil uživatele kjegel   Find more posts by kjegel   Foto galerie člena kjegel   Click here to Send kjegel a Private Message   Add kjegel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dexmon
Stálý Člen

Karma uživatele dexmon - 61% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 93 

Příspěvek č. 3

Absolutne ANO, jinak tady budeme lizt po stromech a svet bude litat na mars..

Old Post 12-06-2002 v 18:28 PM
dexmon je offline   Profil uživatele dexmon   Find more posts by dexmon   Foto galerie člena dexmon   Click here to Send dexmon a Private Message   Add dexmon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jakubos
Stálý Člen

Karma uživatele jakubos - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 35 

Palec dolů Příspěvek č. 4

Hele ja fakt nevim proc nezustat nezavislym statem.Chce schopne politicke zazemi,coz jiste bude chvilku trvat.A to si asi neslysel ze vystup z EU je momentalne temer nemozny,i gdyz si osobne myslim ze by to nak slo... no nic.To je prozatim ode mne vse,jeste se ozvu...kubus

Old Post 13-06-2002 v 05:45 AM
jakubos je offline   Profil uživatele jakubos   Find more posts by jakubos   Foto galerie člena jakubos   Click here to Send jakubos a Private Message   Add jakubos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nemo
Stálý Člen

Karma uživatele nemo - 63% PěstitelskáKarma uživatele nemo - 63% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 286 

Příspěvek č. 5

Jakubos, chtěl bych se tě zeptat v čem by spočívala ta ztráta naší suverenity a proč by nám to mělo vadit? A k čemu je nám občanům ĆR dobré, abychom zůstali suverénním státem? Aby si tady naši zkorumpovaní politici mohli dělat co chtějí a nikdo jim do toho nekecal?
Co se týká vstupních poplatků, je přece naprosto jasné, že ty budou výrazně nižší, než dotace, které z EU dostaneme (a už dostáváme).

nemo

Old Post 17-06-2002 v 02:52 AM
nemo je offline   Profil uživatele nemo   Find more posts by nemo   Foto galerie člena nemo   Click here to Send nemo a Private Message   Add nemo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jakubos
Stálý Člen

Karma uživatele jakubos - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 35 

Pohodička uvidime... Příspěvek č. 6

Radsi pockame na referendum,to ukaze...tag cuss jakubus

Viva la Marijuana...

Old Post 17-06-2002 v 11:19 AM
jakubos je offline   Profil uživatele jakubos   Find more posts by jakubos   Foto galerie člena jakubos   Click here to Send jakubos a Private Message   Add jakubos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 7

tak já sem pro i když to ze začátku bude mít třeba horší důsledky, jako zdražování, nižší kvóty pro zemědělce a podobně, myslim, že do budoucna po několika prvních letech se začne životní úrověň u nás zvyšovat a srovnávat se třeba s německem, a to mi přijde jako jediná možnost pro tuhle zem, tak že šup do EU čim dřív tim líp!

jen nechápu, že se vláda už mnoho let připravuje na vstup do EU, stojí to strašný prachy a co když bude referendum a lidi řeknou, že tam nechtěj, tak to se jako všechny ty prachy vyhodily zbytečně??? myslim, že nejřív mělo asi bejt referendum a pak až přípravy ne?!

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 17-06-2002 v 11:30 AM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sativa
Stálý Člen

Karma uživatele sativa - 88% PěstitelskáKarma uživatele sativa - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 369  

Pohodička EU Příspěvek č. 8

podle mě to stejně neovlivnim, jestli se tam dostanem nebo ne
mě osobně se to tu líbí jaký to je, zatím mě lezou krkem nějaký zakony, co jsou nebo budou.... Mě by stačila i dekriminalizace pro léčebné účely- já bych si už nějakej důvod našel

jinak když tam budem, je jednodušší dovoz z Holandu jak psal už Jakubos, ale taky volný nákup pozemků, proč si nekoupit 10x10 metrů pozemku v Holandsku a jezdit si tam v letě stanovat?


Holandsko - tam a zpět a levně = NÁVOD

Miniprojekt 70W

Old Post 18-06-2002 v 19:59 PM
sativa je offline   Profil uživatele sativa   Find more posts by sativa   Foto galerie člena sativa   Click here to Send sativa a Private Message   Add sativa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
OK
Stálý Člen

Karma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 277 

Příspěvek č. 9


Ja ze zacatku pro EU byl, protoze jsem myslel, ze to bude velkej priliv penez. Nyni ale zjistuji, ze to bude taky velkej odliv penez a to nepocitam, co se sem nasere cizincu. Taky se mi hnusi ty navrhy ohledne dtaci zemedelstvi. Je to picovina, zustanme suverenni!

-( OK )-
the fractal designed person

Old Post 19-06-2002 v 18:34 PM
OK je offline   Profil uživatele OK   Find more posts by OK   Foto galerie člena OK   Click here to Send OK a Private Message   Add OK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kukuricnej lupinek
Nový Člen

Karma uživatele Kukuricnej lupinek - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 19 

Příspěvek č. 10

NO jasne,sem pro a ted to prece musim vedet myslenky sou fakt hluboky sem pripojenej na EU a prej nas asi vemou(Mam v sobe po trech dnech nejakou no name mega skanku z vodnice)...no,ale nebudu to protahovat/ho59 mi tu cigo


nazdar

nazdar
lupinek in highhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

Přiletí ponorka na náměstí, vyskáčou z ní parašutisti, zeptají se paní "kolik je hodin?". "Čtvrtek" odpoví Stalin. "To nevadí, my stejně nemáme hlad."

Old Post 19-06-2002 v 22:21 PM
Kukuricnej lupinek je offline   Profil uživatele Kukuricnej lupinek   Find more posts by Kukuricnej lupinek   Foto galerie člena Kukuricnej lupinek   Click here to Send Kukuricnej lupinek a Private Message   Add Kukuricnej lupinek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lichťas
Stálý Člen

Karma uživatele Lichťas - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 15 

Příspěvek č. 11

Hlásím se tak nějak k anarchii. A křičím STOP EU !!! Mám dost důvodů proč tohle říkám...

z-h-u-l-t-e :-)

Old Post 20-06-2002 v 17:12 PM
Lichťas je offline   Profil uživatele Lichťas   Find more posts by Lichťas   Foto galerie člena Lichťas   Click here to Send Lichťas a Private Message   Add Lichťas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nemo
Stálý Člen

Karma uživatele nemo - 63% PěstitelskáKarma uživatele nemo - 63% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 286 

Příspěvek č. 12

protože na to nebudeš mít prachy sativo.

OK - o jakým odlivu peněz to mluvíš? A jaký cizinci se sem nahrnou? Němci nebo Angličani či Francouzi nebo Italové, či Řekové nebo snad Portugalci? A co víš o těch dotacích? Schválně. Se mi zdá, že sis pěkně zahulil tak příjemnou meditaci.

Lichťasi, řekni mi aspoň jeden zásadní.

nemo

Old Post 21-06-2002 v 01:00 AM
nemo je offline   Profil uživatele nemo   Find more posts by nemo   Foto galerie člena nemo   Click here to Send nemo a Private Message   Add nemo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
majklovec
Stálý Člen

Karma uživatele majklovec - 68% PěstitelskáKarma uživatele majklovec - 68% PěstitelskáKarma uživatele majklovec - 68% PěstitelskáKarma uživatele majklovec - 68% PěstitelskáKarma uživatele majklovec - 68% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 264 

Příspěvek č. 13

Lichťas, no to mi napověz jak to vidíš s tou tvojí anarchií.

Žádný řád, žádný pravidla, všichni by si dělali co chtěj krása, moc by se mi to libilo ... ale kdo zastaví na červenou, já? nebo ty?, nabouráme?

.: kalkulačka spotřeby :. .:kalkulačka výkonu :. .: Maroc # Afghan :.
............: šlukovka ze žárovky :...........

Old Post 22-06-2002 v 21:18 PM
majklovec je offline   Profil uživatele majklovec   Find more posts by majklovec   Foto galerie člena majklovec   Click here to Send majklovec a Private Message   Add majklovec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drinker hulič
Stálý Člen

Karma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 626  

Příspěvek č. 14

EU to jsou neco jako zli ufoni - obsadi nas, vycerpa´ji vsechny nase zdroje a zase odleti...

me se na EU nelibi plno veci - stejna mena, narizeni z Bruselu (slovy Dalea Coopera: "nas nebude poucovat clovek, ktery vubec nema poneti jak se tady zije!"), a pak nas tam nechcou jako rovnocennyho partnera (ale kdo by chtel ), takze me to jenom utvrzuje v tom, ze nas chteji jen jako tranzitni zemi pro ty jejich vyrobky...
tri sestry: "za lipnem ohybaj krize, do evropy nechceme, bratr Vana je nam blize, vodku a SPEK vezeme!"

The ice age is coming, the sun is zooming in
Engines stop running and the weed is growing thin. -- The Clash

Prehistorie - 2002, první pokus o grow

Historie - 2005, 150W Powerplant

Současnost - 2x600W kokos, Durga Mata, Mendocino Madness

Old Post 23-06-2002 v 14:28 PM
drinker hulič je offline   Profil uživatele drinker hulič   Find more posts by drinker hulič   Foto galerie člena drinker hulič   Click here to Send drinker hulič a Private Message   Add drinker hulič to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Piskot
Stálý Člen

Karma uživatele Piskot - 25% PěstitelskáKarma uživatele Piskot - 25% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 204 

Příspěvek č. 15

Ja si jenom porad dost dobre nedokazu predstavit jak to bude vypadat az si treba nemeckej ucitel donese domu 3000 euro a ceskej 300.A ceny zbozi pry budou vyrovnane.To bude dost zajimavy.Nebo myslite,ze po vstupu do EU se zvednou platy
Bude to spis pro ostudu.Je potreba napred vylezt z mocalu a zbavit se pijavic nez se pridame k "bratrum" z Eura.Oni vedi co sme zac a podle toho nas take pouziji.

Old Post 30-06-2002 v 08:04 AM
Piskot je offline   Profil uživatele Piskot   Find more posts by Piskot   Foto galerie člena Piskot   Click here to Send Piskot a Private Message   Add Piskot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
OK
Stálý Člen

Karma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 277 

Příspěvek č. 16


nemo: a ty si myslis,ze ty penize na dotace EU nekde kouzli,ne? Vsechny staty se na ty posrany dotace skladaji (neni to sice tolik,ale ve stavu v jakym je nas stat by se to mohlo pekne vymstit).tyhle vymysly maji smysl pro staty,ktery na TO MAJI!

FUCK EU!

-( OK )-
the fractal designed person

Old Post 30-06-2002 v 10:02 AM
OK je offline   Profil uživatele OK   Find more posts by OK   Foto galerie člena OK   Click here to Send OK a Private Message   Add OK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:19 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7657900 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív