Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Miloushův první indoor
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Miloush
Nový Člen

Karma uživatele Miloush - 23% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 27  

Obecné Miloushův první indoor Příspěvek č. 1

Zdravím,
tak jsem se po několika outdoorech rozhodl, že zkusím indoor. A jelikož to bude můj první, zakládám tento thread, kde mi jak doufám rádi poradíte. Zatím to vypadá dost chabě, ale to se časem doufám všechno zlepší.
Fotky jsou z prvního dne po přesazení do 0.5l kelímků.
Takž pár zákl. informací:
SKŘÍN:
Skříň je zatím sbitá z několika prken a obalená alobalem, časem vyměním za bílou agrofolii. Rozměry jsou 50x90x110 cm. Jakmile květinky povyrostou, poroste i skříň :-)
SVĚTLO
400W sodíkovka PLANTSTAR
KVĚTINKY
10x Silver haze
5x Haze/Notherlight
5x Crazy daze
Mám je od Kozzyho, takže o kvalitu se nebojím. Lepší by byl jenom 1 druh, ale jungle z toho snad nebude a chci je porovnat.
HLINA
Hotový předhnojený substrát z Growshopu, napoprvé jsem nechtěl namíchat si svoji, chci zaručenou kvalitu .-)
CHLAZENÍ
Zatím jenom pasivní, tzn. že je jedna strana odekrytá, zitra kupuju větráky a mám zaděláno na Cooltube - zkouknu tady kde můžu sehnat sklo.
VLKOST
Zatím jen nádoby s voudou, ale budu kupovat zvlhčovač.

Budu rád, když nebudete šetřit s RADAMA, POUČENÍM, KONSTATOVÁNÍM CHYB.
Díky

Old Post 01-06-2006 v 17:27 PM
Miloush je offline   Profil uživatele Miloush   Find more posts by Miloush   Foto galerie člena Miloush   Click here to Send Miloush a Private Message   Add Miloush to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Re: Miloushův první indoor Příspěvek č. 2

Zdarec.
No vypadá to na vpoho skříň, pokud tam koupíš ty věci jako zvlhčovač apod. A taky pokud časem povyroste.
Na to, že je to první indoor si docela odvážný dát tam např. tu Crazy Daze, tak roste jak urvaná.
Jaký chceš jet způsob pěstění?
Držím palce.

Zatím Zdar

Old Post 01-06-2006 v 17:46 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Miloush
Nový Člen

Karma uživatele Miloush - 23% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 3




Tady jsou ty foto:
1. den

Naposledy upravil Miloush 01-06-2006 v 20:42 PM

Old Post 01-06-2006 v 18:32 PM
Miloush je offline   Profil uživatele Miloush   Find more posts by Miloush   Foto galerie člena Miloush   Click here to Send Miloush a Private Message   Add Miloush to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Miloush
Nový Člen

Karma uživatele Miloush - 23% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 4




A další

Old Post 01-06-2006 v 18:36 PM
Miloush je offline   Profil uživatele Miloush   Find more posts by Miloush   Foto galerie člena Miloush   Click here to Send Miloush a Private Message   Add Miloush to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Miloush
Nový Člen

Karma uživatele Miloush - 23% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 5

2MiniGrow:
Jaky zpusob? No zadny scrog neplanuju pokud to nebude nutne, necham to chvilu na rust, pak to zastrihnu FIMem a pokud se to chyti tak to casem presadim a hodim na kvet.

Old Post 01-06-2006 v 18:42 PM
Miloush je offline   Profil uživatele Miloush   Find more posts by Miloush   Foto galerie člena Miloush   Click here to Send Miloush a Private Message   Add Miloush to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Miloush
Nový Člen

Karma uživatele Miloush - 23% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 6

2Horus:
Diky, ale to je jen velkoobchod ne? Uz jsem si to obednal od Simaxu.

Naposledy upravil Miloush 01-06-2006 v 20:41 PM

Old Post 01-06-2006 v 20:02 PM
Miloush je offline   Profil uživatele Miloush   Find more posts by Miloush   Foto galerie člena Miloush   Click here to Send Miloush a Private Message   Add Miloush to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
OptieX
Stálý Člen

Karma uživatele OptieX - 57% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 141  

Příspěvek č. 7

WHAT? Sorry, začátečnická otázka, ale to se tam ty kytky vejdou?? Je jich tam 20, až to vyroste tak to bude tlačenice šílená nebo ne?

Old Post 02-06-2006 v 23:33 PM
OptieX je offline   Profil uživatele OptieX   Find more posts by OptieX   Foto galerie člena OptieX   Click here to Send OptieX a Private Message   Add OptieX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frcila
Stálý Člen

Karma uživatele frcila - 75% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 8

JO jo. OptieX ma pravdu. 20 kytek na takovy prostor tak jak to popisujes, ze to pojedes je opravdu moc. Nevleze se ti to tam. Musis jet SOG s maximalne 7 az 10 dny na rustu. A s tim zastrihnutim, to fakt netusim, ale nestrihal bych, kdyz mas takovy nedostatek prostoru.

Pestu zdar.

1st grow
2nd grow

Old Post 03-06-2006 v 08:46 AM
frcila je offline   Profil uživatele frcila   Find more posts by frcila   Foto galerie člena frcila   Click here to Send frcila a Private Message   Add frcila to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Miloush
Nový Člen

Karma uživatele Miloush - 23% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 9

Jj, souhlasim, je to male, ale jakmile se to krapet rozjede tak skrin zvetsim, skrz prostor se nebojim.

Old Post 03-06-2006 v 13:32 PM
Miloush je offline   Profil uživatele Miloush   Find more posts by Miloush   Foto galerie člena Miloush   Click here to Send Miloush a Private Message   Add Miloush to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Příspěvek č. 10

nesouhlasim....vyroste to, ale budou o to menší....
imho: teoreticky:
1. máš 20 kytek
2. když vypěstuješ 200g pod 400w tak budeš dobrej
3. když to rozpočteš, tak to vychází na nějakejch 10g na kytku....
4. desetigramáčky nepěstuju

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Old Post 03-06-2006 v 13:53 PM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
porekpig
Nový Člen

Karma uživatele porekpig - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 11

mam dotaz:mam zasklenou lodzii a chci si tam dat nejakou kyticku skanku myslite ze z teho neco vyestim diky za rady a odpovedi!

Old Post 04-06-2006 v 10:18 AM
porekpig je offline   Profil uživatele porekpig   Find more posts by porekpig   Foto galerie člena porekpig   Click here to Send porekpig a Private Message   Add porekpig to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Miloush
Nový Člen

Karma uživatele Miloush - 23% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 12

2 porekpig:
Ja si myslim, ze by to nemel byt problem, ale mas nevyssi cas to tam hodit.

Old Post 04-06-2006 v 10:36 AM
Miloush je offline   Profil uživatele Miloush   Find more posts by Miloush   Foto galerie člena Miloush   Click here to Send Miloush a Private Message   Add Miloush to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Warl0ck
Pěstitel

Karma uživatele Warl0ck - 89% PěstitelskáKarma uživatele Warl0ck - 89% PěstitelskáKarma uživatele Warl0ck - 89% PěstitelskáKarma uživatele Warl0ck - 89% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 351  

Příspěvek č. 13

to frcila:

Mas pravdu dal bych jich tam min, tak 10 a napasoval bych je do vetsich kvetinacu, pekne hnojil a ...
Neber to jako prudu, ale ja bych mu doporucil je alespon jednou zastrihnout (FIM), protoze ma malej prostor a kdyz je zastrihne tak ziska vic vetvicek a mensi kytku (vic potencialni palicek) a zalezi jenom na nem jak si to necha vyrust.. Ja ty svoje zastrihnul mimo 1 POGu a mam je v relativni rovine, bohuzel min mista na kvetinace (vic v mojim threadu) a tim padem nejdou vsechny pod jeden uhel (odraz) svetla, ale jinak v poho...

to Miloush .. at to roste a nemas zadny problemy..

Kdo chce moc, nema nic, kdo ma moc, chce jeste vic .. Megalomanstvi je nemoc.. 1.2.3.4.5.6.7.8.

Old Post 06-06-2006 v 16:15 PM
Warl0ck je offline   Profil uživatele Warl0ck   Find more posts by Warl0ck   Foto galerie člena Warl0ck   Click here to Send Warl0ck a Private Message   Add Warl0ck to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Miloush
Nový Člen

Karma uživatele Miloush - 23% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 14


Tak dnes mi dosel ten zvlhcovac, tak uz ho tam mam dany, ale presne jak jsem ocekaval mam problem s teplotou - 30 stupnu :-/
Rostlinky sice rostou, ale listy se krouti a je videt, ze by potrebovaly nizsi teplotu. Uz jsem si obednal sklo na CoolTube, tak doufam, ze mi dojde co nejdriv.
V prubehu tydne pridam dalsi fotky.

Naposledy upravil Miloush 06-06-2006 v 17:42 PM

Old Post 06-06-2006 v 17:28 PM
Miloush je offline   Profil uživatele Miloush   Find more posts by Miloush   Foto galerie člena Miloush   Click here to Send Miloush a Private Message   Add Miloush to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Miloush
Nový Člen

Karma uživatele Miloush - 23% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 15

Tak konecne se mi podarila snizit teplota na 26 stupnu, ale musim tam mit 20cm stolni vetrak na nejvyssi stupen, tim padem je mi tak zvlhcovacka zatim k nicemu :-/
Doufam ze mi to sklo na CoolTube dorazi co nejdriv, rostlinky stradaji, protoze tam mam vlhkost jenom 30 - 40 % :-(((

Old Post 07-06-2006 v 20:36 PM
Miloush je offline   Profil uživatele Miloush   Find more posts by Miloush   Foto galerie člena Miloush   Click here to Send Miloush a Private Message   Add Miloush to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Miloush
Nový Člen

Karma uživatele Miloush - 23% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 27  

FOTO Příspěvek č. 16







Takze tady jsou dalsi fotky:

1)Rostlinky
2)Pohled na vnitrek skrine
3)Vetrak z vnejsiho pohledu
4,5)Rostlinky
6)Tunel k vetraku z vnejsiho pohledu

Naposledy upravil Miloush 08-06-2006 v 17:22 PM

Old Post 08-06-2006 v 16:58 PM
Miloush je offline   Profil uživatele Miloush   Find more posts by Miloush   Foto galerie člena Miloush   Click here to Send Miloush a Private Message   Add Miloush to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:14 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
06-06-2020 - Můj PrvnÍ Indoor - 129 odpovědí
02-12-2019 - MŮj PrvnÍ Indoor - 3 odpovědí
18-02-2017 - Muj prvni indoor - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8399280 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív