Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » Phytamin vs. vermesfluid
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Erixon
Stálý Člen

Karma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 827  

Phytamin vs. vermesfluid Příspěvek č. 1


Téma bylo založený v době když jsem používal Vermesfluid celkem často. Během posledního indoor growu jsem ho použil jednou a nemůžu se zbavit pocitu že kytky jsou zdravý stejně. Na druhou stranu byl v substrátu přimíchanej vermikompost. IMHO je to nejlepší řešení při pěstování v hlíně, protože kytkám dodá stejný látky jen to nezasírá průduchy v listech. BTW: kdo používáte na postřik destilku?
Chtělo by to nebejt línej a udělat srovnání...
==============================================


Při pročítání galerie tady používá spousta lidí (pomalu každej druhej) Phytamin.
Zajímalo by mě jaký má přednosti i nevýhody v porovnání s vermesfluidem. Podle dostupných informací by měly mít podobný účinky. Pár lidí se tady našlo co tyto přípravky dokonce střídají...
Případně můžete napsat jestli existuje ňáká další alternativa k těmto přípravkům (edit: bude toho víc, ale např.: Bioalgeen S90, Biobizz Fish-mix).

Vermesfluid tady moc lidí nepoužívá, ale ti co jo tak ho vychvalujou. Sice patřím mezi spokojené "uživatele" těchhle "žížalích hoven", ale s Phytaminem nemam zkušenost

Jen pro doplnění, tady je jeden z výsledků vyhledávíní, jinak je informací málo...
http://grower.cz/forum/showthread....16&pagenumber=1
EDIT: a ještě web výrobce www.ekovermes.cz



Nejlepší by bylo kdyby sem psaly jen lidi s praktickejma zkušenostma, případně ti kdo opravdu mají k tématu co říct. Doufám že se někdo ozve Nenechte mě myslet si že rozdíl je jenom v ceně

www.si.to.kurva.vy.googluj.cz/ ;

Naposledy upravil Erixon 02-01-2007 v 20:28 PM

Old Post 11-03-2006 v 13:54 PM
Erixon je offline   Profil uživatele Erixon   Find more posts by Erixon   Foto galerie člena Erixon   Click here to Send Erixon a Private Message   Add Erixon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Don Genaro
Nový Člen

Karma uživatele Don Genaro - 9% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 2

Zdar já použivám oba přípravky,vermes.na růst společně s růstovým hnojivem(kristalon) a phytamin po přepnutí s hnojivem qětovým (alga qět od plagronu).myslím si,že na růst je vermes.super proč plýtvat něčím mnohem dražším,zatímco při qetení se mi zdá,že vermes prodlužuje dobu dozrání.Je to ale čistě můj dojem.

Old Post 11-03-2006 v 18:55 PM
Don Genaro je offline   Profil uživatele Don Genaro   Find more posts by Don Genaro   Foto galerie člena Don Genaro   Click here to Send Don Genaro a Private Message   Add Don Genaro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 3

No me osobne prijde,ze phytamin vubec nic nedela.Nezaznamenal jsem zadnej rozdil ve vynosu a v nicem at to bylo strikany phytaminem a nebo ne.Priste uz ho nejspis kupovat nebudu.Ten vermesfluid bude nejspis neco podobnyho,tudiz k hovnu

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 11-03-2006 v 19:05 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Erixon
Stálý Člen

Karma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 827  

Příspěvek č. 4

Don Genaro:
Na tom prodloužení dozrávání něco bude. Už to psal xmalcolm na výše uvedeném odkazu. Oni si trochu protiřečí když na etiketě píšou že prodlužuje dobu kvetení a urychluje zrání plodů... možná by pomohlo skusit jinou variantu třeba místo plodový zeleniny muškát... ale to neni vyskoušený

Anebo to skusit skombinovat Final Solution. Skoušel to někdo?
Jen pište další

Jahudka! :
Kdyby nic jinýho se může používat alspoň jako protiplísňová prevence, a ochrana proti savému hmyzu (mluvim o vermesfluidu)

www.si.to.kurva.vy.googluj.cz/ ;

Naposledy upravil Erixon 11-03-2006 v 19:25 PM

Old Post 11-03-2006 v 19:15 PM
Erixon je offline   Profil uživatele Erixon   Find more posts by Erixon   Foto galerie člena Erixon   Click here to Send Erixon a Private Message   Add Erixon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Don Genaro
Nový Člen

Karma uživatele Don Genaro - 9% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 5

Jahudka:vermesfluid rozhodně neodsuzovat,při růstové fázi je vynikajicí velmi podpoří růst kyti,tvar i barvu listů(při postřiku gigantické rozměry)a má i ochrannou fci.Je to opravdu vyditelné.Koupil jsem ho kdysi náhodou,protože neměli vermikompost a byl jsem příjemně přeqapen(cena/množství/účinek).Kdybych si měl vybrat mezi vermes.a pythaminem,tak jednoznačně vermes. aspoň na růst 100%.
Erixon:Final solution používám též,ale až na posledních 10 dnů a nevím co by způsobil při růstové fázi.Prostě vermesfluid na růst ještě s něčím(n-p-k),protože samotný má tendenci kyti vyčerpat(díky rychlému růstu)a není problém. Na qět už radši ne.

Old Post 12-03-2006 v 10:50 AM
Don Genaro je offline   Profil uživatele Don Genaro   Find more posts by Don Genaro   Foto galerie člena Don Genaro   Click here to Send Don Genaro a Private Message   Add Don Genaro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Erixon
Stálý Člen

Karma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 827  

Příspěvek č. 6

Don Genaro:
Asi jsem to nepřesně formuloval. Ten Final solution jsem myslel na vyrovnání delší doby kvetení (na její zkrácení jestli vermes prodlužuje).

A to že to chce ještě s něčim NPK atd. je jasný.

www.si.to.kurva.vy.googluj.cz/ ;

Old Post 12-03-2006 v 12:19 PM
Erixon je offline   Profil uživatele Erixon   Find more posts by Erixon   Foto galerie člena Erixon   Click here to Send Erixon a Private Message   Add Erixon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Schinus
Stálý Člen

Karma uživatele Schinus - 86% PěstitelskáKarma uživatele Schinus - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 211  

Příspěvek č. 7

Vermesfluid sem pouzival kyti zdravy vitalni a hlavne vyborna chut s phytakem zkusenost nemam jinak viz neco tady
http://grower.cz/forum/showthread.p...6367#post216367

Oni na nás nezapoměli, oni se na nás VYSRALI!

Košťálek 70W
Košťálek 70W II.

zavlahovy sytem



Old Post 12-03-2006 v 12:28 PM
Schinus je offline   Profil uživatele Schinus   Find more posts by Schinus   Foto galerie člena Schinus   Click here to Send Schinus a Private Message   Add Schinus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MojeDruhéJá
Nový Člen

Karma uživatele MojeDruhéJá - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 8

Nemam zkusenost s vermesfluidem,ale kazdopadne se me zda,ze phyt-amin je celkem zbytecnej.Nic to nedela,nevidel jsem rozdil mezi kytkama co jsem strikal a kytkama ktery ne.

Old Post 12-03-2006 v 12:30 PM
MojeDruhéJá je offline   Profil uživatele MojeDruhéJá   Find more posts by MojeDruhéJá   Foto galerie člena MojeDruhéJá   Click here to Send MojeDruhéJá a Private Message   Add MojeDruhéJá to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
winny
Stálý Člen

Karma uživatele winny - 86% PěstitelskáKarma uživatele winny - 86% PěstitelskáKarma uživatele winny - 86% PěstitelskáKarma uživatele winny - 86% PěstitelskáKarma uživatele winny - 86% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 390  

Příspěvek č. 9

s vermesfluidem jsem apsolutně spokojenej hodně muziky za málo peněz
phyt-main je taky super ale stojí moc kaček jinak oba preparáty jsou super kvalita a jsem spokojenej!

Naposledy upravil winny 13-03-2006 v 15:31 PM

Old Post 13-03-2006 v 14:11 PM
winny je offline   Profil uživatele winny   Find more posts by winny   Foto galerie člena winny   Click here to Send winny a Private Message   Add winny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zaya.cz
Stálý Člen

Karma uživatele zaya.cz - 72% PěstitelskáKarma uživatele zaya.cz - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 213  

Příspěvek č. 10

to don: ty pouzivas phytamin na kvet? v kvetu se pouziva jen chvili asi tak nez paldy budou jak malicek.pak uz ne
ale chcu se zeptat kdy nasazujete phytamin na rust(myslim velikost kyti) taky ho pouzivam ale bojim se a tak az sou rizky odrostlejsi

Old Post 15-03-2006 v 10:24 AM
zaya.cz je offline   Profil uživatele zaya.cz   Find more posts by zaya.cz   Foto galerie člena zaya.cz   Click here to Send zaya.cz a Private Message   Add zaya.cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Don Genaro
Nový Člen

Karma uživatele Don Genaro - 9% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 11

to zaya.cz:jo používám,normálně postřik a až paldy nabobtnají,tak už jen zálivku a s tou končím tak 3-4 týdny před sklizní.Zatím mi to vyhovuje,aspoň mi vydrží na víc pěstů.

Old Post 16-03-2006 v 10:04 AM
Don Genaro je offline   Profil uživatele Don Genaro   Find more posts by Don Genaro   Foto galerie člena Don Genaro   Click here to Send Don Genaro a Private Message   Add Don Genaro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nabuloid
Stálý Člen

Karma uživatele nabuloid - 96% PěstitelskáKarma uživatele nabuloid - 96% PěstitelskáKarma uživatele nabuloid - 96% PěstitelskáKarma uživatele nabuloid - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 12

s tím phyt.. má jahůdka recht....je to drahý a žádný výsledky jsem nikdy nezjistil, no a veremi je vermi...no koment

Old Post 16-03-2006 v 14:27 PM
nabuloid je offline   Profil uživatele nabuloid   Find more posts by nabuloid   Foto galerie člena nabuloid   Click here to Send nabuloid a Private Message   Add nabuloid to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bubik
grandpappy

Karma uživatele bubik - 94% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 13

Don Genaro:...Pythamin je listova hnojka...zbytecne si tou zalivkou zasiras pudu...

Old Post 17-03-2006 v 14:53 PM
bubik je offline   Profil uživatele bubik   Find more posts by bubik   Foto galerie člena bubik   Click here to Send bubik a Private Message   Add bubik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Apofiss
Chosen One

Karma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 824  

Příspěvek č. 14

Jahudka: takže všichni kdo používáme Phyt-amin jsme úplný hovada co vyhazujou prachy oknem....

#400/600/1000W-WR,NL,Mazar#Mad Idea No.2#Magořina#Kamrlík /150W/#Zvlhčování od A do Z#Zelená je tráva, fotbal to je hra!#Statistika strainguide Overgrow
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.







Old Post 18-03-2006 v 14:14 PM
Apofiss je offline   Profil uživatele Apofiss   Find more posts by Apofiss   Foto galerie člena Apofiss   Click here to Send Apofiss a Private Message   Add Apofiss to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Apofiss! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 15

Apofiss - To tvrdis ty.Ja jsem napsal nejen moji osobni zkusenost s phytakem,to je vsechno.Bohuzel jeho funkcnost jsem nijak nepozoroval a ver tomu,ze jsem to zkousel.Vermesfluid nevim,nezkousel jsem.Kdyz neco pouziva vetsina,jeste to prece neznamena,ze je to buhvijak prinosny.Vzdyt vyrobcum jde prevazne o vytahani nasich penez z nasich kapes.Je to logicky ne?Uz hodnekrat se prokazalo,ze zadny zlepseni phytak neprinasi a nebo jen minimalni.Staci dobre procist grower.Vzdycky nekdo prijde s necim jak je to bezvadny,stejne jako superbud a pak se prijde na to,ze to vlastne temer nic nedela a to je stejne i v tomto pripade.Kazdopadne je to jen muj osobni nazor,takze nevim co resis.Kdo chce,at si ho koupi.Rozhodne to neni nutnost.Podle me jsou daleko uzitecnejsi veci pro pestovani,nez zrovna phyt-amin.

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 18-03-2006 v 14:29 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Apofiss
Chosen One

Karma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 824  

Příspěvek č. 16

Jahudka - já zase VÍM, že jsou kytky po phyťáku zelenější,slinější a zdravější.Bude to taky asi těma řasama a mikroprvky

Skvělý a levný výrobek je též Bio-algeen (100Kč), který funguje skoro stejně, ale chybí mu pár věcí ahrozně smrdí

Jinak phyťák, cropmax a Bcuzz kvěťák v mé výbavě zaujmou zřejmě stálou pozici bez ohledů na systém pěstování...

#400/600/1000W-WR,NL,Mazar#Mad Idea No.2#Magořina#Kamrlík /150W/#Zvlhčování od A do Z#Zelená je tráva, fotbal to je hra!#Statistika strainguide Overgrow
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.







Old Post 18-03-2006 v 14:36 PM
Apofiss je offline   Profil uživatele Apofiss   Find more posts by Apofiss   Foto galerie člena Apofiss   Click here to Send Apofiss a Private Message   Add Apofiss to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Apofiss! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:29 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0304650 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív