Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » Phytamin vs. vermesfluid
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
RomAaL
Stálý Člen

Karma uživatele RomAaL - 95% PěstitelskáKarma uživatele RomAaL - 95% PěstitelskáKarma uživatele RomAaL - 95% PěstitelskáKarma uživatele RomAaL - 95% PěstitelskáKarma uživatele RomAaL - 95% PěstitelskáKarma uživatele RomAaL - 95% PěstitelskáKarma uživatele RomAaL - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 33

jo to asi určitě,
je jasný že ty moje "testy" nejsou nijak objektivní..spíš sem vždycky zkusil dvakrát třikrát postříkat jednim postřikem a pak koukal na výsledky takže...
greensensetion sem nezkoušel nemam zkušenost možná časem, zkoušels? nebo si jenom slyšel? napiš kdyžtak složení jestli můžeš pls
dik romál

In Vino Vita

Old Post 20-10-2006 v 08:38 AM
RomAaL je offline   Profil uživatele RomAaL   Find more posts by RomAaL   Foto galerie člena RomAaL   Click here to Send RomAaL a Private Message   Add RomAaL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
indicky-konopi
Stálý Člen

Karma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 653  

Příspěvek č. 34

Zdravím, pořídil jsem si Fish mix, Bio-algeen, Phytamin, Cropmax, Vermesfluid a Hycol Z, a otázka zní, myslíte, že to do sebe můžu všechno smíchat, až to budu hnojit?? Mám používat tu samou koncentraci na in/out? Jedná se ve směs a pouze o hnojky na růstovou fázi...

Mám v plánu dávkovat takto, veškeré námitky hned na stůl:

Phytamin- postřik 3-5ml/L 2x týdně

Hycol Z- postřik 3-ml/L 1x za 3týdny

Bio- algeen S 90- postřik 1-3ml/L 2x týdně/ zálivka 3-6ml/L 1x týdně


Vermesfluid- plod.zelenina- postřik: 2x týdně 35ml/L/ zálivka: 3x týdně 35-70ml/L

Fish mix- postřik 1-2ml/L 1x -týdně,, až do začátku květu

Cropmax- postřik 0,5ml/L 1x týdně
další info o Cropmax
ještě něco málo o CP

díky za objektivní odpověď….bude hodnocena K+

23

Naposledy upravil indicky-konopi 12-06-2007 v 11:34 AM

Old Post 12-06-2007 v 09:42 AM
indicky-konopi je offline   Profil uživatele indicky-konopi   Find more posts by indicky-konopi   Foto galerie člena indicky-konopi   Click here to Send indicky-konopi a Private Message   Add indicky-konopi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ar45az
Stálý Člen

Karma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 360  

Příspěvek č. 35

Zdravim tento rok jsem poridil jak vermesfluid universal tak phyt-amin a jedu dva stejne rezy Sensi star v air-potech 30l s koksem , jedno pheno strikam phyt-aminem a jedno pheno vermesfluidem , zatim jsou malicky 2tyden rustu, jedu to venku na zahrade , pozdeji pridam jaky se jevi rozdily... jsem na to sam zvedavy!
Pestu Zdar!

Zahradkař

6th OUT 2K13

Old Post 13-05-2012 v 19:45 PM
ar45az je offline   Profil uživatele ar45az   Find more posts by ar45az   Foto galerie člena ar45az   Click here to Send ar45az a Private Message   Add ar45az to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wonis
Stálý Člen

Karma uživatele wonis - 87% PěstitelskáKarma uživatele wonis - 87% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 218  

Příspěvek č. 36



Také zkouším vermesfluid,prozatím na out,tak uvidíme.Psal jsem přímo výrobci,jaký z přípravků vermesfluid je vhodný na pěstování chmele(čeleď cannabis) a doporučil Vermesfluid plodová zelenina nebo jahodu.Zvolil jsem jahodu pro větší obsah látek P+K.Srovnávací tabulka není na internetu nikde k sehnání,hodil jsem jí alespoň nafotil.Vermesfluid je možno používat až do jednoho dne před skližní,ale pro naše účelely kvůli plísni zřejmě nevhodné.Další přípravek který používám je Palntella Zahrada , náhražka za BioALgeen, jedná se o 100% výtažek z mořských řas Ascophyllum Nodosum, 1litr stojí 110,- čož je prostě paráda.

Old Post 09-06-2012 v 11:35 AM
wonis je offline   Profil uživatele wonis   Find more posts by wonis   Foto galerie člena wonis   Click here to Send wonis a Private Message   Add wonis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wonis
Stálý Člen

Karma uživatele wonis - 87% PěstitelskáKarma uživatele wonis - 87% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 218  

Příspěvek č. 37



FOTO2

Old Post 09-06-2012 v 11:40 AM
wonis je offline   Profil uživatele wonis   Find more posts by wonis   Foto galerie člena wonis   Click here to Send wonis a Private Message   Add wonis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:12 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5390750 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív