Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Sea Of Green 2k13
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
ar45az
Stálý Člen

Karma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 360  

Sea Of Green 2k13 Příspěvek č. 1




Sea Of Green 2k13


Zdarec spolupachatelee !!!

Jaro je zase zpet po dlouuuhe zime, a jsem tady opet. Zase tady budu hazet nejake foto update o genetikach ktere pojedu.

Tak jsi predstavime o co pujde:

Flek v lese tento rok asi nepojedu, mozna jen 5 kytek stylem zasadit jednou pohnojit a sklidit.
Na zahradce opet neco do hliny,neco kvetniky AIR-POTS.
Dale mam novy sklenik tak to obsadime

A ted neco o genetikach co tady zatim mam:

Seminka:

Hawaii Maui Waui 10ks - NIRVANA
Jack Herrer 3ks - Sensi Seeds
The OG 18 3ks - DNA GENETICS
Danish Gold 15ks - HYBRIDS FROM HELL, DCF seed bank
White Russian 5ks - Fair Seeds
Haze Berry 3ks - Royal Queen Seeds
Royal Moby 2ks - Royal Queen Seeds
Special Kush 3ks - Royal Queen Seeds
Africa No-name - 3ks - Kamarad dovezl z Tanzanie od mistnich, to bude PURE SATIVA sem zvedavy!!

Autoflowering:


Amnesia Haze Auto 7ks - Royal Queen Seeds
White Widow Auto 2ks - Royal Queen Seeds
Norther Lights Auto 3ks - Royal Queen Seeds
Jeste neco od nich pribude.
Vertigo Auto 1ks - Paradise Seeds
Demios Auto 2ks - Budha Seeds
Syrup Auto 2ks - Budha Seeds
AK-47 5ks - Lowlife Seeds
Yumblot Auto 1ks - CBD Seeds

Dalsi Autokvety crosy od clenu z G.cz
Norther Lights Auto X Low Ryder - 12ks
Snow Ryder X Blue Ryder - 12ks
Low Ryder 2 X Ak-47 - 10ks
William’s Wonder X Northern Lights X Mexican Ruderalis - 10ks

Rezy :

Euforia - 2ks - Dutch Passion
Power Plant 3ks - Dutch Passion
Orange Bud 3ks - Dutch Passion
Warlock 1ks - Sensi Seeds


Hnojiva:

Advenced Hydroponics Of Holland 1/2/3 Grow/Bloom/Micro klasika
Plagron Phyt-amin
Plagron COCO A+B
BioBizz Grow
BioBizz TopMax
CANNA Rhizotonic

Zemina:

Air-poty+kvetniky mix hliny a kokos - Canna Coco Professional Plus+
V zemi Zahradnicky substrat, zbytek cernozem co dala priroda.
Sklenajz - Substrat + biohumus + Guanno


Tak to by bylo predstaveni letosniho roku. Jeste pribudou nejake Autokvety a rezy.
To vse doplnim
Zatim jsou v hline pouze 5x WR, ostatni klici jak o zivot nektere semena i po 24hod klicky jako prase

Takze zatim čao
ar45azd

Zahradkař

6th OUT 2K13

Naposledy upravil ar45az 17-05-2013 v 21:37 PM

Old Post 11-05-2013 v 10:44 AM
ar45az je offline   Profil uživatele ar45az   Find more posts by ar45az   Foto galerie člena ar45az   Click here to Send ar45az a Private Message   Add ar45az to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ms. Herb
Stálý Člen

Karma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 224  

Příspěvek č. 2

hi! máš to pestré mistře

chtěla bych se poptat kam máš v plánu dát tu Hawaii Maui Waui??? myslíš že u nás stihne dojet? či zatmívat? já na ní koukam už 3.rokem do skla, ale nemám na to odvahu:P mam omezený prostory a musim jet na "jistotu" aby bylo co kouřit, tak si nemůžu dovolit takéto "experimenty"... každopádně budu sledovat

ať se daří!

JAH LIVE

Old Post 11-05-2013 v 11:21 AM
Ms. Herb je offline   Profil uživatele Ms. Herb   Find more posts by Ms. Herb   Foto galerie člena Ms. Herb   Click here to Send Ms. Herb a Private Message   Add Ms. Herb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ar45az
Stálý Člen

Karma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 360  

Příspěvek č. 3

citace:
Původní příspěvek od Ms. Herb
hi! máš to pestré mistře

chtěla bych se poptat kam máš v plánu dát tu Hawaii Maui Waui??? myslíš že u nás stihne dojet? či zatmívat? já na ní koukam už 3.rokem do skla, ale nemám na to odvahu:P mam omezený prostory a musim jet na "jistotu" aby bylo co kouřit, tak si nemůžu dovolit takéto "experimenty"... každopádně budu sledovat

ať se daří!


Ahoj Bylinko

Hawajana mam v planu seknout do skleniku jednu kytku, a dalsi dve zkusim zatemnovat no a ostatni co vylezou soupnu normalne na venek a uvidi se co to udela, taky jsem se na ni dival par let a nikdy se neodhodlal ji pestovat, ted jsem se rozhoupal, pac kazdym rokem zkousime neco jineho, krome WR to jedu po 4.
Zatim jsem tady na G nenarazil na nikoho kdo by to jel venku , takze uvidime jak se podari
Kazdopadne mel jsem minuly rok SSH od Mr.Nice coz taky kvete hoodne dlouho a ve vyhrivanem skleniku dojela na zacatku listopadu tusim. S trochou plisne.
Snad se Maui Waui predvede a bude rychle pheno ) Kdyz dojede jak ma, mas u me par šišek na košt kdyz po ni prahnes jako ja !

Zatim se mej ! :peace:

Zahradkař

6th OUT 2K13

Old Post 11-05-2013 v 12:05 PM
ar45az je offline   Profil uživatele ar45az   Find more posts by ar45az   Foto galerie člena ar45az   Click here to Send ar45az a Private Message   Add ar45az to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ms. Herb
Stálý Člen

Karma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 224  

Příspěvek č. 4

fakt sem ráda že se tady v čr našel někdo odvážný, a konečně jí "uvidím růst" koukat jak se sluní někde ve španělsku je na pérd jooo vyhřívaný skleník to máš v poho tam si může chrochtat třeba do prosince a plíseň ve skle to je kua,loni mě pekně pozlobila sem tam měla pure indiky, doplatili na moc prorostlý hlávky :P, sativa by se s tim mohla poprat líp... právě u nás je to s outovou sativkou na pendrek
heh, poslední dobou přemýšlím nad pořízením IN jenom na sativky

zatemňování by mohlo být ok, a jelikož s tim nemám zkušenosti, tak letos sem chtěla zkusit pokusnou Delahaze, ale potvora mi nevyjela ... ale co sem tak vyčetla, tak mi příde že čistý sativy, bo 70% a víc maj celkem problém s tim že se po zatemňování vracej zase na růst, ale třeba to tak není bo asi musíš fakt poctivě a dlouho temnit..

každopádně ti přeju ať jich co nejvíc vyleze, a ať máš štěstíčko na nějaké pěkné pheno ale to by bylo aby z 10seeds aspoň něco nedopadlo

A každopádně tvůj africký noname, no napětím ani nedýchám

celkově to máš zaujímavé, tak poctivě dokumentuj

a pěstu zdar!

JAH LIVE

Old Post 11-05-2013 v 12:45 PM
Ms. Herb je offline   Profil uživatele Ms. Herb   Find more posts by Ms. Herb   Foto galerie člena Ms. Herb   Click here to Send Ms. Herb a Private Message   Add Ms. Herb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ar45az
Stálý Člen

Karma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 360  

Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od Ms. Herb
fakt sem ráda že se tady v čr našel někdo odvážný, a konečně jí "uvidím růst" koukat jak se sluní někde ve španělsku je na pérd jooo vyhřívaný skleník to máš v poho tam si může chrochtat třeba do prosince a plíseň ve skle to je kua,loni mě pekně pozlobila sem tam měla pure indiky, doplatili na moc prorostlý hlávky :P, sativa by se s tim mohla poprat líp... právě u nás je to s outovou sativkou na pendrek
heh, poslední dobou přemýšlím nad pořízením IN jenom na sativky

zatemňování by mohlo být ok, a jelikož s tim nemám zkušenosti, tak letos sem chtěla zkusit pokusnou Delahaze, ale potvora mi nevyjela ... ale co sem tak vyčetla, tak mi příde že čistý sativy, bo 70% a víc maj celkem problém s tim že se po zatemňování vracej zase na růst, ale třeba to tak není bo asi musíš fakt poctivě a dlouho temnit..

každopádně ti přeju ať jich co nejvíc vyleze, a ať máš štěstíčko na nějaké pěkné pheno ale to by bylo aby z 10seeds aspoň něco nedopadlo

A každopádně tvůj africký noname, no napětím ani nedýchám

celkově to máš zaujímavé, tak poctivě dokumentuj

a pěstu zdar!


Ja jsem taky rad ze ji zkusim jsem na ni uplne nateseny klicky uz maji 8/10 seminek tak doufam ze ty dve jsou samci a ostatni holky no uvidime nebudeme tomu tak fandit kazdopadne dam jim peci, a uvidim jak to budu stihat se zatemnovanim...
Je to kunst a jeden den zapomenes nebo dva a uz je to zase v predli s periodou ... coz je docela namahave i v tom kdyz to mas doma , prijdes pozde z prace a zase nahouby no uvidime jak to udelam, kazdopadne jestli mi zbyde jedna holka, tak ji supnu pod 250w ke me do skrine pac uz finisuju prvni kolo , tak jednu experimentalne by bylo super ) ale musel bych ji ohybat co to jde pac by mi prerostla jak rostou cisty indiky je nemozne natoz co sativa zejo
Kazdopadne tesim tesim na sezonku, dneska pribyli dalsi holky a to 5x orange bud a 5x Euforia oboji selekce od Dutch Passion - timto dekuji matkari.

Dokumentace bude dobra jako kazdy rok, viz minuly theard
Ty mas taky hodne zajimave modely
Hlavne od Sweet Seeds bych chtel taky zkusit ale letos uz toho mam hodne takze budu sledovat tvuj theard
Na pozdim muzem dat scuka co rikas
Tak zatim cao

Zahradkař

6th OUT 2K13

Old Post 12-05-2013 v 13:41 PM
ar45az je offline   Profil uživatele ar45az   Find more posts by ar45az   Foto galerie člena ar45az   Click here to Send ar45az a Private Message   Add ar45az to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ar45az
Stálý Člen

Karma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 360  

Up! Příspěvek č. 6




Tak tady male pokracovani kytek

Na fotkach jsou slecny a to 5x Orange Bud a 5x Euforia oboji selekce Dutch Passion

Tak at se ukazou holkyy

Zahradkař

6th OUT 2K13

Old Post 12-05-2013 v 13:44 PM
ar45az je offline   Profil uživatele ar45az   Find more posts by ar45az   Foto galerie člena ar45az   Click here to Send ar45az a Private Message   Add ar45az to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ms. Herb
Stálý Člen

Karma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 224  

Příspěvek č. 7

právě zatemnňování je pak na pendrek, když to párkrát nestihneš, ale za pokus to stojí... jooo a ta by ve skříně jela asi pěkně každopádně by to stálo za zkoušku, pokouřit si jí v "top kvalitě".... a 8/10 je good a ty je máš regular? bo já našla pouze fem..?

jojo, dokumentuješ poctivě, hezké pokoukání , kór když doma zatím není na co já boužel dosud pořádně nefotila, a loni skoro vůbec:
( tak letos se chci polepšit jinak koukam že asi velká spokojenost s White russian a koukam že zase od fair seeds, tudíš ok? já těmhle bankam moc nevěřim, ale když vidim jak sem letos tahala NL od Ministry of cannabis ze skořápek, tak ..

jinak já do skla letos zkusím opět pure indiky, ale klíčim o měsíc dřív, tak snad se trošku vyhnem těm největšim plísnim, jinak na přezrok jdu do sativ do skla na ven mam cca 60%-40% indiky, tak snad to holky stihnou...

a Sweet Seeds, pro mě příjemný překvapení, za ten cash loni sem měla SAD s Sweet Tai a, no nemít je, tak nemam co kouřit jedna jako druhá, i jejich nakvétačky, měla sem sweet cheese a black jacka, a to sem je klíčila až 1.6. a stihli krásně dozrát do konce října! sice byli trošku plesnivky, ale to bylo zránim v tom hnusnym konci října, letos myslim že ok, na to že sou to španělé...třeba dinafem a jejich California Hash Plant naprostý zklamání, řidký,a mno, nefunguje to moc..


A co Africas noname, jakpak klíčej? ty budeš asi taky temnit..?


jinak zatím good luck, zahradníku

JAH LIVE

Old Post 13-05-2013 v 15:32 PM
Ms. Herb je offline   Profil uživatele Ms. Herb   Find more posts by Ms. Herb   Foto galerie člena Ms. Herb   Click here to Send Ms. Herb a Private Message   Add Ms. Herb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ar45az
Stálý Člen

Karma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 360  

up Příspěvek č. 8




Tak dneska se presazovalo, a prisli do rodiny od Royal Queen Seeds a to 2x ICE tak sem zvedavy , na tento model bylo hodne slavy i stinu .
Hojne se zde pestoval tak sem zvedavy jaky bude mit potencial.

Zase me kurva vytocili ti zmrdi z televize do hajzlu s nima.
Vic jak 5 kytek uz je trestny cin no pozor !! a kupujte si predrazene v lekarne.
A kdo ma na zahrade kytky je FETAK !!!! buzeranti ti mi dovedou zvednout tlak !!
Ale co se divim v nasem state zejo.

Zatim PEACE

Zahradkař

6th OUT 2K13

Old Post 14-05-2013 v 18:21 PM
ar45az je offline   Profil uživatele ar45az   Find more posts by ar45az   Foto galerie člena ar45az   Click here to Send ar45az a Private Message   Add ar45az to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ar45az
Stálý Člen

Karma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 360  

Příspěvek č. 9




citace:
Původní příspěvek od Ms. Herb
právě zatemnňování je pak na pendrek, když to párkrát nestihneš, ale za pokus to stojí... jooo a ta by ve skříně jela asi pěkně každopádně by to stálo za zkoušku, pokouřit si jí v "top kvalitě".... a 8/10 je good a ty je máš regular? bo já našla pouze fem..?

jojo, dokumentuješ poctivě, hezké pokoukání , kór když doma zatím není na co já boužel dosud pořádně nefotila, a loni skoro vůbec:
( tak letos se chci polepšit jinak koukam že asi velká spokojenost s White russian a koukam že zase od fair seeds, tudíš ok? já těmhle bankam moc nevěřim, ale když vidim jak sem letos tahala NL od Ministry of cannabis ze skořápek, tak ..

jinak já do skla letos zkusím opět pure indiky, ale klíčim o měsíc dřív, tak snad se trošku vyhnem těm největšim plísnim, jinak na přezrok jdu do sativ do skla na ven mam cca 60%-40% indiky, tak snad to holky stihnou...

a Sweet Seeds, pro mě příjemný překvapení, za ten cash loni sem měla SAD s Sweet Tai a, no nemít je, tak nemam co kouřit jedna jako druhá, i jejich nakvétačky, měla sem sweet cheese a black jacka, a to sem je klíčila až 1.6. a stihli krásně dozrát do konce října! sice byli trošku plesnivky, ale to bylo zránim v tom hnusnym konci října, letos myslim že ok, na to že sou to španělé...třeba dinafem a jejich California Hash Plant naprostý zklamání, řidký,a mno, nefunguje to moc..


A co Africas noname, jakpak klíčej? ty budeš asi taky temnit..?


jinak zatím good luck, zahradníku



čest !

Tak po nejake dobe jsem tu , slecny uz jsou vsechny venku se 95% uspesnosti asi 5 seminek ze vsech mi vyklicilo, dneska dalsi varka.
A pozdeji rozjedu Autokvety, i kdyz uz se mi ven klubou auto NL,WW a AK47.

Tak a Maui Waui vyklicily nakonec vsechny az na jednu zatim vyrostly a tesi se k svetu vali nejrychleji ale zatim jen za oknem tak se tahnou.
Dnes davam na terasu at si trochu posilni stonky
Tady nejaky maly UP.

čao
ar45az

Zahradkař

6th OUT 2K13

Old Post 18-05-2013 v 12:29 PM
ar45az je offline   Profil uživatele ar45az   Find more posts by ar45az   Foto galerie člena ar45az   Click here to Send ar45az a Private Message   Add ar45az to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ar45az
Stálý Člen

Karma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 360  

. Příspěvek č. 10

Jeste sem se chtel zminit foto cislo dve je HAWAII MAUI WAUI.
A letos jsem pouzil na zasazeni vyklicenych semen , hlinu od Gold Labelu primo na vyser ve perfektne vzdusna a uplne super vsechny ktere vyklicily vylezly.
Oproti minulemu roku: SEZONA 2012 kdy jsem zkousel JIFFY tak sem pohorel. Tedy uz jen a opet hliiinka

Zahradkař

6th OUT 2K13

Old Post 18-05-2013 v 20:30 PM
ar45az je offline   Profil uživatele ar45az   Find more posts by ar45az   Foto galerie člena ar45az   Click here to Send ar45az a Private Message   Add ar45az to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ar45az
Stálý Člen

Karma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 360  

up! Příspěvek č. 11





Zdarec!

Zase tady otravuju, konecne dodelavky hotovy, a Orange Budy uz si to lebedi v sklenajzu

A na presazeni ceka 2x Euforkaa, poslede AFky a Maui Wauik.

A nakonec jak si lebedi v matkarne Russáci, bohuzel 4/5 jeden rostl obracene raubiř jeden a tak nakonec 4 pekne

Zatim čaoo

Zahradkař

6th OUT 2K13

Old Post 22-05-2013 v 16:20 PM
ar45az je offline   Profil uživatele ar45az   Find more posts by ar45az   Foto galerie člena ar45az   Click here to Send ar45az a Private Message   Add ar45az to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ar45az
Stálý Člen

Karma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 360  

up! Příspěvek č. 12


... Kytky rostou o vikendu velky UP!

Zahradkař

6th OUT 2K13

Old Post 27-05-2013 v 19:43 PM
ar45az je offline   Profil uživatele ar45az   Find more posts by ar45az   Foto galerie člena ar45az   Click here to Send ar45az a Private Message   Add ar45az to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mareno89
Stálý Člen

Karma uživatele mareno89 - 91% PěstitelskáKarma uživatele mareno89 - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 13

nazdar,aj sa chystas zastrihnut?? lebo ja mam durbana a neviem ci je lepsie zastrihnut alebo to nechat tak ?

Ako zaseješ, tak budeš žať

Old Post 02-06-2013 v 17:46 PM
mareno89 je offline   Profil uživatele mareno89   Find more posts by mareno89   Foto galerie člena mareno89   Click here to Send mareno89 a Private Message   Add mareno89 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ar45az
Stálý Člen

Karma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 360  

Příspěvek č. 14

citace:
Původní příspěvek od mareno89
nazdar,aj sa chystas zastrihnut?? lebo ja mam durbana a neviem ci je lepsie zastrihnut alebo to nechat tak ?



Zdarec ja nestriham ale ohybam je to podle me ohodne efektivnejsi

Zahradkař

6th OUT 2K13

Old Post 02-06-2013 v 20:49 PM
ar45az je offline   Profil uživatele ar45az   Find more posts by ar45az   Foto galerie člena ar45az   Click here to Send ar45az a Private Message   Add ar45az to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ar45az
Stálý Člen

Karma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 360  

up Příspěvek č. 15



greenhouse

Zahradkař

6th OUT 2K13

Naposledy upravil ar45az 03-06-2013 v 20:47 PM

Old Post 03-06-2013 v 12:24 PM
ar45az je offline   Profil uživatele ar45az   Find more posts by ar45az   Foto galerie člena ar45az   Click here to Send ar45az a Private Message   Add ar45az to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ar45az
Stálý Člen

Karma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 360  

Příspěvek č. 16




citace:
citace:
Původní příspěvek od mareno89

nazdar,aj sa chystas zastrihnut?? lebo ja mam durbana a neviem ci je lepsie zastrihnut alebo to nechat tak ?


citace:

Původní příspěvek od ar45az


Zdarec ja nestriham ale ohybam je to podle me ohodne efektivnejsi


Tady se cekni jak sem je jednoduse ohnul o 90 stupnu k zemi a jak se krasne rozvetvily

Zahradkař

6th OUT 2K13

Old Post 03-06-2013 v 20:52 PM
ar45az je offline   Profil uživatele ar45az   Find more posts by ar45az   Foto galerie člena ar45az   Click here to Send ar45az a Private Message   Add ar45az to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:21 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
24-09-2014 - Garden of Eden 2014 - 0 odpovědí
01-06-2013 - Garden of Eden 2013 - 8 odpovědí
11-05-2013 - See Of Green 2012 - 275 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9983060 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív