Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Calzoneho druhý indoor - 250W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
Zahradník
Stálý Člen

Karma uživatele Zahradník - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 356  

Příspěvek č. 17

[účet odstraněn]

Old Post 12-11-2008 v 20:55 PM
Zahradník je offline   Profil uživatele Zahradník   Find more posts by Zahradník   Foto galerie člena Zahradník   Click here to Send Zahradník a Private Message   Add Zahradník to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Calzone
Stálý Člen

Karma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 864  

Příspěvek č. 18




33. den květu
Tak máme tu další aktualizaci. Kytkám se daří pořád stejně řekl bych, takže docela v pohodě, bez větších problémů. Paličky jsou už moc hezky ocukrované.

Těch hnědých špiček bych je řekl bych pořád stejně. Říkám si, jestli je lepší ty listy postižené listy celé ustřihnout, ustřihnout jenom ty špičky, nebo s tím nedělat nic. První jsem stříhal celé listy, potom jenom špičky, ale přijde mi, že to hnědne i na těch zastřižených listech. Také mi přijde, že to je spíš na listech pod výbojkou, než na okrajích, takže je to možná tím, že mám tu výbojku pořád moc nízko. Uvidím jak se to bude vyvíjet dál. Týká se to jenom pár listů, takže mě to nějak neděsí.

Kytky jsem vyndal, trošku prostříhal a znovu (doufám, že už naposled) poohýbal.

Teploty, vlhkost
Teplota den - v průměru 27°C
Vlhkost den - 34% - 38%
Teplota noc - 35°C
Vlhkost noc - 35% - 39%

Hnojení
Před pár dny jsem poprvé aplikoval Green Sensation spolu s Alga Bloomem v koncentraci 100 % GS a 75 % AB, EC bylo 2,5 a PH 5,8. Vím, že je to asi dost, ale riskl jsem to a kytky žijou.

Akorát co mě překvapilo, tak v další zálivce poue vodou, mi neobvykle vytekla voda s PH 6,2, normálně to je vždy 5,8. Uvidím jaké vyteče při další zálivce.

Pokud ještě pojedu hlínu, tak zkusím zalévat s PH kolem 6,5, protože při PH 5,8 se zbytečně zvedá u vody EC vlivem toho PH-, PH- odost rychleji ubývá, celkově je to asi zbytečné to držet až tak nízko a dokonce to v některých případech může vést i k vážným problémům, protože také záleží na PH půdy, s kterou se to zprůměruje a pokud to zajde pod určitou hranici, může se omezit příjem některých živin... Dospěl jsem k tomu po přečtení této debaty.

Konopí zdar!

Calzonova odhlučněná skříň - návrh a stavba
Můj první indoor (sklizeno)
Calzonův balkón 2008 (sklizeno)
Calzoneho druhý grow (sklizeno)
Calzoneho třetí indoor (sklizeno)
Calzoneho balkón 2009 (sklizeno)
Krásně to začalo, krásně to skončí, lidi a zvířata, budou si rovni.
Stres - Lidé a zvířata

Old Post 17-11-2008 v 18:48 PM
Calzone je offline   Profil uživatele Calzone   Find more posts by Calzone   Foto galerie člena Calzone   Click here to Send Calzone a Private Message   Add Calzone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Calzone
Stálý Člen

Karma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 864  

Příspěvek č. 19




43. den květu
Takže máme tu další update. Kytkám se daří docela fajn. To hnědnutí konečků bylo asi opravdu přehnojením, takže jsem jednu dávku hnojiva radši vynechal a místo toho prolil enzymama.

Kytky jsou bych řekl oproti JH a SWK z minulého growu odost více ocukrované a voňavé. Jak otevřu pěstírnu, vůně se rozprostře po celé místnosti. Nádhera, ale když zrovna v tu chvíli projde kolem matka, tak řekne "fuj to je smrad".

Hnojení, PH, EC
Stejně jako v minulém growu, mu začlo v pozdější fázi květu dost haprovat výstupní PH. Kytky na nějaký nedostatek prvků nevypadá, ale když tam naleju PH 5,8 a vyteče mi 5,1, tak mě to docela zneklidňuje. Dřív mi vytékalo vždy jen 5,8. Proto zalévám už s PH 6,5 a budu tak zalévat v každé hlíně co pojedu. Věřím, že se pak pod těch 5,8 na výstupu nikdy nedostanu.

EC s kterým jsem kytky přehnojil bylo 2,5. Teďka budu hnojit pouze s EC 2,0, což odpovídá 100% dávce Green Sensation a 25% dávku Alga Bloom.

Teploty, vlhkost
Ty se mi nějak nemění, pořád to samé. Přes den teplota nepřekročí 28°C a vlhkost je kolem 30 % a v noci je teplota průměrně 22,5°C a vlhkost 30 - 35 %.

Calzonova odhlučněná skříň - návrh a stavba
Můj první indoor (sklizeno)
Calzonův balkón 2008 (sklizeno)
Calzoneho druhý grow (sklizeno)
Calzoneho třetí indoor (sklizeno)
Calzoneho balkón 2009 (sklizeno)
Krásně to začalo, krásně to skončí, lidi a zvířata, budou si rovni.
Stres - Lidé a zvířata

Old Post 27-11-2008 v 20:18 PM
Calzone je offline   Profil uživatele Calzone   Find more posts by Calzone   Foto galerie člena Calzone   Click here to Send Calzone a Private Message   Add Calzone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mikiroker
Stálý Člen

Karma uživatele Mikiroker - 20% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 20

Držíím palce vypadá to dobře

Old Post 30-11-2008 v 00:56 AM
Mikiroker je offline   Profil uživatele Mikiroker   Find more posts by Mikiroker   Foto galerie člena Mikiroker   Click here to Send Mikiroker a Private Message   Add Mikiroker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chymal
Stálý Člen

Karma uživatele chymal - 93% PěstitelskáKarma uživatele chymal - 93% PěstitelskáKarma uživatele chymal - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 21

taky držím pulce zrovna rozjiždim 250W a chtěl bych něco podobného

Old Post 30-11-2008 v 10:10 AM
chymal je offline   Profil uživatele chymal   Find more posts by chymal   Foto galerie člena chymal   Click here to Send chymal a Private Message   Add chymal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
niemand007
Stálý Člen

Karma uživatele niemand007 - 96% PěstitelskáKarma uživatele niemand007 - 96% PěstitelskáKarma uživatele niemand007 - 96% PěstitelskáKarma uživatele niemand007 - 96% PěstitelskáKarma uživatele niemand007 - 96% PěstitelskáKarma uživatele niemand007 - 96% PěstitelskáKarma uživatele niemand007 - 96% PěstitelskáKarma uživatele niemand007 - 96% PěstitelskáKarma uživatele niemand007 - 96% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 22

citace:
Původní příspěvek od chymal
taky držím pulce

...jo. a divně ho žmoulá

calzone: na 250W nádhera

jsem hroznej zmrd a chci bejt nejlepší kámoš tvýho nejlepšího kámoše. ale tebe nemám rád, ty blbečku
mamkárna002
3xNebula,400W,bubler10L
metr čtvereční
táta tě zabije!
jak jsem se na to vysral a přešel na drip
Thread no.040125

Old Post 30-11-2008 v 10:21 AM
niemand007 je offline   Profil uživatele niemand007   Find more posts by niemand007   Foto galerie člena niemand007   Click here to Send niemand007 a Private Message   Add niemand007 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Calzone
Stálý Člen

Karma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 864  

Příspěvek č. 23


Detail postižených listů
Bohužel konečky vrchních listů hnědnou a schnou dál. Docela je zvláštní, že na některých listech to hnědne trošku i ze stran, což mě trošku nahádní hrůzu, že to je nějaká plíseň, nebo je to u přehnojení normální?

Některé se mi dokonce trošku vybělily. Výbojku mám ale asi 25 cm vysoko, tak to snad přesvětlením nebude, bojím se jí zvedat ještě výš.

Co si o tom myslíte? Díky zakaždou radu, názor.

Calzonova odhlučněná skříň - návrh a stavba
Můj první indoor (sklizeno)
Calzonův balkón 2008 (sklizeno)
Calzoneho druhý grow (sklizeno)
Calzoneho třetí indoor (sklizeno)
Calzoneho balkón 2009 (sklizeno)
Krásně to začalo, krásně to skončí, lidi a zvířata, budou si rovni.
Stres - Lidé a zvířata

Old Post 03-12-2008 v 15:34 PM
Calzone je offline   Profil uživatele Calzone   Find more posts by Calzone   Foto galerie člena Calzone   Click here to Send Calzone a Private Message   Add Calzone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spacy
Stálý Člen

Karma uživatele Spacy - 22% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 90  

Příspěvek č. 24

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=1524
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=1525
Zdar mas to hedne pekne mas u me Káčko jinak tady na tech odkazech bys mel snad neco najit ohledne tech listu

Můžeš vše jen se nenechej chytit

Old Post 04-12-2008 v 02:42 AM
Spacy je offline   Profil uživatele Spacy   Find more posts by Spacy   Foto galerie člena Spacy   Click here to Send Spacy a Private Message   Add Spacy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Calzone
Stálý Člen

Karma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 864  

Příspěvek č. 25




51. den květu
Po delší době zase zdravím. Nic nového ohledně kytek se neděje. Jenom jsem začal zalévat po menším množství vody a více často. Dříve to bylo cca (proč cca se dozvíte později) 1 litr na jednu rostlinu jednou za 3 - 4 dny, teďka je to kolem půllitru každé dva dny. Myslím, že takhle budou kořenÿ lépe provzdušněné, než když jsem to prolejval na skrz.

Proč to píšu přibližně? Protože jsem si na začátku neuvědomil jednu věc a to tu, že 1KG ovocného sirupu nemá objem 1L. Sirup je samozřejmě hustčí a těžší než voda a tak moje 4KG lahve nemají 4L ale o něco méně. Zjistil jsem to tak, že jsem ten půllitr každé kytce odměřoval a flaška nestačila.

Na fotkách je vidět, že paličky pěkně nabobtnaly od minule. Ale celkově jsou ještě dost malé, ten foťák to dost rozmazal a zvětšil.
Asi za týden plánuji začít flushing a někdy po vánocích bych to asi sklidil. Snad to ještě pořádně nakyne. Hulení dochází a nemůžu si dovolit lámat nějaký rekordy ve dnech květu. Předčasně ale sklízet samozřejmě za žádnou cenu nechci, takže pokud bude třeba...

Calzonova odhlučněná skříň - návrh a stavba
Můj první indoor (sklizeno)
Calzonův balkón 2008 (sklizeno)
Calzoneho druhý grow (sklizeno)
Calzoneho třetí indoor (sklizeno)
Calzoneho balkón 2009 (sklizeno)
Krásně to začalo, krásně to skončí, lidi a zvířata, budou si rovni.
Stres - Lidé a zvířata

Old Post 05-12-2008 v 19:18 PM
Calzone je offline   Profil uživatele Calzone   Find more posts by Calzone   Foto galerie člena Calzone   Click here to Send Calzone a Private Message   Add Calzone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GrowManiac
Stálý Člen

Karma uživatele GrowManiac - 99% PěstitelskáKarma uživatele GrowManiac - 99% PěstitelskáKarma uživatele GrowManiac - 99% PěstitelskáKarma uživatele GrowManiac - 99% PěstitelskáKarma uživatele GrowManiac - 99% PěstitelskáKarma uživatele GrowManiac - 99% PěstitelskáKarma uživatele GrowManiac - 99% PěstitelskáKarma uživatele GrowManiac - 99% PěstitelskáKarma uživatele GrowManiac - 99% PěstitelskáKarma uživatele GrowManiac - 99% PěstitelskáKarma uživatele GrowManiac - 99% PěstitelskáKarma uživatele GrowManiac - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 280  

Dotaz Příspěvek č. 26

Hoj calzone, jak máš vysoký ty kytky? měš to pěkný ale trošku rozmazaný ty fotky...

GO HIGH
Let´s the grow begin...
------------------------------
2 x 24W MicroGrow setup I_ 2 x 24W MicroGrow setup II_ Rockwool Drip System 48W
First round 250W_ Second round 250W_ Third round 250W_ Druhá runda SUPER SKUNKU_
250W indoor by GrowManiac_

Old Post 06-12-2008 v 16:20 PM
GrowManiac je offline   Profil uživatele GrowManiac   Find more posts by GrowManiac   Foto galerie člena GrowManiac   Click here to Send GrowManiac a Private Message   Add GrowManiac to your buddy list     Navštiv homepage uživatele GrowManiac! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Calzone
Stálý Člen

Karma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 864  

Příspěvek č. 27

Ahoj,
výška toho je 26cm, ale rostliny samotné by byly samozřejmě vyšší, kdyby nebyla zohýbané. Ve skříni je teda dost velká rezerva, uvidím jak mi to pak bude růst v hydru. Případně bych to ještě rozdělil na dvě patra a do spodního dal zvlhčovačku.

Nj, ty fotky jsou rozmazané, za to se omlouvám, mám strašnou mrdku foťák. :/ Snad mi někdo půjčí lepší aspoň na sklizeň, abych udělal nějaká makra a tak.

Calzonova odhlučněná skříň - návrh a stavba
Můj první indoor (sklizeno)
Calzonův balkón 2008 (sklizeno)
Calzoneho druhý grow (sklizeno)
Calzoneho třetí indoor (sklizeno)
Calzoneho balkón 2009 (sklizeno)
Krásně to začalo, krásně to skončí, lidi a zvířata, budou si rovni.
Stres - Lidé a zvířata

Old Post 06-12-2008 v 16:49 PM
Calzone je offline   Profil uživatele Calzone   Find more posts by Calzone   Foto galerie člena Calzone   Click here to Send Calzone a Private Message   Add Calzone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan Ker
Stálý Člen

Karma uživatele Pan Ker - 81% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 949  

Příspěvek č. 28

citace:
Původní příspěvek od Calzone
Detail postižených listů
Bohužel konečky vrchních listů hnědnou a schnou dál. Docela je zvláštní, že na některých listech to hnědne trošku i ze stran, což mě trošku nahádní hrůzu, že to je nějaká plíseň, nebo je to u přehnojení normální?

Některé se mi dokonce trošku vybělily. Výbojku mám ale asi 25 cm vysoko, tak to snad přesvětlením nebude, bojím se jí zvedat ještě výš.

Co si o tom myslíte? Díky zakaždou radu, názor.


Zdar,

chci se zeptat, jestli se ti podařilo ten problém s listama vyřešit nebo prostě vyšuměl? Mám totiž na shiva skuncích úplně stejný fleky a některý větší listy jsou na konečích tak uschlý, že se drolej. Naštěstí je to jen v menší míře, takže zatim pohoda. Ale jelikož, jsem včera přepínal na květ, tak mám před sebou ještě dobrý dva měsíce a nerad bych, aby se to rozlezlo...


outdoor 2005 > 6 > 7 > 8 > 9 > 10 > 11...

indoor 400w round 1 > 2

Old Post 08-12-2008 v 17:46 PM
Pan Ker je offline   Profil uživatele Pan Ker   Find more posts by Pan Ker   Foto galerie člena Pan Ker   Click here to Send Pan Ker a Private Message   Add Pan Ker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Calzone
Stálý Člen

Karma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 864  

Příspěvek č. 29

Pan Ker:
Ahoj, bohužel se mi to nepodařilo vyřešit. Nehnojení, snížení dávky hnojiva, ani enzymy nezabrali. Ale ty jsi to přehnojil nejspíš dusíkem a toho teďka asi moc dávat nebudeš, takže věřím, že by se to mohlo zlepšit.

Sice se to nešíří kdoví jakým tempem a o úrodu díky tomu asi už nepřijdu, ale dělá se to už i o těch paličkových orosených listů a to mi doslova rve srdce. :/

Ale jsem rád za zkušenost, mohlo to dopadnou hůř. Ponaučení jsem si vzal takové, že nad EC 2 už hlíny už nejdu. Je to IMHO zbytečné a může to dopadnout tak jak to dopadlo.

Calzonova odhlučněná skříň - návrh a stavba
Můj první indoor (sklizeno)
Calzonův balkón 2008 (sklizeno)
Calzoneho druhý grow (sklizeno)
Calzoneho třetí indoor (sklizeno)
Calzoneho balkón 2009 (sklizeno)
Krásně to začalo, krásně to skončí, lidi a zvířata, budou si rovni.
Stres - Lidé a zvířata

Old Post 08-12-2008 v 18:34 PM
Calzone je offline   Profil uživatele Calzone   Find more posts by Calzone   Foto galerie člena Calzone   Click here to Send Calzone a Private Message   Add Calzone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
guerilla
Stálý Člen

Karma uživatele guerilla - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 462 

Příspěvek č. 30

To seschnutí a drolení listů se mi občas objeví, když spálím kdytky od lampy - moc nízko - , ale to je ve vašem případě asi blbost.

"Mít rád lidi a milovat lidi, to je celé tajemství a snad jediný recept na štěstí. "

Old Post 08-12-2008 v 20:35 PM
guerilla je offline   Profil uživatele guerilla   Find more posts by guerilla   Foto galerie člena guerilla   Click here to Send guerilla a Private Message   Add guerilla to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan Ker
Stálý Člen

Karma uživatele Pan Ker - 81% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 949  

Příspěvek č. 31

citace:
Původní příspěvek od guerilla
To seschnutí a drolení listů se mi občas objeví, když spálím kdytky od lampy - moc nízko - , ale to je ve vašem případě asi blbost.


Ikdyž jsem měl lampu dost nízko, v mým případě to tím není určitě, protože se nejedná o vrchní listy, ale spíš ty starší a větší.

citace:
Původní příspěvek od Calzone
Ahoj, bohužel se mi to nepodařilo vyřešit. Nehnojení, snížení dávky hnojiva, ani enzymy nezabrali. Ale ty jsi to přehnojil nejspíš dusíkem a toho teďka asi moc dávat nebudeš, takže věřím, že by se to mohlo zlepšit.

Sice se to nešíří kdoví jakým tempem a o úrodu díky tomu asi už nepřijdu, ale dělá se to už i o těch paličkových orosených listů a to mi doslova rve srdce. :/

Ale jsem rád za zkušenost, mohlo to dopadnou hůř. Ponaučení jsem si vzal takové, že nad EC 2 už hlíny už nejdu. Je to IMHO zbytečné a může to dopadnout tak jak to dopadlo


Dusíkem(či přehnojením) by to mohlo bejt a rozhodně by to byla nejlepší alternativa. Od včerejška prolejvám čistou vodou, jetý listy jsem odstranil, tak uvidíme. Ph je v cajku a EC metr bohužel zatím nemám, páč na něj v současný době nemám. Ale na druhý kolo určitě pořídím.

Tak good luck do finále a zkus nakonci pořídit nějákym lepším faoťákem(pokud ho teda seženeš) pořídit pořádný předsklizňový makro...


outdoor 2005 > 6 > 7 > 8 > 9 > 10 > 11...

indoor 400w round 1 > 2

Old Post 09-12-2008 v 01:26 AM
Pan Ker je offline   Profil uživatele Pan Ker   Find more posts by Pan Ker   Foto galerie člena Pan Ker   Click here to Send Pan Ker a Private Message   Add Pan Ker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Calzone
Stálý Člen

Karma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 864  

Příspěvek č. 32




64. den květu
Tak kytky zalévám šestý den pouze Final Solutionem. 27. prosince plánuji sklizeň. Z fotek jste si jistě všimli, že ty listy mi usychaj docela na bomby. Snad to ty kytky do toho osudového dne nesežere.
V této fázi bych řekl, že už je to jistě nedostatek fosforu, soudě podle těchto obrázků.

Protože jsem fosforu přidával vcelku dost, soudím, že je asi problém v samotném přijímání těch živin. Možná jsem měl hnedka jak to začalo udělat pořádný několikalitrový průplach abych odplavil všechny přebytečný soli.

Myslíte, že může samotné spálení hnojivem nějak omezit příjem živin z půdy, nebo to je tím nízkým PH, co mi začalo v květu vytékat (kolem 5,2)? Možná, že obojí, co?

Další foto až ze sklizně, držte palce. Pěstění zdar!

Calzonova odhlučněná skříň - návrh a stavba
Můj první indoor (sklizeno)
Calzonův balkón 2008 (sklizeno)
Calzoneho druhý grow (sklizeno)
Calzoneho třetí indoor (sklizeno)
Calzoneho balkón 2009 (sklizeno)
Krásně to začalo, krásně to skončí, lidi a zvířata, budou si rovni.
Stres - Lidé a zvířata

Old Post 18-12-2008 v 20:26 PM
Calzone je offline   Profil uživatele Calzone   Find more posts by Calzone   Foto galerie člena Calzone   Click here to Send Calzone a Private Message   Add Calzone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:04 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
05-09-2010 - Druhý indoor 2010 - 324 odpovědí
11-07-2009 - Calzoneho třetí indoor - 250W - 53 odpovědí
04-11-2005 - dalshÍ firsT indooR ala 250W* - 18 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8175490 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív