Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Calzoneho druhý indoor - 250W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
GLORS
Stálý Člen

Karma uživatele GLORS - 100% PěstitelskáKarma uživatele GLORS - 100% PěstitelskáKarma uživatele GLORS - 100% PěstitelskáKarma uživatele GLORS - 100% PěstitelskáKarma uživatele GLORS - 100% PěstitelskáKarma uživatele GLORS - 100% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 220  

Příspěvek č. 33

máš to fakt pěkný,není to třeba tím,že když kytce přestaneš dávat hnojky začně si je brát sama ze sebe?

Old Post 19-12-2008 v 09:54 AM
GLORS je offline   Profil uživatele GLORS   Find more posts by GLORS   Foto galerie člena GLORS   Click here to Send GLORS a Private Message   Add GLORS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Luboshek
Stálý Člen

Karma uživatele Luboshek - 94% PěstitelskáKarma uživatele Luboshek - 94% PěstitelskáKarma uživatele Luboshek - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 128  

Příspěvek č. 34

Proc chces sklizet az tak dlouho,kdyz uz to prolejvas final solutionem??

Old Post 19-12-2008 v 10:47 AM
Luboshek je offline   Profil uživatele Luboshek   Find more posts by Luboshek   Foto galerie člena Luboshek   Click here to Send Luboshek a Private Message   Add Luboshek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Calzone
Stálý Člen

Karma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 864  

Příspěvek č. 35

GLORS:
nn, ten problém tam je už dlouho, toto je jeho pokročilá fáze. Trošku jsem experimentoval s vyššíma dávkama hnojiv a toto je výsledek.


Luboshek:
to neni za moc dlouho, Final Solutionem to budu prolejvat celkem 14 dní a to je u hlíny tak běžná doba. Nehledě na to, že já tu půdu mám asi extra přesolenou, takže to považuju za takové minimum (nehledě na to, že poslední dávku hnojiva dostaly pouhé tři dny před začátkem flushingu, někdo před ním jede třeba týden jenom vodu).

Calzonova odhlučněná skříň - návrh a stavba
Můj první indoor (sklizeno)
Calzonův balkón 2008 (sklizeno)
Calzoneho druhý grow (sklizeno)
Calzoneho třetí indoor (sklizeno)
Calzoneho balkón 2009 (sklizeno)
Krásně to začalo, krásně to skončí, lidi a zvířata, budou si rovni.
Stres - Lidé a zvířata

Old Post 19-12-2008 v 11:00 AM
Calzone je offline   Profil uživatele Calzone   Find more posts by Calzone   Foto galerie člena Calzone   Click here to Send Calzone a Private Message   Add Calzone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 36

mam 250w tiez v hline a celkovo podobné parametre ako ty len už som to dokončil ale niesom schopný z toho spravit pekný report tak snad časom.ide mi o to PH. Mne doma tečie voda z ph 8.
Na začiatku som to začal zražat na 6,5 ale ked som po dvoch týždnoch rastu zmeral ph odtoku tak ma skoro prevratilo ze ph 4.
tak som kazdu poprelieval niekolkými litrami vody az kým z nich netieklo ph 6,5 cca a tým dnom som prestal znižovat ph aby sa mi to nestalo znova ale čo čert nechcel..pred flušingom som zmeral ph odtoku znova a opet 4 tak.a chcel som tým vlastne povedat to ze aj ked mali asi celý cas mrte nízke ph tak som spravil nenormalnu urodu ale o nej až ked sa prinutim to spracovat aj pre ostatných.na tvojom mieste by som si z toho nič nerobil ze ti troška skače ph odtoku a moj poznatok o zemi je že ph umelo neznižovat ta zem si to ošefuje sama za pomoci dobreho zahnojenia...

Old Post 19-12-2008 v 11:01 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
guerilla
Stálý Člen

Karma uživatele guerilla - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 462 

Příspěvek č. 37

Calzone: FS ti to nepropláchne, urychlí procesy, ale nepročistí. Stačí týden a pak prolívej, čili aby se odpad nemohl vrátit opět do květníku - já to dělal ve vaně - jen destilkou např, tím se to pročistí fest. FS výslednou chuť velmi ovlivňuje.

"Mít rád lidi a milovat lidi, to je celé tajemství a snad jediný recept na štěstí. "

Old Post 19-12-2008 v 11:02 AM
guerilla je offline   Profil uživatele guerilla   Find more posts by guerilla   Foto galerie člena guerilla   Click here to Send guerilla a Private Message   Add guerilla to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Luboshek
Stálý Člen

Karma uživatele Luboshek - 94% PěstitelskáKarma uživatele Luboshek - 94% PěstitelskáKarma uživatele Luboshek - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 128  

Příspěvek č. 38

aha to jsem vubec nevedel ze u hliny to je delsi.....ja jsem cetl na navodu 1ml/l tyden pred samotnou sklizni....mas to moc pekny no...doufam ze neco takovyho taky sklidim...k+

Old Post 19-12-2008 v 11:05 AM
Luboshek je offline   Profil uživatele Luboshek   Find more posts by Luboshek   Foto galerie člena Luboshek   Click here to Send Luboshek a Private Message   Add Luboshek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 39

ja som tam daval ripen 10dni to jest asi 3,4 zálievky a cca 7 dní čistu vodu a to tak, ze som ich tri krat prelial vo vani, kazdu asi 15min a výsledná chut u ww,wr,bm,dd,ch bola super akurat exil to nezvladol a chutí hnusne....

Old Post 19-12-2008 v 11:26 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GLORS
Stálý Člen

Karma uživatele GLORS - 100% PěstitelskáKarma uživatele GLORS - 100% PěstitelskáKarma uživatele GLORS - 100% PěstitelskáKarma uživatele GLORS - 100% PěstitelskáKarma uživatele GLORS - 100% PěstitelskáKarma uživatele GLORS - 100% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 220  

Příspěvek č. 40

každopádně tich 8 dni to vydrží a budu držet pěsti ať vše dopadne dobře.
eště by mě zajímalo více o té soli a dávkování a druhy hnojek za jakým účelem atd?
Děkuji za odpověd G.

Old Post 19-12-2008 v 12:19 PM
GLORS je offline   Profil uživatele GLORS   Find more posts by GLORS   Foto galerie člena GLORS   Click here to Send GLORS a Private Message   Add GLORS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Calzone
Stálý Člen

Karma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 864  

Příspěvek č. 41

Díky všem za káčka.

GLORS:
Neuvědomil jsem si totiž jednu velice podstatnou věc. Kytky nespotřebovávají tolik živin kolik jim člověk dopřeje, ale spotřebovávají vždycky tolik, kolik spotřebovat chtějí - můžou. Takže pokud člověk hnojí větší dávkou než by měl (tj doporučená), tak to co kytky nespotřebují zůstane v půdě, kde se to hromadí a půda se zasoluje, což může třeba poškodit kořeny, spálit kytku a znemožnit jí příjem živin.

Jenže tady jde také o to, že ona se ta přesná dávka pro hlínu ani moc přesně vyčíst nedá, protože je to pouze doporučená koncentrace, nikoliv doporučené množství této koncentrace dodané rostlinám. Takže pokud někdo zálevá obden půl litrem vody a jednou za 8 dní pohnojí také půlitrem hnojiva, tak toho hnojiva dá té kytce o polovinu méně, než ten, kdo zalévá zalévá litrem vody jednou za čtyři dni.

Znamená to tedy, že si tu dávku musí každý vychytat sám podle potřeb kytek. Kytky nejsou jak ty květináče, které pojmou cokoliv do nich nalejeme.

A totéž platí samozřejmě i o zalévání. Radši zalévat méně, aby byla hlína lépe provzdušněná a častěji vysychala (čím je sušší, tím je provzdušněnější), než přelejvat velkým množstvím a pak ty kořeny jakou dobu topit než to vyschne. Proto už budu zalévat pouze menším množstvím a častěji.

Calzonova odhlučněná skříň - návrh a stavba
Můj první indoor (sklizeno)
Calzonův balkón 2008 (sklizeno)
Calzoneho druhý grow (sklizeno)
Calzoneho třetí indoor (sklizeno)
Calzoneho balkón 2009 (sklizeno)
Krásně to začalo, krásně to skončí, lidi a zvířata, budou si rovni.
Stres - Lidé a zvířata

Old Post 19-12-2008 v 12:51 PM
Calzone je offline   Profil uživatele Calzone   Find more posts by Calzone   Foto galerie člena Calzone   Click here to Send Calzone a Private Message   Add Calzone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GLORS
Stálý Člen

Karma uživatele GLORS - 100% PěstitelskáKarma uživatele GLORS - 100% PěstitelskáKarma uživatele GLORS - 100% PěstitelskáKarma uživatele GLORS - 100% PěstitelskáKarma uživatele GLORS - 100% PěstitelskáKarma uživatele GLORS - 100% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 220  

Příspěvek č. 42

zálivku řeším stejně,hnojiva přiměřeně a děkuji za info

Old Post 19-12-2008 v 13:42 PM
GLORS je offline   Profil uživatele GLORS   Find more posts by GLORS   Foto galerie člena GLORS   Click here to Send GLORS a Private Message   Add GLORS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Calzone
Stálý Člen

Karma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 864  

Příspěvek č. 43



70. den květu - sklizeň
Tak jsem to dneska skosil. Původně jsem to plánoval o tři dny později, ale kvůli tomu rozrůstajícímu schnutí jsem to sekl radši dříve.

Kytky byly tedy jenom 9 dní na FS a 3 dny jenom o vodě. Bylo to strašný sraní. Původně jsem chtěl vyndat všechny kytky ven a vyfotit je, ale bylo to tolik propletené a zadrátované, že mi nezbylo nic, než jim všem přešmiknout stonek ještě ve skříní a vytáhnout je všechny najednou.

Celkem jsem se s tim sral 5 hodin. 7 kytek mělo uschlé listy, tak, že jsem to krásně ustříhal nůžkami při holení palic a jedna z nich byla prolezlejší trošku více. To mě ujistilo, že jsem se rozhodl dobře.

Palice nejsou moc velké oproti těm z minulého indooru, ale je jich zase o to více bych řekl. No uvidíme až to seschne. Bohužel schnout to bude docela rychle, protože nemám jinou možnost, než to sušit ve skříni se zaplým ventilátorem a pacháčem. Otáčky si dám teďka na půlku a budu se to snažit co nejčastěji vypínat.

Co se týče síly "zápachu", tak ty shivy jasně vedou oproti JH a SWK co jsem měl minule. Všichni měli pořád kecy, když jsem otevřel skříň a klipsňák to pěkně nafoukal do bytu...

Z mikropaliček a pryskyřičnatých listů od palic budu dělat hašiš. Jeho výrobu pak zdokumentuji a popíšu. Už se na něj těším, koupil jsem si tři lihy.

Jinak teďka jsem hulil pryskyřici seškráblou z nůžek a zjistil jsem, že jsem vlastně zhulenej tak po půl roce. Ani jsem to nedohulil...

Závěr, váhu a smokereport napíšu příště. Hezký svátky.

PS:
za ty rozmazaný fotky se opět omlouvám, nesehnal jsem lepší foťák.

Calzonova odhlučněná skříň - návrh a stavba
Můj první indoor (sklizeno)
Calzonův balkón 2008 (sklizeno)
Calzoneho druhý grow (sklizeno)
Calzoneho třetí indoor (sklizeno)
Calzoneho balkón 2009 (sklizeno)
Krásně to začalo, krásně to skončí, lidi a zvířata, budou si rovni.
Stres - Lidé a zvířata

Old Post 24-12-2008 v 15:10 PM
Calzone je offline   Profil uživatele Calzone   Find more posts by Calzone   Foto galerie člena Calzone   Click here to Send Calzone a Private Message   Add Calzone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Calzone
Stálý Člen

Karma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 864  

Příspěvek č. 44


Výnos, smokereport, závěr, plány do budoucna

Sušení
Tak to mám už všechno krásně uschlé a zvážené. Ačkoliv jsem se snažil co nejvíc to schnutí zbrzdit, seschlo to docela rychle. Aluflexku jsem ještě vytáhl z cooltube a nechal jí nasávat vzduch až u podlahy a na noc jsem vypínal odtah.


Vážení
Na začátku growu jsem si řikal, že když budu mít víc jak 150 gramů, tak budu spokojený a nad 200 nadšený, ale bohužel to nedopadlo zas tak dobře. Celková váha čistých palic je 113 gramů. Palice nejsou moc tvrdé, ale velice pryskyřičnaté a pronikavě voňavé. Je to krásná, slaďoučká vůně.

Protože jsem vážil poprvé a nemám to ještě extra vychytané, musel jsem improvizovat a udělal jsem to tak, že jsem na váhu postavil 4L flašku od šťávy dnem nahoru, vynuloval i s igelitovým pytlikem samozřejmě a na to pokládal ty igeliťáky s materiálem.


Smokereport
Tak dobrá zpráva je, že to co nemám na kvantitě, mám 100% na kvalitě. Co se týče chuti, tak vám garantuji, že takhle jemnou chuť jsem za celých těch 12 let co hulim nezažil. Ikdyž si dávám do špeků opravdu dost tabáku, neškrábalo to ani malinko, jak kdyby tam žádný tabák ani nebyl. Ta jemná chuť ho úplně pohltila.

Co se týče stavů, tak jsem také velice nadšený. Bál jsem se, že to bude budou spíš takové stoned zákysy, vzhledem k tomu co píšou seedbanky, lidi a jak jsem to tam nechal dlouho zrát, ale výsledek je přesně opačný. Má to dost povzbuzující účinky, člověk cítí že má krásně takovou lehkou, čistou hlavu a pozitivní mysl. Rozhodně to nenavozuje únavu, ale spíš energii, už se moc těším až to pořádně ozkouším někde venku.


Závěr
Moje druhé kolo indooru bylo pro mě opět moc poučné a jsem moc rád za všechny ty nové zkušenosti a poznatky.

První poznatek co jsem si odnesl z tohoto kola je, že zalévat je lepší spíš menším množstvím a více často, než velkým množstvím a méně často. Důvod? Provzdušnění kořenů. Při častějším vysychaní a menší promočenosti se bude kořenům dařit určitě lépe.

Další poznatek je okolo PH. V obou growech jsem na začátku zaléval roztokem s PH 5,8 a většinou jsem měl to samé PH i na výstupu, ale postupně se výstupní PH začalo snižovat až došlo na vcelku nepřijatelné hodnoty, jako 5,1 apod. Čím to je způsobené, že by postupným zasolením? Nevím, každopádně další hlínu pojedu celou dobu s PH 6,5 a věřím, že mi na tak extrémní hodnoty neklesne a bude to lepší.

A poslední, hlavní poznatek je uvědomění si, že rostliny nespotřebovávají hnojiva tolik kolik chceme my, ale tolik kolik ony samy chtějí, či zvládají. Takže přehnojování - nedodržování předepsaný dávky vede leda k tomu, že ty živiny zůstanou nepřijmuté v půdě, zasolují ji či popálí rostlinu. Budu se příště více držet doporučeného dávkování...


Plány do budoucna
Spousta z vás (těch co už jsem otravoval pomocí PM) ví, že se chystám rozjet hydro - konkrétně chci zkusit jako první bubbler. Bohužel nemám zrovna práci, prachy a tak nevím jestli s tím nakonec nepočkám až na 4té kolo. Přeci jenom nakoupit všechny ty hnojky znovu, motůrky + potřebné věci něco stojí a když mám doma skoro celá hnojiva na hlínu...
Pokud pojedu ještě indoor hlínu, tak bych chtěl zkusit 6 větších květináčů + scrog.
Pokud bubbler, tak 2X 25L bubbler (kýbl od barvy), kde bude celkem 6 rostlin + hnojky od Atami.

Takže to je asi tady ode mě vše, všem díky za K+ a rady (těch teda moc nebylo) a těším se u dalšího kola zase.

PS: za nedodání kvalitních fotek se omlouvám, bez pořádného foťáku je to prostě na hovno.

Pěstování zdar!

Calzonova odhlučněná skříň - návrh a stavba
Můj první indoor (sklizeno)
Calzonův balkón 2008 (sklizeno)
Calzoneho druhý grow (sklizeno)
Calzoneho třetí indoor (sklizeno)
Calzoneho balkón 2009 (sklizeno)
Krásně to začalo, krásně to skončí, lidi a zvířata, budou si rovni.
Stres - Lidé a zvířata

Old Post 30-12-2008 v 00:18 AM
Calzone je offline   Profil uživatele Calzone   Find more posts by Calzone   Foto galerie člena Calzone   Click here to Send Calzone a Private Message   Add Calzone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
magic
Stálý Člen

Karma uživatele magic - 77% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 45

fakt moc pekne!samozrejme K . pokusam sa nieco pdobne s 9X eufori ,ale pod 200W usporkov. tak mozem a budem troska obkukavat .tak sa maj a growu zdar. PS: tabak do brcka nepatri je to skoda a este ked mas taku chut. moj nazor. a este pri takej chuti a kvalite sa mnozstvo g/w upne straca.

vypestujem ,vyfajcim

Old Post 30-12-2008 v 09:12 AM
magic je offline   Profil uživatele magic   Find more posts by magic   Foto galerie člena magic   Click here to Send magic a Private Message   Add magic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ono
Stálý Člen

Karma uživatele Ono - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 1078  

Příspěvek č. 46

citace:
Původní příspěvek od Calzone
Další poznatek je okolo PH. V obou growech jsem na začátku zaléval roztokem s PH 5,8 a většinou jsem měl to samé PH i na výstupu, ale postupně se výstupní PH začalo snižovat až došlo na vcelku nepřijatelné hodnoty, jako 5,1 apod. Čím to je způsobené, že by postupným zasolením? Nevím, každopádně další hlínu pojedu celou dobu s PH 6,5 a věřím, že mi na tak extrémní hodnoty neklesne a bude to lepší.[/B]


Presne tak, ako píšeš. Postupné znižovanie pH je spôsobené práve postupným zasolením substrátu. Tiež som v poslednej dobe znižoval pH na zhruba 6,3 a bolo to v poriadku, ale teraz začínam pozorovať zmeny a pravdepodobne pH nebudem znižovať až tak výrazne.

Inak pekné zhrnutie a smokereport. k+ Veľa zdaru pri ďalšom kole.

Ešte by som chcel doplniť k tým zoschýnajúcim listom - píšeš, že to mohlo byť prehnojením. No mohlo, ale osobne som skúšal dávať väčšie ako predpísané dávky Plagronu a takýto problém sa nevyskytol. Ťažko povedať....

Ale najviac zo všetkého ma zaujala tebou popisovaná jemnosť fajčeného materiálu. Napriek tomu, že si hnojil, používal FS a flushing čistou vodou bol iba 3 dni, tak chuť je veľmi jemná. Je to sušením, alebo čím podľa teba?

Marihuana je dar.

Naposledy upravil Ono 30-12-2008 v 12:28 PM

Old Post 30-12-2008 v 11:02 AM
Ono je offline   Profil uživatele Ono   Find more posts by Ono   Foto galerie člena Ono   Click here to Send Ono a Private Message   Add Ono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
elop
Stálý Člen

Karma uživatele elop - 87% PěstitelskáKarma uživatele elop - 87% PěstitelskáKarma uživatele elop - 87% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 110  

Příspěvek č. 47

Ahoj Calzone, ten výnos mi přijde na tvůj box nějakej malej, nechci ti kazit radost z growu a možná ti na tom ani nezáleží, ale sledoval jsem tvůj první grow, měli jsme skoro stejný set up, akorát ty jsi to měl daleko víc propracované a zvlhčovačku, tu já nemám.

Můj výnos byl poprvé asi 80 g, po druhé ale kolem 200 + - 5g a další jsem měl v průměru kolem 180g bez zvlhčovačky. Poslední grow mě ovšem nepříjemně překvapil, palice byly nezvykle řídké a výnos kolem 130g, ani jsem to nevážil, protože mě hlavně namíchla ta řídkost palic a ani kvalitativně to nebylo nic moc (klony byly stejné jako předtím), dedukoval jsem a napadlo mě jestli to nebylo větráním v místnosti, máš to také v pokoji.
Tím myslím, že jsem měl dost často zavřené okno a v místnosti nevětral. Bohužel jsem si to ještě nemohl ověřit, protože jsem se 4 měsíce pral s Plantaboxem (viz. thread v Nemocích rostlin), tak teď už mám Original Homebox, tak uvidim.

Jinak před tebou smekám, fakt máš ideální ložnicový box (odhlučněný), tak jestli třeba tohle, no, zatím se měj a všechno nej do 2009 :-)

Old Post 31-12-2008 v 20:31 PM
elop je offline   Profil uživatele elop   Find more posts by elop   Foto galerie člena elop   Click here to Send elop a Private Message   Add elop to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Calzone
Stálý Člen

Karma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 864  

Příspěvek č. 48

Ono:
no k tomu hnojení... tak tady je zejména problém, že ona nějaká doporučená dávka vlastně ani neexistuje, protože to co udává výrobce je pouze doporučená koncentrace, nikoliv dávka. Takže je sakra rozdíl pokud někdo hnojí jednou týdně 500ml té 100%, nebo ty kytky proleje třeba 2L té samé koncentrace. Takže oba používají 100% doporučenou koncentraci, ale ten druhý hnojí 4X více... No a já sem to bohužel dělal spíš jak ten druhý....

Co se týče té skvělé chuti jemnosti, tak těžko říct, flushing, ani sušení nějak ukázkové nebyly, takže možná odrůdou? Jindy jsem asi Shivu nehulil, takže těžko říct.

elop:
máš pravdu, je to dost málo na ten prostor. Tušil jsem to už od začátku květu, když jsem porovnával fotky s předchozím indoorem a předtím to bobtnalo jednou tak velkým tempem.
Setup jsem měl úplně stejný, jediné tři rozdíly mezi oběma growy byla odrůda, přesazení a ten pokus s hnojením. Uvidím jak to půjde příště.
Taky se měj zatím.

Calzonova odhlučněná skříň - návrh a stavba
Můj první indoor (sklizeno)
Calzonův balkón 2008 (sklizeno)
Calzoneho druhý grow (sklizeno)
Calzoneho třetí indoor (sklizeno)
Calzoneho balkón 2009 (sklizeno)
Krásně to začalo, krásně to skončí, lidi a zvířata, budou si rovni.
Stres - Lidé a zvířata

Old Post 01-01-2009 v 20:24 PM
Calzone je offline   Profil uživatele Calzone   Find more posts by Calzone   Foto galerie člena Calzone   Click here to Send Calzone a Private Message   Add Calzone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:49 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
05-09-2010 - Druhý indoor 2010 - 324 odpovědí
11-07-2009 - Calzoneho třetí indoor - 250W - 53 odpovědí
04-11-2005 - dalshÍ firsT indooR ala 250W* - 18 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1223630 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív