Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Jak se k vam lidi chovaji?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Leštěnka
Stálý Člen

Karma uživatele Leštěnka - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 54  

Jak se k vam lidi chovaji? Příspěvek č. 1

Ahoj ,tohle me opravdu zajima. Sice uz tu podobne tema "Jaky lidi mate v okoli" , ale ja vam tu chci nastinit vlastni pribeh.
To bylo tak. V zime jsem byla na horach, s myma znamyma - respektive s kamaradama my segry - te je 30 , ja jsem o 12 let mladsi. Jezdim s nima na ruzny akcicky uz asi od peti a bez problemu, ale letos to prislo. Byli jsme tam na moje narozky a tak ze si neco smotnu a pohulim. Vyndam krabicku a uz to jede. Ty fetaku. Hnusna smazka. Skoncis na ulici. Btw v hlave jsem mela 3 dready - uz to s ni jde z kopce, zacina se z ni stavat zevlak a spina. Uz jsi mela pernik?Ne to je divny, to bys ve svym veku mela...Samozrejme trochu prehanim, ale bylo to v tomto duchu.
Pritom oni jsou ta typicka populace co si koupi 2 sudy a jedou se zlejt. Pak se chovaj jak prasata a nekde se vali. (Asi to tak bylo vzdycky a mozna jsem to uvidela az letos). Jsou k jakymkoli nazorum a argumentum pro huleni hlusi a diskutovat o tom proc ne nechteji, jako ze ma inteligence je prilis nizka, nez abych mela na to je pochpit a navic jeste nemam ty zkusenosti, ktere prijdou s vekem.
Mozna vas zarazi ze jsem s nima nekde nekdy byla, kdyz jsou takovi, ale oni jsou v jinych vecech vazne OK.
Takze by me zajimalo, jak se k vam chovaji lidi, pred kteryma jste jeste nedavali jointa / nevi to o vas/ nikdo by to do vas nerekl.
Dik za odpovedi a slunce v dusi

Týý jo! A švihla sebou o zem, až jí korálky zachřestěly

Už to balíš?!Co můžeš spalit dnes neodkladej na zitrek...

TRAKTORIAL! n!

Old Post 02-05-2005 v 20:20 PM
Leštěnka je offline   Profil uživatele Leštěnka   Find more posts by Leštěnka   Foto galerie člena Leštěnka   Click here to Send Leštěnka a Private Message   Add Leštěnka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wad
Floutek

Karma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 645  

Příspěvek č. 2

Jo to taky znám, třeba můj brácha je uplně to samí..tráva je pro něj SHIT pro lidi s iq<30 ale vypít 15 piv je normální a společensky tolerované... že se ožralý lidi chovaj jako "***" to je v pohodě... Dycky prudí s hláškama jako "vyhulenec" a "feťák" a pod. Dřív hulil ale jen minimálně a pak přestal.

Jinak znám pár lidí kteří nehulí, a berou to v klidu. Voní jim to a dycky říkaj že je to v pohodě ale nechou pálit. Takový sou v pohodě, tolerují ale nekafraj...

[size=1]

Old Post 02-05-2005 v 20:44 PM
wad je offline   Profil uživatele wad   Find more posts by wad   Foto galerie člena wad   Click here to Send wad a Private Message   Add wad to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veni Vidi Smoke
Nový Člen

Karma uživatele Veni Vidi Smoke - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 3

a nejlepší kombinace je alkohol a marihuana ve správném poměru

Old Post 02-05-2005 v 20:49 PM
Veni Vidi Smoke je offline   Profil uživatele Veni Vidi Smoke   Find more posts by Veni Vidi Smoke   Foto galerie člena Veni Vidi Smoke   Click here to Send Veni Vidi Smoke a Private Message   Add Veni Vidi Smoke to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kwjetoň
design the future..

Karma uživatele Kwjetoň - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 932  

Příspěvek č. 4

lidi který nechtěj pochopit nepochopěj...
viz mý rodicze... (aspoň, že ten growing mi povolili )

Pěstuji, tedy jsem குவியெடோன
BUDOUCNOST PATŘÍ AEROPONII !!!! ...jeden kubík stačí, když tě můra tlačí...
I do my thing and you do your thing. I am not in this world to live up to your expectations and you are not in this world to live up to mine. You are you and I am I.
And if by chance we find each other, it is beautiful...
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.

Naposledy upravil Kwjetoň 04-05-2005 v 19:36 PM

Old Post 02-05-2005 v 20:56 PM
Kwjetoň je offline   Profil uživatele Kwjetoň   Find more posts by Kwjetoň   Foto galerie člena Kwjetoň   Click here to Send Kwjetoň a Private Message   Add Kwjetoň to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HALUZAK
Stálý Člen

Karma uživatele HALUZAK - 92% PěstitelskáKarma uživatele HALUZAK - 92% PěstitelskáKarma uživatele HALUZAK - 92% PěstitelskáKarma uživatele HALUZAK - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 364  

Příspěvek č. 5

Ja chodím na jednú sk...venú VŠ kde chodia hrozne divní ludia a nikto ma neosloví inač (česť výnimkám) ako feťak.Ale je mi to vlastne jedno ja si žijem svoj život a ich mamk uplne na háku

Old Post 04-05-2005 v 16:45 PM
HALUZAK je offline   Profil uživatele HALUZAK   Find more posts by HALUZAK   Foto galerie člena HALUZAK   Click here to Send HALUZAK a Private Message   Add HALUZAK to your buddy list     Navštiv homepage uživatele HALUZAK! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vlček
Stálý Člen

Karma uživatele vlček - 87% PěstitelskáKarma uživatele vlček - 87% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 598 

Příspěvek č. 6

no co mate z toho sem se zase o carodejnicich potkal asi po trech mesicich s nackama a zasče me chteli rozbit hubu tentokrat bych asi oprawdu dopadl blede ale diky jedne slecne jiz su neskonele wdecny se nic nestalo biggg biik a rezpect tentokrat me nechtely dat pres hubu jen kelu dlouhejm wlasum ale i kuli huleni fakt hruza a byli tak dementni (asi este sou) ze ani nepoznaly ze si protireci jak swina proste se s nima nedalo mluwit jinak w podstate wsichni moji kamosi wi ze hulim a fetaku od nich neslysim oprawdu nigdy wecina z nich
(newzpominam si na nikoho gdo by nebyl pro) je pro legalizaci aq dost me rezpektujou a ja je taky

korenowy stimulatory a zakorenowani wubec prach obycejny clowek wedle tebe muze to byt fizl, mrdej ho do prdele!!!-em
skudci a pesticidy NEWÁLČI--------------------------->SOULOŽ
zizalkowej humus home made NOBODY=NOPROBLEM
Post coitum omne animal triste

Old Post 04-05-2005 v 17:58 PM
vlček je offline   Profil uživatele vlček   Find more posts by vlček   Foto galerie člena vlček   Click here to Send vlček a Private Message   Add vlček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
varan
Stálý Člen

Karma uživatele varan - 19% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 132  

Příspěvek č. 7

všichni moji kamarádi to berou. Zvlášt, když jsem ten, kdo donese pytlík hula a řekne: kdo je tu můj nejlepší kamarád? Všichni mě mají rádi, i když jim dávám darem ipěkný šity

Nehul už, máš celou hlavu rozmazanou...

Old Post 04-05-2005 v 18:15 PM
varan je offline   Profil uživatele varan   Find more posts by varan   Foto galerie člena varan   Click here to Send varan a Private Message   Add varan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chOdec
účastník silničního provozu

Karma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 388  

Příspěvek č. 8

S lidma, kteří trpí takovejhlema nepřekonatelnejma předsudkama se o takovejch věcech vůbec nebavím. Většinou poznám, kdy ten člověk je schopnej dialogu, pak ho s ním klidně vedu, v opačným případě se nenamáhám.. Jsou lidi, kteří na to evidentně nemaj a tudíž do nich nehodlám investovat svůj čas a energii. Jen se těm omletejm frázím zasměju...

To platí i o jinejch tématech - pokud nad nima dotyčnej nepřemejšlí a hustí do mně naučený kecy, který někde odposlouchal, s arogancí a despektem sobě vlastním, nemá smysl s ním diskutovat. Prostě je mimo - ať si to užije...

:: subham astu sarvadžagatam ::

Jak jsem lezl na stromy... :: Ali G - svatyně oddaných :: Zajímavé tipy na originální rande :: Brno - roll´n smoke I,II :: 50W/70W Black Egg by chOdec :: ..neomlouvám cikány! :: Nahrávání zajímavých pořadů z TV - co vy na to?
Jsem si plně vědom skutečnosti, že mé názory jsou subjektivního charakteru, nemám v úmyslu je prezentovat jako objektivní.
Pravidlo č.1: Nelíbí se ti, co říkám? Neargumentuj, stačí mě nařknout z povýšenosti (vševědoucnosti)..

Old Post 04-05-2005 v 18:16 PM
chOdec je offline   Profil uživatele chOdec   Find more posts by chOdec   Foto galerie člena chOdec   Click here to Send chOdec a Private Message   Add chOdec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Taker
Dead Man Walkin'

Karma uživatele Taker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Taker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Taker - 84% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 854  

Palec nahoru Příspěvek č. 9

tak to udělej jako já - od tý doby co pěstuju (téměř) všichni moji kamarádi a známí hulí a je rázem po problémech A ty co se mnou nehulí mi to prostě tolerujou no... takový to sou kamarádi

Jinak kdyby nějakej muj rádoby-známej co se to o mě zrovna doví, do mě začal něco hustit a nenechal si to vysvětlit tak mu asi řeknu že je to pěknej k*k*t a že už s nim do konce života nechci mluvit...

Aleš, Praha 6: Říkám:"V noci je ten nejsprávnější čas na myšlenky, otázky a odpovědi. Žádný mobil vám nezvoní, nikdo vás neruší a máte spoustu času..."

Old Post 04-05-2005 v 20:58 PM
Taker je offline   Profil uživatele Taker   Find more posts by Taker   Foto galerie člena Taker   Click here to Send Taker a Private Message   Add Taker to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Taker! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ALC.
Nový Člen

Karma uživatele ALC. - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 13 

Příspěvek č. 10

takový problémy nemam většinou jsem schopnej toho druhýho "vyřešit" daleko víc než on mě,a feťáku a jinny sračky mě nikdo neřiká (aspoň né do očí)
ve škole se mi taky stávalo,že jsme přišli ze špeka ,vlezem o třídy a někteří čuměli jak na zjevení a měli blbý keci,ještě se mi nestalo ,abych nebyl schopnej jim na to odpovědět,když s nima pokecáš a vysvětlíš jim jak jsou ty "hlášky" dementní a trapný tak se na to příště vyserou,u mně se toho nechali brzo,ale u kámoše kterej jim nic neřekne,sedí,mlčí a má z toho schýzy to trvá do teď

prostě bych chtěl říct ,že Vam lidi budou takhle "nakládat" jenom když si to sami necháte líbit,v tadytom případě platí staré známé :"Na hrubej pytel,hrubá záplata!"

Old Post 04-05-2005 v 21:20 PM
ALC. je offline   Profil uživatele ALC.   Find more posts by ALC.   Foto galerie člena ALC.   Click here to Send ALC. a Private Message   Add ALC. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sinuhet
Stálý Člen

Karma uživatele Sinuhet - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 2488  

Příspěvek č. 11

Lestenka: Oni jsou v jinych vecech OK. No to kazdej. Sebevetsi svine je vzdycky v necem dalsim OK, to neni omluva.

Skříň 250W od začátku -
Sensi Star 250W kokos -
NFT, Sensi Star, Nurturlite, Metrop -
Základy genetiky - Relativní vlhkost


Každá osoba reaguje na různé chemikálie různě.
Znej své tělo - Znej svou mysl - Znej svou substanci - Znej svůj zdroj. (www.hyperreal.org)

Old Post 05-05-2005 v 06:31 AM
Sinuhet je offline   Profil uživatele Sinuhet   Find more posts by Sinuhet   Foto galerie člena Sinuhet   Click here to Send Sinuhet a Private Message   Add Sinuhet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ChaoticRoman
Stálý Člen

Karma uživatele ChaoticRoman - 78% PěstitelskáKarma uživatele ChaoticRoman - 78% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 215  

Příspěvek č. 12

Já vám radím, aby jste se o tom nešířili. Nedělá to dobrotu. Nestydím se za svou fajku, ale v týhle zfašizovyný společnosti nechci mít problémy. Peace!

Old Post 05-05-2005 v 07:36 AM
ChaoticRoman je offline   Profil uživatele ChaoticRoman   Find more posts by ChaoticRoman   Foto galerie člena ChaoticRoman   Click here to Send ChaoticRoman a Private Message   Add ChaoticRoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 13

lidi kterekm to vadi mi muzou vlizt na zada. ale uz sem toho dokazal vic nez vetsina lidi ktery mi rekli ze sem fetak. a co? kdyz si to myslej, tak asi sem, ne? kourim hned vod rana kazdej den a pracuju vic nez vetsina lidi co nepalej. konicku a zajmu mam taky hromadu, tudiz o nejaky apatii zpusobeny marihuanou nemuze bejt rec.

vetsinou tohle stejne slysis vod lidi ktery maj nejmensi pravo moralizovat.

Old Post 05-05-2005 v 07:55 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 14

2 Mad Lion:
Souhlasim na 100%. je to taky tim že lidi nejsou pořádně informovaný a je ve vzduchu to že je travka špatná. kdo za to asi může? takže na druhou stranu je to i trochu vina státu...A taky, že to nikdy nezkusili a možná jednou viděli nějakýho zfoukanýho borce na ulici a hned odsuzujou...nikdy to nezažili, tak ať drží hubu!!!

Old Post 05-05-2005 v 09:37 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Krishna
Stálý Člen

Karma uživatele Krishna - 71% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 15

...to je vsetko sposobene asymetriou informacie a ludskou zadubenostou - predsudkami....Zverejnuju sa ubohe polopravdy,alebo totalne picoviny a to ovplynuje masy...vsetci dobre vieme ako to je.Kedysi som mal dredy do pol chrbta a sice mi nikto nenadaaval,ale mnohi si za mojim chrbtom sepkali...viete si sami domysliet co.Mal som to vzdy v pici,az do casu ked som uz skratka zacal potrebovat byt v tej spolcnosti nejak zaradeny,aby som mohol zarabat prachy a zrazu to bol problem...Mozno keby som chcel hrubu manualnu pracu,tak by som nejaku dostal,ale mieril som vyssie.Urcite to bolo aj tym,ze v nasom regione je prace vseobecne malo.Teraz vyzeram uplne radovo normalne..nijak nevycnievam z radu,studujem,pracujem a huulim ako o preteky.Mam este taky skromny nazor...Ked ludia uvidia,ze hulic moze byt inteligenty clovek schopny fungovat v spolocnosti,byt pre nu uzitocny - zmenia nazor.Sami im to musime dokazat,ze nie sme vytupene smazky a to priamo v zivote svojim spravanim sa a konanim.OK peace

Old Post 05-05-2005 v 18:22 PM
Krishna je offline   Profil uživatele Krishna   Find more posts by Krishna   Foto galerie člena Krishna   Click here to Send Krishna a Private Message   Add Krishna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Galen Aldaron
Stálý Člen

Karma uživatele Galen Aldaron - 63% PěstitelskáKarma uživatele Galen Aldaron - 63% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 16

Sinuhet to pěkně vystihl! i ostatní, jen se mi sem nevejdete Je to tak. ...osobně lidi řadim převážně do kategorie dobří, ikdyž občas říkaj, nebo udělaj nějaké nesmysly. Jsou to přece jen většinou lidi, kteří chtějí "dobro", ale nedostaly se k nim "správné" informace ...nu, každopádně mě na takovéhle lidi zabírá tolerance, komunikace a dobrý příklad ...doporučuju mít nastudovány všechny účinky a negativa alkoholu, cigaret a že jích je šíleně mnoho. Pak samozřejmě vše o konopí (na vyvracení pověr výborná kniha Marihuana - mýty a fakta). O alkoholu (a cigaretách) viz.nejrůznější stránky o drogách, kde jsou převážně psychologické a extrémní dopady + fyziologické negativní vlivy alkoholu na vstřebávání nedostatkovejch minerálů, celkové narušení minerálového hospodářství, vysoký energetický příjem a spousta dalších .. pak lze s kamarády vést řeč a zcela je rozmetat ...každopádně myslim, že nemá cenu se s někym přestat bavit jen kvůli tomuto ... - ale jak už Sinuhet naznačil - občas to má stejně široké názorové dopady a poukazuje to na velmi odlišné hodnotové žebříčky a životní filosofie... každopádně je nutné se pokusit o komunikaci (když je po chvíli přejdou humorné zveličené narážky) ... pak, třeba i když to nebude hned, tak jim to někdy dojde třeba od někoho jiného

Inability to accept the mystic experience is more than an intellectual handicap. Lack of awareness of the basic unity of organism and environment is a serious and dangerous hallucination. (Alan Watts)

Old Post 05-05-2005 v 19:34 PM
Galen Aldaron je offline   Profil uživatele Galen Aldaron   Find more posts by Galen Aldaron   Foto galerie člena Galen Aldaron   Click here to Send Galen Aldaron a Private Message   Add Galen Aldaron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:29 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0018360 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív