Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Hydroponie » TAG: Pěstování pomocí opravdového Aerosolu (úvod do problematiky)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 7 8 9 10 11 »
Vysokotlaké aeroponické pěstování:
Mě hodně zaujalo, půjdu do toho!
Mi připadá příliš komplikované, raději bych jel (jedu) nízkotlaké pseudo-aero.
Aeroponie není nic pro mě, zlatá hlína / hydro.
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
rastajohn
Bushmaker

Karma uživatele rastajohn - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 619 

Hydroponie Příspěvek č. 129

TADY tohle by snad mozna slo pouzit pro TAG, ale chtelo by to vyzadat si nejake technicke parametry a zjistit jak presne to funguje.
Jo jeste jsem kdysi na netu videl kompletni vysokotlake aero pro pestovani phalaenopsisu cca za 12000,- ,ale zaboha to nemuzu najit ...

Old Post 20-05-2010 v 16:16 PM
rastajohn je offline   Profil uživatele rastajohn   Find more posts by rastajohn   Foto galerie člena rastajohn   Click here to Send rastajohn a Private Message   Add rastajohn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EricCartman
Stálý Člen

Karma uživatele EricCartman - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 421  

Příspěvek č. 130

Zdravím.
Chtěl bych informovat že v growshopu my-garden (Brno) mají na pultě trysky od Dripworks plus příslušenství, na netu to nemaj, možná zkusit přes mail.
EC

TAG by EricCartman Podporuji zlepšení G.cz Klimatizace!!!
Stavba home boxu Easy groow by EricCartman Heatshield ANO či NE?
Dáme si do bytu dáme si lampu, pod lampu kytku a bude nám hej !
Špetka čísel má větší hodnotu něž hromada keců!
Vše funguje, jak si inženýři Mazdy naplánovali.

Old Post 03-09-2010 v 09:41 AM
EricCartman je offline   Profil uživatele EricCartman   Find more posts by EricCartman   Foto galerie člena EricCartman   Click here to Send EricCartman a Private Message   Add EricCartman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
loko00
Nový Člen

Karma uživatele loko00 - 56% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 131

http://www.agrotherm.cz/pdf/9.1.pdf naozajstna aerosol

Old Post 06-03-2011 v 11:35 AM
loko00 je offline   Profil uživatele loko00   Find more posts by loko00   Foto galerie člena loko00   Click here to Send loko00 a Private Message   Add loko00 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koro
Nový Člen

Karma uživatele koro - 37% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 14  

malá otázečka Příspěvek č. 132

čaute fšici...

Jen sem se chtěl zeptat. Začínám si stavět TAG v podkroví, ale nikde jsem nevyčet, jak vysoko kytky vyrostou... Zatim sem pěstil jen venku a tam ti žádný strop nezavazí :-)
Jde mi o to, že nechci před sklizní běhat okolo kytek s akučkou a panikařit...

Díky moc

be happy

Old Post 07-03-2011 v 22:15 PM
koro je offline   Profil uživatele koro   Find more posts by koro   Foto galerie člena koro   Click here to Send koro a Private Message   Add koro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krasus
Stálý Člen

Karma uživatele krasus - 94% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 133

zalezi jen a jen na genetice a dobe rustu

Old Post 08-03-2011 v 09:48 AM
krasus je offline   Profil uživatele krasus   Find more posts by krasus   Foto galerie člena krasus   Click here to Send krasus a Private Message   Add krasus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koro
Nový Člen

Karma uživatele koro - 37% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 134

citace:
Původní příspěvek od krasus
zalezi jen a jen na genetice a dobe rustu


no, teď už opravdu vím, jak vysoko mám udělat strop... :-)

ale zpět k mé otázce, jak můžou maximálně vyrůst??? metr, metr a půl, dva???

venku sem míval kytky i přez čtyři metry, ale tak vysokou půdu nemám .-)

be happy

Old Post 12-03-2011 v 17:09 PM
koro je offline   Profil uživatele koro   Find more posts by koro   Foto galerie člena koro   Click here to Send koro a Private Message   Add koro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 135

to máš naprosto jednoduché, záleží co použiješ za lampu a její efektivní dosah, větší výška je zbytečná než kam až prosvítí lampa..

Old Post 12-03-2011 v 20:01 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Loopuch
Stálý Člen

Karma uživatele Loopuch - 90% PěstitelskáKarma uživatele Loopuch - 90% PěstitelskáKarma uživatele Loopuch - 90% PěstitelskáKarma uživatele Loopuch - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 136

uplně nejlíp uděláš když odjedeš jedno dvě kola v hlíně, pak skus třeba TAG a vsadím se že zmizí i stupidní otázky

Old Post 13-03-2011 v 09:54 AM
Loopuch je offline   Profil uživatele Loopuch   Find more posts by Loopuch   Foto galerie člena Loopuch   Click here to Send Loopuch a Private Message   Add Loopuch to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jurnero
Nový Člen

Karma uživatele jurnero - 16% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 137

a nevite kde se daji takove vanicky u nas koupit?
https://www.icmag.com/gallery/data/...76TAGcloner.jpg
https://www.icmag.com/gallery/data/500/5976TwinAero.jpg

Old Post 29-11-2011 v 17:53 PM
jurnero je offline   Profil uživatele jurnero   Find more posts by jurnero   Foto galerie člena jurnero   Click here to Send jurnero a Private Message   Add jurnero to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 138

k tve otazce .... box bych nedělla vyšší než 2m (pokud tam nechceš dat 1kw výbojky ty 2m bych řekl sou idealni , ale pokud tam budeš mit 250w sodík tak je to zybtečně moc to postačí 1,6m :-)

k vyšce zaleži co budeš mit za model , ale ghalvně na tom kdy to přepneš mužeš mit 40 cm keříčky a nebo taky kytky přez metr a víc zaleži ejn na tobě .....

ale spiš to ber orientačně co jsem napsal :-)

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 30-11-2011 v 17:10 PM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 139

Cau microft, přesně pro lidi jako jsi ty tohle není, nebaví tě kutit, nebaví tě práce okolo navíc a ani čas tím strávený. Viz příspěvek č. 4

"Pokud jsi spokojen se systémem, co máš, není důvod měnit. Řekl bych, že TAG je hlavně pro dvě skupiny lidí:

* pro ty, co pěstují pro radost a pořád mají potřebu věci vychytávat, zefektivňovat a vrtat se v tom, takové ty "domácí kutily" (do této skupiny patřím i já).
* komerční pěstitele, co jedou hodně wattů a potřebují co nejrychlejší a nejefektivnější systém."

Neber to nijak špatně! Tohle prostě zřejmě není nic pro tebe, mě třeba vychytávání a kutění okolo boxu baví stejně jako samotný pěstění.
Navíc, tohle asi není ideální pro začátky pěstování indoor...

OUT*11 CFL v sudu Zahrádka+2011
.. 400W - 1.BATH-2.ROOM
**3.ROUND** +**Chilli**

Old Post 15-12-2011 v 10:29 AM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Oldgrowmen
Nový Člen

Karma uživatele Oldgrowmen - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 140

caute vseci po prestudovani celeho fora o tagu som zacal uvazovat o takom niecom zaujalo ma co nasiel rastajhon Rainsystem Namiba Terra je to komplet system na rosenie terarii zda sa mi to celkom priatelne bez roboti cenovo priatelne chcel som len vediet vas nazor popripade ci stym mate nejake skusenosti ci je to tiche a ci to splna pozadovani efekt

Old Post 19-12-2011 v 10:52 AM
Oldgrowmen je offline   Profil uživatele Oldgrowmen   Find more posts by Oldgrowmen   Foto galerie člena Oldgrowmen   Click here to Send Oldgrowmen a Private Message   Add Oldgrowmen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Oldgrowmen
Nový Člen

Karma uživatele Oldgrowmen - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 141

tak som nasiel tiez nieco podobne davam parametre Super Rain - rosící zařízení
Technické údaje:
Voltáž . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . : 12 V DC
Intenzita proudu . . . . . . . . . . . . . . . . : max. 1,6 A
Max. tlak…………………. . . . . . . .: 6 bar
Průtoková rychlost………………...: max. 2,2 l/min
chcel bi som vediet vas nazor rad si neham poradit
cena 3689 Kč s DPH
Sdílet

Old Post 19-12-2011 v 14:56 PM
Oldgrowmen je offline   Profil uživatele Oldgrowmen   Find more posts by Oldgrowmen   Foto galerie člena Oldgrowmen   Click here to Send Oldgrowmen a Private Message   Add Oldgrowmen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SHAVY
Nový Člen

Karma uživatele SHAVY - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 25 

Příspěvek č. 142

Zdar Oldgrowmene , ja tag systém mám a to co jsi zde popsal se mi zdá nevhodné pro TAG
- max tlak 6baru dosáhneš možná tak s jednou tryskou a to se mi nechce věřit že do terária budou cpát tak silné vysokotlaké čerpadlo. pokud budeš mít zájem pošlu Ti odkazy na veškeré díly k sestrojení opravdového vysokoltlakého (TAG) systému . Počítej s cenou , pokud jsi zručný kolem 8 orlů . (tisíc)

nehulíím , LÉÉÉČÍÍM!!!!!

Old Post 13-01-2012 v 15:47 PM
SHAVY je offline   Profil uživatele SHAVY   Find more posts by SHAVY   Foto galerie člena SHAVY   Click here to Send SHAVY a Private Message   Add SHAVY to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Oldgrowmen
Nový Člen

Karma uživatele Oldgrowmen - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 143

zdar shavy mam to uz skoro zlozene cakam na triski od drip works cerpadlo pre karavani tlak2,5baru hadam bude stacit vsetko mam na 12v aj spinace ciklovace a elektro ventil12v hlavne tiche a pozadovani efekt zostrojil som taki mali mikro tag z rozmermi 75cm 50cm slnko 250 sodik este ktomu cerpadlu spina pri1,4baru je regulovatelne pouzil som 5Lespansku aby sa cerpadlo nezatazovalo.shavy mozes poslat nejake odkazi urcite volaco vylepsim necham si poradit zatim zdarec.

Old Post 19-01-2012 v 17:05 PM
Oldgrowmen je offline   Profil uživatele Oldgrowmen   Find more posts by Oldgrowmen   Foto galerie člena Oldgrowmen   Click here to Send Oldgrowmen a Private Message   Add Oldgrowmen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SHAVY
Nový Člen

Karma uživatele SHAVY - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 25 

Příspěvek č. 144

Ahoj kolego growere , nevím jaké jsou ty Tvé trysky ale já měl čerpadlo které mělo tlak 3,5 bar a trysky 50-80 mikrónu , toto čerpadlo bylo slabé . Trysky se ucpávaly a mlha byla tak do 25cm od trysek . Použil jsem nové čerpadlo tlak 6 bar a to jsem koukal na změnu výšky a hustoty mlhy . Hele vše Ti nafotím a pošlu ale vydržte musím pořídit nový foťák .

nehulíím , LÉÉÉČÍÍM!!!!!

Old Post 19-01-2012 v 17:59 PM
SHAVY je offline   Profil uživatele SHAVY   Find more posts by SHAVY   Foto galerie člena SHAVY   Click here to Send SHAVY a Private Message   Add SHAVY to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:05 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 7 8 9 10 11 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1431500 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív