Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Hydroponie » TAG: Pěstování pomocí opravdového Aerosolu (úvod do problematiky)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 8 9 10 11 12 »
Vysokotlaké aeroponické pěstování:
Mě hodně zaujalo, půjdu do toho!
Mi připadá příliš komplikované, raději bych jel (jedu) nízkotlaké pseudo-aero.
Aeroponie není nic pro mě, zlatá hlína / hydro.
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Oldgrowmen
Nový Člen

Karma uživatele Oldgrowmen - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 145

Cau hore su tie triski daval to sem
rastajohn
su tam aj parametre mam ich objednane gardena brno dal som im aj parametre cerpadla a nechal som si poradit poradili tip MNB hadam to bude frcat diki za mail.

Old Post 19-01-2012 v 18:36 PM
Oldgrowmen je offline   Profil uživatele Oldgrowmen   Find more posts by Oldgrowmen   Foto galerie člena Oldgrowmen   Click here to Send Oldgrowmen a Private Message   Add Oldgrowmen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 146

citace:
Původní příspěvek od SHAVY
Ahoj kolego growere , nevím jaké jsou ty Tvé trysky ale já měl čerpadlo které mělo tlak 3,5 bar a trysky 50-80 mikrónu , toto čerpadlo bylo slabé . Trysky se ucpávaly a mlha byla tak do 25cm od trysek . Použil jsem nové čerpadlo tlak 6 bar a to jsem koukal na změnu výšky a hustoty mlhy . Hele vše Ti nafotím a pošlu ale vydržte musím pořídit nový foťák .


na kolik trysek si to pouzil?

Old Post 24-01-2012 v 23:49 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SHAVY
Nový Člen

Karma uživatele SHAVY - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 25 

Příspěvek č. 147

16 KS

nehulíím , LÉÉÉČÍÍM!!!!!

Old Post 25-01-2012 v 18:41 PM
SHAVY je offline   Profil uživatele SHAVY   Find more posts by SHAVY   Foto galerie člena SHAVY   Click here to Send SHAVY a Private Message   Add SHAVY to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 148

tak v tom pripade proc nepouzit motorek z ostrikovace(z auta) nebo cerpadlo na benzin, popr http://www.topnatelesa.esm.cz/?p=pr...re&iProduct=467 ? ty z auta mivaj okolo 4bar to by na tech par trysek mohlo stacit ne? sice nevim jak to je s hlucnosti a chodem, jestli vydrzej jet nonstop ale i tak za zkousku by to stalo ta cena tam je fakt minimalni. Odkud si bral trysky?

Old Post 25-01-2012 v 19:58 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SHAVY
Nový Člen

Karma uživatele SHAVY - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 25 

Příspěvek č. 149

Nevím zda by vydržel cyklusy spínání vypinání . Vem si to tak že zapnuty 35sec.,vypnutý 3,5min a takhle nonstp asi by šel do pandžabu velice rychle .
Trysky jsou z brněnské firmy http://www.trysky.cz/produkty_rozstrik_mlzeni.php#sf
Model 1/8SF-CE, 1/8SM-CE

nehulíím , LÉÉÉČÍÍM!!!!!

Old Post 26-01-2012 v 15:05 PM
SHAVY je offline   Profil uživatele SHAVY   Find more posts by SHAVY   Foto galerie člena SHAVY   Click here to Send SHAVY a Private Message   Add SHAVY to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NORM
Stálý Člen

Karma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 150

chlapi to musí jít -> vysokotlaké čerpadlo->tlaková nádoba->elektromagnetický solenoidní ventil->hadicové rozvody->tryska->happy roots

Old Post 26-01-2012 v 19:08 PM
NORM je offline   Profil uživatele NORM   Find more posts by NORM   Foto galerie člena NORM   Click here to Send NORM a Private Message   Add NORM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Oldgrowmen
Nový Člen

Karma uživatele Oldgrowmen - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 151

serus shavy tak mam ti triski od drip works odskusane idu bezva mam cerpadlo prietok 3,8l za minutu tlak2,5baru 12l espanska super to frci triski tip MNB .Este elektroventil a casovac a idem na to podotikam vsetko je na 12voltov dal som si virobit na to trafo.poradte nejaky elektro ventil popripade casovac zatim sewas.

Old Post 28-01-2012 v 19:00 PM
Oldgrowmen je offline   Profil uživatele Oldgrowmen   Find more posts by Oldgrowmen   Foto galerie člena Oldgrowmen   Click here to Send Oldgrowmen a Private Message   Add Oldgrowmen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SHAVY
Nový Člen

Karma uživatele SHAVY - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 25 

Příspěvek č. 152


ČAU Oldgrowmen , radím časovač dá se nastavit od 1sekundy po sto dnů , v obchodě pro elektrikárou stoji kolem 800 Kč je to na DIN lištu schéma zapojení můžu poslat . Elektroventil se podle mne nedá nastavit na 40sec zapnuto a 3,5 minty vypnuto , ale nejsem elektrikár tak nevím .

nehulíím , LÉÉÉČÍÍM!!!!!

Old Post 28-01-2012 v 19:25 PM
SHAVY je offline   Profil uživatele SHAVY   Find more posts by SHAVY   Foto galerie člena SHAVY   Click here to Send SHAVY a Private Message   Add SHAVY to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Oldgrowmen
Nový Člen

Karma uživatele Oldgrowmen - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 153

presne nad tim som rozmyslal shavy je to na 12 voltov. a ten elektroventil sa da kde zohnat mam vyhliadnuty na karavany cz tiez na 12v

Old Post 29-01-2012 v 15:58 PM
Oldgrowmen je offline   Profil uživatele Oldgrowmen   Find more posts by Oldgrowmen   Foto galerie člena Oldgrowmen   Click here to Send Oldgrowmen a Private Message   Add Oldgrowmen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Oldgrowmen
Nový Člen

Karma uživatele Oldgrowmen - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 154

caute poradi mi niekto nejaky elektromagneticki ventil na12v maju na karavan cz ale na slovensko posielaju len zivnostikom a firmam kde bi sa dal objednat taki isti presne mi vyhovuje.

Old Post 03-02-2012 v 14:06 PM
Oldgrowmen je offline   Profil uživatele Oldgrowmen   Find more posts by Oldgrowmen   Foto galerie člena Oldgrowmen   Click here to Send Oldgrowmen a Private Message   Add Oldgrowmen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SHAVY
Nový Člen

Karma uživatele SHAVY - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 25 

Příspěvek č. 155

Napiš mi co je zač já ho objednám a pošlu Ti ho na dobírku . Pokud chceš

nehulíím , LÉÉÉČÍÍM!!!!!

Old Post 03-02-2012 v 16:54 PM
SHAVY je offline   Profil uživatele SHAVY   Find more posts by SHAVY   Foto galerie člena SHAVY   Click here to Send SHAVY a Private Message   Add SHAVY to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Oldgrowmen
Nový Člen

Karma uživatele Oldgrowmen - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 156

cau shavy pozri sem ci by to slo na slovenku nemozem ho zohnat volako bi sme to spravili http://www.karavan.cz/_300_136-elek...rpadel--12v.htm nevim ci som ten link dal spravne

Old Post 03-02-2012 v 19:53 PM
Oldgrowmen je offline   Profil uživatele Oldgrowmen   Find more posts by Oldgrowmen   Foto galerie člena Oldgrowmen   Click here to Send Oldgrowmen a Private Message   Add Oldgrowmen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SHAVY
Nový Člen

Karma uživatele SHAVY - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 25 

Příspěvek č. 157

citace:
Původní příspěvek od Oldgrowmen
cau shavy pozri sem ci by to slo na slovenku nemozem ho zohnat volako bi sme to spravili http://www.karavan.cz/_300_136-elek...rpadel--12v.htm nevim ci som ten link dal spravne

Zdarec , to víš že by to šlo . Napiš jak to provedem .

nehulíím , LÉÉÉČÍÍM!!!!!

Old Post 06-02-2012 v 13:24 PM
SHAVY je offline   Profil uživatele SHAVY   Find more posts by SHAVY   Foto galerie člena SHAVY   Click here to Send SHAVY a Private Message   Add SHAVY to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 158

citace:
Původní příspěvek od Oldgrowmen
caute poradi mi niekto nejaky elektromagneticki ventil na12v maju na karavan cz ale na slovensko posielaju len zivnostikom a firmam kde bi sa dal objednat taki isti presne mi vyhovuje.


Mrkni sem jestli tam nemají něco na 12V http://www.uniorbitus.sk/produkty/44.Ventily

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Old Post 06-02-2012 v 13:35 PM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Oldgrowmen
Nový Člen

Karma uživatele Oldgrowmen - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 159

shavy diki za pomoc uz som sa ktomu dostal len bi som chcel vediet kolko treba on a kolko off aky je najlepsi ciklus ake hnojky mas odskusane v areu triski sa neucpavaju

Old Post 08-02-2012 v 18:22 PM
Oldgrowmen je offline   Profil uživatele Oldgrowmen   Find more posts by Oldgrowmen   Foto galerie člena Oldgrowmen   Click here to Send Oldgrowmen a Private Message   Add Oldgrowmen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SHAVY
Nový Člen

Karma uživatele SHAVY - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 25 

Příspěvek č. 160

Oldgrowmen ,
on 35sec. off 180sec (3minuty)tak to mám já . Dá se to i 40sec on a 3,5 min off . Hnojivo je ,dle mých názoru a zkoušení , nejlepší canna hydro . Je dosti drahá ale v poměru který tam solíš není to tak hrozné . Záleží na modelu jak je náročný na hnojení . U těch nejžravějších dáváš minimálně o jednu třetinu menší dávky než uvádějí výrobci . Třeba u Sweet Pink Grapefruit mám nejvyšší EC 0,9 a dále u Ortegy 1,6EC . pH do 5,4
Pozor na Metrop trysky se ucpávají , čistil jsem každý den .

nehulíím , LÉÉÉČÍÍM!!!!!

Old Post 09-02-2012 v 14:32 PM
SHAVY je offline   Profil uživatele SHAVY   Find more posts by SHAVY   Foto galerie člena SHAVY   Click here to Send SHAVY a Private Message   Add SHAVY to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:41 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 8 9 10 11 12 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7006900 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív