Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Kalicharka, satori??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Pan Ker
Stálý Člen

Karma uživatele Pan Ker - 81% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 949  

Dotaz Kalicharka, satori?? Příspěvek č. 1

Zdravíčko!

Chtěl bych se zeptat, jestli někdo nemáte nějáké zkušenosti s modely Kalicharka, popř. Satori od seedbanky Mandala seeds...s jejich pěstováním(outdoor), nebo aspoň s jejich ochutnávkou a tak...

Myslíte, že modely vyšlechtěné ve Španělsku, kde je o poznání delší léto, u nás stihnou dozrát??

Jo a eště jedna otázka...na stránce Mandaly jsem se dočetl, že mají léčivé účinky...hlavně působí blahodárně na psychiku(proti depkám apod.)...co si o tom myslíte??

Předem díky za fšechny poznatky a rady...

PEACE


outdoor 2005 > 6 > 7 > 8 > 9 > 10 > 11...

indoor 400w round 1 > 2

Old Post 07-11-2005 v 23:29 PM
Pan Ker je offline   Profil uživatele Pan Ker   Find more posts by Pan Ker   Foto galerie člena Pan Ker   Click here to Send Pan Ker a Private Message   Add Pan Ker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jay-jay
Stálý Člen

Karma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 542  

Příspěvek č. 2

čau pane kere
taky jsem měl loni venku jednou u nás jeté nějaké španělsko a bylo to v poho.sklízel jsem 25.září.ale víš jak,záleží na odrůdě.čiest


cosa nostra

Old Post 07-12-2005 v 10:41 AM
Jay-jay je offline   Profil uživatele Jay-jay   Find more posts by Jay-jay   Foto galerie člena Jay-jay   Click here to Send Jay-jay a Private Message   Add Jay-jay to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan Ker
Stálý Člen

Karma uživatele Pan Ker - 81% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 949  

Příspěvek č. 3

Zdravim!

Díky za rady, pánové! Bohužel jsem se už rozhodl pro jiné modely a na semena od Mandaly nezbývají peníze... Ale musim podotknout, že Kalicharka mě pořád láká... Ale do jara času dost...možná, že by se těch 15€ ještě našlo! Uvidíme...


outdoor 2005 > 6 > 7 > 8 > 9 > 10 > 11...

indoor 400w round 1 > 2

Old Post 08-12-2005 v 23:47 PM
Pan Ker je offline   Profil uživatele Pan Ker   Find more posts by Pan Ker   Foto galerie člena Pan Ker   Click here to Send Pan Ker a Private Message   Add Pan Ker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fantasie
Stálý Člen

Karma uživatele Fantasie - 98% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 411  

Příspěvek č. 4

Mandala je opravdu zajimava seed bank, myslim ze ta kvalita semen potazmo rostlin bude daleko vetsi nez treba od nirvany, ale nemam osobni zkusenost, kazdopadne pristi rok neco koupim od nich

Old Post 10-12-2005 v 13:19 PM
Fantasie je offline   Profil uživatele Fantasie   Find more posts by Fantasie   Foto galerie člena Fantasie   Click here to Send Fantasie a Private Message   Add Fantasie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FlickerBird
Stálý Člen

Karma uživatele FlickerBird - 53% PěstitelskáKarma uživatele FlickerBird - 53% PěstitelskáKarma uživatele FlickerBird - 53% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 507  

Příspěvek č. 5

rozhodně jim držím palce v dalším šlechtění
pan ker: 15€? kde? gypsy nirvana je prodává ja 20€

# SpudGuns # OUT07?? #
:: Umění života spočívá ve správném rozhodnutí na co se dřív vysrat. »
:: Fuck off new smileys, fuck off minichat
:: 303 forever

Old Post 11-12-2005 v 16:59 PM
FlickerBird je offline   Profil uživatele FlickerBird   Find more posts by FlickerBird   Foto galerie člena FlickerBird   Click here to Send FlickerBird a Private Message   Add FlickerBird to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
toonco
Stálý Člen

Karma uživatele toonco - 72% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 6

mal som možnosť pestovať tjeto oba modely pod 150 Oscram.. satori ho som mal pôvodne zo semena v hlíne a vyšli z neho velmi krasne babizne aj ked iba v bonsajovom prevedenií..som fanušik tejto rastlyny a mne dozrela zhruba za 70dní..

kalichakra prišla hned na to no tento kraát to bolo s klonov a ma prekvapila svojou mohutnosťou..divá rastlina
Satori ma uputal vjac, a držim palce v kultivaci

láska je umenie milovať.. láska je hora, ktorú malo kto zdolá...

Naposledy upravil toonco 11-03-2006 v 18:08 PM

Old Post 11-12-2005 v 17:22 PM
toonco je offline   Profil uživatele toonco   Find more posts by toonco   Foto galerie člena toonco   Click here to Send toonco a Private Message   Add toonco to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan Ker
Stálý Člen

Karma uživatele Pan Ker - 81% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 949  

Příspěvek č. 7

to Flickerbird:Přímo na Mandale(odkaz máš hned v prvním příspěvku)... A nebo, jak píše Time, i na tom hanfsamen...

Za 15€ semínka premium(The Premium packets contain hand selected seeds from mother plants in the “normal” seed production and are of the same standard as seeds offered by other serious seed banks. If, for example, you wish to purchase a larger amount of seeds for outdoor, or have a small budget, the premium seeds are a good choice. We have discontinued wth the production of Premium grade seeds except for the Safari Mix. In future all our strains will only be available in Deluxe quality) a za 20€ Deluxe(The Deluxe packets contain seeds of highest quality. These seeds are from exceptional plants in the breeding line from which only the top shoots are cloned. The cuttings from these shoots are then grown to large, robust plants for maximum vigor in seed development. In addition, the mother plants have been pollinated sparsely in order to channel their energy into producing very strong seeds. Because of this special production method the price for Deluxe packets is slightly higher. The Deluxe seeds are particularly recommended for selecting mother plants.)!


outdoor 2005 > 6 > 7 > 8 > 9 > 10 > 11...

indoor 400w round 1 > 2

Naposledy upravil Pan Ker 11-12-2005 v 18:33 PM

Old Post 11-12-2005 v 18:27 PM
Pan Ker je offline   Profil uživatele Pan Ker   Find more posts by Pan Ker   Foto galerie člena Pan Ker   Click here to Send Pan Ker a Private Message   Add Pan Ker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FlickerBird
Stálý Člen

Karma uživatele FlickerBird - 53% PěstitelskáKarma uživatele FlickerBird - 53% PěstitelskáKarma uživatele FlickerBird - 53% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 507  

Příspěvek č. 8

jako zajímavá alternativa vypadá Safari mix... směs semínek z experimentálních křížení, příbuzné odrůdám Kalicharka a White satin
mohlo by to být zajímavé a investice je poloviční
doporučuju shlédnou galerku na stránkách mandaly

# SpudGuns # OUT07?? #
:: Umění života spočívá ve správném rozhodnutí na co se dřív vysrat. »
:: Fuck off new smileys, fuck off minichat
:: 303 forever

Old Post 12-12-2005 v 12:51 PM
FlickerBird je offline   Profil uživatele FlickerBird   Find more posts by FlickerBird   Foto galerie člena FlickerBird   Click here to Send FlickerBird a Private Message   Add FlickerBird to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan Ker
Stálý Člen

Karma uživatele Pan Ker - 81% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 949  

Příspěvek č. 9

FlickerBird:Na Hanfsamen dostaneš k jakémukoliv nákupu Safari mix jako bonus!


outdoor 2005 > 6 > 7 > 8 > 9 > 10 > 11...

indoor 400w round 1 > 2

Old Post 12-12-2005 v 18:47 PM
Pan Ker je offline   Profil uživatele Pan Ker   Find more posts by Pan Ker   Foto galerie člena Pan Ker   Click here to Send Pan Ker a Private Message   Add Pan Ker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vojtaxxx
Stálý Člen

Karma uživatele vojtaxxx - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 342  

Příspěvek č. 10

no ja jsem se pro Kalichakru rozhodl 100procentně a na seedbay.com ji maj taky. Chci ji pravě pro její energický high jak je v popisu, chci kytku která mě nakopne po který se člověk vyblbne a to by právě Kalichakra měla umět. Chuť skunku mám moc rád ale ten gaučovej stav potom mi moc nešmakuje.
Dost se ale bojím jestli tady holka stihne dozrát, Mandala uvádí dobu květu až 75 dní což je na venek docela dost ale stejně to risknu a budu doufat v teplý slunečný podzim!!!

Vojtovo lány 2009 - K.C 36,Leda Uno, Spontanica,California special,B-52, PPP, Jock Horor, Passion#1, Early skunk, Hawaian skunk, Ingemars punch, Purple widow, thaifun horizon, Erdbeer
Můj skromný OUT_2007XXOUTdoor 2008 XXSoutěž o seeds Early DurbanXXVýroba hašiše přes síto

Old Post 31-01-2006 v 19:38 PM
vojtaxxx je offline   Profil uživatele vojtaxxx   Find more posts by vojtaxxx   Foto galerie člena vojtaxxx   Click here to Send vojtaxxx a Private Message   Add vojtaxxx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vojtaxxx
Stálý Člen

Karma uživatele vojtaxxx - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 342  

Příspěvek č. 11

To all, to Time
Tak jelikož není zcela jistý jestli tady kalichakra stihne dozrát nechce se mi investovat do 10 semen stačí mi jich 5 jen tak na zkoušku takže pokud ji chce taky někdo prubnout tak ji s ním vezmu napůl.

Vojtovo lány 2009 - K.C 36,Leda Uno, Spontanica,California special,B-52, PPP, Jock Horor, Passion#1, Early skunk, Hawaian skunk, Ingemars punch, Purple widow, thaifun horizon, Erdbeer
Můj skromný OUT_2007XXOUTdoor 2008 XXSoutěž o seeds Early DurbanXXVýroba hašiše přes síto

Old Post 02-02-2006 v 21:01 PM
vojtaxxx je offline   Profil uživatele vojtaxxx   Find more posts by vojtaxxx   Foto galerie člena vojtaxxx   Click here to Send vojtaxxx a Private Message   Add vojtaxxx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sokol
Nový Člen

Karma uživatele sokol - 44% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 12

Ahoja chtěl jsem se zeptat jestli někdo z vás nemá nejaké informace o druhu super thai skunk byl bych vděčný

Old Post 03-02-2006 v 00:13 AM
sokol je offline   Profil uživatele sokol   Find more posts by sokol   Foto galerie člena sokol   Click here to Send sokol a Private Message   Add sokol to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
loofan
Stálý Člen

Karma uživatele loofan - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 13

Dostal jsem loni kalichakru jako bonus,a mužu vám říct že opravdu outdoor dozrává dost pozdě,sklízel jsem ji v puli října k vuli plísi a nebylo to uplně zralé.
A energický high-jeto pohodové kouření,žádnej dojeb.ale pod lampou by to bylo určitě jiný kafe.

Pěstění Zdar!

Old Post 07-03-2006 v 12:37 PM
loofan je offline   Profil uživatele loofan   Find more posts by loofan   Foto galerie člena loofan   Click here to Send loofan a Private Message   Add loofan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Příspěvek č. 14

kalichakru jsem si taky dnes objednal...na growshopalien (nevim ted presne)...za 17,5eura...taky jsem zvedavej...ale ta krystalica me hodne lakala ale maj ji "outofstock"....takze jsem na to zvedavej jak ty...

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Old Post 07-03-2006 v 20:27 PM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Skřeťák v Sudu
Stálý Člen

Karma uživatele Skřeťák v Sudu - 91% PěstitelskáKarma uživatele Skřeťák v Sudu - 91% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 287  

Příspěvek č. 15

NO koukam ze si tu par lidi naky seminka objednalo tak co pochlubte se ne? pac sem fakt zvedavej jak tydle modeli pojedou unas....

Skřetí monstrozní OUT 06 v mokřadech- davno sklizeno

Old Post 23-09-2006 v 16:20 PM
Skřeťák v Sudu je offline   Profil uživatele Skřeťák v Sudu   Find more posts by Skřeťák v Sudu   Foto galerie člena Skřeťák v Sudu   Click here to Send Skřeťák v Sudu a Private Message   Add Skřeťák v Sudu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan Ker
Stálý Člen

Karma uživatele Pan Ker - 81% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 949  

Příspěvek č. 16

Nevím jak je na tom kalicharka, ale satori ven zásadně nedoporučuji. Letos jí jedu a jsem jí velmi zklamán. Jednak měla ze začátku obrovské problémy s růstem-trvalo jí snad měsíc něž nasadila druhé patro a když se konečně rozhodla, že začne růst(je velmi malého vzrůstu), tak ne a ne nasdit na květ. Při čtvrteční násvštěvě(21. 9.)konečně ukázala první náznak paliček, což vzhledem k její dlouhé květové fázi trvající(podle údajů od mandaly)65-70 dní není zrovna potěšující informace. Podle kalendáře bych ji mohl sklidit zhruba v poslední třetině listopadu...

Při další návštěvě pole hodim some photozz...


outdoor 2005 > 6 > 7 > 8 > 9 > 10 > 11...

indoor 400w round 1 > 2

Old Post 24-09-2006 v 02:48 AM
Pan Ker je offline   Profil uživatele Pan Ker   Find more posts by Pan Ker   Foto galerie člena Pan Ker   Click here to Send Pan Ker a Private Message   Add Pan Ker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:52 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5758840 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív