Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Mikropěstování » první pořádnej indoor 125 W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
krivkin
Stálý Člen

Karma uživatele krivkin - 76% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 135  

Obecné první pořádnej indoor 125 W Příspěvek č. 1




čus lidi, tak bez dlouhej okolků začnu: včera jsem od od jednoho hodnýho človíčka zde zakoupil a hned přesadil 4 holky - IP2000 & 3x Purple Power,
mám skříň 30 (š) x 50 (d) x 70 (v) cm koupenou od jiného hodného človíčka tady na fóru,
svítí Envirolite 125 W RED (2700 K Warm White),
foukají 3 12 V větráčky Thermaltake TT-1125A napájené 200 W PC zdrojem s ventilátorem - trošku to v pokoji šumí ,
rostou v květináčích 12 x 15 x 20 cm,
naplněných směsí perlitu (25%) a zeminy pro kaktusy a sukulenty (7 L, pH 5,5-7, Rašelina Soběslav)
zatím mám v plánu je nechat víc zakořenit, ještě střihnout a až si konečně utkám nějaký sítko, pojedu ScrOG;
kytky přesazený včera večer, zalitý zatím vodou (pH 6,8 , vždy ustátá min. 24h v otevřené lahvi), na hnojení už mám připravenej Vermifluid 3v1 (pH 5-6, NPK 1,5-0,4-0,7, ABEX) pro pokojový kytky a Wuxal Super (8-8-6, PH jsem na tom nenašel, Agro Bio) pro růst, na květ Alga Bloom (NPK 1,5-13-14, Plagron) a na závěr Ripen (NPK 0-6-5, GHE); na měření pH Akvin (61,- ve Zverimexu, no nekupte to, když je tak levný :-)) kdyby se vyskytly svilušky, mšice nebo jiná havěť, je v záloze BioOL (Agro*Bio)...
omluvte kvalitu fotek, foceno jen telefonem SE W810i a nechtělo se mi to vyndávat ven....,
IP 2000 je ta vlevo vzadu
jinak jsem chtěl změřit teplotu, ale zapomněl jsem teploměr v boxu ale při zkuš. pěstování o prázdninách jsem tam měl tak 24-25 °C při zapnutém světle, při vypnutém asi 18-19°C....tak uvidímě jak teď, vedle je topení, ale netopím v něm skoro vůbec....
P.S. akorát se mi tedy i přes názorné návody nedaří udělat v podpisu plnohodnotný odkaz - nekamenujte mě, během dne se to budu snažit napravit

Rozum a chtíč nemohou být v opozici natrvalo

Naposledy upravil krivkin 20-10-2007 v 16:17 PM

Old Post 13-10-2007 v 07:12 AM
krivkin je offline   Profil uživatele krivkin   Find more posts by krivkin   Foto galerie člena krivkin   Click here to Send krivkin a Private Message   Add krivkin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Volta
Stálý Člen

Karma uživatele Volta - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 2

Ahoj,pekne si sa vyzbrojil,drzim ti palce

√ΦĻтд

Old Post 13-10-2007 v 10:31 AM
Volta je offline   Profil uživatele Volta   Find more posts by Volta   Foto galerie člena Volta   Click here to Send Volta a Private Message   Add Volta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 3

Máš to tam hustě narvaný... Ale jinak zatím dobrý aš na tu redku která je na květ, blue by byla lepší...

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 13-10-2007 v 10:36 AM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krivkin
Stálý Člen

Karma uživatele krivkin - 76% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 135  

Příspěvek č. 4

co myslíš tím "hustě narvaný"?? je pravda, že ty květníky jsou ještě podložený, aby byly kytky co nejblíž k lampě, zatím jsou dost malý...to mi taky trošku kurví ventilaci, ty květináče zakrývají ventilátor na přítah a já nemůžu hejbat s lampou....
citace:
Původní příspěvek od Mr.MEN
Máš to tam hustě narvaný... Ale jinak zatím dobrý aš na tu redku která je na květ, blue by byla lepší...

Rozum a chtíč nemohou být v opozici natrvalo

Old Post 13-10-2007 v 11:03 AM
krivkin je offline   Profil uživatele krivkin   Find more posts by krivkin   Foto galerie člena krivkin   Click here to Send krivkin a Private Message   Add krivkin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krivkin
Stálý Člen

Karma uživatele krivkin - 76% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 135  

Příspěvek č. 5

tak teploměr mi včera večer po 12 hodinách "dne" na jedný straně boxu ve výši vrcholků ukazoval 19,7° a na druhý 20,8° (lampa je tam malinko nesouměrně ), vlhost jsem neměřil, páč zatím nemám čím....jinak holkám se po přesazení daří, na fotkách to bohužel nebylo skoro vidět, tak zatím žádnou nepřidávám.... měl jsem strach, že jsem je přelil, ale zdá se, že jim to neva...jen tak dál

Rozum a chtíč nemohou být v opozici natrvalo

Naposledy upravil krivkin 14-10-2007 v 06:40 AM

Old Post 14-10-2007 v 06:34 AM
krivkin je offline   Profil uživatele krivkin   Find more posts by krivkin   Foto galerie člena krivkin   Click here to Send krivkin a Private Message   Add krivkin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Daeris Grow
Stálý Člen

Karma uživatele Daeris Grow - 16% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 6

možná že to není lampou jak říkáš že je nesouměrná ale tím vetrálem jak máš přívod vzduchu že ti neprojde mezi květináčema studenej vzduch...toť muj nazor...pravda to byt nemusíí...

Old Post 14-10-2007 v 11:43 AM
Daeris Grow je offline   Profil uživatele Daeris Grow   Find more posts by Daeris Grow   Foto galerie člena Daeris Grow     Add Daeris Grow to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Daeris Grow! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krivkin
Stálý Člen

Karma uživatele krivkin - 76% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 135  

Příspěvek č. 7

jo to je možný, ale stejně to není skoro rozdíl, hlavně, že tam není moc teplo - kvůli tomu mám ostatně taky CFL lampu, ne HPS, protože to mám v bytě....taky někdo psal, že čím vyšší teplota, tak se tam množí svilušky a podobná havěť, tak nevím, co je na tom pravdy, ale kytkám těch 20 evidentně neva...
citace:
Původní příspěvek od Daeris Grow
možná že to není lampou jak říkáš že je nesouměrná ale tím vetrálem jak máš přívod vzduchu že ti neprojde mezi květináčema studenej vzduch...toť muj nazor...pravda to byt nemusíí...

Rozum a chtíč nemohou být v opozici natrvalo

Old Post 14-10-2007 v 13:37 PM
krivkin je offline   Profil uživatele krivkin   Find more posts by krivkin   Foto galerie člena krivkin   Click here to Send krivkin a Private Message   Add krivkin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krivkin
Stálý Člen

Karma uživatele krivkin - 76% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 135  

Příspěvek č. 8



tak holky nám rostou jako z vody, není to sice takovej posun, ale rozdíl už tam vidět je a jinak přidávám na přání osazenstva takové neumělé foto mojí skříňky - je to dřevotříska (nebo co) 12 mm, vevnitř bílá fólie z growshopu
P.S. díky všem za k+, to jsem nečekal...

Rozum a chtíč nemohou být v opozici natrvalo

Naposledy upravil krivkin 15-10-2007 v 19:17 PM

Old Post 15-10-2007 v 19:03 PM
krivkin je offline   Profil uživatele krivkin   Find more posts by krivkin   Foto galerie člena krivkin   Click here to Send krivkin a Private Message   Add krivkin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krivkin
Stálý Člen

Karma uživatele krivkin - 76% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 135  

Příspěvek č. 9






tak dneska jsem se po ranním brčku a pohledu na pěkně povyrostlé kytky rozhodl a objednal z www.klecka.cz lampičku Nlite 125 W Blue za 1199,- aby hezky rostly a Teplo-vlhkoměr s hodinami EuroTech za 399,- abych měl konečně pořádně podchycenou vlhkost a teplotu (zatím měřím tak digitálním budíkem se zabudovaným teploměrem )

jo a abych nezapomněl, tak včera jsem si ještě objednal z osvědčeného pestovani.cz Phyt-amin za 230,-, aby kytky byly taky silný a zdravý

dnešní foto:
1, a 2, celkově
3, pravá krajní PP roste nejrychleji
4, levá krajní PP je zatím takovej skrček…
5, IP2000 vlevo vzadu – má už dost silnej stonek a nechce se jí moc větvit - po odkvetení ji chci pouze ostříhat a jet na 18/6 dál a udělat si nějaký řízečky

Rozum a chtíč nemohou být v opozici natrvalo

Old Post 18-10-2007 v 10:06 AM
krivkin je offline   Profil uživatele krivkin   Find more posts by krivkin   Foto galerie člena krivkin   Click here to Send krivkin a Private Message   Add krivkin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krivkin
Stálý Člen

Karma uživatele krivkin - 76% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 135  

Příspěvek č. 10


PP vpravo vzadu – na ní je nejvíc vidět ten efekt nevhodného červeného spektra při růstu, jde dost do vejšky; to mě taky přesvědčilo pro nákup lampy s modrým spektrem…

Rozum a chtíč nemohou být v opozici natrvalo

Old Post 18-10-2007 v 10:22 AM
krivkin je offline   Profil uživatele krivkin   Find more posts by krivkin   Foto galerie člena krivkin   Click here to Send krivkin a Private Message   Add krivkin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krivkin
Stálý Člen

Karma uživatele krivkin - 76% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 135  

Pohodička Příspěvek č. 11



stejně časem plánuju zakoupit semínka, tak aby měly pod čím klíčit...mimochodem v pátek mi volali z shopu, že jim došly teplo-vlhkoměry.... jinak by mi to přišlo v pondělí, ale takhle to snad budou posílat až uprostřed tejdne, tak mě moc nepotěšili.....
jinak kyti nám rostou jako z vody, ale není to jen z vody - 17.10. dostaly svoji první dávku 3v1 o síle 4 ml/L - tedy přesně 2x tolik, co doporučují v návodu - jsem si to nějak špatně spočítal

připojuji další 2 neumělá fota - už se na ně chystám s nůžkama, hned, jak si udělají ještě jedno patro - nebo myslíte, že bych měl hned??


citace:
Původní příspěvek od -Ra-
jestli je to PP Power Plant,tak si z toho nic nedelej,ten se proste tahne!Je to cista sativa,tak to proste chodi.Je sice pravda,ze pod WARM WHITE CFLkem se to trosku vic tahne,ale neni to tak strasny,zalezi hodne na genetice.Don ´t worry, be happy.
Jestlize nekdo tvrdi,ze se to treba pod sodikem moc tahne,tak to neni sodikem,ale necim jinym.Nikdy jsem nemel potrebu pozuzivat MHcko,pac to proste rostlo krasne.
Osobne pestim pod MAXGROW red spektrum v rustu i kvetu a je to na pohodu.
I kdyz to modry CFLko asi casem koupim taky,abych zbytecne nesvitil predrazenou MAXGROWkou

Rozum a chtíč nemohou být v opozici natrvalo

Naposledy upravil krivkin 20-10-2007 v 17:07 PM

Old Post 20-10-2007 v 16:41 PM
krivkin je offline   Profil uživatele krivkin   Find more posts by krivkin   Foto galerie člena krivkin   Click here to Send krivkin a Private Message   Add krivkin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LordPepino
Stálý Člen

Karma uživatele LordPepino - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 12

krivkin: bez vlhkomeru nják přežujes....... a s tím hnojivem si moc hlavu taky nedelej.... ja mám B´cuzz a doporucujou maximálne 5ml/jeden litr.... a dávám 7.. a je to v poho ale treba u kristanolu to muzes porádne ohulit a dát az 5x víc nez je v maximální bezpecný mnozství... já bych je fikl ted a nechal je o neco dýl rust..... to by bylo nejlepsí... jinak drzim palce..

Můj 1.grow 2x řezivo Nebula 125w Nlite Purple SKLIZENO
Můj 2. grow 10x California Orange Bud 125w Nurturelite Purple

Old Post 20-10-2007 v 22:40 PM
LordPepino je offline   Profil uživatele LordPepino   Find more posts by LordPepino   Foto galerie člena LordPepino   Click here to Send LordPepino a Private Message   Add LordPepino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krivkin
Stálý Člen

Karma uživatele krivkin - 76% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 135  

Příspěvek č. 13

tak po ranním brčku jsem se rozhodl, že to 1 patro přece ještě jen počkám, ale zato jsem jim zase dopřál nějakou tu výživu - od pátku každý den rosím, nejdřív jen vodou, včera jsem na ně kýchnul Svilustop, pač se mi tam zase objevily nějaký mušky asi zase ze substrátu jako posledně (i když teď je jiný výrobce a mušek bylo málo, ale stejně, nemají se mi do toho co cpát, svině mrňavý ) a dnes jsem přidal Phytamin - přesně v dop. koncentraci 5 ml/L - něco mi zbylo, tak i když jsem se dočetl, že do zálivky se P. prý neaplikuje, nalil jsem jim to tam a hotovo
jinak bez vlhkoměru určitě, ale štve mě, že budu čekat na tu lampu - celej natěšenej jsem si to objednal a teď chlapečkovi nedali hračku

citace:
Původní příspěvek od LordPepino
krivkin: bez vlhkomeru nják přežujes....... a s tím hnojivem si moc hlavu taky nedelej.... ja mám B´cuzz a doporucujou maximálne 5ml/jeden litr.... a dávám 7.. a je to v poho ale treba u kristanolu to muzes porádne ohulit a dát az 5x víc nez je v maximální bezpecný mnozství... já bych je fikl ted a nechal je o neco dýl rust..... to by bylo nejlepsí... jinak drzim palce..

Rozum a chtíč nemohou být v opozici natrvalo

Naposledy upravil krivkin 21-10-2007 v 09:19 AM

Old Post 21-10-2007 v 09:14 AM
krivkin je offline   Profil uživatele krivkin   Find more posts by krivkin   Foto galerie člena krivkin   Click here to Send krivkin a Private Message   Add krivkin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hellfire
Stálý Člen

Karma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 14

krivkin: Jestli se ti nechce do stříhání tak ohýbej. K těm muškám. S největší pravděpodobností to jsou smutnice. Ohrožují spíše mladší rostlinky ale jestli se ti přemnoží tak bude zle. Nejsem si jistej jak svilustop pomůže ale podle mě moc ne. Jestli jich tam bude víc můžeš dokoupit žlutý lepový desky ale uplně se jich zbavuje těžko. Pokud se chceš příště vyvarovat veškeré podobné havěti sterilizuj substrát a budeš v poho. Jinak to zatím vipadá pěkně. Jen tak dál.

1. 70W, Bushman, Hlína, PC-CASE
2. 70W, WW & OB, Hlína, Nová skříň

Old Post 21-10-2007 v 20:23 PM
hellfire je offline   Profil uživatele hellfire   Find more posts by hellfire   Foto galerie člena hellfire   Click here to Send hellfire a Private Message   Add hellfire to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krivkin
Stálý Člen

Karma uživatele krivkin - 76% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 135  

Škůdci Příspěvek č. 15

díky za radu, to byl jen zbytek už namíchanýho roztoku, tak jsem to aplikoval a - světe div se - mušky zmizely příště už použiju BioOL - ten je i na molice, mšice, puklice, třásněnky aj.

jinak dneska jsem zastřihoval (nechci tvrdit, že FIM, to se teprve uvidí ), přisypal trošku hlíny, protože ta čerstvá dost slehla a netrpělivě čekám na modrý světlo....

citace:
Původní příspěvek od hellfire
krivkin: Jestli se ti nechce do stříhání tak ohýbej. K těm muškám. S největší pravděpodobností to jsou smutnice. Ohrožují spíše mladší rostlinky ale jestli se ti přemnoží tak bude zle. Nejsem si jistej jak svilustop pomůže ale podle mě moc ne. Jestli jich tam bude víc můžeš dokoupit žlutý lepový desky ale uplně se jich zbavuje těžko. Pokud se chceš příště vyvarovat veškeré podobné havěti sterilizuj substrát a budeš v poho. Jinak to zatím vipadá pěkně. Jen tak dál.

Rozum a chtíč nemohou být v opozici natrvalo

Old Post 22-10-2007 v 12:11 PM
krivkin je offline   Profil uživatele krivkin   Find more posts by krivkin   Foto galerie člena krivkin   Click here to Send krivkin a Private Message   Add krivkin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krivkin
Stálý Člen

Karma uživatele krivkin - 76% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 135  

Příspěvek č. 16



to s tím FIM je spíš taková sranda, já to vždycky nějak štípnu, nikdy nepoznám co to tam vlastně je uprostřed těch titěrnejch lístků, tak se vždycky nechávám překvapit kolik větví se udělá...
s tím Bioolem nevím, ještě jsem podrobně nezkoumal návod na použití

citace:
Původní příspěvek od -Ra-
z vlastni zkusenosti: na biool se vyser,kup si omite 30W!Slape to lip.Navic,pokud si prectes,co pisou na bioolu,tak z jistis,ze stejne musis pridat krapet smacedla,coz s prirodou nema nic spolecnyho!
Smacedlo je JAR atp.jsem se na tom dost spalil,tak bachec.FIM jsem zkousel taky se stridavym uspechem.Nakonec to dopadlo tak,ze jsem se spokojil s normalnim zastrihavanim.Kdo chce moc,nema nekdy nic.Tak asi tak.Hodne uspechu.

Rozum a chtíč nemohou být v opozici natrvalo

Old Post 22-10-2007 v 21:35 PM
krivkin je offline   Profil uživatele krivkin   Find more posts by krivkin   Foto galerie člena krivkin   Click here to Send krivkin a Private Message   Add krivkin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:40 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
26-03-2016 - První indor . CFL 125w - 66 odpovědí
19-05-2013 - první indoor - 8 odpovědí
03-02-2013 - První indoor 125/200 W CFL - 152 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5533600 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív