Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Mikropěstování » 2. 70W, WW & OB, Hlína, Nová skříň
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
hellfire
Stálý Člen

Karma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 249  

Obecné 2. 70W, WW & OB, Hlína, Nová skříň Příspěvek č. 1






2. 70W, WW & OB, Hlína, Nová skříň
Zdravím všechny pěstitele. Jsem tady opět, tentokrát však s novou skříní. PC-CASE už nebyl rozměrově dostačující a když sem narazil na tuhle starou skříňku, nebylo nad čím váhat. Dokoupil jsem pár věcí a zvětšil prostory takže si taky slibuji větší výnosale to ukáže až čas. Tak jdem na to:


Skříň: Šířka 35cm, hloubka 32cm, výška 63cm. Stěny jsou pokryty černo/bílou reflexní folií.


Osvětlení: Sodík 70W SON-T Pro. Stínidlo jsem udělal z vyklepávaného plechu(viz Obrázek).


Ventilace: Ventilace je řešena dvoumi PC větráčky 8*8cm který fungujou jako přítah a zároveň jako ofuk rostlin. Abych zabránil prosvítání světla sestavil jsem z kartonu takový"tunel"jak funguje je vidět na fotce. Dále jeden výkonější pc větráček 8*8cm, který je zavěšen u lampy a žene teplej vzduch směr odtah a zároveň funguje jako ofuk rostlin. Pak tam mám odtahový větrák od Kanluxu EOL100 100m3/h. Ten je ovšem zatím vyplej z důvodu udržení vyšší vlhkosti na růstu a hluku(na regulaci se pracuje).


Substrát: Obyč agro + asi 33% perlitu. Květináče 13*13*13cm.


Hnojiva: Plagron Terra Grow a Bloom, ATA PK13-14, Wuxal Super na postřík.


Vidím to tak, že pojedu normální bush. Teplota se pohybuje kolem 25°C. Vlhkost zatím neměřím. Na květ plánuju udělat menší pachovej filtr, o tom ale až později. To by bylo zatím ke skříni vše.

1. 70W, Bushman, Hlína, PC-CASE
2. 70W, WW & OB, Hlína, Nová skříň

Naposledy upravil hellfire 18-10-2007 v 22:52 PM

Old Post 18-10-2007 v 22:45 PM
hellfire je offline   Profil uživatele hellfire   Find more posts by hellfire   Foto galerie člena hellfire   Click here to Send hellfire a Private Message   Add hellfire to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hellfire
Stálý Člen

Karma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 2



Osazenstvo:
2 rostliny White widow a 2 rostliny orange bud. Vše z řízku od jednoho člena(díky ). Mám je asi 6 dní.

Hned nazačátku vykročme levou nohou a podívejme se na problémek co se mi tu objevil. Z fotky je patrné žloutnutí listů. Tápu nad tím jestli to má za vinu nedostatek dusíku nebo nízká vlhkost. Už jsem hnojil ale zatím žádnej efekt. Žloutnutí začíná od spodních listů přičemž žilky zůstavají zelené. Radu uvítám.

1. 70W, Bushman, Hlína, PC-CASE
2. 70W, WW & OB, Hlína, Nová skříň

Naposledy upravil hellfire 09-12-2009 v 20:19 PM

Old Post 18-10-2007 v 23:02 PM
hellfire je offline   Profil uživatele hellfire   Find more posts by hellfire   Foto galerie člena hellfire   Click here to Send hellfire a Private Message   Add hellfire to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kaliguli
Stálý Člen

Karma uživatele kaliguli - 75% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 3

Čest,vypadaj prehnojene.Ten wuxal už aplikuješ?
skřinka v poho,líbí se mi system ventilace.

Old Post 18-10-2007 v 23:28 PM
kaliguli je offline   Profil uživatele kaliguli   Find more posts by kaliguli   Foto galerie člena kaliguli   Click here to Send kaliguli a Private Message   Add kaliguli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hellfire
Stálý Člen

Karma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 4

kaliguli: Díkec, hnojil jsem včera tím plagronem Grow 5ml/1l wuxalem sem to taky už šplíchl 0.3ml/1l. Ale jestli se nemýlím tak se problémy začaly objevovat už před hnojením. Koncentraci ale asi stejně srazím dolů.

1. 70W, Bushman, Hlína, PC-CASE
2. 70W, WW & OB, Hlína, Nová skříň

Naposledy upravil hellfire 18-10-2007 v 23:39 PM

Old Post 18-10-2007 v 23:33 PM
hellfire je offline   Profil uživatele hellfire   Find more posts by hellfire   Foto galerie člena hellfire   Click here to Send hellfire a Private Message   Add hellfire to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hellfire
Stálý Člen

Karma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 5

Zax: PH hlíny teda neměřím ale zálivky se snažím stále udržovat kolem 6. Po tom testu se podívám, protože ty papírky jsou fakt nic moc. Jinak plagron doporučuje 5ml/l http://www.plagron.com/Downloads/terra_schedule.pdf ale asi to stejně srazím. A co ta vlhkost nebo šok tím by to být nemohlo?

1. 70W, Bushman, Hlína, PC-CASE
2. 70W, WW & OB, Hlína, Nová skříň

Old Post 18-10-2007 v 23:46 PM
hellfire je offline   Profil uživatele hellfire   Find more posts by hellfire   Foto galerie člena hellfire   Click here to Send hellfire a Private Message   Add hellfire to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kaliguli
Stálý Člen

Karma uživatele kaliguli - 75% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 6

Papirusi na ph sem zahodil,nejsou přesný, používám akvaristický kapicky a je to v poho.K vlhkosti-určitě to chce aspon rosit

Old Post 18-10-2007 v 23:59 PM
kaliguli je offline   Profil uživatele kaliguli   Find more posts by kaliguli   Foto galerie člena kaliguli   Click here to Send kaliguli a Private Message   Add kaliguli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hellfire
Stálý Člen

Karma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 7




8. den, 18/6
Dávám sem nový fotky. Zalívám teď jen obyč vodou aby se kytky vzpamatovaly a rosím jako o život. Dal jsem sem aji lepší fotku toho listu aby šel problém lépe vidět. Jak je z ostatních fotek patrné tak se jeden OB docela vzpamatoval a rychle se rozjel. Ostatní by ho měly rychle dohnat jinak mi vyplní polovinu skříně jenom on. Zítra si jedu pro ty kapky a schválně porovnám ty rozdíly v měření. Díky vám za rady.

1. 70W, Bushman, Hlína, PC-CASE
2. 70W, WW & OB, Hlína, Nová skříň

Old Post 21-10-2007 v 19:58 PM
hellfire je offline   Profil uživatele hellfire   Find more posts by hellfire   Foto galerie člena hellfire   Click here to Send hellfire a Private Message   Add hellfire to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hellfire
Stálý Člen

Karma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 8

-Ra-: Ahoj -Ra-, dík za rady a optimismus. Nepřelívám je, na to si dávám pozor. Zvlhčovačka by byla dobrá, to jo, ale boužel teď na to nemám peníze. Problém je v tom že mi ty listy začly žloutnou už před pohnojením. Proto sem je vlastně hnojil. Protože sem si myslel že nemaj dostatek dusíku a vono ne. Voda u nás má taky PH těsně pod 7 ale to sem do dneška nevěděl(více níže).

Koupil jsem si výše uvedený akvin ph test a nestačil jsem se divit. Voda u které jsem s papírky naměřil ph cca 5.5 má ve skutečnosti 7. Takže místo toho abych ph zvyšoval na 6 jak jsem si původně myslel tak sem ho ve skutečnosti zvyšoval na víc jak 7. Tolik zla je ukryto v těch malých žlutých papírkách. Řešení jasný, papírky vyhodit z okna a snažit se vrátit ph opět do normálu. Nebudu teď ještě chvilku hnojit než to ph srazím. Snad to byla hlavní příčina. Pokud máte jinej názor, napište.

1. 70W, Bushman, Hlína, PC-CASE
2. 70W, WW & OB, Hlína, Nová skříň

Old Post 23-10-2007 v 20:49 PM
hellfire je offline   Profil uživatele hellfire   Find more posts by hellfire   Foto galerie člena hellfire   Click here to Send hellfire a Private Message   Add hellfire to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wasco123
Stálý Člen

Karma uživatele wasco123 - 90% PěstitelskáKarma uživatele wasco123 - 90% PěstitelskáKarma uživatele wasco123 - 90% PěstitelskáKarma uživatele wasco123 - 90% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 323  

Příspěvek č. 9

Podla mna staci ofuk nasmerovat na rastliny nech sa ohybaju az po zem. Tym padom im zosilneju stonky a zväcsi sa privod zivin. Zlty list uz neposluzi, takze ho mozes s rastliny urvat.

400W

Old Post 26-10-2007 v 07:14 AM
wasco123 je offline   Profil uživatele wasco123   Find more posts by wasco123   Foto galerie člena wasco123   Click here to Send wasco123 a Private Message   Add wasco123 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hellfire
Stálý Člen

Karma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 10




21. den, 18/6
Jsem tu s novou aktualizací. Jak jsem říkal tak sem nějaký čas zalíval pouze vodou s upraveným PH na cca 6,5. Postupně se kytky vzpamatovávali, jedna po druhé narovnaly pokroucené listy a začli po nějakém čase zase růst. Jedna vdova sice ještě není v nejlepší kondici ale změny k lepšímu jsou vidět každým dnem. Rád bych brzo přepnul na květ chci však ještě před tím vyřešit jeden problém viz níže. Začal jsem taky opět hnojit dal jsem jim zatím polovinu doporučené dávky.

1. 70W, Bushman, Hlína, PC-CASE
2. 70W, WW & OB, Hlína, Nová skříň

Old Post 03-11-2007 v 17:10 PM
hellfire je offline   Profil uživatele hellfire   Find more posts by hellfire   Foto galerie člena hellfire   Click here to Send hellfire a Private Message   Add hellfire to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hellfire
Stálý Člen

Karma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 11




K tomu problému.
Některé listy mají nažloutlé okraje, žilnatina zůstává zelená ale na listu se objevují mrtvé fleky a okraje. Postihuje to ale jen některé listy. Ostatní vipadaj zdravě. PH zálivky 6.5, hnojit jsem začal nedávno poloviční dávkou. Půdu nechávám důkladně vyschnout a po nějakým parazitech není ani vidu. Poškozené listy jsem odstranil. Zajímalo by mě čím to může být.

1. 70W, Bushman, Hlína, PC-CASE
2. 70W, WW & OB, Hlína, Nová skříň

Old Post 03-11-2007 v 17:33 PM
hellfire je offline   Profil uživatele hellfire   Find more posts by hellfire   Foto galerie člena hellfire   Click here to Send hellfire a Private Message   Add hellfire to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krivkin
Stálý Člen

Karma uživatele krivkin - 76% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 135  

Příspěvek č. 12

4 hellfire: v mojí "opojené hlavě" se zrodila myšlenka, že to vypadá na nedostatek fosforu viz http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=22499 - ale možná se pletu

Rozum a chtíč nemohou být v opozici natrvalo

Old Post 03-11-2007 v 19:39 PM
krivkin je offline   Profil uživatele krivkin   Find more posts by krivkin   Foto galerie člena krivkin   Click here to Send krivkin a Private Message   Add krivkin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hellfire
Stálý Člen

Karma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 13

Pánové souhlasím s váma. Prolízal jsem sekci "Nemoci Rostlin a Problémy". A příklaněl jsem se k nedostatku nějakého mikroprvku. Jsem rád že jste mi to potvrdili. Dnes dostaly 5ml/1l plagronu grow(pročítal jsem si složení a mělo by tam být snad vše potřebné), večer je asi ještě šplíchnu wuxalem(phytamin boužel nemám). Díky.

1. 70W, Bushman, Hlína, PC-CASE
2. 70W, WW & OB, Hlína, Nová skříň

Old Post 04-11-2007 v 19:32 PM
hellfire je offline   Profil uživatele hellfire   Find more posts by hellfire   Foto galerie člena hellfire   Click here to Send hellfire a Private Message   Add hellfire to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
schurulz
Stálý Člen

Karma uživatele schurulz - 70% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 14

Jakej máš tak výnos na 70W sodík

Old Post 10-11-2007 v 09:27 AM
schurulz je offline   Profil uživatele schurulz   Find more posts by schurulz   Foto galerie člena schurulz   Click here to Send schurulz a Private Message   Add schurulz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hellfire
Stálý Člen

Karma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 15





5. den, 12/12
Ano, už je přepnuto. Místa je zatím ještě dost takže nemám strach z toho že by to přerostlo. Naposledy dostaly 2ml/l grow + 3 ml/l bloom. Teď už jim začnu dávat převážně nebo pouze bloom. Teď zrovna testuji ten odtahovej větrák. A vipadá použitelně. Brzo skusím vyrobit něco jako pachovej filtr.

schurulz: Je to můj druhej grow, takže sleduj dále a uvidíš sám.

1. 70W, Bushman, Hlína, PC-CASE
2. 70W, WW & OB, Hlína, Nová skříň

Old Post 14-11-2007 v 12:28 PM
hellfire je offline   Profil uživatele hellfire   Find more posts by hellfire   Foto galerie člena hellfire   Click here to Send hellfire a Private Message   Add hellfire to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hellfire
Stálý Člen

Karma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 16




17. den, 12/12
Sodík svítí, kytky kvetou, co víc si přát. Od poslední aktualizace kytky vystřelily prakticky až k horní, mezní výšce skříně. Stínidlo je uplně navrchu tak doufám že už neporostou ale nevipadaj, že by se jim ještě chtělo. Dostávaj 5ml/l bloom a u PK jsem teď na 0.9ml/l ale bude víc .

1. 70W, Bushman, Hlína, PC-CASE
2. 70W, WW & OB, Hlína, Nová skříň

Old Post 26-11-2007 v 17:54 PM
hellfire je offline   Profil uživatele hellfire   Find more posts by hellfire   Foto galerie člena hellfire   Click here to Send hellfire a Private Message   Add hellfire to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:41 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8899720 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív