Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Mikropěstování » 2. 70W, WW & OB, Hlína, Nová skříň
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
hellfire
Stálý Člen

Karma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 17





24. den, 12/12
Jsem tu ve 24. den květu a musím říct že to byl dlouhej týden. To čeho sem se obával se stalo. V bytě jsme měli přes léto docela problémy se sviluškamy a už si našli cestu aji do moji skříně. Naštěstí jsem si jich všiml brzo a hned zakročil BioOlem. Protože jsem chtěl zabránit tomu aby se ten olej dostal aji na pálky potíral jsem tím všechny listy !ručně!. Tzn. přes 2 hodiny práce. Účinek ale zatím perfektní, od použití jsem neviděl na kytkách ani jednu svilušku (ťuk, ťuk), snad to tak nadále i zůstane. Boužel se mi opět stalo, co se mi u bioolu stává, že to některé listy prostě nerozchodí a začnou se kroutit a odumírat(je to vidět na fotkách druhého OB). Jako by se ten list tím olejem zadusil nebo nevím. Ale špatné zprávy stranou, kytky pěkně kvetou a to je hlavní. Na fotkách je vidět celek a první OB. Je to moje nejrozvětvenější kytka.

1. 70W, Bushman, Hlína, PC-CASE
2. 70W, WW & OB, Hlína, Nová skříň

Old Post 03-12-2007 v 20:43 PM
hellfire je offline   Profil uživatele hellfire   Find more posts by hellfire   Foto galerie člena hellfire   Click here to Send hellfire a Private Message   Add hellfire to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hellfire
Stálý Člen

Karma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 18





24. den, 12/12
Dávám sem další dvě kytky. První dvě fotky je druhá OB (ta byla nejvíc napadena). Další dvě fotky je jedna WW. Začíná se tam tvořit pěkná vrcholovka.

1. 70W, Bushman, Hlína, PC-CASE
2. 70W, WW & OB, Hlína, Nová skříň

Old Post 03-12-2007 v 20:46 PM
hellfire je offline   Profil uživatele hellfire   Find more posts by hellfire   Foto galerie člena hellfire   Click here to Send hellfire a Private Message   Add hellfire to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hellfire
Stálý Člen

Karma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 19




24. den, 12/12
A tady přichází moje nejoblíbenější. Je to poslední WW. Tahle kytka voní kráásně. Nejsilnější a nejpěknější vůně ze všech. Nemůžu se toho nabažit až mi z toho tečou sliny. Mrkejte.

1. 70W, Bushman, Hlína, PC-CASE
2. 70W, WW & OB, Hlína, Nová skříň

Old Post 03-12-2007 v 20:51 PM
hellfire je offline   Profil uživatele hellfire   Find more posts by hellfire   Foto galerie člena hellfire   Click here to Send hellfire a Private Message   Add hellfire to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šafi
Stálý Člen

Karma uživatele Šafi - 50% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 20

Zdravim....máš to docela v poho...sem zvědavej kolik z toho budeš mít nakonec g, přístí rok bych chtěl taky začít se 70w.

Jinak bych řek že by na tuhle skříň bohatě stačili dvě kytí, čtyři se mi zdá fakt hodně, i podle těch fotek...

Hnojivo od plagronu používám na out, a myslim že to s tou koncentrací trochu přeháníš, asi bych jim dával míň, ale s indoor nemám zkušenost, takže možná že jim to prospěje...uvidíme..

jinak to zatím vypadá pěkně...škoda těch svilušek...

a chtěl sem se zeptat jak seš na tom se skunkovým smradem v okolí skříně, filtr eště nemáš, tak bych řek že už to docela cejtíš, ne??

přeju hodně zdarů...K+

...zkušenosti získáváme postřehy a radami...proto Grower.cz

Old Post 04-12-2007 v 10:21 AM
Šafi je offline   Profil uživatele Šafi   Find more posts by Šafi   Foto galerie člena Šafi   Click here to Send Šafi a Private Message   Add Šafi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hellfire
Stálý Člen

Karma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 21

Šafi: Zdarec ... taky sem zvědavej jestli ve výnosu pokročím.
Jo 70W je dozačátku v poho. Přeju ti ať to rozvítíš brzo. Co se týče toho počtu kytek. Ehm no máš samozdřejmě pravdu. Myslím že aji jedna kytka by stačila, kdybych ji pěkně rozvětvil. Dal jsem jich tam víc spíš pro radost než z praktickýho důvodu.
K tomu hnojivu, řídím se tím co je na obalu kde uvádí 1:200 do každé zálivky, takže by to mělo být ok. Mrkni sem http://www.plagron.com/Downloads/terra_schedule.pdf . Mám řadu terra a ty máš pravděpodobně alga. To jsou trochu jiný koncentrace.
K tomu smradu musím říct, že když přijdu domů po delší době a místnost se nevětrá tak je tam pěknej odér. Když se ale větrá tak to jde v poho. Jako není to zas šílenej smrad. Přes další dveře už to podle mě ani moc neprochází (i když doma mi tvrdijou něco jinýho). Já sem v tom pořád, tak mi to asi nepřijde. Ale jakmile začnu něco s kytkama dělat, tak je to znát. Do pachovýho filtru se mi stále ještě nechcei když poslední dobou mi přijde že to voní víc a víc tak možná budu muset. Ale není to určitě tak hrozný jak sem si nazačátku představoval.
Díkec za K+

1. 70W, Bushman, Hlína, PC-CASE
2. 70W, WW & OB, Hlína, Nová skříň

Old Post 04-12-2007 v 19:21 PM
hellfire je offline   Profil uživatele hellfire   Find more posts by hellfire   Foto galerie člena hellfire   Click here to Send hellfire a Private Message   Add hellfire to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šafi
Stálý Člen

Karma uživatele Šafi - 50% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 22

JJ, myslim že u Alga byli koncentrace u Grow 2ml/l a jen když kytky jeví nedostatek dusíku tak 4ml...takže to s tim hnojeni asi zase tak strašný nebude...
Řek bych že jak ti budou houstnout paličky tak bude vůně okolo intenzivnější a intenzivnější a.....takže filtru se asi nevyhneš...

Jinak přeju ať ti to roste a aktualizuj foto...budu sledovat...Zatim zdarec...

...zkušenosti získáváme postřehy a radami...proto Grower.cz

Old Post 05-12-2007 v 09:29 AM
Šafi je offline   Profil uživatele Šafi   Find more posts by Šafi   Foto galerie člena Šafi   Click here to Send Šafi a Private Message   Add Šafi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
skood
Stálý Člen

Karma uživatele skood - 88% PěstitelskáKarma uživatele skood - 88% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 23

cus, nevis jestli by na 70w sla napichnout jeste jedna vybojka, jako abych tam mel 2????

Old Post 05-12-2007 v 12:21 PM
skood je offline   Profil uživatele skood   Find more posts by skood   Foto galerie člena skood   Click here to Send skood a Private Message   Add skood to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hellfire
Stálý Člen

Karma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 24






38. den, 12/12
Svilušky už pro mě nejsou jen hmyz ale osobní nepřátále. Zničím je, jejich děti a děti jejich dětí atd. Abych to rozvedl, po zničení první generace svilušek se mi asi po 10. dnech ukázala druhá. Tentokrát však ve větším počtu, ihned sem aplikoval biool a všechny je zabil(já to ale stříkat na pálky prostě nechci, takže sem si zase poseděl u kytek dost dlouho a ručně to nanášel), teď zas po nich není ani stopa, jenže čekám než se zas někde vylíhnou. Tenhle olej a ten hmyz už mi zlikvidoval většinu listů ale co s tím. Škoda je dost velká, protože když sem viděl ty pocukrovaný listy tak už se mi zbýhaly sliny na to co s něma budu dělat ale po užití bioolu je pryskyřice pryč a listy poletí do popelnice. Zvláštní je že svilušky pokaždé nejvíce napadly jednu kytku a z ní se pak pomalu roztahovaly po celé pěstírně.Budu teď muset odstranit další listy, který nerozchodily biool (viz fotky, schválně sem tam nějaký nechal aby jste viděli následky). Ale co dál? Jak vy by jste postupovali? Přes všechny ty trable se sviluškama musím ale říct, že se kytky pěkně drží. Snad už bude jen lépe.
Foto:
WW
OB
WW
OB
CELEK



-Ra-: Díky moc za podporu , nebýt těch svilušek bylo by to opravdu fajn.

Ještě abych nezapoměl došlo na šafiho slova a z mého pokoje se stala zamořená oblast vůní kytek. I když mě osobně to nevadí tak okolí si začlo stěžovat více a více a tak sem dnes vyrobil pachovej filtr. Zrovna se testuje, takže se o něm rozepíšu v příštím příspěvku, až budu vědět jestli funguje . Zatím se všichni mějte.

1. 70W, Bushman, Hlína, PC-CASE
2. 70W, WW & OB, Hlína, Nová skříň

Old Post 17-12-2007 v 19:46 PM
hellfire je offline   Profil uživatele hellfire   Find more posts by hellfire   Foto galerie člena hellfire   Click here to Send hellfire a Private Message   Add hellfire to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šafi
Stálý Člen

Karma uživatele Šafi - 50% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 25

já sem ti to říkal, já sem ti to říkal......hej máš to moc pěkné, ty svilušky sou fakt mrchy, minulej rok mě na outu taky pozlobily, ale povedlo se mi jich zbavit...hodně sem rosil, což prý nemají rádi a z chemky sem používal o-mite...
No a k tvému problému...vzheldem k tomu že už je to skoro 40 dní na květu, tak bych se vykašlal na chemii a hodně bych kropil listy hlavně zespodu, to svilušky taky zabijí...vlhkostí se nafouknou až prasknou...ty míň napadený listy bych tam nechal, ať má kytka čím přijímat světlo a zkusil bych to s nima nějak doklepat do konce, to už snad vydrží...eště můžeš kytí vzít pod sprchu a udělat očistu...tak nějak bych asi postupoval

btw, z čeho si vyrobil ten pachovej filtr??
podle posledního fota bych to odhadoval tak na 30 g po usušení, ale nechám se překvapit...

good luck...

...zkušenosti získáváme postřehy a radami...proto Grower.cz

Old Post 18-12-2007 v 08:43 AM
Šafi je offline   Profil uživatele Šafi   Find more posts by Šafi   Foto galerie člena Šafi   Click here to Send Šafi a Private Message   Add Šafi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hellfire
Stálý Člen

Karma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 26

Šafi: Jojo měl jsi recht bylo to nevyhnutelný. Já se jen teď modlím, že se další generace neobjeví dřív než to sklidím. Ke konci květu se mi nechce používat ani ten biool tak bych mohl skusit šáhnout po možnosti krátkodobý vyšší vlhkosti. Jen vědět po jak dlouhý době, v tom, sviluška umírá. Nechci nechat kytky ve vlhku dlouho. 30g by bylo pěkný to bych si nestěžoval.
K tomu filtru, o víkendu ho vyfotím a poreferuju o něm.
Dík

1. 70W, Bushman, Hlína, PC-CASE
2. 70W, WW & OB, Hlína, Nová skříň

Old Post 19-12-2007 v 20:51 PM
hellfire je offline   Profil uživatele hellfire   Find more posts by hellfire   Foto galerie člena hellfire   Click here to Send hellfire a Private Message   Add hellfire to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hellfire
Stálý Člen

Karma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 27





45. den, 12/12
Dnes je den kdy kytky dostanou naposledy hnojiva. Pak už jen voda s upraveným ph později určo destilka. Svilušky se mi samozdřejmě zase v menším množstvím objevily tak zkusím jak na ně zabírá vyšší vlhkost. Dnešní aktualizace bude trochu rozsáhlejší. Tak ať se líbí a šťastný a veselý atd.

Foto: Jsou vidět všechny po hromadě a pak jedna WW.

1. 70W, Bushman, Hlína, PC-CASE
2. 70W, WW & OB, Hlína, Nová skříň

Old Post 24-12-2007 v 16:36 PM
hellfire je offline   Profil uživatele hellfire   Find more posts by hellfire   Foto galerie člena hellfire   Click here to Send hellfire a Private Message   Add hellfire to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hellfire
Stálý Člen

Karma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 28





45. den, 12/12
Foto: Nejprve moje nejrozvětvenější a původně nejvitálnější OB.
Pak moje druhá OB, která mi dělá radost větší a větší.

1. 70W, Bushman, Hlína, PC-CASE
2. 70W, WW & OB, Hlína, Nová skříň

Old Post 24-12-2007 v 16:39 PM
hellfire je offline   Profil uživatele hellfire   Find more posts by hellfire   Foto galerie člena hellfire   Click here to Send hellfire a Private Message   Add hellfire to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hellfire
Stálý Člen

Karma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 29





45. den, 12/12
Nakonec moje favoritka Bílá vdova. Je nejvíc pocukrovaná ze všech kytek co mám. A ta vůbě ... hmmm .

Celkově za to musím říct, že mi všechny kytky dělaj radost. Silně odolávaj sviluškám a pěkně pokračují v květu, rozvoněly se tak, že když sem je dneska fotil tak sem měl víc jak hodinu zamořenej celej pokoj. Sebemenčí dotek pálky způsobuje nárazovou vůni po které tečou sliny

1. 70W, Bushman, Hlína, PC-CASE
2. 70W, WW & OB, Hlína, Nová skříň

Old Post 24-12-2007 v 16:46 PM
hellfire je offline   Profil uživatele hellfire   Find more posts by hellfire   Foto galerie člena hellfire   Click here to Send hellfire a Private Message   Add hellfire to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hellfire
Stálý Člen

Karma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 30


Můj filtr
Rozepíšu se trochu podrobněji o pachovým filtru, kterej sem si udělal. Neměl sem dost a peněz a ani větrák kterej by zvládl profouknout běžný filtr, ale zápach už se nedal snést. Vyrobil sem si tedy filtr z pachovejch filtrů do ledniček "Supersorb". Jeden filtr stojí asi 14 kč. Nevýhoda je, že jak za cca 2 měsíce přestane účinkovat, pak se musí udělat nový. Výhoda je ta cena. A myslím že profouknout by šel aji výkonějším PC větráčkem. Můj větrák na odtah to ale zvládne v poho a teplotu mi to zvýšilo asi jen o 2°C. A jestli funguje? No řekněme to tak, že než sem ho použil tak aji ve vedlejších místnostech byly cítit kytky, bylo to cítit fakt hrozně a neměl sem z toho už dobrej pocit. Po nasezení filtru zápach téměř zmizý. Z filtru vycházý jen slabá vůně moc nepřipomínající marihuanu ale spíše něco jiného. Řekněme tedy, že můj konkrétní filtr je schopen zachytit tak 90% zápachu. V praxi to vypadá tak že v nevětrané místnosti se po nějaké době objeví jen slabý odér. Oproti bez filtru je ale rozdíl opravdu obrovský. Příštímu filtru chci udělat dvojité stěny, tak uvidíme jak až bude použitelnej pro naprostý odstranění zápachu. Dobré je i to, že dost tlumý hluk, vycházející ze skříně.

1. 70W, Bushman, Hlína, PC-CASE
2. 70W, WW & OB, Hlína, Nová skříň

Old Post 24-12-2007 v 17:19 PM
hellfire je offline   Profil uživatele hellfire   Find more posts by hellfire   Foto galerie člena hellfire   Click here to Send hellfire a Private Message   Add hellfire to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šafi
Stálý Člen

Karma uživatele Šafi - 50% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 31

Tohle pod 70 W....RESPECT.... no vypadá to náderně...a ta bílá vdova je opravdu nejhezčí, sem rád že ti to s těma sviluškama vyšlo a kytky to dotáhnou do konce...a když to tak vidim tak těm 30 g začínám věřit...

Hej a za ten filtr ti vrazim káčko až budu moct, z tohohle materiálu by mě to nenapadlo udělat, a jestli to funguje tak je to výborná alternativa k těm svinsky drahej filtrům co prodávaj v growshopech...

Těšim se na další foto a smokereport, i když na ten si eště počkáme...
Pěknýho silvestra přeje Šafi

...zkušenosti získáváme postřehy a radami...proto Grower.cz

Old Post 27-12-2007 v 08:14 AM
Šafi je offline   Profil uživatele Šafi   Find more posts by Šafi   Foto galerie člena Šafi   Click here to Send Šafi a Private Message   Add Šafi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hellfire
Stálý Člen

Karma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 32

Šafi: díky já tobě taky, jj vdova u mě vede. Nechci to zakřiknout ale svilušek tam teďkom opravdu moc nemám. Musím potvrdit že mi ta vlhkost taky pomohla. Zvýšil jsem ji asi jen na 2 a půl hoďky a jejich populace klesla na minimum. Ten filtr opravdu pěkně tlumý zápach ale kvalitou ty předražený filtry asi nepřekoná. Ale porovnat to nemůžu. Navíc chci příště zkusit ty dvojitý stěny. Tak se pak uvidí.

Další aktualizace bude určitě minimálně před tím než půjdou do tmy. Chci v ní vdovu nechat aspoň 72 hodin a nejspíš i OB. Destilku už taky mám tak to snad pak na chuti bude znát.

Díky všem za K+

1. 70W, Bushman, Hlína, PC-CASE
2. 70W, WW & OB, Hlína, Nová skříň

Old Post 28-12-2007 v 17:07 PM
hellfire je offline   Profil uživatele hellfire   Find more posts by hellfire   Foto galerie člena hellfire   Click here to Send hellfire a Private Message   Add hellfire to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:44 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3731010 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív