Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Mikropěstování » Prvý Indoor CFL 250W,Skunk #1
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
rihard.kaa
Stálý Člen

Karma uživatele rihard.kaa - 16% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 37  

Organika Prvý Indoor CFL 250W,Skunk #1 Příspěvek č. 1


Zdravím všetkých, spravil som konečne dáke fotky a tak sa pripájam so svojím prvým výtvorom. Kvôli obmedzeným priestorom mám všetko v Chladničke(musím však povedať, že je to na svoju šírku výborný box):

BOX
chladnička vnútorne rozmery 45X45X135cm (výška sa dá super nastaviť poličkami)
reflexná fólia asi diamantová z growshopu
kvetináče zatiaľ 4x asi 3l

VETRANIE
1x input PCfan 120mm
1x output PCfan 140mm
1x ofuk PCfan 120mm
1x adaptér z možnosťou voľby napätia (5 stupňový regulátor otáčok)

SVETLÁ
Envirolite CFL 250W, cold
Envirolite CFL 250W, Warm

SUBSTRÁT A HNOJIVÁ

RootRiot Organic plant starter cubes GrowthTechnology,
BioBizz lightmix Soil s perlitom a kokosom + keramzit na dno kvetináča a substrátu
BioBizz Bio-Grow Organic plant food od Biobizz
BioBizz Bio-Bloom Organic bloom fertilizer
BioBizz Alg-A-Mic Organic Bio-Stimulants
BioBizz BioHeaven

Babies
3x Skunk #1 od royalqueenseeds
1x No name

Deň 25C až 27C
Noc neklesá pod 20C

Prvú fľašu sme vypili do jednej a do
tretej pol druhej

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=52052

Naposledy upravil rihard.kaa 07-09-2010 v 15:10 PM

Old Post 05-09-2010 v 15:53 PM
rihard.kaa je offline   Profil uživatele rihard.kaa   Find more posts by rihard.kaa   Foto galerie člena rihard.kaa   Click here to Send rihard.kaa a Private Message   Add rihard.kaa to your buddy list     Navštiv homepage uživatele rihard.kaa! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rihard.kaa
Stálý Člen

Karma uživatele rihard.kaa - 16% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 2


Takto vyzerali po dvoch týždnoch v kvetináčoch bez bez hnojiva iba voda všetko sú skunky, dvom sa celkom darí až na toho jedného ten má dosť problémy z rastom

Prvú fľašu sme vypili do jednej a do
tretej pol druhej

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=52052

Old Post 05-09-2010 v 15:58 PM
rihard.kaa je offline   Profil uživatele rihard.kaa   Find more posts by rihard.kaa   Foto galerie člena rihard.kaa   Click here to Send rihard.kaa a Private Message   Add rihard.kaa to your buddy list     Navštiv homepage uživatele rihard.kaa! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rihard.kaa
Stálý Člen

Karma uživatele rihard.kaa - 16% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 3


dnes som upratoval chladničku tak som spravil fotky bez lampy, týždeň s polovičnou dávkou Biobizz grow dnes som dával prvýkrát hnojivo z normálnou dávkou.

Prvú fľašu sme vypili do jednej a do
tretej pol druhej

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=52052

Old Post 05-09-2010 v 16:07 PM
rihard.kaa je offline   Profil uživatele rihard.kaa   Find more posts by rihard.kaa   Foto galerie člena rihard.kaa   Click here to Send rihard.kaa a Private Message   Add rihard.kaa to your buddy list     Navštiv homepage uživatele rihard.kaa! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rihard.kaa
Stálý Člen

Karma uživatele rihard.kaa - 16% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 4


Jediné čo mi príde divné, že semená sú 75% sativa 25 % indica a rastlinky súmimoriadne nízke z hustou stavbou a skoro žiadne rozostupy medzi poschodiami Ďaľšie fotky v galérii

Prvú fľašu sme vypili do jednej a do
tretej pol druhej

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=52052

Old Post 05-09-2010 v 16:15 PM
rihard.kaa je offline   Profil uživatele rihard.kaa   Find more posts by rihard.kaa   Foto galerie člena rihard.kaa   Click here to Send rihard.kaa a Private Message   Add rihard.kaa to your buddy list     Navštiv homepage uživatele rihard.kaa! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rihard.kaa
Stálý Člen

Karma uživatele rihard.kaa - 16% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 5


Zdravím všetkých a pridávam ďalšie fotky. Týmto by som chcel poprosiť všetkých skúsených growerov aby mi pomohli s tým kedy ich prepnúť na kvet pretože nechcem aby mi to dajako extrémne prerástlo tým myslím hlavne do šírky. Výška nie je podstatná
od prvej manipulacie zo semiačkom je to mesiac, pod lampou sú o 4 dni kratšie asi dva dni im dávam Bioheaven 2ml\l a dva týždne biogrow 2ml\l podľa návodu.

Vopred ďakujem za dotazy ohľadom kvetu. Nech Vám to rastie

Prvú fľašu sme vypili do jednej a do
tretej pol druhej

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=52052

Old Post 08-09-2010 v 17:15 PM
rihard.kaa je offline   Profil uživatele rihard.kaa   Find more posts by rihard.kaa   Foto galerie člena rihard.kaa   Click here to Send rihard.kaa a Private Message   Add rihard.kaa to your buddy list     Navštiv homepage uživatele rihard.kaa! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rihard.kaa
Stálý Člen

Karma uživatele rihard.kaa - 16% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 6


... tu ešte dajaké z vrchu

Prvú fľašu sme vypili do jednej a do
tretej pol druhej

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=52052

Old Post 08-09-2010 v 17:16 PM
rihard.kaa je offline   Profil uživatele rihard.kaa   Find more posts by rihard.kaa   Foto galerie člena rihard.kaa   Click here to Send rihard.kaa a Private Message   Add rihard.kaa to your buddy list     Navštiv homepage uživatele rihard.kaa! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
McHrib
Stálý Člen

Karma uživatele McHrib - 25% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 7

nechaj este tak tyzden a skus zastrihnut alebo LST

Old Post 08-09-2010 v 17:48 PM
McHrib je offline   Profil uživatele McHrib   Find more posts by McHrib   Foto galerie člena McHrib   Click here to Send McHrib a Private Message   Add McHrib to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rihard.kaa
Stálý Člen

Karma uživatele rihard.kaa - 16% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 8

vcera som sa rozpraval s jednym irom, on ma tiez tie iste lampy ako ja a mi hovoril ze nech ich uz prepnem tak som tak aj urobil a dnes som im dal aj prvykrat biobloom a algamic. este jedna vec vsade som patral pp tom LST no nemozem sa k tomu dopracovat mohol by si mi prosim ta hodit dajaky link, kde to zistim. vopred diky McHrib and rest gro'well

Prvú fľašu sme vypili do jednej a do
tretej pol druhej

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=52052

Old Post 09-09-2010 v 11:48 AM
rihard.kaa je offline   Profil uživatele rihard.kaa   Find more posts by rihard.kaa   Foto galerie člena rihard.kaa   Click here to Send rihard.kaa a Private Message   Add rihard.kaa to your buddy list     Navštiv homepage uživatele rihard.kaa! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
McHrib
Stálý Člen

Karma uživatele McHrib - 25% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 9

http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=49013 ono mal si to trenovat a lepsie vyplnit prietor aspon podla tej foto to vyzera ze to nevyplnis cele

Old Post 09-09-2010 v 13:46 PM
McHrib je offline   Profil uživatele McHrib   Find more posts by McHrib   Foto galerie člena McHrib   Click here to Send McHrib a Private Message   Add McHrib to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rihard.kaa
Stálý Člen

Karma uživatele rihard.kaa - 16% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 10

V tom mám práve španielsku dedinu, neviem ešte odhadnúť ako sa ten indoor roztiahne v tej úzkej chladničke. Nechcem s toho mať veľkú zelenú kocku... i keď

Myslíš že by sa to mohlo vrátiť naspať na grow a zastrihnúť alebo to Možem zastrihnúť aj za kvetua nechať to rásť? Včera večer som im dal lampu na kvet a noc mali 10 hodín.

Dík moc za komenty

Prvú fľašu sme vypili do jednej a do
tretej pol druhej

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=52052

Old Post 09-09-2010 v 16:51 PM
rihard.kaa je offline   Profil uživatele rihard.kaa   Find more posts by rihard.kaa   Foto galerie člena rihard.kaa   Click here to Send rihard.kaa a Private Message   Add rihard.kaa to your buddy list     Navštiv homepage uživatele rihard.kaa! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
McHrib
Stálý Člen

Karma uživatele McHrib - 25% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 11

hmm akoze ked to je len den myslim ze by to bolo v pohode ist naspat 18/6 ja by som tam dal naspat rast zastrihol pockal kym z toho zastrihu zacne nieco vyliezat a potom prepol na kvet... alebo kasli na to nechaj to dojst a budes mat ponaucenie do buducna prvy grow je na to aby clovek zbieral vlastne skusenosti... inak tesim sa co ti z toho vylezie plocha je tak na 125W takze asi budes mat pekne palky.. inak a tak som si vsimol ty nemas tienidlo? ak nie tak si ho kup takto plytvas skoro polovicou svetla

Old Post 09-09-2010 v 19:19 PM
McHrib je offline   Profil uživatele McHrib   Find more posts by McHrib   Foto galerie člena McHrib   Click here to Send McHrib a Private Message   Add McHrib to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rihard.kaa
Stálý Člen

Karma uživatele rihard.kaa - 16% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 12

Diky moc, asi to prepnem naspat zastrihovat som moc nechcel, skor som to chcel nechat narast do dlzky, pripevnit ich ku stranam a lampu dat vertikalne. box nie je moc siroky nedam tam ani ziadne tienitko pretoze lampa s objimkou tam na sirku ani nevleze jedine ze by som to tienidlo kupil dake lacnejsie a ostrihal ho do nejakeho vhodneho tvaru. vylepil som aj strop k oli odrazu lampu mam teraz pri strope skrine a kvetiny posuvam nizsie myslim pri takom velkom svetle moc ani neunika.
Myslis ze to moze byt az taka strata?

Prvú fľašu sme vypili do jednej a do
tretej pol druhej

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=52052

Old Post 09-09-2010 v 19:55 PM
rihard.kaa je offline   Profil uživatele rihard.kaa   Find more posts by rihard.kaa   Foto galerie člena rihard.kaa   Click here to Send rihard.kaa a Private Message   Add rihard.kaa to your buddy list     Navštiv homepage uživatele rihard.kaa! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
McHrib
Stálý Člen

Karma uživatele McHrib - 25% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 13

hmm no ked mas lampu pod stropom ktory mas vylepeny tak to nebude uplna katastrofa ale tak na tvojom mieste by som sa s tym co najviac vyhral aby si to tienidlo co najlepsie nahradil... tie skunky vyzeraju ze chcu byt skor bush ako vertikal ale tak fotky mozno zavadzaju... ale ked ta zaujal vertical tak smelo do toho ale urcite tym predlzis rast... na to ti uz asi lepsie odpovedia kalfas masters ;-)

Old Post 10-09-2010 v 00:10 AM
McHrib je offline   Profil uživatele McHrib   Find more posts by McHrib   Foto galerie člena McHrib   Click here to Send McHrib a Private Message   Add McHrib to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WERD
Stálý Člen

Karma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 475  

Příspěvek č. 14

hoď to z5 na rust,zastřihni a min 14 dní máš čas..S1 se sice vytáhne ale ty máš box 14Ocm a kytky 1O-15...
To stínidlo by nebylo od věci páč CLF žádná hitparáda...nebo to holt drž kousek pod lampou kde to seš schopnec uchladit...když nemuže lampa ke kytkám musí kytky k lampě

jak člověk přestane ostatní chválit a vybočí z řady ovcí hned to smrdí K-

WERDiskův 400W Budhha/Moutain Jam

WERDiskova selekce SHIT/PPP

P-konopná mast s propolisem

Old Post 10-09-2010 v 00:19 AM
WERD je offline   Profil uživatele WERD   Find more posts by WERD   Foto galerie člena WERD   Click here to Send WERD a Private Message   Add WERD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rihard.kaa
Stálý Člen

Karma uživatele rihard.kaa - 16% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 15


Zdravim vsetkych,

tak som to teda prepol spat na grow, ocividne to rastlinkam nevadilo a nevyzeraju ani vystresovane prave naopak vytiahly sa aj daco do vysky

Vcera som im pred spanim spravil LST (fotky v galerii) a zastrihol som tri najvacsie haluzesnazil som sa o FIM + postrek alg-a-mic 1ml/l.

Bol som dneska v growshope a zhanal som sa po tienidlach no bohuzial neuspesne. Tak ti ma potom napadlo, ze mozem pouzit foliu. Pokrcil som ju, nalepil na kus tenkej došticky co sa dava na zadnu stranu skriniek, tu som zohol, vlozil do drazok na policky drzi fajn a dake to svetlo som urcite este ziskal.

Dufam, ze teraz by to mohlo priniest viacej uzitku. Dakujem za rady i kritiku.

McHrib, Werd ...Dakujem K+(takto sa mi to pozdava urcite viac

Growell

Prvú fľašu sme vypili do jednej a do
tretej pol druhej

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=52052

Old Post 11-09-2010 v 16:31 PM
rihard.kaa je offline   Profil uživatele rihard.kaa   Find more posts by rihard.kaa   Foto galerie člena rihard.kaa   Click here to Send rihard.kaa a Private Message   Add rihard.kaa to your buddy list     Navštiv homepage uživatele rihard.kaa! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dade
Stálý Člen

Karma uživatele dade - 33% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 16

vypadá to hezky taky se pořád držím než přepnu ale pokusim se to pořádně roztáhnout do šířky abych pak mohl nasadit pletivo ale to až se výhonky trochu rozrostou co ty plánuješ třeba scrog nebo jen bush? a jak píšeš že máš rostlinky s malýmy rozestupy pater jestli to není nedostačující vlhkostí, rostlinka má pak menší rozestupy pater protože se snaží udržet vlhkost mezi listy, čím si řešil vlhkost?

jinak to máš moc hezké budu určo sledovat growu zdar.

Ganja rozvíjí tvé schopnosti. I vědci by ji měli kouřit. Je dobrá pro meditaci. Měla by být povolená všude na světě.
(B. Marley)

Old Post 13-09-2010 v 10:19 AM
dade je offline   Profil uživatele dade   Find more posts by dade   Foto galerie člena dade   Click here to Send dade a Private Message   Add dade to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:23 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
26-03-2016 - První indor . CFL 125w - 66 odpovědí
07-06-2011 - první indoor 250 W HPS - 4 odpovědí
03-01-2010 - Prvy indoor 150W, GWS - 6 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0005900 seconds with 36 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív